0

No i Costa już żądli :D

2

Ale zdajesz sobie sprawę że taka jest portugalska wymowa śmieszku ?

4

Radosny mecz Koreańczycy mogli strzelić ze 2, my powinniśmy ze 4, generalnie niezłe linie obrony ;)

0

Lukaku druga brameczka, nieźle nieźle

8

Ale po co grać z Chorwacją jak w grupie gramy z zespołem z Ameryki Południowe, Afryki i Azji ? Świetne sparingi ogarnęli

0

Do trzech razy sztuka :D

11

Nie, Tomaszewski jest po prostu kretynem

0

Dzisiaj chociaż obie drużyny są w stanie wymienić parę podań bez wybicia piłki na pałę do przodu, to już progres

0

W szachach

0

Podobno poprawna, tylko jeszcze powinien być jakiś portugalski akcent

0

Nie wiem czy kogoś interesuje, ale Fabiano Caruana wygrał turniej Candidates 2018 i w listopadzie zmierzy się z Magnusem Carlsenem o tytuł Mistrza Świata

1

Bardziej taki klasyczny Benzema. Od konara

9

Czyli według Twojej zmiany te zespoły będą jeszcze bardziej grały pod karne bo będą musiały się bronić 30 minut mniej :D

0

To, że dla Ciebie Arthur jest no namem to nie znaczy, że tak jest dla wszystkich

2

Niech ten czas do soboty leci jakoś szybciej ... Dawać mi już tą naszą Barce :D

0

A to nie było tak że Oni się znają od podstawówki ? :D Ale nie wiem czy aż tak długo są razem

2

No wiesz wiadomo, że są różni ludzie i czasami emocje ponoszą. Ale tam "redaktorzy" prokurują taki poziom

4

Też uważam, że zagrał słabo, chociaż widać na pierwszy rzut oka że techniką odstaje od całej reszty tej naszej zgrai

0

Pomysłowe :)

7

Karny panie piłka mnie sfaulowała :D

0

Nie no ja też nie mówię, że ten ich Nacho nie umie grać w piłkę ;) Ale mogli dać jakieś normalne statystyki dla środkowych obrońców, no nie wiem, wygrane pojedynki, straty, wślizgi czy coś takiego, a nie oceniają po bramkach. Oczywiście to jest fajny dodatkowy bonus i tu trzeba przyznać że u nich Ramos też z tej bańki potrafi dołożyć także szacun. Ale nie robił bym z tego głównego kryterium gry obrońcy ;)

0

A dwie pozycje są na środku obrony akurat ;) Poza tym jak taki genialny to dlaczego nie gra, a gra cieniujący Ramos ?

0

Jak mają takiego przegenialnego obrońcę to dlaczego stracili tak dużo bramek więcej od nas ? ;(

1

Jak pracowałem w bonito to mieli najlepsze ceny. Nie wiem czy się coś zmieniło
Edit oczywiście mówię o nówkach

0

Nie ma się czym stresować :D Koledzy wyżej wszystko ładnie opisali. Dodam jeszcze, że streszczaj się bo coś ostatnio pisali że chcą przywrócić obowiązkową służbę wojskową....

0

Grałem dość dawno, spoko gierka, ale czasami miałem problem z debugiem przy wczytywaniu lokacji, kumpel miał to cały czas i przestaliśmy. Miałem nawet ostatnio wrócić ale na razie się nie zebrałem

2

Jeśli to faktycznie przybiera jakieś niebezpieczne formy to jak najbardziej do specjalisty. Ale to, że ktoś jest cały czas podłączony do sieci czy to przez komputer czy komórkę, jeszcze o niczym nie świadczy. Tak to teraz wygląda. Nie bez powodu coraz popularniejsze jest zjawisko FOMO czyli fear of missing out. Strach, że jak nie będziemy w sieci to coś nas ominie. Nawet u siebie obserwuje coś podobnego czasami. Jeśli zaczyna to przeszkadzać w życiu, wtedy robi się problem

1

Wystarczy się wieczorem przejść po Starówce Wrocławia czy Krakowa. Zawsze najgorzej drą ryja i robią syf Brytole

2

Ja się zgadzam że powinien dostać podwyżkę. Mi się tylko nie podoba ten wywiad którego udzielił... Uważam że spokojnie te 6-7mln powinien zarabiać i tyle.

4

Fajnie jakby tak świat działał. Pracownik uważa, że tyle powinien zarabiać (mimo że obowiązuje go kontrakt) i tyle powinien dostawać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?