1

Zabrzmiało tak jakbyś miała urodzić niedługo :D

20

Ee tam na TVN Avengers II

1

Powiem tylko tyle. Nieźle macie wyprane mózgi

0

Dokładnie równie dobrze można by rozpisać wybory na mistera, a nie na prezydenta :D Tylko dodać jakieś wymagania np jakiś język obcy albo ze dwa i wysoka kultura osobista i tyle, niech się zgłaszają

1

Kukiz to ma takie fazy. Najpierw mi się wydawał w marę ogarnięty, chociaż jak dla mnie za bardzo prawicowy, ale ok, normalny typ + jednomandatówki spoko. Potem mam wrażenie, że totalnie odleciał i w ogóle się go nie dało słuchać, a teraz znowu jakby znormalniał. Nie wiem co jest z tym gościem :D

4

Na nie-psycholi, taka podpowiedź ;) Potem to już bez różnicy, nawet pusty głos oddaj

25

Chodziłem w niedzielę do pracy, teraz chodzi moja narzeczona. Co za problem ? Dzień jak co dzień, za to jest wolne kiedy indziej ;)

0

A no właśnie znalazłem, że Komisja Europejska zdecydowała że faktycznie. Także jak najbardziej masz rację

1

Ja myślę że trzeba by tu zaprosić jakiegoś scenarzystę żeby machnął jakiś odcineczek :D

1

Zaglądanie do łózka, do talerza, co następne ? :D

0

Jak to nie ? To tak samo jak z kupowaniem kradzionych rzeczy od pasera.

1

Ale za co ? :D Za pisanie bloga ? :D

9

Wyssał z mlekiem matki wiadomo :D

26

Tak, dla bukmacherów :D

4

Dla Domu z papieru ? :D

1

Nie nie, z tą pizzą to przegiąłeś, dawaj na ring :D Ja dzisiaj chyba nie mam siły, ale jakby się coś wywiązało to może może haha ;)

1

Nieźle nieźle ;) Zaraz będę grzebał czy jest jakiś bardziej utytułowany klub od nas, biorąc pod uwagę wszystkie dyscypliny, które mają profesjonalne sekcje

0

Studencki czwartek, wszyscy na mieście
Edit rzuć jakiś dobry temat pod zadymę to zaraz nie będzie spokojnie :D

0

Oczywiście, że tak. Dopóki nie zacznie namawiać ludzi żeby myśleli tak jak on. Wtedy jeśli opinia jest na prawdę głupia lub szkodliwa coś z tym należy zrobić. Ale jeśli sobie tylko mówi, to mimo że to idiotyczne, niech sobie mówi, nikomu nie szkodzi

4

Swojskie :D

0

Chłopak po kontuzji się rozkręca ;)

1

Raczej już się wkurzam, że zaraz będzie 50 stopni i nie będzie się dało uciec przed tym upałem

17

Gdzie jedziesz na wakacje ?
Do Messiego :D

1

Racja ;)
Znalazłem
"Licznik minut:
- Vermaelen, Belgia nie grała w 1 kolejce + 45 minut;
- Messi, 0 minut + 0 minut;
- Cillessen, 0 minut + 90 minut;
- Dembele, 24 minuty + 72 minuty;
- Gomes, 28 minut + 45 minut;
- Iniesta, 45 minut + 56 minut;
- Pique, 51 minut + 72 minuty;
- Paulinho, 71 minut + 90 minut;
- Digne, 76 minut + 0 minut;
- Suarez, 79 minut + 90 minut;
- Coutinho, 80 minut + 73 minuty;
- ter Stegen, 90 minut + 0 minut;
- Alba, 90 minut + 79 minut;
- Umtiti, 90 minut + 80 minut;
- Mina, 90 minut + 37 minut;
- Rakitic, 90 minut + mecz dziś (a właściwie jutro) o 4 w nocy." hen0x

0

Było już takie podsumowanie zaraz po zakończeniu drugiej rundy spotkań. Niestety nie pamiętam kto je wrzucał

0

To miłego oglądania ;)

0

O nie, znowu :D

0

Skubany się rozruszał ;) Dobrze niech sobie gadają, nawet o pogodzie. Rozmowa zawsze jest lepsza niż izolacja

8

Ta na pewno. Lekarze i cały sztab jest tam od pierdzenia w stołek i brania kasy za nic ;) Po sezonie w szatni zostaną same zwłoki

0

To jednak trochę inny poziom gdybania bo Messi realnie mógł grać dla reprezentacji Hiszpanii, po prostu wybrał inaczej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?