1

Dobrze to footroll skomentował "A może to Manchester jest na poziomie Burnley"

0

Ale zawsze mógłby tak mówić :D

1

What what what ? :D

2

Co Wy wszyscy tak płaczecie że nie zdąży ... Absencja do trzech tygodni, a mecz w LM za trzy tygodnie. Zdąży na bank

5

No na papierze to wygląda imponująco

0

W Jego czasach jeszcze nie uczyli w szkole angielskiego :D

0

Trzeba by sprawdzić w klubowym magazynku ile tam się tego wala :D No mniejsza o to, chyba Barca jest z przodu, ale różnica niewielka ;) W tym sezonie chyba odskoczymy

0

Faktycznie zapomniałem o Pucharze Zdobywców Pucharów :/ My bad. Resztę danych podawałem za transfermarkt, w takim razie możliwe że mają błędne dane na stronie

0

Liczymy:

Real

12 Pucharów Mistrzów/Ligi Mistrzów
33 Mistrzostwa La Liga
19 Pucharów Króla
10 Superpucharów Hiszpanii
2 Puchary Uefa
3 Klubowe Mistrzostwa Świata
4 Superpuchary Europy
3 Puchar Międzynarodowy (nie jestem pewien polskiej nazwy)

Barcelona

5 Pucharów Mistrzów
24 Mistrzostwa La Liga
29 Pucharów Króla
12 Superpucharów Hiszpanii
3 Klubowe Mistrzostwa Świata
5 Superpucharów Europy
4 Copa Eva Duerte
3 Puchary Miast Targowych



Jak dla mnie wychodzi 86 do 85 dla Realu :D
Chyba że czegoś nie policzyłem

0

Z tego co wiem to jeszcze nie było momentu żeby Barca miała więcej zdobytych trofeów.

0

To jest mocno dyskusyjne że Chelsea była lepsza. Moim zdaniem bliższe prawdy jest stwierdzenie, że nie była dużo gorsza. I to porównanie do biatlonu które wczoraj wszyscy wyśmiewali wcale nie jest takie dalekie od prawdy. Chelsea cisnęła cisnęła a jak przychodziło do najważniejszego podania/pyknięcia tuż przed polem karnym to brakowało oddechu, zupełnie jak na strzelnicy w biatlonie. Co z tego że wyjątkowo Barca nie zdominowała posiadania (chociaż i tak je wygrała coś w okolicach 55-45) jak z tego klepania Londyńczyków nic nie wynikało. Właściwie oddali jeden groźny strzał w Marca i jeden w poprzeczkę.

1

Pierwszy za 3 tygodnie, Busi zdąży

0

Sytuacje faktycznie na pierwszy rzut oka podobne, ale moim zdaniem jest ogromna różnica. Wtedy Suarez jeśli dobrze pamiętam nie miał w ogóle najmniejszych szans na strzelenie z tego bramki, Alonso jakby wczoraj nie pajacował to spokojnie mógł strzelić. Ale czego wymagać od piłkarza Chelsea, Oni zawsze wolą padać w polu karnym niż mierzyć się z bramkarzem ;)

4

No to są błędy ale można je ewentualnie wybaczyć/zrozumieć. Najgorsze było to podanko do Suareza po którym nie strzelił setki

0

Myślisz że idzie w ilość żeby była większa szansa że któryś odpali ? :D

10

To za ten transparent przed meczem "God save the King" powinni się z kolei oburzyć Anglicy ? ;) Eh drodzy katolicy trochę więcej luzu

0

Dlatego że gra Messi i On je tworzy. To jakby grali inni bez Messiego to wróżenie z fusów, a odbieranie im jakości jest nieuczciwe.

4

Ale jak to w ogóle można oceniać ? Tzn że co jak byśmy wyjęli z Barcelony Messiego to reszta przestała by grać ? Albo w ogóle nie stwarzała by sytuacji ? Ludzie trochę powagi jednak. Messi jest geniuszem, jest najlepszym piłkarzem na świecie i Jego strata byłaby i kiedyś będzie bardzo bolesna. Ale reszta drużyny to też są klasowi gracze jak z resztą słusznie dzisiaj zauważono, często najlepsi na swoich pozycjach.

0

To prawda, ale nigdy nie wiadomo. Chociaż Sevilla jest za słaba w obronie żeby sprawić jeszcze większą sensację. To że z Manchesterem stracili tylko jedną bramkę, to jest wyłącznie wina nieudolności Mourinho

1

Bardzo ładnie wracał. Ze dwa razy myślałem że to Umtiti schodził do boku do asekuracji a tu 11 na koszulce

0

A ja tam właśnie bym chciał Roma - Sevilla i życzę tej drugiej półfinału

0

To polecam zrobić sobie testy na różnego rodzaju uczulenia :D A tak w ogóle w weekend ma być znowu do -15 w nocy

0

A to co w Bundeslidze grają jeszcze o coś ? :D przecież oni tam mają większą plażę niż City w angielskiej

0

Fu** a miałem włączyć wydarzenia :D

1

A po co im dwa gole ?

0

Hmm w sumie zaraz poszukam z ciekawości jakiegoś archiwum bo nie wiedziałem o takim głosowaniu. Jakoś chyba mało medialne musi być. Skoro jest obiektywne to dalej nie wiem czy wygra ale w takim razie na 100% będzie w czołówce

0

A są w ogóle takie plebiscyty ? Nawet jeśli, to skoczek narciarski raczej nie ma w nich żadnych szans. Jeśli chodzi o Polskę to kolejną wygraną ma właściwie pewną, chyba żebyśmy doszli do półfinału+ na MŚ

1

I po to są telewizory w kiblach :D

0

Chyba że będą się bali i cały czas będzie skakał z dwóch belek niżej :D To znów będzie latał "tylko" tyle co inni

0

Ale ma gadżetów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?