Co ? :D Bramkarz najlepiej wie czy piłka jest dobra czy nie. W sensie czy naturalnie się zachowuje. Tzn że piłka nożna ma być jak najbardziej losowa ? To grajmy kauczukiem
Wszystko spoko tylko po pierwsze jeśli docelowo Neymar chciał grać w Realu to po co szedł do PSG ? Jakby w historii nie było transferów z Realu do Barcelony i vice versa. A ze strony Realu po jaką cholerę mieliby się bawić w taką szopkę i jeszcze przepłacać ?
Ale to jest bzdura... To co jakby w piłkę nożną grało mniej osób to łatwiej by było osiągnąć poziom umiejętności Messiego czy Cristiano ? Nie. Łatwiej by było być zauważonym, ale od tego, do bycia wybitnym, jest jeszcze daleka droga
Tak może powiedzieć tylko człowiek, który zarabia z 2 tysiące miesięcznie i jak słyszy o dniówkach piłkarzy to wariuje :D Nie ma takiej ilości pieniędzy, która jest za duża i zabezpieczy Cię przed wszystkim i na zawsze
Jako że ja mam teraz spore przeboje ze zdrowiem to mi ostatnio siostra pokazała "Sierpień" Syrka Dąbrowskiego :D Jak macie trochę czasu i nie oglądaliście to polecam
Bardzo w to nie wierzę, ale zależy w jaki sposób były "absurdalne" te Jego zeznania. Bo jeśli ordynarnie kłamał to sąd może nie być zbyt przychylnie nastawiony
Ale ma rację, jakby to nie brzmiało to muszą to otwarcie mówić skoczkowie. Taki wybitny gość jak Kamil za sezon życia co prawda biedy nie ma, ale zarabia jakiś śmieszny milion złotych... Krycha tyle zarabia 2 tygodnie zbijając bąki na ławce w Anglii, dramat.
Nie no wiadomo że nie :D Zawsze prywatnie chodziłem, chociaż chcąc nie chcąc w tym roku musiałem skorzystać z dentysty państwowego jak byłem w szpitalu i w sumie nie płakałem z bólu (ale trzeba przyznać że nic poważnego mi nie robił) :D
To chyba u Ciebie :D Wiem, że są kolejki i tak dalej ale jest chyba jakiś powód dlaczego nawet jak ktoś mieszka w Stanach czy Anglii to wraca do Polski np na leczenie zębów ;) Za zrobienie sobie zębów w Stanach, można w Polsce postawić niezły dom
Psuje bardzo często ale dzisiaj nie zepsuł ... Dwa skoki na solidnym poziomie, oczywiście bez rewelacji, ale spoko. Kot w czwartek i piątek skakał dużo gorzej więc o czym mowa
Tak bo on na wszystko ma odpowiedź, szkoda że w większości durną. Nie można gościowi odmówić jakieś formy inteligencji, ale na nic więcej się to nie przekłada. Szkoda
Litości. Zobacz które państwa na świecie są najbogatsze i którzy obywatele są najszczęśliwsi i porównaj to z podatkami w tych krajach. To jest odpowiedź na głupoty Korwina
6
Co ? :D Bramkarz najlepiej wie czy piłka jest dobra czy nie. W sensie czy naturalnie się zachowuje. Tzn że piłka nożna ma być jak najbardziej losowa ? To grajmy kauczukiem
1
Ohoho widzę że na MŚ musimy znaleźć jakiegoś szybkiego obrońcę :D
1
Wszystko spoko tylko po pierwsze jeśli docelowo Neymar chciał grać w Realu to po co szedł do PSG ? Jakby w historii nie było transferów z Realu do Barcelony i vice versa. A ze strony Realu po jaką cholerę mieliby się bawić w taką szopkę i jeszcze przepłacać ?
