0

Moim zdaniem w tym momencie się na styk może łapie do dwójki, nic by się nie stało jakby Go trener sprawdził. Z drugiej strony cieszę się, że sobie odpocznie w tym czasie zamiast się tłuc z kadrą

4

Roberto za to jest bezbłędny w obronie ...

0

Trzeba jednak przyznać że ma na swojej pozycji cholernie silnych konkurentów do walki o wyjazd do Rosji

0

Rozumiem że to trening i każdy ma w nosie ale to jest jednak lekka przeginka. Rozumiem zmiany o 1-2 no max 3 belki. Ale 14 a 4?!

0

To jest Rosja, jakby ktoś się tylko zbliżył do tych sztabek to by bez pytania dostał kulkę w najlepszym razie w kolano ;D

0

Raz się przegrywa, raz się przegrywa ;( Biedne diabły

1

Słusznie ktoś zauważył na stronie Realu że dostali identycznych przeciwników jak my w tamtym roku :D

0

Szkoda że angielski pojedynek ;/ Real z autobusikiem, Bayern i Barca raczej spacerki ale wszystko się może zdarzyć

0

Pierwszy meczyk na Camp Nou trzeba szybko rozstrzygnąć i tyle ;)

0

Lalala ;)

0

W necie niestety nie wiem :(

0

Na co najmniej trzech kanałach

4

Serio ? 10 kolejek do końca, 4 punkty różnicy i liga rozstrzygnięta ?

2

Nie, awans Arsenalu. No chyba, że 1:3 to wtedy awans Milanu

0

Coś te karne słabiutko, Werner też się nie popisał, dobrze że bez wpływu na awans

0

Nie trafili karnego lollll :D

0

Reprezentacyjna

0

Za wygranie w Raw Air jest chyba 60k

0

Gość lata jak posąg, szkoda że tak rzadko teraz te 20 dają

0

Nie wiem jak z innymi ale Pogba wyraźnie "grał" na złość trenerowi. To wyglądało jak zwykły sabotaż

10

A ja akurat się przychylam do opinii że z przodu szału nie było, oprócz kilku efektownych zagrać, które nic nie dały. Ale i tak w ocenach dałem spory plus za gola i pracę w defensywie bo jakby nie patrzeć to było wczoraj najważniejsze

1

Dobrze to footroll skomentował "A może to Manchester jest na poziomie Burnley"

0

Ale zawsze mógłby tak mówić :D

1

What what what ? :D

2

Co Wy wszyscy tak płaczecie że nie zdąży ... Absencja do trzech tygodni, a mecz w LM za trzy tygodnie. Zdąży na bank

5

No na papierze to wygląda imponująco

0

W Jego czasach jeszcze nie uczyli w szkole angielskiego :D

0

Trzeba by sprawdzić w klubowym magazynku ile tam się tego wala :D No mniejsza o to, chyba Barca jest z przodu, ale różnica niewielka ;) W tym sezonie chyba odskoczymy

0

Faktycznie zapomniałem o Pucharze Zdobywców Pucharów :/ My bad. Resztę danych podawałem za transfermarkt, w takim razie możliwe że mają błędne dane na stronie

0

Liczymy:

Real

12 Pucharów Mistrzów/Ligi Mistrzów
33 Mistrzostwa La Liga
19 Pucharów Króla
10 Superpucharów Hiszpanii
2 Puchary Uefa
3 Klubowe Mistrzostwa Świata
4 Superpuchary Europy
3 Puchar Międzynarodowy (nie jestem pewien polskiej nazwy)

Barcelona

5 Pucharów Mistrzów
24 Mistrzostwa La Liga
29 Pucharów Króla
12 Superpucharów Hiszpanii
3 Klubowe Mistrzostwa Świata
5 Superpucharów Europy
4 Copa Eva Duerte
3 Puchary Miast Targowych



Jak dla mnie wychodzi 86 do 85 dla Realu :D
Chyba że czegoś nie policzyłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?