0

Hmm populacja 144mln, nie wiem ile osób uprawnionych do głosowania, pewnie ze 110-120~ ? Tak strzelam. To frekwencja nie za bogata powiem szczerze, jeśli moje szacunki są w miarę ok to ogromny zjazd w porównaniu z ostatni prezydenckimi

0

Uu nazwisko może mało jak dla mnie smakowite, ale jak najbardziej :D

3

Myślę, że nie musiało, ciekawi mnie bardziej jaka była frekwencja i czy tutaj czegoś nie namotali delikatnie, ale to i tak bez większej różnicy. Realnego kontrkandydata nie było. A odnosząc się do słów kolegów to uważam że Putin jest dla Rosjan najlepszym wyborem tylko propagandowo. Nie licząc dużych miast, ten kraj jest w permanentnym kryzysie, tylko spotęgowanym przez aneksje Krymu, sankcje i bardzo niskie ceny ropy. Putin nie daje krajowi nic, oprócz mrzonek o nowej mocarstwowości, podczas gdy Rosja to w tym momencie jeden wielki kolos na glinianych nogach

8

Jak Barca kiedyś przegrała 0:1 z Wisłą (w już rozstrzygniętym co prawda dwumeczu) i tata się ze mnie przez to śmiał to spierdoliłem z domu na 3 dni :D W wieku 17lat może nie jest to największy wyczyn na świecie ale dla moich rodziców to był szok bo zawsze byłem grzecznym chłopcem :D Także z moim kibicowaniem Barcelonie nie ma żartów :D

10

Ej to może zakładaj czapkę ? :D 25 lat nie mogłem się przekonać do noszenia, narzeczona kupiła mi "barcelońską" i problem, że tak powiem z głowy

0

Ktoś tam ostatnio mówił, i przychylam się do tego zdania, że topowi piłkarze są bez problemu w stanie grać w sezonie mecze co 3dni, dużo trudniejsze jest zregenerowanie "mentalne" tzn wyczyszczenie głowy z emocji. Także jednak życzę im żeby zaszli jak najdalej bo wtedy wakacje będą mieli może trochę krótsze ale za to na 100% lepsze :)

1

Nie wiem czy można nazwać Go top bo grał 30minut, meczu nie oglądałem ale statystyki miał po prostu fantastyczne

0

ulala to chyba jednak pomylona strona/forum ;)

35

Oo a mi się zdawało, że to raczej głębsza patologia rzuca się po dragach z okna, ale może to tylko moje wyobrażenie :D

0

No po bandzie, ale bardzo dobre :D

0

O i to jest kibic :D Języki obtrzaskane, te same zespoły co w poprzednich mistrzostwach, panie - wzór ;)

0

Lepszy projekt niż ten zaproponowany przez Nike

0

Błąd widocznie, wiadomo że dwa we wtorek, dwa w środę

2

A gdzie piękne staropolskie "przepraszam" zamiast sorry :D Oj chłopie chyba idź kibicuj Anglikom :D

0

Patriota full opcja :D

0

Jak Wy to po chińsku liczycie ? :D 11 punktów przewagi, czyli mistrzostwo wirtualnie odbierzemy po meczu 35 kolejki, a faktycznie na zakończenie sezonu.

1

Nieprawda ;)

13

Nic nie będą wybierali tylko postarają się wygrać :D Nie żartuj sobie aż tak ;)

0

Chyba 25-22 i 6-12, odpowiednio Liga i LM

0

Skąd ten pesymizm ? :D Jeśli Atleti wygra wszystko do 36 kolejki (nie sądzę) to nam się może przytrafić jeden remis ;)

0

Tak jak to teraz przeczytałem to faktycznie brzmi bez sensu :D Zamiast tego "i" na końcu powinno być "+" albo "oraz"

0

Czy ja wiem czy taki zły ? Dokładnie o to mi chodziło. Sytuacje miał wtedy tak samo jak ma teraz, wcale nie powiedział bym że na jesieni miał mnie. Różnica jest taka że teraz jest wykorzystuje, przy czym w Jego grze nie zmieniło się nic

0

A faktycznie gdzieś mi się ten Hakimi zapodział

1

No i tak realnie to chyba tylko Navas jedzie się przejechać na wycieczkę. Reszta będzie grała o coś, zobaczymy z jakim skutkiem

4

Kurde oglądam w tym sezonie każdy mecz Królewskich i gra Cristiano na prawdę nie różni się specjalnie na przestrzeni całego sezonu. Teraz cały zespół gra lepiej i zaczęło mu wpadać.

0

No to dobry weekend. Salah 4 bramki, Icardi 4 bramki, Ronaldo 4 bramki :D

1

Teraz każdy ser szwajcarski kiśnie ze wstydu że jest porównywany do takiej żenady :D

0

Chciałem zauważyć że Messi też dzisiaj strzelał wszystko co miał. Chyba go podrażnili Salah i Icardi, ale coś nie bardzo chciało wpadać

1

Jak Oni tego nie strzelili ;(

1

Jaki ten Real jest cudowny w defensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?