0
Dlaczego ? Najlepiej jakby na każdej skoczni było coś takiego. Chociaż sobie chłopaki zarobią dodatkowo
2
Ta :D Tylko że to się wtedy zamienia w biatlon, narty i broń na miśki :D
9
Trochę lipa jak ktoś nie trafi w bramkę mocnym strzałem :D
1
Ale to jest bzdura... To co jakby w piłkę nożną grało mniej osób to łatwiej by było osiągnąć poziom umiejętności Messiego czy Cristiano ? Nie. Łatwiej by było być zauważonym, ale od tego, do bycia wybitnym, jest jeszcze daleka droga
8
Zdrowe społeczeństwo, prawdziwy patriotyzm :D Jedynka nawet na transmisji ze skoków nie zawodzi ja pierd***
1
A wiadomo czy taka koniunktura będzie trwała wiecznie ? Póki są takie tendencje to chcą zarabiać jak najwięcej i absolutnie nie ma się tu czemu dziwić
2
Podpisali jakąś tekturkę dla picu a nie żadne przedłużenie :D
2
Tak może powiedzieć tylko człowiek, który zarabia z 2 tysiące miesięcznie i jak słyszy o dniówkach piłkarzy to wariuje :D Nie ma takiej ilości pieniędzy, która jest za duża i zabezpieczy Cię przed wszystkim i na zawsze
2
No no, nie daj sobie wmówić, Deyna by odmówił i jeszcze powiedział Boca że będzie grał za darmo
1
Girona należy do City Futbol Group
0
Musiałem oglądać na dwa razy bo się popłakałem :D
0
Jako że ja mam teraz spore przeboje ze zdrowiem to mi ostatnio siostra pokazała "Sierpień" Syrka Dąbrowskiego :D Jak macie trochę czasu i nie oglądaliście to polecam
1
Abelard jest kozakiem ;)
0
Bardzo w to nie wierzę, ale zależy w jaki sposób były "absurdalne" te Jego zeznania. Bo jeśli ordynarnie kłamał to sąd może nie być zbyt przychylnie nastawiony
0
A to prawda, a tu już wirtualnie północ prawie ;)
1
Ale mały ruch dzisiaj na Rambli. Co to wszyscy wyszli pić ? :D
10
To jest jakiś troll albo błąd ;)
0
Oo ... :/ Skąd takie info ?
1
Teraz sobie na spokojnie oglądam wszystkie powtórki z wczoraj, ależ Francuzi klepnęli tą drugą brameczkę mhm.
0
No tak mniej więcej podawali chyba 1,2 miliona czysto na skoczni że tak powiem
1
Ale ma rację, jakby to nie brzmiało to muszą to otwarcie mówić skoczkowie. Taki wybitny gość jak Kamil za sezon życia co prawda biedy nie ma, ale zarabia jakiś śmieszny milion złotych... Krycha tyle zarabia 2 tygodnie zbijając bąki na ławce w Anglii, dramat.
0
Nie no wiadomo że nie :D Zawsze prywatnie chodziłem, chociaż chcąc nie chcąc w tym roku musiałem skorzystać z dentysty państwowego jak byłem w szpitalu i w sumie nie płakałem z bólu (ale trzeba przyznać że nic poważnego mi nie robił) :D
2
To chyba u Ciebie :D Wiem, że są kolejki i tak dalej ale jest chyba jakiś powód dlaczego nawet jak ktoś mieszka w Stanach czy Anglii to wraca do Polski np na leczenie zębów ;) Za zrobienie sobie zębów w Stanach, można w Polsce postawić niezły dom
0
Psuje bardzo często ale dzisiaj nie zepsuł ... Dwa skoki na solidnym poziomie, oczywiście bez rewelacji, ale spoko. Kot w czwartek i piątek skakał dużo gorzej więc o czym mowa
0
google ---> Fortnite ----> pierwszy link :D
Ze strony epicgames
2
Tak bo on na wszystko ma odpowiedź, szkoda że w większości durną. Nie można gościowi odmówić jakieś formy inteligencji, ale na nic więcej się to nie przekłada. Szkoda
3
Litości. Zobacz które państwa na świecie są najbogatsze i którzy obywatele są najszczęśliwsi i porównaj to z podatkami w tych krajach. To jest odpowiedź na głupoty Korwina