Nie wiem czy kogoś interesuje, ale Fabiano Caruana wygrał turniej Candidates 2018 i w listopadzie zmierzy się z Magnusem Carlsenem o tytuł Mistrza Świata
Nie no ja też nie mówię, że ten ich Nacho nie umie grać w piłkę ;) Ale mogli dać jakieś normalne statystyki dla środkowych obrońców, no nie wiem, wygrane pojedynki, straty, wślizgi czy coś takiego, a nie oceniają po bramkach. Oczywiście to jest fajny dodatkowy bonus i tu trzeba przyznać że u nich Ramos też z tej bańki potrafi dołożyć także szacun. Ale nie robił bym z tego głównego kryterium gry obrońcy ;)
Nie ma się czym stresować :D Koledzy wyżej wszystko ładnie opisali. Dodam jeszcze, że streszczaj się bo coś ostatnio pisali że chcą przywrócić obowiązkową służbę wojskową....
Grałem dość dawno, spoko gierka, ale czasami miałem problem z debugiem przy wczytywaniu lokacji, kumpel miał to cały czas i przestaliśmy. Miałem nawet ostatnio wrócić ale na razie się nie zebrałem
Jeśli to faktycznie przybiera jakieś niebezpieczne formy to jak najbardziej do specjalisty. Ale to, że ktoś jest cały czas podłączony do sieci czy to przez komputer czy komórkę, jeszcze o niczym nie świadczy. Tak to teraz wygląda. Nie bez powodu coraz popularniejsze jest zjawisko FOMO czyli fear of missing out. Strach, że jak nie będziemy w sieci to coś nas ominie. Nawet u siebie obserwuje coś podobnego czasami. Jeśli zaczyna to przeszkadzać w życiu, wtedy robi się problem
Ja się zgadzam że powinien dostać podwyżkę. Mi się tylko nie podoba ten wywiad którego udzielił... Uważam że spokojnie te 6-7mln powinien zarabiać i tyle.
0
No i Costa już żądli :D
2
Ale zdajesz sobie sprawę że taka jest portugalska wymowa śmieszku ?
4
Radosny mecz Koreańczycy mogli strzelić ze 2, my powinniśmy ze 4, generalnie niezłe linie obrony ;)
0
Lukaku druga brameczka, nieźle nieźle
8
Ale po co grać z Chorwacją jak w grupie gramy z zespołem z Ameryki Południowe, Afryki i Azji ? Świetne sparingi ogarnęli
0
Do trzech razy sztuka :D
11
Nie, Tomaszewski jest po prostu kretynem
0
Dzisiaj chociaż obie drużyny są w stanie wymienić parę podań bez wybicia piłki na pałę do przodu, to już progres
0
W szachach
0
Podobno poprawna, tylko jeszcze powinien być jakiś portugalski akcent
0
Nie wiem czy kogoś interesuje, ale Fabiano Caruana wygrał turniej Candidates 2018 i w listopadzie zmierzy się z Magnusem Carlsenem o tytuł Mistrza Świata
1
Bardziej taki klasyczny Benzema. Od konara
9
Czyli według Twojej zmiany te zespoły będą jeszcze bardziej grały pod karne bo będą musiały się bronić 30 minut mniej :D
0
To, że dla Ciebie Arthur jest no namem to nie znaczy, że tak jest dla wszystkich
2
Niech ten czas do soboty leci jakoś szybciej ... Dawać mi już tą naszą Barce :D
0
A to nie było tak że Oni się znają od podstawówki ? :D Ale nie wiem czy aż tak długo są razem
2
No wiesz wiadomo, że są różni ludzie i czasami emocje ponoszą. Ale tam "redaktorzy" prokurują taki poziom
4
Też uważam, że zagrał słabo, chociaż widać na pierwszy rzut oka że techniką odstaje od całej reszty tej naszej zgrai
0
Pomysłowe :)
7
Karny panie piłka mnie sfaulowała :D
0
Nie no ja też nie mówię, że ten ich Nacho nie umie grać w piłkę ;) Ale mogli dać jakieś normalne statystyki dla środkowych obrońców, no nie wiem, wygrane pojedynki, straty, wślizgi czy coś takiego, a nie oceniają po bramkach. Oczywiście to jest fajny dodatkowy bonus i tu trzeba przyznać że u nich Ramos też z tej bańki potrafi dołożyć także szacun. Ale nie robił bym z tego głównego kryterium gry obrońcy ;)
0
A dwie pozycje są na środku obrony akurat ;) Poza tym jak taki genialny to dlaczego nie gra, a gra cieniujący Ramos ?
0
Jak mają takiego przegenialnego obrońcę to dlaczego stracili tak dużo bramek więcej od nas ? ;(
1
Jak pracowałem w bonito to mieli najlepsze ceny. Nie wiem czy się coś zmieniło
Edit oczywiście mówię o nówkach
0
Nie ma się czym stresować :D Koledzy wyżej wszystko ładnie opisali. Dodam jeszcze, że streszczaj się bo coś ostatnio pisali że chcą przywrócić obowiązkową służbę wojskową....
0
Grałem dość dawno, spoko gierka, ale czasami miałem problem z debugiem przy wczytywaniu lokacji, kumpel miał to cały czas i przestaliśmy. Miałem nawet ostatnio wrócić ale na razie się nie zebrałem
2
Jeśli to faktycznie przybiera jakieś niebezpieczne formy to jak najbardziej do specjalisty. Ale to, że ktoś jest cały czas podłączony do sieci czy to przez komputer czy komórkę, jeszcze o niczym nie świadczy. Tak to teraz wygląda. Nie bez powodu coraz popularniejsze jest zjawisko FOMO czyli fear of missing out. Strach, że jak nie będziemy w sieci to coś nas ominie. Nawet u siebie obserwuje coś podobnego czasami. Jeśli zaczyna to przeszkadzać w życiu, wtedy robi się problem
1
Wystarczy się wieczorem przejść po Starówce Wrocławia czy Krakowa. Zawsze najgorzej drą ryja i robią syf Brytole
2
Ja się zgadzam że powinien dostać podwyżkę. Mi się tylko nie podoba ten wywiad którego udzielił... Uważam że spokojnie te 6-7mln powinien zarabiać i tyle.
4
Fajnie jakby tak świat działał. Pracownik uważa, że tyle powinien zarabiać (mimo że obowiązuje go kontrakt) i tyle powinien dostawać :D