0

Moim zdaniem oba nie wejdą, ale ja się nie znam na obstawianiu :D

0

Uu grubo ;) Po takich słowach z miejsca powinien dostać proces, oczywiście jeśli nie są prawdą. Jeśli nie będzie reakcji to znaczy, że to mniej lub bardziej prawda, co byłoby dość przerażające

0

Lewy zarabia ponad 20 milionów. Real pewnie musiałby zapłacić koło 100-120, 150 na bank nie. Nie mają specjalnie wyjścia w Bayernie, muszą mówić, że nie ma szans na odejście, a co się wydarzy tego nikt nie wie

6

Uu redakcja widzę wyjątkowo wkurzona po meczu, ale w sumie nie mogę się nie zgodzić. Jak tam teraz patrzę na swoje oceny to na prawdę potraktowałem ich ulgowo.

16

Wczoraj był 1 kwietnia

3

Potem jak chcesz do czegoś wrócić to wchodzisz w swój profil, patrzysz na komentarze i wracasz do całej dyskusji. Łatwiej to zrobić u siebie niż pamiętać nicki osób które wrzucają coś ciekawego.

0

No właśnie, a jak akurat był mecz gdzie wszyscy byli beznadziejni w bronieniu to Denis się wyróżniał na plus :D

25

Jak dobrze pójdzie to wykręci sobie skład do halówki ;)

0

Oj zależy na pewno. Szczególnie przeciwko Atletico. Jakby to była Valencia czy Sevilla zależało by mniej, ale nadal

3

Ale żenada

4

Jak to zwykle w życiu wszystko ma swoje plusy i minusy :D Mieszkania w nowych blokach są teraz na prawdę kozackie a ogromnym plusem jest to, że wszystko masz w dupie. Zawsze ciepło, zawsze woda jest, gaz jest, śmieci wyrzucają. W domku jednak wszystko trzeba sobie ogarnąć samemu, ale plusy są również ewidentne

3

Za to Ty porównując hiszpańskie prowincje autonomiczne do jakiejkolwiek mniejszości w Polsce wykazujesz się ogromną wiedzą w tym temacie.

2

Nie. Ja się spodziewałem jako tako solidnej obrony, nawet bez Busiego. Wszak Ivan nie raz godnie Go zastępował na tej pozycji. Niestety okazało się, że wszystko się w defensywie rozsypało, oby tylko na chwilę. Z przodu wiadomo było, że to będzie zależeć od Sevilli, ale wydawało mi się, że tak czy tak coś tam wpadnie przy takim potencjale. A tu znowu jedno wielkie kupsko.

1

Wreszcie. Widać, że bez dwóch najważniejszych zawodników grać nie sposób w tym sezonie

0

Szachy na żywo są strasznie nudne, chyba że blitz, ale już analizy, szczególnie partii turniejowych są mega ciekawe ;)

0

Jak nie chcesz żeby Ci krwawiły oczy to zobacz sobie powtórkę tylko z 10-15 ostatnich minut

0

No nie, będę skakał z radości i pamiętał ten beznadziejny mecz przez lata to jest na pewno lepszy plan. Ale kto co lubi

1

Serio ? Ja rozumiem, że się cieszymy z wyciągniętego wyniku, ale nad grą to pozostaje tylko zapłakać

1

Ależ te podpórki kluczowe się okazały :D

0

Jeśli ten komentarz nie przepadnie w natłoku pomeczowych wypowiedzi to za sekundę zostaniesz zlinczowany :D Zapnij pasy ;D

1

No i to to jest komentator :D

1

No i zajączek od razu milszy :D

0

nice :) Jakbym miał konto to też bym stawiał z dyszkę chociaż :D

3

A co ten Coutinho takiego zrobił ? ... Oddał jeden w miarę groźny strzał. Nie zagrał żadnej groźnej piłki, nie przeprowadzić żadnego udanego dryblingu. Może miał jakieś niezłe przerzuty ale nie zanotowałem. Zgadzam się, że chyba był najlepszy z wyjściowej jedenastki, ale tak na prawdę wszyscy zagrali kiepsko i nie nazwał bym tego w żaden sposób wyróżnieniem

1

Tam gdzieś w 60-70 minucie pokazywali dobry kursik na remis 5.50~. Ciekawe czy ktoś sobie zarobił ;)

1

Nie tylko Tobie ;)

0

Amatorka :D Taki ładny kupon i podkusiło dać jeden mecz najlepszej ligi piłkarskiej świata

29

Żeby tylko wynik nie zamazał obrazu gry w tym meczu. Nasza obrona powinna zapłacić jakieś kary umowne za ten mecz ...

2

Zgadzam się absolutnie

5

Dzisiaj mimo że krótka to jaka ładna zmiana Denisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?