1

:D No wiesz zawsze możesz zestawisz swoje osiągnięcia trenerskie z Ernesto i porównać i wtedy zgłosić chęć prowadzenia pierwszej drużyny Barcy ;) Może to kupią :D

0

No wiesz Eto, Deco i Ronaldinho za coś jednak wylecieli :D

0

Kolejny powód do wielkiego szacunku dla "multi" mistrzów bo pokazuje jak trudno jest się spinać i znowu dawać z siebie 100% jak już się wygrało wszystko co możliwe i to nie raz.
A dla Marit mimo przebojów z astmą i tak szacuneczek

1

El Barca, a por del record de la Real :D Szkoda, że zapomnieli na okładce wspomnieć, że to nie rekord ich Realu

35

Postaw się na sekundę na Jego miejscu. Przychodzisz do jednego z najlepszych klubów na świecie, nie znasz zaplecza, młodych chłopaków, nie wiesz jak funkcjonuje drużyna rezerw. Pierwszą drużynę znasz z telewizji i z meczów przeciwko nim. Masz kadrę złożoną z 24 piłkarzy, każdy z nich gra w klubie od lat albo przyszedł za ogromne pieniądze i taką ma też pensję. Część z nich to legendy tego sportu. Atmosfera w szatni jest, z tego co wiemy, co najmniej przyzwoita, a prawdopodobnie bardzo dobra. I co robisz ? W ciemno stawiasz na canterę której nie znasz ? Odstawiasz którąś z gwiazd na trybuny bo masz nosa do młodzieży i tym samym psujesz atmosferę w szatni ?
Moim zdaniem pierwszy sezon to dużo za wcześnie żeby to oceniać. To nie jest Guardiola, który przyszedł do pierwszej drużyny, ale znał całe zaplecze i chłopaków, którzy tam grają. Apeluję o powstrzymanie się od pochopnych wniosków i krytykę dopiero jeśli sytuacja powtórzy się za rok

0

Mają się podłożyć drugiemu największemu rywalowi w prestiżowym meczu ? W imię czego ? Liga i tak jest przegrana, jak tak by ich ten szpaler bardzo bolał to równie dobrze mogą go nie robić (chociaż jeśli go wywalczymy to jestem 100% pewien że zrobią). A Ty serio wierzysz że oddadzą mecz Atleti ?

0

Ale beznadziejny wynik dla Deportivo i Malagi :D W takim meczu remisik to przypieczętowanie wyroków dla obu klubów

0

Ten rekord nie jest akurat dla mnie osobiście super istotny bo i tak dzierży go Barca :) Co prawda do spółki z Mourinho, ale to i tak się w tym sezonie nie ma szans zmienić

0

Uuu wisiało 2:0 w powietrzu już :D

0

Mi właściwie nie gasł od pierwszej lekcji (nigdy wcześniej nie jeździłem), ale po pewnym czasie wyczułem w tym jednak delikatną zagrywkę psychologiczną instruktora, który chciał mnie podbudować i na początku trochę pomagał nic nie mówiąc :D

1

To zamiast narzekać idźcie robić dzieci. Bo ta wasza Europa sama się skończy bo nie będzie tu miał kto mieszkać

0

A na jakich autach się u was zdaje ? Moja narzeczona dzisiaj właśnie zdała, na Citroenie C3. Kurs miała częściowo też na Toyocie Yaris, mówi że w obu ruszanie na ręcznym bajka. Wsiadła do mnie do Opla Astry na placu i mi prawie sprzęgło usmażyła :D

10

Moim zdaniem oceny Semedo, Roberto, Messiego i Suareza są delikatnie z czapy, ale co ja tam wiem. Szczególnie ten Messi i Suarez są niezrozumiali dla mnie. Luis snuł się cały mecz po boisku od 30 minuty ledwo mógł dech złapać. Liczycie mu "pół-asystę" przy golu Pique, a to po prostu niewykorzystana bardzo dobra sytuacja. Najlepsza 9 na świecie powinna strzelać gole w takich sytuacjach. U Messiego zrozumiał bym ewentualnie 7, ale 8 ? Rozumiem, że w paru sytuacjach zabrakło niewiele żeby się przepchał przez tych 4-5 obrońców, no ale się nie udało i wyszło z tego bezsensowne wbieganie w gąszcz przeciwników.

2

A co tu pisać na temat drugiej części wypowiedzi. Sugestia, że Real podłoży się Atletico jest niedorzeczna i tyle

1

Jakoś nie było problemu jak nam robili po KMŚ albo jak Realowi robiły inne drużyny... Tylko teraz był problem. Małe to i niegodne naszego klubu

2

Nie, nie, nasza wymówka po KMŚ była dość żenująca, więc pisanie w następnym zdaniu o "gnojach bez honoru" jest co najmniej nie na miejscu... A co do podkładania się drugiemu największemu przeciwnikowi w derbach, to nawet nie ma co komentować

2

Oby oby ;) Niech się sprawdzi od pierwszej minuty na świeżym przeciwniku

0

I właśnie bardzo dobrze że nadal to robią ;) Chociaż żółte balony akurat nie były najmądrzejsze bo po prostu przeszkadzały zawodnikom

0

Najlepiej to oficjalne ze sklepu klubowego :) Lepiej kupić mniej i wspomóc klub :D

5

A może to wcale nie jest zaliczka dla biura tylko szczwana bestia sama sobie chce dorobić do "tysiąc pięćset kuźwa na rękę" :D

0

Z 2 się nie zgadzam, Liverpool też nic nie musi kalkulować. Miejsce w top4 mają już właściwie pewne bo Chelsea i Arsenal dużo za dużo odstają. Mogą się bić o vice mistrza z United ale myślę, że dużo ważniejsza będzie Liga Mistrzów, szczególnie w kontekście takiego pierwszego meczu. Nie wypuszczą tego

5

Nie mogę się doczekać żeby Go zobaczyć na europejskich boiskach

14

Dominacja Bayernu ? ee tam :D

0

Oświeć mnie proszę

0

Na ludzi zawsze można liczyć jeśli chodzi o pomysłowość w okrucieństwie...

4

Taaaaa, wielka wiedza i mówienie że teoria kopernikańska to kontrowersja. Nie dodaje mi się to

0

Ja bardzo szanuję Leviego za to co był w stanie zrobić z tym klubem, ale 20 lat to jest cholernie długo. Oczywiście rozumiem, że trzeba myśleć perspektywicznie i mieć jakiś plan długoterminowy, ale nie jesteś w stanie przewidzieć co się stanie za tydzień. Fajnie jak potem się okaże że wszystko się toczyło w miarę spokojnym rytmem, przewidywania się sprawdziły i "pewniaczki" weszły, ale to jest kuszenie losu. A już za 300 lat to w ogóle jest abstrakcja. Może nas nie być jako gatunku albo możemy opanować spory fragment otaczającego kosmosu, nikt tego nie wie.

23

Ruch Narodowy, a wcześniej prezes Młodzieży Wszechpolskiej, czy to jeszcze pozostawia jakieś pytania ?

9

I od tamtej pory odkładam na wyjazd na ich stadion żeby im zrobić "remont" kibla :D

2

To co napisałeś na końcu. Projekt rozciągnięty na 22 lata żeby zaczął przynosić sukcesy, to jednak cholernie długo. Trzeba mieć jaja ze stali żeby po drodze nie zrezygnować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?