Gościu, 4 dni masz konto i każdy Twój komentarz był do tej pory głupi. Odejdź od kompa, idź się przewietrz i wróć na spokojnie, tylko zacznij od czytania. Dużo czytaj, potem pisz
Ja nie mówię, że nie chcą. Im się podoba pokazywanie "siły" na pokaz. Dobrze ktoś stwierdził, że jesteśmy do siebie bardzo podobni, Polakom też imponuje "wstawanie z kolan"... Problem w tym, że w obu przypadkach po zdjęciu maski niewiele się za tym wszystkim kryje. Rosja się jeszcze podpiera arsenałem jądrowym co jej pozwala utrzymać status liczącego się gracza.
No no strasznie jest silny. A niby czemu ? Zaraz dostanę na twarz argument, że zajął Krym i nikt mu nic nie zrobił, więc odpowiadam z wyprzedzeniem. Zajął Krym i tym samym dusi swój kraj, taka ta Jego siła na pokaz.
Raz miałem lepszą historię :D Byłem mega zajechany w któreś wakacje, w dzień wiadomo jakieś rowery, plaża itd, wieczorami, a właściwie nocami siedzieliśmy z kumplami, graliśmy w jakieś mmo i gadaliśmy na team speaku. Nie wiem ile miałem z 15-16lat. Pamiętam że o 14 zaczynał się wyścig F1, ale nie dałem rady wysiedzieć i poszedłem spać, budzę się, patrze na telefon 16. Schodzę na dół, pytam taty jak tam wyścig, a On do mnie że wyścig spoko, ale był wczoraj :D
Myślę, że autor tekstu spokojnie może się już starać o tytuł doktora, ba, profesora nauk medycznych. Jeśli tylko po relacjach w internecie, wie jaki był stan pacjenta, wie w jakich okolicznościach została podjęta decyzja o transporcie, ba! wie że KAŻDE uszkodzenie kręgosłupa kończy się paraliżem. Myślę, że nobel w drodze
Fajnie się to zgrało timingowo, że Oblak puścił ostatnio dwie bramki bo to może być ostatnia okazja do takiego artykułu ze wszystkim "naj naj". Jeśli Real dalej będzie tak ładował bramki to nas łykną jeśli chodzi o strzelone. Co prawda nie ma to wielkiego znaczenia bo ich mecze to goleady w obie strony zazwyczaj, no ale cóż, nie da się ukryć, że mecze są ostatnio ciekawe ;)
Bardzo liczę na to, że Marc już nie wypuści z rąk Zamorry i rozpocznie tym samym dłuższą serię zdobywania tego tytułu.
Zaraz sobie odgryzę rękę... ileż można :D Tak trudno wpisać dom z papieru s02e01, potem s02e02 itd i poszukać w linkach ? Albo wpisać w wyszukiwarkę tutaj na stronie ? Litości
Po pierwsze uaktualnijcie waszą stronę fanowską bo nie ma tam żadnego info o zmianie terminu meczu z Sevillą. Po drugie, w takim razie masz rację tylko częściowo bo ma to znaczenie tylko w przypadku gdyby Real jakimś cudem przegonił Atletico w tabeli. Jeśli Atleti nadal będzie drugie i Real będzie 3 punkty za nimi, to wystarczy nam 9 punktów przewagi.
Szkoda, że tym sportem aż tak wyraźnie rządzi kasa ;/ No ale cóż dobrze, że chociaż pomaga zespołowi swoim doświadczeniem. Można mówić, że sam sobie zepsuł świetną karierę, ale jednak profesjonalizmu i "odjechania" na punkcie ścigania się nie można mu odmówić. To jest wielki wyścigowy freak
Nie no wiadomka że nie. Messi też przecież dostał chyba 20 miesięcy więzienia. To nawet nie jest kwestia piłkarz/nie piłkarz. Po prostu w Hiszpanii, jeśli dostajesz pierwszy w życiu wyrok i jest mniejszy niż 24 miesiące, to zawsze jest zawieszany Btw. Chyba Robinho i Semedo mają szansę w niedalekiej przyszłości pójść siedzieć :D
Standardowa procedura przy kwestiach podatkowych piłkarzy Realu ;) Pewnie skończy się jakimś wyrokiem poniżej dwóch lat, żeby poszło w zawiasy. Karę zapłaci na 100%
No właśnie, ja też wszystkiego nie pamiętam, ale staram się sprawdzać zanim napiszę ;) A od kubusia mi się robią pomarańczowe ręce także odpuszczam ten temat :D
Skąd by bierzecie te informacje to ja nie wiem ...
