2

Po to żeby zawody były ciekawsze a za 4 belki stracił pewnie z 20 punktów ? Dlatego wprowadzili rekompensaty za belki i wiatr żeby można było z tego korzystać w trakcie konkursu. Nie siejcie paniki. Norwegowie drużynowo są nie do przeskoczenia i nie wiem dlaczego tak Was to boli

5

Ale o co kurde chodzi ? Przecież dla każdego zasady są takie same a wiatr wiał zawsze ...

0

Tzn pewien nie jestem bo nigdzie nie widziałem informacji o tej zmianie. Ale według tego co tutaj koledzy podali to pierwsze seria będzie standardowo czyli w kolejności klasyfikacji lotów (nie wiem kto jest pierwszy), a druga w kolejności klasyfikacji Raw Air

1

A co w tym jest takiego chaotycznego ? Dla nas to jest akurat bardzo dobra wiadomość bo główni rywale do zwycięstwa będą niezależnie od wszystkiego skakali jeden po drugim, czyli w możliwie zbliżonych warunkach... Trochę się w tym hejcie na Norwegów widzę nie możecie opamiętać

1

Rozumiem że może łatwiej jest osiągnąć sukces w dzisiejszym świecie jak się prezentuje taką postawę jak Ronaldo. Ale warto też pamiętać, że może nie każdy jest oportunistą, idzie razem z tłumem i zawsze przyklaskuje tym zachowaniom, które przynoszą najwięcej korzyści. Ja nie znoszę takiego typu ludzi, którzy zachowują się w ten sposób. I ok, można powiedzieć, że przecież cholera wie jaki jest na prawdę, może to tylko wizerunek wykreowany na potrzeby mediów. Jednak nic mnie to nie obchodzi bo Ronaldo to nie marionetka, która nie wie na co się godzi i nie ma wpływu na to jak go pokazują. Jeśli taki wizerunek widzimy to albo taki jest faktycznie albo cynicznie taki obraz kreuje. W każdym z tych przypadków mojego szacunku nigdy mieć nie będzie, oczywiście tylko jako człowiek, Jego piłkarska klasa jest niepodważalna

20

A ja bym chciał Gomesa od początku. Jeśli nie będzie szło to Paulinho od początku drugiej połowy i tyle.

1

O teraz wstałem po krótkiej drzemce i widzę że dobry comeback odstawiła Jaga :D

1

Ups :D No to paaa Antoine :D

2

Nie no pewnie, ochrona prawda kobiet w ciąży to w ogóle bzdura pff

7

Zgadzam się, kara jest irracjonalna jeśli chodziło tylko o nie podanie ręki

0

Dla mnie, nie wiem czemu, to są Wąsik i Wąsacz :D Tyle że Wąsik już bez wąsa ostatnio

0

Kasa. Getafe pewnie dawało co najmniej z dwa razy mniej niż ma w PSG.
Co do tematu to ta kara jest bzdurna. Uważam że faktycznie zachował się słabo, ale po pierwsze przeprosił, a po drugie nigdzie nie ma napisane że ma po zejściu z boiska podać rękę trenerowi. Chyba że chodziło jeszcze o jakieś dodatkowe kwasy. Jeśli tylko o to, to absurd

0

No dobra oczywiście że nie można im umniejszać bo mają niewątpliwie świetnych piłkarzy i ogarniętego trenera ale z kim oni grają w tym sezonie ? W lidze Borussia się posypała a Lipsk to jeszcze nie ten poziom, a w LM trafili na razie na samych ogórasów. Ciężko ocenić ich realny poziom

0

"Trzeba się zawsze w górę piąć, choć męczy życie, a jeśli przyjdzie paść, to paść na szczycie" ;)

0

No ale w takim razie czego tu nie rozumieć ? Masz cenę 100zł za internet + tv więc powiedzmy 50zł za jedną usługę. Babeczka przez telefon mówi Ci że nie opłaca się rezygnować z tv bo wtedy nie będziesz miał "bonusu" wynikającego z dwóch usług i za sam internet nie będziesz płacił 50zł tylko powiedzmy 70zł. Z ich perspektywy oczywiście zawsze powiedzą że Ci się to nie opłaca ekonomicznie bo po co płacić za internet 20zł więcej ? W praktyce masz 30zł miesięcznie w kieszeni

1

Ale niby za co dostał tą karę ? Za nie podanie ręki trenerowi ? No bez jaj... Chyba że coś mnie jeszcze ominęło

0

Nie zgadzam się z zabiciem flanki przez Roberto. Właściwie to wydaje mi się, że to właśnie boki obrony były naszym najsłabszym punktem w tym meczu. Wydaje się też że to samo zauważył Valverde wzmacniając prawą stronę Vidalem i lewą Gomesem. Hazard był znowu wyłączony to prawda, ale Alonso i Willian zagrali świetny mecz, mieliśmy dużo szczęścia że to się nie skończyło jakąś bramką

0

Nic się nie zmieniło ale to zupełnie inna sytuacja niż ta z Griezmanem. Na jakiej niby podstawie Bayern miałby składać skargę na Real ? Bo dziennikarz tak powiedział ? U nas wypowiedział się oficjalny przedstawiciel klubu.
A co do szejka to cholera wie czego On chce. Jedno jest pewne, typ jest biznesmenem więc na pewno nie będą na niego działały żadne głupie fochy i tym podobne. Jedyne co może go przekonać to świetna oferta biznesowa, na którą chyba Realu nie stać

2

No na bank byłby ucieszony z zamiany pozycji. Zamienił by praktycznie każdy mecz po 90min na granie końcówek i od czasu do czasu 90min, świetny deal. A w reprezentacji i tak nie miał by szans na powołanie do środka pola więc w tym aspekcie nic by nie zyskał

0

No to na prawdę nie jest zaporowa kasa ;) A zawsze jakiś gadżet się trafi, nawet jak się nie będzie miało czasu na wyjazdy czy zloty

0

50zł, ale chyba w tym roku płaciłem 70 bo miałem przerwę (w sensie jestem znowu jako nowy członek). Ale właściwie to nie jestem pewien bo dość dawno robiłem przelew. Ale na pewno w tych granicach

1

Dzisiaj przyszła na adres rodziców, jutro muszę odebrać, już się doczekać nie mogę :D

17

Jezus Maria zagrał polskie ligi i weszło, róbcie screeny :D

0

Ale co Ci nie pasuje w tej odpowiedzi ? Nie znam się na Fifie ale prawdopodobnie jak w większości gier, handel walutą/kontami przez portale aukcyjne jest niedozwolony.

0

Nie ma opcji, cała trójka kosztowała by pewnie koło 700 milionów euro. Sorry nikogo na to nie stać, a na pewno nie Real

38

Jeśli skrzydłowy notuje tak kluczowy wślizg we własnym polu karnym i nie jest to jego jedyna interwencja w obronie to warto to docenić. Poza tym zgadzam się że strzał nie był wybitny ale gol to gol, musi podnosić ogólną ocenę

1

Jeśli tak to jedyny malutki plusik dla tego gościa

0

Sprawdzone info ?

1

Zmieni bo będę sobie mógł obejrzeć super meczyk i mecz Barcy tego samego dnia... Nawet jak włączę jeden na tv, a drugi na laptopie to nie da się śledzić dwóch i na obu się skupić. Wiadomo że dwóch nie pokażą bo za dużo czasu by na to zeszło w ramówce

0

I dlatego mi tam się podoba ta opcja z meczami o 19 i 21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?