No i powiem szczerze, że to by się chyba zgadzało z takim ogólnie pojętym, że tak powiem, "wrażeniem artystycznym" ;) Nawet bez punktów jakoś bardzo podobna lista by mi wyszła. Pewnie zapomniał bym o Goldim, ale przez moją ogromną sympatię do tego zawodnika, cieszę się, że się tu znalazł
Hmm pewnie nie. No chyba, że wcześniej by się mówiło jak to się tego pracodawcę kocha i jaka to nie jest praca Twoich marzeń ;) Poza tym porównywanie zarobków napastników i obrońców, szczególnie w Barcelonie mija się z celem, z całym szacunkiem
Te 6 milionów podwyżki których żąda to jest 12 milionów dla klubu. Czy ja wiem czy to tak mało ? Do tego dojdą żądania płacowe innych zawodników bo niby z jakiej racji gość, który jeszcze dla klubu nic nie wygrał i jest młodym zawodnikiem ma zarabiać więcej niż Pique, Albo czy Rakitic.
Oh od tego są media stety lub niestety ;) Chodzi o to, że jak już idzie do telewizji udzielać wywiadu to niech nie kręci, szczególnie w momencie kiedy wszyscy kibice mają jeszcze w pamięci Neymara i Jego zachowanie. Przecież nikt mu nie każe powiedzieć - tak, zostaję, tylko Barca, będę grał za miskę ryżu. Wystarczy powiedzieć, że nie komentuję plotek transferowych
Właśnie sobie zrobiłem symulację. Jak dla mnie Brazylia - Niemcy finał, Argentyna - Urugwaj o trzecie. Polska niestety nie wyjdzie z grupy bilansem bramek
Dobrze, nawet bardzo dobrze. Niestety nie pamiętam kto, ale wstawiał wczoraj Jego pełne statystyki jakby Ci się chciało poszukać pewnie z 2-3 strony temu. Z tego co pamiętam to miał ponad 95% celności podań (przy prawie 100 wykonanych), chyba jeden przerzut, wygrany pojedynek, jakiś drybling. Ale mogę się mylić
Ale gdzie się podziała stara dobra rozmowa ? Nie można już usiąść przy stole i porozmawiać, powiedzieć kurde wiem że mam obowiązującą umowę, ale umówmy się klauzula jest śmieszna, a ja przez ostatni rok zrobiłem bardzo duży progres, chce zarabiać x. Mam też oferty od x, y, z, którzy bez problemu zapłacą klauzulę. A nie jakieś "jokery" w wywiadach, czekanie na MŚ i robienie z siebie pajaca ;/ Oczywiście przy całym szacunku dla umiejętności
Jeszcze trochę i staną przed nimi nowe wyzwania :D Loty w kosmos będą prawdopodobnie coraz bardziej tanieć i staną się jako tako dostępne, także o wymówki będzie coraz ciężej. Ale wiem, że ich to nie powstrzyma i dalej będą nam dostarczać beczek śmiechu ;)
To jest dzik ;) A w dodatku super charakter. Mam nadzieję, że dobije do tego 1000 breaków 100-punktowych, już niedużo brakuje. Ten sezon absolutnie wybitny
Co ? :D Bramkarz najlepiej wie czy piłka jest dobra czy nie. W sensie czy naturalnie się zachowuje. Tzn że piłka nożna ma być jak najbardziej losowa ? To grajmy kauczukiem
Wszystko spoko tylko po pierwsze jeśli docelowo Neymar chciał grać w Realu to po co szedł do PSG ? Jakby w historii nie było transferów z Realu do Barcelony i vice versa. A ze strony Realu po jaką cholerę mieliby się bawić w taką szopkę i jeszcze przepłacać ?
Ale to jest bzdura... To co jakby w piłkę nożną grało mniej osób to łatwiej by było osiągnąć poziom umiejętności Messiego czy Cristiano ? Nie. Łatwiej by było być zauważonym, ale od tego, do bycia wybitnym, jest jeszcze daleka droga
12
Gdyby tylko nie to nazwisko... :(
PS Nie no głupi żart :D
0
No i powiem szczerze, że to by się chyba zgadzało z takim ogólnie pojętym, że tak powiem, "wrażeniem artystycznym" ;) Nawet bez punktów jakoś bardzo podobna lista by mi wyszła. Pewnie zapomniał bym o Goldim, ale przez moją ogromną sympatię do tego zawodnika, cieszę się, że się tu znalazł
5
Hmm pewnie nie. No chyba, że wcześniej by się mówiło jak to się tego pracodawcę kocha i jaka to nie jest praca Twoich marzeń ;) Poza tym porównywanie zarobków napastników i obrońców, szczególnie w Barcelonie mija się z celem, z całym szacunkiem
5
Google na pewno chętnie pomoże ...
