Ja tam nie wiem czy jak się kupuje bilet jest jakimś kontrakt że masz konkretne obowiązki. Myślałem że idziesz miło spędzić czas, tak jak tobie pasuje hmm. A poza tym ja tam doping słyszałem. Nie było rac i mordobicia to już nie doping ?
To cieszy ;) Oby zasięg był jak największy bo i ludzie będą bardziej świadomi naszych realnych szans i z piłkarzy może zejdzie trochę presja. Chociaż trochę. Ale zgadzam się, że nie ma też co okazywać jakiegoś specjalnego lęku, niemniej trzeba docenić rywali bo to są mocne ekipy
No jeśli śledzisz tylko fora, gdzie ludzie mają pojęcie i śledzą chociażby kariery klubowe naszych reprezentantów to możesz odnieść takie wrażenie. Uwierz mi, większość nie ma pojęcia o problemach naszej kadry i poszczególnych zawodników
Pod względem czysto perfidnej satysfakcji, niech się ten balonik dalej pompuje i niech wszyscy Janusze myślą jacy to jesteśmy świetni. Ale tak "merytorycznie" to interesuje mnie dzisiaj tylko styl gry
No nie wiem, to moja subiektywna opinia, ja gościa po prostu nie znoszę i dla mnie nie zasłużył na miano piłkarza legendarnego. Moim zdaniem przez całą karierę tylko w Interze robił różnicę na tyle żeby Go nazwać wybitnym, to jednak trochę za mało. Ale powtarzam to moja opinia i na 100% jest wypaczona przez mój osobisty stosunek do Niego
Nie zauważasz subtelnej różnicy w stosunkach z Rosją wtedy kiedy gratulacje składał Obama, a teraz ? Nie wiem, kryzys krymski, Donbas, sankcje hmm. Dołóżmy do tego śledztwo w sprawie powiązań Trumpa z Rosjanami i ich wpływu na kampanię... Wydaje się, że to stawia te gratulacje w trochę innym świetle.
Nie kontynuuję bo już za opinię o Trumpie dostałem tu jednego bana
Tylko we Francji to sami Francuzi wymierzali sprawiedliwość ;) Ale generalnie do wniosków dochodzimy podobnych, lepiej żeby się ogarniały społeczeństwa same, a jeśi chcą pomocy to trzeba im pomóc, co do tego nie ma wątpliwości.
No tak i generalnie kilka lat temu bym się zgodził, ale jednak trochę zmieniłem nastawienie. Bo co prawda jest to szlachetne i ciężko taką postawę krytykować, ale to jest takie trochę stawianie się w pozycji zwierzchnika świata, żeby nie powiedzieć Boga. My też w historii narobiliśmy dużo syfu, generalnie to dużo więcej niż wszyscy inni do tej pory. Rozumiem, że my niby już wyciągnęliśmy wnioski z błędów przeszłości i doszliśmy do pewnych wniosków, spisanych w konwencjach, traktatach rozbrojeniowych itd. I niestety nie ma dobrej metody żeby to przekazać innym bo najlepiej się uczy na własnych błędach. Przymusem i groźbą się niczego nie zdziała ;/
Czemu podejść ostrożnie ? :) Nie mów że to jakiś bait albo troll. Dobrze napisane, mimo że bardzo długo to aż mi się chciało doczytać do końca. I chociaż pod skórą czuję, że mamy inne poglądy, to tak jak napisałeś, nie ma to żadnego znaczenia, najlepsze dyskusje są z osobami o innych poglądach. Tylko właśnie, dyskusje, a nie szambo. Generalnie chyba ciężko się nie zgodzić z wnioskami jakie wyciągasz. Ja również na studiach uczestniczyłem w super dyskusjach na wiele tematów, wykładowcy w większości nie starali się indoktrynować poglądami tylko byli nastawieni na jak najciekawsze rozmowy. Debaty oksfordzkie to też był sztosik, już widzę nasze gwiazdy telewizji, jakby się odalazły w takiej formule :D
