Tak. Jakby utrzymali formę to jeszcze na 4 miejsce i LM jest szansa. To by była przeogromna sensacja, ale bardzo im tego życzę No dobra to jednak 10 punktów, trochę poleciałem :D
No to jeśli wszystko pójdzie dobrze wygląda na to że na początku przyszłego roku będziemy mieli bardzo mocno odbudowaną linię pomocy ;) Oby tylko jeszcze Alena dostał szansę i powoli trzeba się będzie rozglądać tylko za następcą Busiego (o ile nie będzie dostawał szans Oriol)
To jest taki pierwszy/drugi sezon Skazanego na śmierć. Dokładnie ten sam motyw, tylko w inne realia wrzucony. Niemniej i tamten i ten serial oglądało mi się doskonale. Bardzo fajne postacie stworzone
Mi sobie było ciężko wyobrazić bez Ronaldinho, bez Guardioli, potem bez Xaviego, bez Puyola. Zaraz będzie rzeczywistość bez Iniesty czy Messiego i też sobie z tym poradzimy ;)
Wczoraj podczas minuty ciszy miałem wrażenie że kilku piłkarzy Juve było bardzo blisko płaczu. Kurde każdego życia szkoda, ale jak trzydziestolatek umiera na zawał to ewidentnie coś jest kur** nie tak ;/
No cóż ważna lekcja dla wszystkich klubów. Można zagrać w dwumeczu słabe jedynie 15minut i to wystarcza żeby przegrać awans. No szkoda bo grali fajniejszą piłkę
Ramos, Kovacic a przede wszystkim Vazquez pokazali dzisiaj PSG jak się powinno grać w takich meczach. Sorry jak się nie zostawi płuc na boisku to można w ogóle nie wychodzić na mecz bo szkoda się kompromitować przed kibicami
Ale śmieszny klubik ;) Goście nie grali pressingiem przez nawet jedną minutę w tym meczu, jakby w ogóle mieli wywalone na tą LM, ważne że w weekend się zapakuje z piąteczkę w lidze
Real gra najlepszy mecz defensywny w tym sezonie ;) Ciekawe czy im starczy pary na cale 90min bo biegają jakby grali o życie (bo w sumie grają). PSG trochę bez pomysłu i za mało agresywnie w tych atakach
4
Weź trochę przyhamuj z tym pismem świętym bo się odkleiłeś od rzeczywistości
2
Ależ mi było szkoda tej głupiej wymiany ;( Nie mogłem tego wybaczyć zarządowi. Wielki zawodnik! Wszystkiego najlepszego ;)
2
Tak. Jakby utrzymali formę to jeszcze na 4 miejsce i LM jest szansa. To by była przeogromna sensacja, ale bardzo im tego życzę
No dobra to jednak 10 punktów, trochę poleciałem :D
2
1:3 1:0 z Interem Mediolan... Do dziś mi się śni ta nieuznana bramka Bojana
0
No to jeśli wszystko pójdzie dobrze wygląda na to że na początku przyszłego roku będziemy mieli bardzo mocno odbudowaną linię pomocy ;) Oby tylko jeszcze Alena dostał szansę i powoli trzeba się będzie rozglądać tylko za następcą Busiego (o ile nie będzie dostawał szans Oriol)
2
Tak jest spoko, lubię Wrocław ;)
2
Sasha Grey jak najbardziej :D Nie no oczywiście, że tak mam np z Sir Seanem Connerym
4
Nie, traktuję auto tak jak telefon czy komputer. Narzędzie do przemieszczania i pracy
2
Nie. Po pierwsze trzeba mieć jakieś zasady, a po drugie Veratti mnie nie przekonuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nelson pewnie także :D
0
To jest taki pierwszy/drugi sezon Skazanego na śmierć. Dokładnie ten sam motyw, tylko w inne realia wrzucony. Niemniej i tamten i ten serial oglądało mi się doskonale. Bardzo fajne postacie stworzone
2
W ogóle się nie muszą tłumaczyć :D Hajs się zgadza to jeździ wujaszek z Rosji wiadomo, taki sport.
1
Mi sobie było ciężko wyobrazić bez Ronaldinho, bez Guardioli, potem bez Xaviego, bez Puyola. Zaraz będzie rzeczywistość bez Iniesty czy Messiego i też sobie z tym poradzimy ;)
9
A jak Barca gra padakę to "nie, nie efektywność najważniejsza, wyniki najważniejsze, 3 punkty najważniejsze" :D
0
Wczoraj podczas minuty ciszy miałem wrażenie że kilku piłkarzy Juve było bardzo blisko płaczu. Kurde każdego życia szkoda, ale jak trzydziestolatek umiera na zawał to ewidentnie coś jest kur** nie tak ;/
0
https://fili.tv/serial/dom-z-papieru/1014
1
U mnie ładna wiosenna pogoda +9 także całkiem piękny
0
No cóż ważna lekcja dla wszystkich klubów. Można zagrać w dwumeczu słabe jedynie 15minut i to wystarcza żeby przegrać awans. No szkoda bo grali fajniejszą piłkę
0
Poszedł jak dzik w żołędzie :D
3
Ramos, Kovacic a przede wszystkim Vazquez pokazali dzisiaj PSG jak się powinno grać w takich meczach. Sorry jak się nie zostawi płuc na boisku to można w ogóle nie wychodzić na mecz bo szkoda się kompromitować przed kibicami
1
Jak ostatnio Conte w lidze. 1:0 z City ? Dobrze dobrze na spokojnie, wszystko jest ok, to nam pasuje :D
1
Ale śmieszny klubik ;) Goście nie grali pressingiem przez nawet jedną minutę w tym meczu, jakby w ogóle mieli wywalone na tą LM, ważne że w weekend się zapakuje z piąteczkę w lidze
0
Benzema to jest jednak gość:D
3
Tu to się dopiero odbiła od konara :D W porównaniu z tym to ta bramka Cristiano z tamtego meczu była majstersztykiem
4
Zrozumiałe ? Może w lidze polskiej
0
to jest ten Xavi ?
1
Ta niezmiennie mnie to zastanawia :D
2
Real gra najlepszy mecz defensywny w tym sezonie ;) Ciekawe czy im starczy pary na cale 90min bo biegają jakby grali o życie (bo w sumie grają). PSG trochę bez pomysłu i za mało agresywnie w tych atakach
1
Obecnie na świecie nie, ale w historii ? Oczywiście