2

Zauważ że nie każdy gra w jakieś Fify czy inne Mendżery :D

1

Niby tak, ale nie w takiej formie

24

Trzeba mieć po prostu dobre kanały posubskrybowane i tyle. Wtedy się wyświetla prawie wyłącznie to co chcesz oglądać, a nie jakiś shit. Jest bardzo dużo wartościowego kontentu, trzeba go tylko znaleźć

2

Wczoraj dobitnie pokazał że jest przereklamowany mega :D Ta pierwsza bramka to takie przereklamowanie że ho ho :D

0

A co nowego co mieściło by się w zagadnieniu "coraz więcej" na to wskazuje ? ;)

0

Próbowałem czytać przy śpiącej narzeczonej ale nie idzie :D Dałem radę może do połowy i bym Ją zaraz obudził haha :d

0

Rozumiem że ta reklama wkurza ale to by była okrutna kara :D

0

Co to znaczy "nie mamy pojęcia jak między nimi było" ? Kurde rozumiem że to może być powód do rozstania, ale tłumaczenie tym kochanki na boku jest dziecinne i kompletnie oderwane od jakiejkolwiek moralności

0

Tzn pisać o tym że życie w rozbitej rodzinie jest lepsze od czegokolwiek, może tylko człowiek, który nie ma o tym pojęcia .. ;/ Zakładam że Żyła to nie jakaś patola, z którą dziecko nie chciałoby mieć nic wspólnego, nie wygląda

0

No sędzia jak zwykle mocne 2 na 10

0

No to jak nie wiesz co ma rozbijanie rodziny do faktu bycia ojcem to współczuję

0

Co za różnica jak było, zrobić coś takiego mając dziecko to jest świństwo i tyle

7

Protestuję :D Godzina 20 to ciekawostki historyczne ;) Daj chociaż 20:05 :D

0

Ale warto by było jednak się skonsultować z samym zainteresowanym :D Z tego co pamiętam to chyba On już chciał skończyć karierę

1

I dlatego to nie jest zespół na wygrywanie ligi. Im się co jakiś czas trafiają mecze gdzie się kopią po czołach

3

Ja tam widzę powód - chociażby narodziny dziecka ... :D Ileż razy to już było wałkowane. Jeśli nie zagra z Las Palmas to będzie mega dziwne

1

Ale Oblak to mógłby z jedną chociaż wpuścić ;/ My mu nie nastrzelamy tyle żeby Mats dostał Zamorrę

7

Ja tam dalej widzę komentarze że jest niepotrzebny ;) I w sumie nadal również mi bliżej do tej opinii

0

Czy możemy uznać że jest 2:2 ? :D Bo przecież ewidentnie Sevilla strzeliła dwie bramki

0

No trochę Griezmann teraz poszedł

2

Banega niczym wczoraj ten bramkarz co mu strzelali jak poszedł sobie strzelić łyczka

0

Ach ta realizatorka :D

1

Boczny stoi idealnie w linii i pokazuje spalonego z dupska, nie mogę z tej La Ligi czasami

0

No właśnie coś Święcicki mówił właśnie że problemy z Torresem i Jego otoczeniem

0

Co to za problemy z Torresem w Atletico ? Ktoś coś ? Jakoś mi musiało umknąć

0

Daleko nie miał, mógł sobie nawet spokojnie audiczką myknąć :D

0

Do pierwszej bramki Atletico :D Potem nie wiem, chyba PSG
Edit A tak naprawdę to cały mecz Sevilli na bank. Chce wiedzieć jak oba zespoły zagrają

1

To musiał by być klub w innej lidze.. Przecież aż prosiłoby się o spekulacje i kontrowersje w meczach między sobą.

0

Taa powinni się dobrego dopingu uczyć od Norwegów, a nie odstawiają jakąś amatorkę

0

Legia ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?