Pamiętny sezon 2007/2008 kiedy nasi piłkarze ustawili szpaler, a wyżej filmiki z dwóch kolejnych, ostatnich meczów w lidze, gdzie inne zespoły też ustawiły szpaler, mimo że mistrzostwo było zapewnione dużo wcześniej ..
Hmm populacja 144mln, nie wiem ile osób uprawnionych do głosowania, pewnie ze 110-120~ ? Tak strzelam. To frekwencja nie za bogata powiem szczerze, jeśli moje szacunki są w miarę ok to ogromny zjazd w porównaniu z ostatni prezydenckimi
Myślę, że nie musiało, ciekawi mnie bardziej jaka była frekwencja i czy tutaj czegoś nie namotali delikatnie, ale to i tak bez większej różnicy. Realnego kontrkandydata nie było. A odnosząc się do słów kolegów to uważam że Putin jest dla Rosjan najlepszym wyborem tylko propagandowo. Nie licząc dużych miast, ten kraj jest w permanentnym kryzysie, tylko spotęgowanym przez aneksje Krymu, sankcje i bardzo niskie ceny ropy. Putin nie daje krajowi nic, oprócz mrzonek o nowej mocarstwowości, podczas gdy Rosja to w tym momencie jeden wielki kolos na glinianych nogach
0
Za duża Ci wyszła różnica wysokości :D Poza tym ogromny szacun dla pana trenera za taką formę, to nie jest łatwy wyścig
0
Czemu w USA lepsza emerytura ? Liga minimalnie mocniejsza, ale wszystko inne jak dla mnie przemawia za Chinami ;)
8
Gościu, 4 dni masz konto i każdy Twój komentarz był do tej pory głupi. Odejdź od kompa, idź się przewietrz i wróć na spokojnie, tylko zacznij od czytania. Dużo czytaj, potem pisz
0
Ja nie mówię, że nie chcą. Im się podoba pokazywanie "siły" na pokaz. Dobrze ktoś stwierdził, że jesteśmy do siebie bardzo podobni, Polakom też imponuje "wstawanie z kolan"... Problem w tym, że w obu przypadkach po zdjęciu maski niewiele się za tym wszystkim kryje. Rosja się jeszcze podpiera arsenałem jądrowym co jej pozwala utrzymać status liczącego się gracza.
0
No no strasznie jest silny. A niby czemu ? Zaraz dostanę na twarz argument, że zajął Krym i nikt mu nic nie zrobił, więc odpowiadam z wyprzedzeniem. Zajął Krym i tym samym dusi swój kraj, taka ta Jego siła na pokaz.
10
Raz miałem lepszą historię :D Byłem mega zajechany w któreś wakacje, w dzień wiadomo jakieś rowery, plaża itd, wieczorami, a właściwie nocami siedzieliśmy z kumplami, graliśmy w jakieś mmo i gadaliśmy na team speaku. Nie wiem ile miałem z 15-16lat. Pamiętam że o 14 zaczynał się wyścig F1, ale nie dałem rady wysiedzieć i poszedłem spać, budzę się, patrze na telefon 16. Schodzę na dół, pytam taty jak tam wyścig, a On do mnie że wyścig spoko, ale był wczoraj :D
28
Technologia na treningach Barcy lepsza niż w lidze ;)
8
Myślę, że autor tekstu spokojnie może się już starać o tytuł doktora, ba, profesora nauk medycznych. Jeśli tylko po relacjach w internecie, wie jaki był stan pacjenta, wie w jakich okolicznościach została podjęta decyzja o transporcie, ba! wie że KAŻDE uszkodzenie kręgosłupa kończy się paraliżem. Myślę, że nobel w drodze
0
Fajnie się to zgrało timingowo, że Oblak puścił ostatnio dwie bramki bo to może być ostatnia okazja do takiego artykułu ze wszystkim "naj naj". Jeśli Real dalej będzie tak ładował bramki to nas łykną jeśli chodzi o strzelone. Co prawda nie ma to wielkiego znaczenia bo ich mecze to goleady w obie strony zazwyczaj, no ale cóż, nie da się ukryć, że mecze są ostatnio ciekawe ;)
Bardzo liczę na to, że Marc już nie wypuści z rąk Zamorry i rozpocznie tym samym dłuższą serię zdobywania tego tytułu.
