Dokładnie równie dobrze można by rozpisać wybory na mistera, a nie na prezydenta :D Tylko dodać jakieś wymagania np jakiś język obcy albo ze dwa i wysoka kultura osobista i tyle, niech się zgłaszają
Kukiz to ma takie fazy. Najpierw mi się wydawał w marę ogarnięty, chociaż jak dla mnie za bardzo prawicowy, ale ok, normalny typ + jednomandatówki spoko. Potem mam wrażenie, że totalnie odleciał i w ogóle się go nie dało słuchać, a teraz znowu jakby znormalniał. Nie wiem co jest z tym gościem :D
Nieźle nieźle ;) Zaraz będę grzebał czy jest jakiś bardziej utytułowany klub od nas, biorąc pod uwagę wszystkie dyscypliny, które mają profesjonalne sekcje
Oczywiście, że tak. Dopóki nie zacznie namawiać ludzi żeby myśleli tak jak on. Wtedy jeśli opinia jest na prawdę głupia lub szkodliwa coś z tym należy zrobić. Ale jeśli sobie tylko mówi, to mimo że to idiotyczne, niech sobie mówi, nikomu nie szkodzi
1
Zabrzmiało tak jakbyś miała urodzić niedługo :D
20
Ee tam na TVN Avengers II
1
Powiem tylko tyle. Nieźle macie wyprane mózgi
0
Dokładnie równie dobrze można by rozpisać wybory na mistera, a nie na prezydenta :D Tylko dodać jakieś wymagania np jakiś język obcy albo ze dwa i wysoka kultura osobista i tyle, niech się zgłaszają
1
Kukiz to ma takie fazy. Najpierw mi się wydawał w marę ogarnięty, chociaż jak dla mnie za bardzo prawicowy, ale ok, normalny typ + jednomandatówki spoko. Potem mam wrażenie, że totalnie odleciał i w ogóle się go nie dało słuchać, a teraz znowu jakby znormalniał. Nie wiem co jest z tym gościem :D
4
Na nie-psycholi, taka podpowiedź ;) Potem to już bez różnicy, nawet pusty głos oddaj
25
Chodziłem w niedzielę do pracy, teraz chodzi moja narzeczona. Co za problem ? Dzień jak co dzień, za to jest wolne kiedy indziej ;)
0
A no właśnie znalazłem, że Komisja Europejska zdecydowała że faktycznie. Także jak najbardziej masz rację
1
Ja myślę że trzeba by tu zaprosić jakiegoś scenarzystę żeby machnął jakiś odcineczek :D
1
Zaglądanie do łózka, do talerza, co następne ? :D
0
Jak to nie ? To tak samo jak z kupowaniem kradzionych rzeczy od pasera.
1
Ale za co ? :D Za pisanie bloga ? :D
9
Wyssał z mlekiem matki wiadomo :D
26
Tak, dla bukmacherów :D
4
Dla Domu z papieru ? :D
1
Nie nie, z tą pizzą to przegiąłeś, dawaj na ring :D Ja dzisiaj chyba nie mam siły, ale jakby się coś wywiązało to może może haha ;)
1
Nieźle nieźle ;) Zaraz będę grzebał czy jest jakiś bardziej utytułowany klub od nas, biorąc pod uwagę wszystkie dyscypliny, które mają profesjonalne sekcje
0
Studencki czwartek, wszyscy na mieście
Edit rzuć jakiś dobry temat pod zadymę to zaraz nie będzie spokojnie :D
0
Oczywiście, że tak. Dopóki nie zacznie namawiać ludzi żeby myśleli tak jak on. Wtedy jeśli opinia jest na prawdę głupia lub szkodliwa coś z tym należy zrobić. Ale jeśli sobie tylko mówi, to mimo że to idiotyczne, niech sobie mówi, nikomu nie szkodzi
4
Swojskie :D
0
Chłopak po kontuzji się rozkręca ;)
1
Raczej już się wkurzam, że zaraz będzie 50 stopni i nie będzie się dało uciec przed tym upałem
17
Gdzie jedziesz na wakacje ?
Do Messiego :D
1
Racja ;)
Znalazłem
"Licznik minut:
- Vermaelen, Belgia nie grała w 1 kolejce + 45 minut;
- Messi, 0 minut + 0 minut;
- Cillessen, 0 minut + 90 minut;
- Dembele, 24 minuty + 72 minuty;
- Gomes, 28 minut + 45 minut;
- Iniesta, 45 minut + 56 minut;
- Pique, 51 minut + 72 minuty;
- Paulinho, 71 minut + 90 minut;
- Digne, 76 minut + 0 minut;
- Suarez, 79 minut + 90 minut;
- Coutinho, 80 minut + 73 minuty;
- ter Stegen, 90 minut + 0 minut;
- Alba, 90 minut + 79 minut;
- Umtiti, 90 minut + 80 minut;
- Mina, 90 minut + 37 minut;
- Rakitic, 90 minut + mecz dziś (a właściwie jutro) o 4 w nocy." hen0x
0
Było już takie podsumowanie zaraz po zakończeniu drugiej rundy spotkań. Niestety nie pamiętam kto je wrzucał
0
To miłego oglądania ;)
0
O nie, znowu :D
0
Skubany się rozruszał ;) Dobrze niech sobie gadają, nawet o pogodzie. Rozmowa zawsze jest lepsza niż izolacja
8
Ta na pewno. Lekarze i cały sztab jest tam od pierdzenia w stołek i brania kasy za nic ;) Po sezonie w szatni zostaną same zwłoki
0
To jednak trochę inny poziom gdybania bo Messi realnie mógł grać dla reprezentacji Hiszpanii, po prostu wybrał inaczej ;)