Moim zdaniem w tym momencie się na styk może łapie do dwójki, nic by się nie stało jakby Go trener sprawdził. Z drugiej strony cieszę się, że sobie odpocznie w tym czasie zamiast się tłuc z kadrą
A ja akurat się przychylam do opinii że z przodu szału nie było, oprócz kilku efektownych zagrać, które nic nie dały. Ale i tak w ocenach dałem spory plus za gola i pracę w defensywie bo jakby nie patrzeć to było wczoraj najważniejsze
Trzeba by sprawdzić w klubowym magazynku ile tam się tego wala :D No mniejsza o to, chyba Barca jest z przodu, ale różnica niewielka ;) W tym sezonie chyba odskoczymy
Faktycznie zapomniałem o Pucharze Zdobywców Pucharów :/ My bad. Resztę danych podawałem za transfermarkt, w takim razie możliwe że mają błędne dane na stronie
12 Pucharów Mistrzów/Ligi Mistrzów 33 Mistrzostwa La Liga 19 Pucharów Króla 10 Superpucharów Hiszpanii 2 Puchary Uefa 3 Klubowe Mistrzostwa Świata 4 Superpuchary Europy 3 Puchar Międzynarodowy (nie jestem pewien polskiej nazwy)
Barcelona
5 Pucharów Mistrzów 24 Mistrzostwa La Liga 29 Pucharów Króla 12 Superpucharów Hiszpanii 3 Klubowe Mistrzostwa Świata 5 Superpucharów Europy 4 Copa Eva Duerte 3 Puchary Miast Targowych
Jak dla mnie wychodzi 86 do 85 dla Realu :D Chyba że czegoś nie policzyłem
0
Moim zdaniem w tym momencie się na styk może łapie do dwójki, nic by się nie stało jakby Go trener sprawdził. Z drugiej strony cieszę się, że sobie odpocznie w tym czasie zamiast się tłuc z kadrą
4
Roberto za to jest bezbłędny w obronie ...
0
Trzeba jednak przyznać że ma na swojej pozycji cholernie silnych konkurentów do walki o wyjazd do Rosji
0
Rozumiem że to trening i każdy ma w nosie ale to jest jednak lekka przeginka. Rozumiem zmiany o 1-2 no max 3 belki. Ale 14 a 4?!
0
To jest Rosja, jakby ktoś się tylko zbliżył do tych sztabek to by bez pytania dostał kulkę w najlepszym razie w kolano ;D
0
Raz się przegrywa, raz się przegrywa ;( Biedne diabły
1
Słusznie ktoś zauważył na stronie Realu że dostali identycznych przeciwników jak my w tamtym roku :D
0
Szkoda że angielski pojedynek ;/ Real z autobusikiem, Bayern i Barca raczej spacerki ale wszystko się może zdarzyć
0
Pierwszy meczyk na Camp Nou trzeba szybko rozstrzygnąć i tyle ;)
0
Lalala ;)
0
W necie niestety nie wiem :(
0
Na co najmniej trzech kanałach
4
Serio ? 10 kolejek do końca, 4 punkty różnicy i liga rozstrzygnięta ?
2
Nie, awans Arsenalu. No chyba, że 1:3 to wtedy awans Milanu
0
Coś te karne słabiutko, Werner też się nie popisał, dobrze że bez wpływu na awans
0
Nie trafili karnego lollll :D
0
Reprezentacyjna
0
Za wygranie w Raw Air jest chyba 60k
0
Gość lata jak posąg, szkoda że tak rzadko teraz te 20 dają
0
Nie wiem jak z innymi ale Pogba wyraźnie "grał" na złość trenerowi. To wyglądało jak zwykły sabotaż
10
A ja akurat się przychylam do opinii że z przodu szału nie było, oprócz kilku efektownych zagrać, które nic nie dały. Ale i tak w ocenach dałem spory plus za gola i pracę w defensywie bo jakby nie patrzeć to było wczoraj najważniejsze
1
Dobrze to footroll skomentował "A może to Manchester jest na poziomie Burnley"
0
Ale zawsze mógłby tak mówić :D
1
What what what ? :D
2
Co Wy wszyscy tak płaczecie że nie zdąży ... Absencja do trzech tygodni, a mecz w LM za trzy tygodnie. Zdąży na bank
5
No na papierze to wygląda imponująco
0
W Jego czasach jeszcze nie uczyli w szkole angielskiego :D
0
Trzeba by sprawdzić w klubowym magazynku ile tam się tego wala :D No mniejsza o to, chyba Barca jest z przodu, ale różnica niewielka ;) W tym sezonie chyba odskoczymy
0
Faktycznie zapomniałem o Pucharze Zdobywców Pucharów :/ My bad. Resztę danych podawałem za transfermarkt, w takim razie możliwe że mają błędne dane na stronie
0
Liczymy:
Real
12 Pucharów Mistrzów/Ligi Mistrzów
33 Mistrzostwa La Liga
19 Pucharów Króla
10 Superpucharów Hiszpanii
2 Puchary Uefa
3 Klubowe Mistrzostwa Świata
4 Superpuchary Europy
3 Puchar Międzynarodowy (nie jestem pewien polskiej nazwy)
Barcelona
5 Pucharów Mistrzów
24 Mistrzostwa La Liga
29 Pucharów Króla
12 Superpucharów Hiszpanii
3 Klubowe Mistrzostwa Świata
5 Superpucharów Europy
4 Copa Eva Duerte
3 Puchary Miast Targowych
Jak dla mnie wychodzi 86 do 85 dla Realu :D
Chyba że czegoś nie policzyłem