1
No nie ? Bez sensu :D W Prison Breaku chociaż machnął Taj Mahal z zapałek a tutaj amatorka
1
Trzeba trzymać formę żeby ogarniać tyle schodów i takie długie czerwone dywany :D
0
Jako pracodawca nie byłbym jakiś mega szczęśliwy
20
Zaraz sobie odgryzę rękę... ileż można :D Tak trudno wpisać dom z papieru s02e01, potem s02e02 itd i poszukać w linkach ? Albo wpisać w wyszukiwarkę tutaj na stronie ? Litości
0
Masz rację, jeśli faktycznie Wasz mecz z 22.04 jest przełożony to właśnie tak będzie
0
Po pierwsze uaktualnijcie waszą stronę fanowską bo nie ma tam żadnego info o zmianie terminu meczu z Sevillą. Po drugie, w takim razie masz rację tylko częściowo bo ma to znaczenie tylko w przypadku gdyby Real jakimś cudem przegonił Atletico w tabeli. Jeśli Atleti nadal będzie drugie i Real będzie 3 punkty za nimi, to wystarczy nam 9 punktów przewagi.
0
Szkoda, że tym sportem aż tak wyraźnie rządzi kasa ;/ No ale cóż dobrze, że chociaż pomaga zespołowi swoim doświadczeniem. Można mówić, że sam sobie zepsuł świetną karierę, ale jednak profesjonalizmu i "odjechania" na punkcie ścigania się nie można mu odmówić. To jest wielki wyścigowy freak
2
Fake info kolego. Nie wiem skąd Ci się wzięło to 13 punktów :D
0
Jeśli dalej Atletico będzie za nami to 9, jeśli Real ich do tego czasu wyprzedzi to 10.
0
Nie no wiadomka że nie. Messi też przecież dostał chyba 20 miesięcy więzienia. To nawet nie jest kwestia piłkarz/nie piłkarz. Po prostu w Hiszpanii, jeśli dostajesz pierwszy w życiu wyrok i jest mniejszy niż 24 miesiące, to zawsze jest zawieszany
Btw. Chyba Robinho i Semedo mają szansę w niedalekiej przyszłości pójść siedzieć :D
0
Standardowa procedura przy kwestiach podatkowych piłkarzy Realu ;) Pewnie skończy się jakimś wyrokiem poniżej dwóch lat, żeby poszło w zawiasy. Karę zapłaci na 100%
5
Ja tam zdecydowanie wolę Atletico na drugim miejscu w lidzie, dlatego będę kibicował im, ewentualny remis bramkowy też mnie ucieszy.
23
Prawdziwa maszyna :D
1
No właśnie, ja też wszystkiego nie pamiętam, ale staram się sprawdzać zanim napiszę ;) A od kubusia mi się robią pomarańczowe ręce także odpuszczam ten temat :D
1
Skąd by bierzecie te informacje to ja nie wiem ...
Pamiętny sezon 2007/2008 kiedy nasi piłkarze ustawili szpaler, a wyżej filmiki z dwóch kolejnych, ostatnich meczów w lidze, gdzie inne zespoły też ustawiły szpaler, mimo że mistrzostwo było zapewnione dużo wcześniej ..
0
Czy ja wiem czy taka tragedia ? Jak się okażemy zbyt ch**** żeby przetrwać to nasz pech. Na razie jakoś daliśmy radę ze wszystkimi innymi gatunkami ;)
0
Nie ważne czy jeden mecz przed czy 10 meczy przed ... Ale masz rację taka jest tradycja
3
My im nie robiliśmy ? oglądasz ligę hiszpańska od wczoraj ?
0
Hmm populacja 144mln, nie wiem ile osób uprawnionych do głosowania, pewnie ze 110-120~ ? Tak strzelam. To frekwencja nie za bogata powiem szczerze, jeśli moje szacunki są w miarę ok to ogromny zjazd w porównaniu z ostatni prezydenckimi
0
Uu nazwisko może mało jak dla mnie smakowite, ale jak najbardziej :D
3
Myślę, że nie musiało, ciekawi mnie bardziej jaka była frekwencja i czy tutaj czegoś nie namotali delikatnie, ale to i tak bez większej różnicy. Realnego kontrkandydata nie było. A odnosząc się do słów kolegów to uważam że Putin jest dla Rosjan najlepszym wyborem tylko propagandowo. Nie licząc dużych miast, ten kraj jest w permanentnym kryzysie, tylko spotęgowanym przez aneksje Krymu, sankcje i bardzo niskie ceny ropy. Putin nie daje krajowi nic, oprócz mrzonek o nowej mocarstwowości, podczas gdy Rosja to w tym momencie jeden wielki kolos na glinianych nogach