0
Te 6 milionów podwyżki których żąda to jest 12 milionów dla klubu. Czy ja wiem czy to tak mało ? Do tego dojdą żądania płacowe innych zawodników bo niby z jakiej racji gość, który jeszcze dla klubu nic nie wygrał i jest młodym zawodnikiem ma zarabiać więcej niż Pique, Albo czy Rakitic.
1
Na maksa rzetelny artykuł :D
1
Oh od tego są media stety lub niestety ;) Chodzi o to, że jak już idzie do telewizji udzielać wywiadu to niech nie kręci, szczególnie w momencie kiedy wszyscy kibice mają jeszcze w pamięci Neymara i Jego zachowanie. Przecież nikt mu nie każe powiedzieć - tak, zostaję, tylko Barca, będę grał za miskę ryżu. Wystarczy powiedzieć, że nie komentuję plotek transferowych
0
Nie wiem czy czasami oglądasz mecze Barcelony, ale tutaj przez większość czasu gra się do najbliższego ...
0
Właśnie sobie zrobiłem symulację. Jak dla mnie Brazylia - Niemcy finał, Argentyna - Urugwaj o trzecie. Polska niestety nie wyjdzie z grupy bilansem bramek
0
Dobrze, nawet bardzo dobrze. Niestety nie pamiętam kto, ale wstawiał wczoraj Jego pełne statystyki jakby Ci się chciało poszukać pewnie z 2-3 strony temu. Z tego co pamiętam to miał ponad 95% celności podań (przy prawie 100 wykonanych), chyba jeden przerzut, wygrany pojedynek, jakiś drybling. Ale mogę się mylić
0
Dokładnie tak uważam, nic na siłę
2
Ale gdzie się podziała stara dobra rozmowa ? Nie można już usiąść przy stole i porozmawiać, powiedzieć kurde wiem że mam obowiązującą umowę, ale umówmy się klauzula jest śmieszna, a ja przez ostatni rok zrobiłem bardzo duży progres, chce zarabiać x. Mam też oferty od x, y, z, którzy bez problemu zapłacą klauzulę. A nie jakieś "jokery" w wywiadach, czekanie na MŚ i robienie z siebie pajaca ;/ Oczywiście przy całym szacunku dla umiejętności
1
Jeszcze trochę i staną przed nimi nowe wyzwania :D Loty w kosmos będą prawdopodobnie coraz bardziej tanieć i staną się jako tako dostępne, także o wymówki będzie coraz ciężej. Ale wiem, że ich to nie powstrzyma i dalej będą nam dostarczać beczek śmiechu ;)
0
Z motyką na truskawkę na torcie :D
2
To jest dzik ;) A w dodatku super charakter. Mam nadzieję, że dobije do tego 1000 breaków 100-punktowych, już niedużo brakuje. Ten sezon absolutnie wybitny
1
Może żółty to po prostu nie jest kolor tej firmy ? :D
1
No nuda straszna :D
3
Gremio widzę się w tańcu nie pierdzieli
0
Szkoda, że w ogóle się doprowadza do takiego stanu, zamiast pić odpowiedzialnie ;)
0
O i meczyk dodatkowo o normalnej godzinie, fajnie ;)
2
biedna ciocia :(
2
Ee myślę, że na luzie. W końcu ma syna księdza, to na kasę nie powinna narzekać
6
Co ? :D Bramkarz najlepiej wie czy piłka jest dobra czy nie. W sensie czy naturalnie się zachowuje. Tzn że piłka nożna ma być jak najbardziej losowa ? To grajmy kauczukiem
1
Ohoho widzę że na MŚ musimy znaleźć jakiegoś szybkiego obrońcę :D
1
Wszystko spoko tylko po pierwsze jeśli docelowo Neymar chciał grać w Realu to po co szedł do PSG ? Jakby w historii nie było transferów z Realu do Barcelony i vice versa. A ze strony Realu po jaką cholerę mieliby się bawić w taką szopkę i jeszcze przepłacać ?
0
Dlaczego ? Najlepiej jakby na każdej skoczni było coś takiego. Chociaż sobie chłopaki zarobią dodatkowo
2
Ta :D Tylko że to się wtedy zamienia w biatlon, narty i broń na miśki :D
9
Trochę lipa jak ktoś nie trafi w bramkę mocnym strzałem :D
1
Ale to jest bzdura... To co jakby w piłkę nożną grało mniej osób to łatwiej by było osiągnąć poziom umiejętności Messiego czy Cristiano ? Nie. Łatwiej by było być zauważonym, ale od tego, do bycia wybitnym, jest jeszcze daleka droga
8
Zdrowe społeczeństwo, prawdziwy patriotyzm :D Jedynka nawet na transmisji ze skoków nie zawodzi ja pierd***