1

Ale podgrzybki to Ty szanuj! ;D

4

Czo ten redaktor Ćwiąkała ? Lewy do PSG ? :D

5

Eibar ma w Polsce silny klub kibica ;)

0

Dobra bieremy Go :D

0

Czy ktoś posiada internet mobilny z Play i zaobserwował spadek prędkości od kilku dni ? Wiem wiem to pewnie mój pojedynczy przypadek ale warto spytać.

1

Cenzura :D
za 4 tysiące

0

No tak ale ostatnimi laty tendencja u nas jest raczej pozytywna, tzn rosło piwo, a malał alkohol powyżej 35%. Niemniej jeszcze daleka droga do "odpowiedzialnej konsumpcji" :D

0

Lepiej na piwo niż na wódę. Nie ma co przesadzać z tym pijaństwem Polaków (mimo że osobiście jestem przeciwko alkoholowi w ogóle), w statystykach nie wypadamy wcale tak tragicznie

4

Jak nie autograf to chociaż jakąś foteczkę wal z bliska ;) Powodzonka

8

A jesteś w swojej pracy jednym z najlepszych na świecie? No właśnie.

0

Takie życie na stoperze. Czekasz na kontuzje i zawieszenia bo to pozycja nie do rotowania. Ale doczeka się moim zdaniem ;)

1

Odpadli

0


A tutaj potwierdzenie że się mylisz ;) To była ostatnia kolejka i również został ustawiony szpaler. To jest oczywiste. Od pierwszej do ostatniej kolejki, w których drużyna ma zapewnione mistrzostwo, należy jej się szpaler.

0

Fajna teoria, szkoda że nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :D

1

Biedaczki ;((( Pożyczcie od pana premiera albo byłego ministra walki ze środowiskiem, im nie brakuje

1

xD i co na wygraną i na przegraną są takie same szanse ? To chyba jeszcze w szkole nie doszedłeś do prawdopodobieństwa

1

Powinien zejść na ostatnie 20 minut :D Złoty But się sam nie zdobędzie

5

Rozumiem dostrzeganie potencjału Ziela, ale kurde 65 baniek za gościa który nie łapie się do pierwszego składu Napoli ? Trochę dużo

1

No dokładnie i zamiast tego dać 3 miejsce ;) Ja np uważam że właśnie takie zajmą, liczę na Liverpool

1

Moim zdaniem akurat nie ma tam poprawnej odpowiedzi

0

Któż to wie :( Wczoraj Pasha strzelał całkiem fajnie, a dzisiaj tryb bot mu się włączył. Nie wiem od czego to zależy, może wstał lewą nogą

1

No to szybkie 0:2 i po IEMie dla VP. Dno i dwa metry mułu ;( Słabo aimowo, słabo drużynowo, bez motywacji, szkoda gadać

0

Kumbak izrael :D No zobaczymy #believe

1

No no 1-9 na trainie po stronie ct, dobrze zaczęli :D Niemniej zgadzam się że wczoraj nie wyglądali najgorzej

0

Faktycznie geograficznie są klubem katalońskim, ale już na pewno nie jechali by pod taką flagą ;) No ewentualnie pod senyerą, na 100% nie pod esteladą bo się z nią po prostu nie utożsamiają ;) Taka drobnostka, niemniej obrazek jest bardzo fajny

7

On może dawać, ale Vp nie daje na pewno :D

15

Szkoda że Villareal a szczególnie Sevilla to takie warzywniaki bo jeszcze byłyby emocje. A tak 4 miejsce mają pewne

0

+ było mówione o jakimś karnym, którego nie gwizdnął, ale to musiało być we fragmencie kiedy musiałem pojechać po narzeczoną i nie oglądałem :(
Generalnie 2/3:0/1 to nie byłby wcale niesprawiedliwy wynik

1

Stawianie Sevilli, szczególnie na wyjeździe to nie jest zbyt rozsądna taktyka jak na moje ;) Poza tym Athletic - Valencia obie strzelą, nie założył bym się i wcale nie jestem pewien czy Napoli będzie miało łatwo

8

Ten to jest zgrywus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?