Bez kitu co ma jedno do drugiego ? Nie widziałeś nigdy Messiego który strzelił gola z lewej strony pola karnego z wolnego ? Można się nawet kłócić że ten strzał pod murem też powinien oddać Coutinho bo lepiej było uderzyć z prawej nogi... I co to w ogóle za personalny atak ? :D To już priva nie można napisać ? ;)
Nieodgadnieni są kibice na fcbarca.com :D Gość ładuje z wolnych trzeci mecz z rzędu, jako chyba pierwszy w historii, a tutaj komentarz "No mógłby część tych wolnych oddać" .. ;)
Oczywiście nic nie jest pewne, ale po wczorajszym meczu, nabrałem sporo wiary że jednak liga jest już nasza. Głównie ze względu na mizerię Atletico. Ale 33 punkty same się nie zdobędą
Wczoraj zacząłem koło 22, od 2 w nocy zacząłem sobie mówić "dobra kończę ten odcinek i idę spać", a skończyłem finalnie przed 6 ... A dzisiaj się zatrzymałem bo mi nigdzie nie chodzi s02e02 i jestem smutny ;( ST jeszcze nie zaczynałem
Oczywiście z zachowaniem wszelkich proporcji ale zaraz po wejściu pomyliłem Go nawet w jednej akcji z Messim, tak fajnie wyszedł na pozycję. Ja tam uważam że znowu widać było zjadający Go stres i czasami faktycznie wygląda jakby był na boisku za karę, ale generalnie akurat dzisiaj nie było tak źle, mimo paru niedokładności technicznych
No defensywnie to wygląda doskonale wręcz ;) Eh oby to Ernesto jakoś w okresie wakacyjnym poukładał z naszymi nowymi armatami żeby po wakacjach było też bardziej produktywnie z przodu
Wygląda na to że jednak Atleti głównie jest mocne słabością swoich przeciwników i żerowaniem na błędach. A dzisiaj zagraliśmy prawie bezbłędnie ;) Tak samo należy zagrać z Chelsea, niestety z przodu będzie mniej kreacji bez Filipa
To jest ten sam mechanizm co w przypadku większości ataków terrorystycznych tzn. religia na mordzie a tak na prawdę zero związku. Tutaj jest to samo klub na szaliku, ale chodzi tylko o zadymę... Ale niestety, kluby muszą w jakiś sposób również pomóc w walce z tym bydłem, a jeśli nie będą dostawać kar to nie ruszą małym palcem...
Pomyśl sobie że tak to byś sobie w brodę pluł że nie za stówkę i nie wygrałeś życia :D Nie no strasznie szkoda, szczególnie że finalnie faktycznie był remis ;/
Już usłyszałem "to nie ma w ogóle porównania do tego co było..." i już myślałem że być może zająkną się obiektywni redaktorzy Eleven o meczu Barcy :D No ale jednak nie
1
No tak faktycznie bo przegrana 1:0 jest mniej przegrana :D #wybitnytaktyk
1
Bez kitu co ma jedno do drugiego ? Nie widziałeś nigdy Messiego który strzelił gola z lewej strony pola karnego z wolnego ? Można się nawet kłócić że ten strzał pod murem też powinien oddać Coutinho bo lepiej było uderzyć z prawej nogi... I co to w ogóle za personalny atak ? :D To już priva nie można napisać ? ;)
26
Wow ogromny szacunek
28
Nieodgadnieni są kibice na fcbarca.com :D Gość ładuje z wolnych trzeci mecz z rzędu, jako chyba pierwszy w historii, a tutaj komentarz "No mógłby część tych wolnych oddać" .. ;)
1
Idziesz sobie ulicą a przed Tobą przejeżdża bramkarz Barcy na hulajnodze, co myślisz ? :D
2
Oczywiście nic nie jest pewne, ale po wczorajszym meczu, nabrałem sporo wiary że jednak liga jest już nasza. Głównie ze względu na mizerię Atletico. Ale 33 punkty same się nie zdobędą
29
To nie była reakcja na stratę Andre tylko na reakcję kibiców na tą stratę ...
