4

Weź trochę przyhamuj z tym pismem świętym bo się odkleiłeś od rzeczywistości

2

Ależ mi było szkoda tej głupiej wymiany ;( Nie mogłem tego wybaczyć zarządowi. Wielki zawodnik! Wszystkiego najlepszego ;)

2

Tak. Jakby utrzymali formę to jeszcze na 4 miejsce i LM jest szansa. To by była przeogromna sensacja, ale bardzo im tego życzę
No dobra to jednak 10 punktów, trochę poleciałem :D

2

1:3 1:0 z Interem Mediolan... Do dziś mi się śni ta nieuznana bramka Bojana

0

No to jeśli wszystko pójdzie dobrze wygląda na to że na początku przyszłego roku będziemy mieli bardzo mocno odbudowaną linię pomocy ;) Oby tylko jeszcze Alena dostał szansę i powoli trzeba się będzie rozglądać tylko za następcą Busiego (o ile nie będzie dostawał szans Oriol)

2

Tak jest spoko, lubię Wrocław ;)

2

Sasha Grey jak najbardziej :D Nie no oczywiście, że tak mam np z Sir Seanem Connerym

4

Nie, traktuję auto tak jak telefon czy komputer. Narzędzie do przemieszczania i pracy

2

Nie. Po pierwsze trzeba mieć jakieś zasady, a po drugie Veratti mnie nie przekonuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nelson pewnie także :D

0

To jest taki pierwszy/drugi sezon Skazanego na śmierć. Dokładnie ten sam motyw, tylko w inne realia wrzucony. Niemniej i tamten i ten serial oglądało mi się doskonale. Bardzo fajne postacie stworzone

2

W ogóle się nie muszą tłumaczyć :D Hajs się zgadza to jeździ wujaszek z Rosji wiadomo, taki sport.

1

Mi sobie było ciężko wyobrazić bez Ronaldinho, bez Guardioli, potem bez Xaviego, bez Puyola. Zaraz będzie rzeczywistość bez Iniesty czy Messiego i też sobie z tym poradzimy ;)

9

A jak Barca gra padakę to "nie, nie efektywność najważniejsza, wyniki najważniejsze, 3 punkty najważniejsze" :D

0

Wczoraj podczas minuty ciszy miałem wrażenie że kilku piłkarzy Juve było bardzo blisko płaczu. Kurde każdego życia szkoda, ale jak trzydziestolatek umiera na zawał to ewidentnie coś jest kur** nie tak ;/

1

U mnie ładna wiosenna pogoda +9 także całkiem piękny

0

No cóż ważna lekcja dla wszystkich klubów. Można zagrać w dwumeczu słabe jedynie 15minut i to wystarcza żeby przegrać awans. No szkoda bo grali fajniejszą piłkę

0

Poszedł jak dzik w żołędzie :D

3

Ramos, Kovacic a przede wszystkim Vazquez pokazali dzisiaj PSG jak się powinno grać w takich meczach. Sorry jak się nie zostawi płuc na boisku to można w ogóle nie wychodzić na mecz bo szkoda się kompromitować przed kibicami

1

Jak ostatnio Conte w lidze. 1:0 z City ? Dobrze dobrze na spokojnie, wszystko jest ok, to nam pasuje :D

1

Ale śmieszny klubik ;) Goście nie grali pressingiem przez nawet jedną minutę w tym meczu, jakby w ogóle mieli wywalone na tą LM, ważne że w weekend się zapakuje z piąteczkę w lidze

0

Benzema to jest jednak gość:D

3

Tu to się dopiero odbiła od konara :D W porównaniu z tym to ta bramka Cristiano z tamtego meczu była majstersztykiem

4

Zrozumiałe ? Może w lidze polskiej

0

to jest ten Xavi ?

1

Ta niezmiennie mnie to zastanawia :D

2

Real gra najlepszy mecz defensywny w tym sezonie ;) Ciekawe czy im starczy pary na cale 90min bo biegają jakby grali o życie (bo w sumie grają). PSG trochę bez pomysłu i za mało agresywnie w tych atakach

1

Obecnie na świecie nie, ale w historii ? Oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?