Ale smutny wniosek jest jeszcze jeden, tak to wygląda w telewizji, bo tego oczekuje statystyczny widz :/
Jak zwykle zdroworozsądkowo ;) Jak na Puyola przystało. Jedynie nie do końca się zgadzam z tą Hiszpanią jako faworytem MŚ, coś czuje (obym się mylił), że Hiszpania to może być jedno z większych rozczarować na tym mundialu
No, ale co oni nam złego robią ? Przecież chyba nikt nie wierzył w tą ściemę z bronią jądrową w Iraku... W Afganistanie niby dobrze by było dojechać terrorystów jakoś porządnie ale jak ? Siedzą tam już kilkanaście lat i nic z tego nie wynika, nikt się nie pali żeby te góry szturmować, więc obecność tam też jest zbędna. A angażowanie się w Syrii, Libii czy Egipcie (zbrojne i nie tylko) to już w ogóle wyższy stopień hipokryzji. Jeśli my im ingerujemy w rządy to dlaczego oni mają nam nie robić tego samego, chociażby poprzez migracje ? Jesteśmy niestety za bardzo zadufani w sobie i myślimy że nasze "wynalazki" są najlepsze i wszędzie się sprawdzą.
0
Haha Francji widzę włączyła się opcja Real Madryt :D:D
0
Ja tam nie wiem czy jak się kupuje bilet jest jakimś kontrakt że masz konkretne obowiązki. Myślałem że idziesz miło spędzić czas, tak jak tobie pasuje hmm. A poza tym ja tam doping słyszałem. Nie było rac i mordobicia to już nie doping ?
2
Ostatnie już nieaktualne xd
0
Tymczasem Maszyna strzela! :D
1
Ta miszczowie handlu, kupili mecz towarzyski :D
0
Z tym że nie :D
2
Serio to Cię najbardziej denerwuje ? A nie np to że kopią się po czołach ?
0
Kriszczianu biedny, przegrywa z jakimś Mohamedem :D
9
2:0 Argentyna, można bez Messiego ? Można! ;)
4
Mi tam pisze że Falcao strzelił, ale meczu nie oglądam
0
Ktoś coś mówił o żenadzie i symulkach ? :D
1
Jest i brameczka dla Argentyny ;)
0
No to jest dokładne podsumowanie pierwszej połowy. Jak w studio powiedzą coś innego to będę w szoku
1
A no to powiedz to w twarz temu Boatengowi. Że jest gorszym Niemcem od Mullera. Jakim prawem w ogóle to oceniasz ?
1
A w czym jeden jest lepszy od drugiego ?
0
Francja 1, i kto by pomyślał, kto to strzela :D
2
Wrócił
1
To cieszy ;) Oby zasięg był jak największy bo i ludzie będą bardziej świadomi naszych realnych szans i z piłkarzy może zejdzie trochę presja. Chociaż trochę. Ale zgadzam się, że nie ma też co okazywać jakiegoś specjalnego lęku, niemniej trzeba docenić rywali bo to są mocne ekipy
1
No jeśli śledzisz tylko fora, gdzie ludzie mają pojęcie i śledzą chociażby kariery klubowe naszych reprezentantów to możesz odnieść takie wrażenie. Uwierz mi, większość nie ma pojęcia o problemach naszej kadry i poszczególnych zawodników
7
Pod względem czysto perfidnej satysfakcji, niech się ten balonik dalej pompuje i niech wszyscy Janusze myślą jacy to jesteśmy świetni. Ale tak "merytorycznie" to interesuje mnie dzisiaj tylko styl gry
3
No nie wiem, to moja subiektywna opinia, ja gościa po prostu nie znoszę i dla mnie nie zasłużył na miano piłkarza legendarnego. Moim zdaniem przez całą karierę tylko w Interze robił różnicę na tyle żeby Go nazwać wybitnym, to jednak trochę za mało. Ale powtarzam to moja opinia i na 100% jest wypaczona przez mój osobisty stosunek do Niego
3
Litości. Statystyki faktycznie świetne, szczerze to nie wiedziałem że ma aż takie dobre, ale nie nazywajmy tego gościa legendą błagam.
