Uu grubo ;) Po takich słowach z miejsca powinien dostać proces, oczywiście jeśli nie są prawdą. Jeśli nie będzie reakcji to znaczy, że to mniej lub bardziej prawda, co byłoby dość przerażające
Lewy zarabia ponad 20 milionów. Real pewnie musiałby zapłacić koło 100-120, 150 na bank nie. Nie mają specjalnie wyjścia w Bayernie, muszą mówić, że nie ma szans na odejście, a co się wydarzy tego nikt nie wie
Uu redakcja widzę wyjątkowo wkurzona po meczu, ale w sumie nie mogę się nie zgodzić. Jak tam teraz patrzę na swoje oceny to na prawdę potraktowałem ich ulgowo.
Potem jak chcesz do czegoś wrócić to wchodzisz w swój profil, patrzysz na komentarze i wracasz do całej dyskusji. Łatwiej to zrobić u siebie niż pamiętać nicki osób które wrzucają coś ciekawego.
Jak to zwykle w życiu wszystko ma swoje plusy i minusy :D Mieszkania w nowych blokach są teraz na prawdę kozackie a ogromnym plusem jest to, że wszystko masz w dupie. Zawsze ciepło, zawsze woda jest, gaz jest, śmieci wyrzucają. W domku jednak wszystko trzeba sobie ogarnąć samemu, ale plusy są również ewidentne
Nie. Ja się spodziewałem jako tako solidnej obrony, nawet bez Busiego. Wszak Ivan nie raz godnie Go zastępował na tej pozycji. Niestety okazało się, że wszystko się w defensywie rozsypało, oby tylko na chwilę. Z przodu wiadomo było, że to będzie zależeć od Sevilli, ale wydawało mi się, że tak czy tak coś tam wpadnie przy takim potencjale. A tu znowu jedno wielkie kupsko.
A co ten Coutinho takiego zrobił ? ... Oddał jeden w miarę groźny strzał. Nie zagrał żadnej groźnej piłki, nie przeprowadzić żadnego udanego dryblingu. Może miał jakieś niezłe przerzuty ale nie zanotowałem. Zgadzam się, że chyba był najlepszy z wyjściowej jedenastki, ale tak na prawdę wszyscy zagrali kiepsko i nie nazwał bym tego w żaden sposób wyróżnieniem
0
Moim zdaniem oba nie wejdą, ale ja się nie znam na obstawianiu :D
0
Uu grubo ;) Po takich słowach z miejsca powinien dostać proces, oczywiście jeśli nie są prawdą. Jeśli nie będzie reakcji to znaczy, że to mniej lub bardziej prawda, co byłoby dość przerażające
0
Lewy zarabia ponad 20 milionów. Real pewnie musiałby zapłacić koło 100-120, 150 na bank nie. Nie mają specjalnie wyjścia w Bayernie, muszą mówić, że nie ma szans na odejście, a co się wydarzy tego nikt nie wie
6
Uu redakcja widzę wyjątkowo wkurzona po meczu, ale w sumie nie mogę się nie zgodzić. Jak tam teraz patrzę na swoje oceny to na prawdę potraktowałem ich ulgowo.
16
Wczoraj był 1 kwietnia
3
Potem jak chcesz do czegoś wrócić to wchodzisz w swój profil, patrzysz na komentarze i wracasz do całej dyskusji. Łatwiej to zrobić u siebie niż pamiętać nicki osób które wrzucają coś ciekawego.
0
No właśnie, a jak akurat był mecz gdzie wszyscy byli beznadziejni w bronieniu to Denis się wyróżniał na plus :D
25
Jak dobrze pójdzie to wykręci sobie skład do halówki ;)
0
Oj zależy na pewno. Szczególnie przeciwko Atletico. Jakby to była Valencia czy Sevilla zależało by mniej, ale nadal
3
Ale żenada
4
Jak to zwykle w życiu wszystko ma swoje plusy i minusy :D Mieszkania w nowych blokach są teraz na prawdę kozackie a ogromnym plusem jest to, że wszystko masz w dupie. Zawsze ciepło, zawsze woda jest, gaz jest, śmieci wyrzucają. W domku jednak wszystko trzeba sobie ogarnąć samemu, ale plusy są również ewidentne
3
Za to Ty porównując hiszpańskie prowincje autonomiczne do jakiejkolwiek mniejszości w Polsce wykazujesz się ogromną wiedzą w tym temacie.
2
Nie. Ja się spodziewałem jako tako solidnej obrony, nawet bez Busiego. Wszak Ivan nie raz godnie Go zastępował na tej pozycji. Niestety okazało się, że wszystko się w defensywie rozsypało, oby tylko na chwilę. Z przodu wiadomo było, że to będzie zależeć od Sevilli, ale wydawało mi się, że tak czy tak coś tam wpadnie przy takim potencjale. A tu znowu jedno wielkie kupsko.
1
Wreszcie. Widać, że bez dwóch najważniejszych zawodników grać nie sposób w tym sezonie
0
Szachy na żywo są strasznie nudne, chyba że blitz, ale już analizy, szczególnie partii turniejowych są mega ciekawe ;)
0
Jak nie chcesz żeby Ci krwawiły oczy to zobacz sobie powtórkę tylko z 10-15 ostatnich minut
0
No nie, będę skakał z radości i pamiętał ten beznadziejny mecz przez lata to jest na pewno lepszy plan. Ale kto co lubi
1
Serio ? Ja rozumiem, że się cieszymy z wyciągniętego wyniku, ale nad grą to pozostaje tylko zapłakać
1
Ależ te podpórki kluczowe się okazały :D
0
Jeśli ten komentarz nie przepadnie w natłoku pomeczowych wypowiedzi to za sekundę zostaniesz zlinczowany :D Zapnij pasy ;D
1
No i to to jest komentator :D
1
No i zajączek od razu milszy :D
0
nice :) Jakbym miał konto to też bym stawiał z dyszkę chociaż :D
3
A co ten Coutinho takiego zrobił ? ... Oddał jeden w miarę groźny strzał. Nie zagrał żadnej groźnej piłki, nie przeprowadzić żadnego udanego dryblingu. Może miał jakieś niezłe przerzuty ale nie zanotowałem. Zgadzam się, że chyba był najlepszy z wyjściowej jedenastki, ale tak na prawdę wszyscy zagrali kiepsko i nie nazwał bym tego w żaden sposób wyróżnieniem
1
Tam gdzieś w 60-70 minucie pokazywali dobry kursik na remis 5.50~. Ciekawe czy ktoś sobie zarobił ;)
1
Nie tylko Tobie ;)
0
Amatorka :D Taki ładny kupon i podkusiło dać jeden mecz najlepszej ligi piłkarskiej świata
29
Żeby tylko wynik nie zamazał obrazu gry w tym meczu. Nasza obrona powinna zapłacić jakieś kary umowne za ten mecz ...
2
Zgadzam się absolutnie
5
Dzisiaj mimo że krótka to jaka ładna zmiana Denisa