No tak ale ostatnimi laty tendencja u nas jest raczej pozytywna, tzn rosło piwo, a malał alkohol powyżej 35%. Niemniej jeszcze daleka droga do "odpowiedzialnej konsumpcji" :D
Lepiej na piwo niż na wódę. Nie ma co przesadzać z tym pijaństwem Polaków (mimo że osobiście jestem przeciwko alkoholowi w ogóle), w statystykach nie wypadamy wcale tak tragicznie
A tutaj potwierdzenie że się mylisz ;) To była ostatnia kolejka i również został ustawiony szpaler. To jest oczywiste. Od pierwszej do ostatniej kolejki, w których drużyna ma zapewnione mistrzostwo, należy jej się szpaler.
Faktycznie geograficznie są klubem katalońskim, ale już na pewno nie jechali by pod taką flagą ;) No ewentualnie pod senyerą, na 100% nie pod esteladą bo się z nią po prostu nie utożsamiają ;) Taka drobnostka, niemniej obrazek jest bardzo fajny
+ było mówione o jakimś karnym, którego nie gwizdnął, ale to musiało być we fragmencie kiedy musiałem pojechać po narzeczoną i nie oglądałem :(
Generalnie 2/3:0/1 to nie byłby wcale niesprawiedliwy wynik
Stawianie Sevilli, szczególnie na wyjeździe to nie jest zbyt rozsądna taktyka jak na moje ;) Poza tym Athletic - Valencia obie strzelą, nie założył bym się i wcale nie jestem pewien czy Napoli będzie miało łatwo
1
Ale podgrzybki to Ty szanuj! ;D
4
Czo ten redaktor Ćwiąkała ? Lewy do PSG ? :D
5
Eibar ma w Polsce silny klub kibica ;)
0
Dobra bieremy Go :D
0
Czy ktoś posiada internet mobilny z Play i zaobserwował spadek prędkości od kilku dni ? Wiem wiem to pewnie mój pojedynczy przypadek ale warto spytać.
1
Cenzura :D
za 4 tysiące
0
No tak ale ostatnimi laty tendencja u nas jest raczej pozytywna, tzn rosło piwo, a malał alkohol powyżej 35%. Niemniej jeszcze daleka droga do "odpowiedzialnej konsumpcji" :D
0
Lepiej na piwo niż na wódę. Nie ma co przesadzać z tym pijaństwem Polaków (mimo że osobiście jestem przeciwko alkoholowi w ogóle), w statystykach nie wypadamy wcale tak tragicznie
4
Jak nie autograf to chociaż jakąś foteczkę wal z bliska ;) Powodzonka
8
A jesteś w swojej pracy jednym z najlepszych na świecie? No właśnie.
0
Takie życie na stoperze. Czekasz na kontuzje i zawieszenia bo to pozycja nie do rotowania. Ale doczeka się moim zdaniem ;)
1
Odpadli
0
A tutaj potwierdzenie że się mylisz ;) To była ostatnia kolejka i również został ustawiony szpaler. To jest oczywiste. Od pierwszej do ostatniej kolejki, w których drużyna ma zapewnione mistrzostwo, należy jej się szpaler.
0
Fajna teoria, szkoda że nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :D
1
Biedaczki ;((( Pożyczcie od pana premiera albo byłego ministra walki ze środowiskiem, im nie brakuje
1
xD i co na wygraną i na przegraną są takie same szanse ? To chyba jeszcze w szkole nie doszedłeś do prawdopodobieństwa
1
Powinien zejść na ostatnie 20 minut :D Złoty But się sam nie zdobędzie
5
Rozumiem dostrzeganie potencjału Ziela, ale kurde 65 baniek za gościa który nie łapie się do pierwszego składu Napoli ? Trochę dużo
1
No dokładnie i zamiast tego dać 3 miejsce ;) Ja np uważam że właśnie takie zajmą, liczę na Liverpool
1
Moim zdaniem akurat nie ma tam poprawnej odpowiedzi
0
Któż to wie :( Wczoraj Pasha strzelał całkiem fajnie, a dzisiaj tryb bot mu się włączył. Nie wiem od czego to zależy, może wstał lewą nogą
1
No to szybkie 0:2 i po IEMie dla VP. Dno i dwa metry mułu ;( Słabo aimowo, słabo drużynowo, bez motywacji, szkoda gadać
0
Kumbak izrael :D No zobaczymy #believe
1
No no 1-9 na trainie po stronie ct, dobrze zaczęli :D Niemniej zgadzam się że wczoraj nie wyglądali najgorzej
0
Faktycznie geograficznie są klubem katalońskim, ale już na pewno nie jechali by pod taką flagą ;) No ewentualnie pod senyerą, na 100% nie pod esteladą bo się z nią po prostu nie utożsamiają ;) Taka drobnostka, niemniej obrazek jest bardzo fajny
7
On może dawać, ale Vp nie daje na pewno :D
15
Szkoda że Villareal a szczególnie Sevilla to takie warzywniaki bo jeszcze byłyby emocje. A tak 4 miejsce mają pewne
0
+ było mówione o jakimś karnym, którego nie gwizdnął, ale to musiało być we fragmencie kiedy musiałem pojechać po narzeczoną i nie oglądałem :(
Generalnie 2/3:0/1 to nie byłby wcale niesprawiedliwy wynik
1
Stawianie Sevilli, szczególnie na wyjeździe to nie jest zbyt rozsądna taktyka jak na moje ;) Poza tym Athletic - Valencia obie strzelą, nie założył bym się i wcale nie jestem pewien czy Napoli będzie miało łatwo
8
Ten to jest zgrywus