12

Gdyby tylko nie to nazwisko... :(
PS Nie no głupi żart :D

0

No i powiem szczerze, że to by się chyba zgadzało z takim ogólnie pojętym, że tak powiem, "wrażeniem artystycznym" ;) Nawet bez punktów jakoś bardzo podobna lista by mi wyszła. Pewnie zapomniał bym o Goldim, ale przez moją ogromną sympatię do tego zawodnika, cieszę się, że się tu znalazł

5

Hmm pewnie nie. No chyba, że wcześniej by się mówiło jak to się tego pracodawcę kocha i jaka to nie jest praca Twoich marzeń ;) Poza tym porównywanie zarobków napastników i obrońców, szczególnie w Barcelonie mija się z celem, z całym szacunkiem

5

Google na pewno chętnie pomoże ...

0

Te 6 milionów podwyżki których żąda to jest 12 milionów dla klubu. Czy ja wiem czy to tak mało ? Do tego dojdą żądania płacowe innych zawodników bo niby z jakiej racji gość, który jeszcze dla klubu nic nie wygrał i jest młodym zawodnikiem ma zarabiać więcej niż Pique, Albo czy Rakitic.

1

Na maksa rzetelny artykuł :D

1

Oh od tego są media stety lub niestety ;) Chodzi o to, że jak już idzie do telewizji udzielać wywiadu to niech nie kręci, szczególnie w momencie kiedy wszyscy kibice mają jeszcze w pamięci Neymara i Jego zachowanie. Przecież nikt mu nie każe powiedzieć - tak, zostaję, tylko Barca, będę grał za miskę ryżu. Wystarczy powiedzieć, że nie komentuję plotek transferowych

0

Nie wiem czy czasami oglądasz mecze Barcelony, ale tutaj przez większość czasu gra się do najbliższego ...

0

Właśnie sobie zrobiłem symulację. Jak dla mnie Brazylia - Niemcy finał, Argentyna - Urugwaj o trzecie. Polska niestety nie wyjdzie z grupy bilansem bramek

0

Dobrze, nawet bardzo dobrze. Niestety nie pamiętam kto, ale wstawiał wczoraj Jego pełne statystyki jakby Ci się chciało poszukać pewnie z 2-3 strony temu. Z tego co pamiętam to miał ponad 95% celności podań (przy prawie 100 wykonanych), chyba jeden przerzut, wygrany pojedynek, jakiś drybling. Ale mogę się mylić

0

Dokładnie tak uważam, nic na siłę

2

Ale gdzie się podziała stara dobra rozmowa ? Nie można już usiąść przy stole i porozmawiać, powiedzieć kurde wiem że mam obowiązującą umowę, ale umówmy się klauzula jest śmieszna, a ja przez ostatni rok zrobiłem bardzo duży progres, chce zarabiać x. Mam też oferty od x, y, z, którzy bez problemu zapłacą klauzulę. A nie jakieś "jokery" w wywiadach, czekanie na MŚ i robienie z siebie pajaca ;/ Oczywiście przy całym szacunku dla umiejętności

1

Jeszcze trochę i staną przed nimi nowe wyzwania :D Loty w kosmos będą prawdopodobnie coraz bardziej tanieć i staną się jako tako dostępne, także o wymówki będzie coraz ciężej. Ale wiem, że ich to nie powstrzyma i dalej będą nam dostarczać beczek śmiechu ;)

0

Z motyką na truskawkę na torcie :D

2

To jest dzik ;) A w dodatku super charakter. Mam nadzieję, że dobije do tego 1000 breaków 100-punktowych, już niedużo brakuje. Ten sezon absolutnie wybitny

1

Może żółty to po prostu nie jest kolor tej firmy ? :D

1

No nuda straszna :D

3

Gremio widzę się w tańcu nie pierdzieli

0

Szkoda, że w ogóle się doprowadza do takiego stanu, zamiast pić odpowiedzialnie ;)

0

O i meczyk dodatkowo o normalnej godzinie, fajnie ;)

2

biedna ciocia :(

2

Ee myślę, że na luzie. W końcu ma syna księdza, to na kasę nie powinna narzekać

6

Co ? :D Bramkarz najlepiej wie czy piłka jest dobra czy nie. W sensie czy naturalnie się zachowuje. Tzn że piłka nożna ma być jak najbardziej losowa ? To grajmy kauczukiem

1

Ohoho widzę że na MŚ musimy znaleźć jakiegoś szybkiego obrońcę :D

1

Wszystko spoko tylko po pierwsze jeśli docelowo Neymar chciał grać w Realu to po co szedł do PSG ? Jakby w historii nie było transferów z Realu do Barcelony i vice versa. A ze strony Realu po jaką cholerę mieliby się bawić w taką szopkę i jeszcze przepłacać ?

0

Dlaczego ? Najlepiej jakby na każdej skoczni było coś takiego. Chociaż sobie chłopaki zarobią dodatkowo

2

Ta :D Tylko że to się wtedy zamienia w biatlon, narty i broń na miśki :D

9

Trochę lipa jak ktoś nie trafi w bramkę mocnym strzałem :D

1

Ale to jest bzdura... To co jakby w piłkę nożną grało mniej osób to łatwiej by było osiągnąć poziom umiejętności Messiego czy Cristiano ? Nie. Łatwiej by było być zauważonym, ale od tego, do bycia wybitnym, jest jeszcze daleka droga

8

Zdrowe społeczeństwo, prawdziwy patriotyzm :D Jedynka nawet na transmisji ze skoków nie zawodzi ja pierd***

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?