0

Haha Francji widzę włączyła się opcja Real Madryt :D:D

0

Ja tam nie wiem czy jak się kupuje bilet jest jakimś kontrakt że masz konkretne obowiązki. Myślałem że idziesz miło spędzić czas, tak jak tobie pasuje hmm. A poza tym ja tam doping słyszałem. Nie było rac i mordobicia to już nie doping ?

2

Ostatnie już nieaktualne xd

0

Tymczasem Maszyna strzela! :D

1

Ta miszczowie handlu, kupili mecz towarzyski :D

0

Z tym że nie :D

2

Serio to Cię najbardziej denerwuje ? A nie np to że kopią się po czołach ?

0

Kriszczianu biedny, przegrywa z jakimś Mohamedem :D

9

2:0 Argentyna, można bez Messiego ? Można! ;)

4

Mi tam pisze że Falcao strzelił, ale meczu nie oglądam

0

Ktoś coś mówił o żenadzie i symulkach ? :D

1

Jest i brameczka dla Argentyny ;)

0

No to jest dokładne podsumowanie pierwszej połowy. Jak w studio powiedzą coś innego to będę w szoku

1

A no to powiedz to w twarz temu Boatengowi. Że jest gorszym Niemcem od Mullera. Jakim prawem w ogóle to oceniasz ?

1

A w czym jeden jest lepszy od drugiego ?

0

Francja 1, i kto by pomyślał, kto to strzela :D

2

Wrócił

1

To cieszy ;) Oby zasięg był jak największy bo i ludzie będą bardziej świadomi naszych realnych szans i z piłkarzy może zejdzie trochę presja. Chociaż trochę. Ale zgadzam się, że nie ma też co okazywać jakiegoś specjalnego lęku, niemniej trzeba docenić rywali bo to są mocne ekipy

1

No jeśli śledzisz tylko fora, gdzie ludzie mają pojęcie i śledzą chociażby kariery klubowe naszych reprezentantów to możesz odnieść takie wrażenie. Uwierz mi, większość nie ma pojęcia o problemach naszej kadry i poszczególnych zawodników

7

Pod względem czysto perfidnej satysfakcji, niech się ten balonik dalej pompuje i niech wszyscy Janusze myślą jacy to jesteśmy świetni. Ale tak "merytorycznie" to interesuje mnie dzisiaj tylko styl gry

3

No nie wiem, to moja subiektywna opinia, ja gościa po prostu nie znoszę i dla mnie nie zasłużył na miano piłkarza legendarnego. Moim zdaniem przez całą karierę tylko w Interze robił różnicę na tyle żeby Go nazwać wybitnym, to jednak trochę za mało. Ale powtarzam to moja opinia i na 100% jest wypaczona przez mój osobisty stosunek do Niego

3

Litości. Statystyki faktycznie świetne, szczerze to nie wiedziałem że ma aż takie dobre, ale nie nazywajmy tego gościa legendą błagam.

0

Nie zauważasz subtelnej różnicy w stosunkach z Rosją wtedy kiedy gratulacje składał Obama, a teraz ? Nie wiem, kryzys krymski, Donbas, sankcje hmm. Dołóżmy do tego śledztwo w sprawie powiązań Trumpa z Rosjanami i ich wpływu na kampanię... Wydaje się, że to stawia te gratulacje w trochę innym świetle.
Nie kontynuuję bo już za opinię o Trumpie dostałem tu jednego bana

0

Tylko we Francji to sami Francuzi wymierzali sprawiedliwość ;) Ale generalnie do wniosków dochodzimy podobnych, lepiej żeby się ogarniały społeczeństwa same, a jeśi chcą pomocy to trzeba im pomóc, co do tego nie ma wątpliwości.

1

Ja również nie wiem o jaką hipokryzję chodzi. A temat pana Maxa przemilczę bo to jest zwykły wyznawca teorii spiskowych i były dobry reporter

0

No tak i generalnie kilka lat temu bym się zgodził, ale jednak trochę zmieniłem nastawienie. Bo co prawda jest to szlachetne i ciężko taką postawę krytykować, ale to jest takie trochę stawianie się w pozycji zwierzchnika świata, żeby nie powiedzieć Boga. My też w historii narobiliśmy dużo syfu, generalnie to dużo więcej niż wszyscy inni do tej pory. Rozumiem, że my niby już wyciągnęliśmy wnioski z błędów przeszłości i doszliśmy do pewnych wniosków, spisanych w konwencjach, traktatach rozbrojeniowych itd. I niestety nie ma dobrej metody żeby to przekazać innym bo najlepiej się uczy na własnych błędach. Przymusem i groźbą się niczego nie zdziała ;/

9

Niech tyrają :D

1

Czemu podejść ostrożnie ? :) Nie mów że to jakiś bait albo troll. Dobrze napisane, mimo że bardzo długo to aż mi się chciało doczytać do końca. I chociaż pod skórą czuję, że mamy inne poglądy, to tak jak napisałeś, nie ma to żadnego znaczenia, najlepsze dyskusje są z osobami o innych poglądach. Tylko właśnie, dyskusje, a nie szambo. Generalnie chyba ciężko się nie zgodzić z wnioskami jakie wyciągasz. Ja również na studiach uczestniczyłem w super dyskusjach na wiele tematów, wykładowcy w większości nie starali się indoktrynować poglądami tylko byli nastawieni na jak najciekawsze rozmowy. Debaty oksfordzkie to też był sztosik, już widzę nasze gwiazdy telewizji, jakby się odalazły w takiej formule :D
Ale smutny wniosek jest jeszcze jeden, tak to wygląda w telewizji, bo tego oczekuje statystyczny widz :/

0

Jak zwykle zdroworozsądkowo ;) Jak na Puyola przystało. Jedynie nie do końca się zgadzam z tą Hiszpanią jako faworytem MŚ, coś czuje (obym się mylił), że Hiszpania to może być jedno z większych rozczarować na tym mundialu

0

No, ale co oni nam złego robią ? Przecież chyba nikt nie wierzył w tą ściemę z bronią jądrową w Iraku... W Afganistanie niby dobrze by było dojechać terrorystów jakoś porządnie ale jak ? Siedzą tam już kilkanaście lat i nic z tego nie wynika, nikt się nie pali żeby te góry szturmować, więc obecność tam też jest zbędna. A angażowanie się w Syrii, Libii czy Egipcie (zbrojne i nie tylko) to już w ogóle wyższy stopień hipokryzji. Jeśli my im ingerujemy w rządy to dlaczego oni mają nam nie robić tego samego, chociażby poprzez migracje ? Jesteśmy niestety za bardzo zadufani w sobie i myślimy że nasze "wynalazki" są najlepsze i wszędzie się sprawdzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?