0
Nie zauważasz subtelnej różnicy w stosunkach z Rosją wtedy kiedy gratulacje składał Obama, a teraz ? Nie wiem, kryzys krymski, Donbas, sankcje hmm. Dołóżmy do tego śledztwo w sprawie powiązań Trumpa z Rosjanami i ich wpływu na kampanię... Wydaje się, że to stawia te gratulacje w trochę innym świetle.
Nie kontynuuję bo już za opinię o Trumpie dostałem tu jednego bana
0
Tylko we Francji to sami Francuzi wymierzali sprawiedliwość ;) Ale generalnie do wniosków dochodzimy podobnych, lepiej żeby się ogarniały społeczeństwa same, a jeśi chcą pomocy to trzeba im pomóc, co do tego nie ma wątpliwości.
1
Ja również nie wiem o jaką hipokryzję chodzi. A temat pana Maxa przemilczę bo to jest zwykły wyznawca teorii spiskowych i były dobry reporter
0
No tak i generalnie kilka lat temu bym się zgodził, ale jednak trochę zmieniłem nastawienie. Bo co prawda jest to szlachetne i ciężko taką postawę krytykować, ale to jest takie trochę stawianie się w pozycji zwierzchnika świata, żeby nie powiedzieć Boga. My też w historii narobiliśmy dużo syfu, generalnie to dużo więcej niż wszyscy inni do tej pory. Rozumiem, że my niby już wyciągnęliśmy wnioski z błędów przeszłości i doszliśmy do pewnych wniosków, spisanych w konwencjach, traktatach rozbrojeniowych itd. I niestety nie ma dobrej metody żeby to przekazać innym bo najlepiej się uczy na własnych błędach. Przymusem i groźbą się niczego nie zdziała ;/
9
Niech tyrają :D
1
Czemu podejść ostrożnie ? :) Nie mów że to jakiś bait albo troll. Dobrze napisane, mimo że bardzo długo to aż mi się chciało doczytać do końca. I chociaż pod skórą czuję, że mamy inne poglądy, to tak jak napisałeś, nie ma to żadnego znaczenia, najlepsze dyskusje są z osobami o innych poglądach. Tylko właśnie, dyskusje, a nie szambo. Generalnie chyba ciężko się nie zgodzić z wnioskami jakie wyciągasz. Ja również na studiach uczestniczyłem w super dyskusjach na wiele tematów, wykładowcy w większości nie starali się indoktrynować poglądami tylko byli nastawieni na jak najciekawsze rozmowy. Debaty oksfordzkie to też był sztosik, już widzę nasze gwiazdy telewizji, jakby się odalazły w takiej formule :D
Ale smutny wniosek jest jeszcze jeden, tak to wygląda w telewizji, bo tego oczekuje statystyczny widz :/
0
Jak zwykle zdroworozsądkowo ;) Jak na Puyola przystało. Jedynie nie do końca się zgadzam z tą Hiszpanią jako faworytem MŚ, coś czuje (obym się mylił), że Hiszpania to może być jedno z większych rozczarować na tym mundialu
0
No, ale co oni nam złego robią ? Przecież chyba nikt nie wierzył w tą ściemę z bronią jądrową w Iraku... W Afganistanie niby dobrze by było dojechać terrorystów jakoś porządnie ale jak ? Siedzą tam już kilkanaście lat i nic z tego nie wynika, nikt się nie pali żeby te góry szturmować, więc obecność tam też jest zbędna. A angażowanie się w Syrii, Libii czy Egipcie (zbrojne i nie tylko) to już w ogóle wyższy stopień hipokryzji. Jeśli my im ingerujemy w rządy to dlaczego oni mają nam nie robić tego samego, chociażby poprzez migracje ? Jesteśmy niestety za bardzo zadufani w sobie i myślimy że nasze "wynalazki" są najlepsze i wszędzie się sprawdzą.