0
Wczoraj zacząłem koło 22, od 2 w nocy zacząłem sobie mówić "dobra kończę ten odcinek i idę spać", a skończyłem finalnie przed 6 ... A dzisiaj się zatrzymałem bo mi nigdzie nie chodzi s02e02 i jestem smutny ;( ST jeszcze nie zaczynałem
1
http://www.bdfutbol.com/en/p/e1.html
Właśnie taką bazę znalazłem, niestety nie ma opcji odseparowania samej ligi, są statystyki z całych sezonów
0
Oczywiście z zachowaniem wszelkich proporcji ale zaraz po wejściu pomyliłem Go nawet w jednej akcji z Messim, tak fajnie wyszedł na pozycję. Ja tam uważam że znowu widać było zjadający Go stres i czasami faktycznie wygląda jakby był na boisku za karę, ale generalnie akurat dzisiaj nie było tak źle, mimo paru niedokładności technicznych
1
No defensywnie to wygląda doskonale wręcz ;) Eh oby to Ernesto jakoś w okresie wakacyjnym poukładał z naszymi nowymi armatami żeby po wakacjach było też bardziej produktywnie z przodu
1
Wygląda na to że jednak Atleti głównie jest mocne słabością swoich przeciwników i żerowaniem na błędach. A dzisiaj zagraliśmy prawie bezbłędnie ;) Tak samo należy zagrać z Chelsea, niestety z przodu będzie mniej kreacji bez Filipa
0
Busi musi wziąć rutinoscorbin bo coś niewyraźnie wygląda :( Gomesowi nawet rutinoscorbin nie pomoże :(
1
Chyba nikogo to nie dziwi ;)
0
314 punktów na dużej skoczni.. Chyba nigdy nie widziałem takiego wysokiego wyniku!
0
Przerobiłem już na szczęście ;)
10
Obejrzałem pierwszy odcinek tego waszego Domu z papieru.. Kur** dzięki, mam nadzieję że chociaż jutro na mecz wstanę :D Dobra idę oglądać dalej
0
To jest ten sam mechanizm co w przypadku większości ataków terrorystycznych tzn. religia na mordzie a tak na prawdę zero związku. Tutaj jest to samo klub na szaliku, ale chodzi tylko o zadymę... Ale niestety, kluby muszą w jakiś sposób również pomóc w walce z tym bydłem, a jeśli nie będą dostawać kar to nie ruszą małym palcem...
1
Eee tyle obstawiania że któryś na pewno wejdzie ;d
0
Ekstraklasa taka piękna, nasi kibice tacy cudowni
1
Statystycznie to nawet nie jest najlepsza w Hiszpanii :D
0
Ta najlepsza obrona w Europie to jednak dość dyskusyjna ;D Ale bardzo bardzo bym chciał żebyś miał rację!
0
Ja niestety jestę pesimistę :/ 1:3
1
Juve bo już w tym roku #believe
0
Pomyśl sobie że tak to byś sobie w brodę pluł że nie za stówkę i nie wygrałeś życia :D Nie no strasznie szkoda, szczególnie że finalnie faktycznie był remis ;/
0
No nie można powiedzieć że nie jest to imponujące. Wiem że Di Maria w tym roku też strzelił 14 bramek, ale nie wiem w ilu meczach
0
Czy ja wiem ? Z tą formą Juve ? To jest dopiero zbliżenie się na 1 punkt (wiem wiem że mecz mniej). Wszystko jeszcze się może zdarzyć
0
Który ? Nawet jeśli trafił w tą piłkę to zaraz potem wjechał napastnikowi kolanem w nogi od tyłu. Jak dla mnie karny
0
A to nietrzeźwość odnosi się tylko do alkoholu ?
0
Już usłyszałem "to nie ma w ogóle porównania do tego co było..." i już myślałem że być może zająkną się obiektywni redaktorzy Eleven o meczu Barcy :D No ale jednak nie