Oczywiście, że nie. Jest dyktatorem i sukinsynem. Ale doskonale wie co robi, więc daleko mu do psychola. Ryzyko ataku ze strony Korei Płn oceniam na nikłe, w porównaniu z innymi zagrożeniami
Trzeba być małym dzieciaczkiem albo nie mieć kompletnie żadnego pojęcia o polityce międzynarodowej żeby się przejmować tymi "groźbami". Poza tym to nie jest żaden psychol
Ludzie kochani ale jakie to ma znaczenie ? Jakie to ma znaczenie czy ktoś jest Hiszpanem, Francuzem, Marokańczykiem czy Irańczykiem ? Przecież to tylko dopisek przy nazwisku. Piłkarz to piłkarz, gra dobrze albo źle i pod tym kątem trzeba go rozliczać, a nie po tym jakiej jest narodowości.
Uu widzę, że kolega chciałby się wyprowadzić do jakże świetnej bezpodatkowej Ameryki Południowej. Droga wolna.
Podaj mi chociaż jednego ekonomistę, w miarę szanowanego, który powie, że obecnie ludzie powinni pracować krócej, a nie dłużej. To jest absurd i prosta droga do katastrofy ekonomicznej, ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Nam się należy! Nie jakimś obcokrajowcom! To my mamy wszystko dostawać! Firmy mają być polskie! Emerytury od dziecka najlepiej dostawać! Zasiłki na wszystko! Zmusić rodaków żeby wrócili z Zachodu!
Bardzo dobra sytuacja dla nas. Ja tam wolę być w niszy niż w mainstreamie, a kibicowanie Barcelonie od dobrych kilku lat stało się za łatwe. Nie życzę nam porażek, ale pod tym względem byłoby to zbawienne oczyszczenie środowiska. Lewy w Realu to jeszcze więcej sezonowców i jeszcze więcej beki z nich ;)
2
Kamil wie co wygrywać. Wszystko za co była dobra kasa, jak na skoki, powygrywane :D
1
Widzę że zaraz zamiast o sile reprezentacji Hiszpanii, bardziej będziemy stanowić o sile Brazylii :D
6
Co to za pytanie czy moglibyście ? :D ale rozumiem że chodzi Ci o to, że jeśli byśmy mogli.
Ja zdecydowanie nie. Dembele to jest przyszłość
2
Nie no jasne że są szanse, ale jednak niewielkie bo Patrick był piłkarzem wybitnym ;) Mój pierwszy ulubiony piłkarz
1
Coś Ty to był fantastyczny refleks bramkarza :D Co z tego że strzelił w niego
0
Oczywiście, że nie. Jest dyktatorem i sukinsynem. Ale doskonale wie co robi, więc daleko mu do psychola. Ryzyko ataku ze strony Korei Płn oceniam na nikłe, w porównaniu z innymi zagrożeniami
2
No jeszcze 9 do Adasia ;)
0
Trzeba być małym dzieciaczkiem albo nie mieć kompletnie żadnego pojęcia o polityce międzynarodowej żeby się przejmować tymi "groźbami". Poza tym to nie jest żaden psychol
1
No wiesz może mają jakieś zabezpieczenia przed przekrętami... Trzeba się było zastanowić zanim wpłaciłeś kasę, no bez jaj.
2
Według mnie Niemcy i Argentyna, ewentualnie Niemcy i remis
0
Wincyj wpieprzania się do Syrii, Iraku czy Afganistanu!
64
Kto to jest Santiago Canizares ?! O fuck...
0
Ci sami Włosi którzy nie dali rady awansować na MŚ ? :D No nie wiem
0
Ale tu Keita przyładował brameczkę co? ;)
0
Oo wymieniam dopiero w styczniu bo mi się termin kończy, nie wiedziałem nawet. La Rambla bawi i uczy :D
0
Haha :D Co ma Ci skan dowodu wysłać albo zdjęcie z okna? :D
3
To żeby mieć do Tomaszowa i Łodzi koło stówki musisz być z okolic Wielunia :D
0
Też z łódzkiego, z epizodem wrocławskim, ale wróciłem na stare śmieci do poczciwego Tomaszowa :D
0
Tak, to akurat jest warunkiem kupienia praw
0
A co jest źródłem tej jakże brawurowej plotki ?
0
Ludzie kochani ale jakie to ma znaczenie ? Jakie to ma znaczenie czy ktoś jest Hiszpanem, Francuzem, Marokańczykiem czy Irańczykiem ? Przecież to tylko dopisek przy nazwisku. Piłkarz to piłkarz, gra dobrze albo źle i pod tym kątem trzeba go rozliczać, a nie po tym jakiej jest narodowości.
5
Ale zaraz tu przyleci jakiś młodociany kibic Realu i powie, że teraz Pique taki mądry, a kiedyś to siedział cicho :D
1
Uu o tej służbie medycznej muszę przyznać nie wiedziałem. To biorąc pod uwagę moją obecną sytuację jednak zmieniam zdanie :D
0
Komentarz usunięty
0
Kurde z tej top10 tylko w Holandii bym nie chciał mieszkać, reszta sztosik :D
14
A ja tam bardzo jestem ciekawy czy Lewy sobie poradzi w lidze hiszpańskiej ;) Niech wpada
3
Uu widzę, że kolega chciałby się wyprowadzić do jakże świetnej bezpodatkowej Ameryki Południowej. Droga wolna.
Podaj mi chociaż jednego ekonomistę, w miarę szanowanego, który powie, że obecnie ludzie powinni pracować krócej, a nie dłużej.
To jest absurd i prosta droga do katastrofy ekonomicznej, ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Nam się należy! Nie jakimś obcokrajowcom! To my mamy wszystko dostawać! Firmy mają być polskie! Emerytury od dziecka najlepiej dostawać! Zasiłki na wszystko! Zmusić rodaków żeby wrócili z Zachodu!
2
Będą mieli przewagę liczebną, to na pewno, ale nie damy się :D
23
Bardzo dobra sytuacja dla nas. Ja tam wolę być w niszy niż w mainstreamie, a kibicowanie Barcelonie od dobrych kilku lat stało się za łatwe. Nie życzę nam porażek, ale pod tym względem byłoby to zbawienne oczyszczenie środowiska. Lewy w Realu to jeszcze więcej sezonowców i jeszcze więcej beki z nich ;)
2
Dokładnie, jeszcze kogoś pogryzie z wściekłości :D