Który Coutinho gra świetnie ? :D Lol bo chyba nie ten sam z 14 na koszulce, bez jaj. Jeśli to jest Jego świetna gra to nie wiem po co się biliśmy z Liverpoolem o ten transfer
Bardzo mnie na ten moment zawodzi Coutinho :( Wiem, że bardzo mała próbka i nie przygotowywał się do sezonu z zespołem, ale myślałem że to jest na tyle ukształtowany zawodnik, że od razu będzie bardzo dużą wartością dodaną. Dembele co prawda też niewiele pokazuje, ale tutaj nie miałem żadnych oczekiwań, z wielu powodów.
Patrzę na to Las Palmas i się zastanawiam dlaczego są na 18 miejscu w lidze. Tzn widać, że obrona to tam nie funkcjonuje za bardzo, ale z przodu są tam w stanie coś klepnąć
Nie no wiadomo, gdyby nie On to byśmy widzieli te MŚ jak świnia niebo. Ale toczę beczkę śmiechu z Borka bo jakby mógł to by tego Lewego na króla koronował
Ja bym jednak ten pierwszy skład preferował. Miałem nawet napisać, że może tylko za Rakitica bym kogoś dał, ale jednak bez Sergio trzeba się zabezpieczyć w środku pola jakimś pewniakiem.
Przy takim wyjściowym składzie Messi mógłby sobie wejść na 30 minut w drugiej połowie żeby się trochę rozbiegać po tej przerwie
Może masz małe pojęcie o Hiszpanii i o tym co tam wyprawiał kościół. Takie porównanie na pewno nikogo nie rusza, a kościoły stoją pustkami. I bardzo dobrze, taka powinna być kara dla tej instytucji za mieszanie się do polityki.
A co za różnica jaki mają kolor skóry ? Jeszcze nie tak dawno dokładnie to samo robili "biali", teraz tak samo zachowują się "czarni". To nie ma nic wspólnego z kolorem skóry, po prostu z sukinsyństwem ludzi
Dokładnie równie dobrze można by rozpisać wybory na mistera, a nie na prezydenta :D Tylko dodać jakieś wymagania np jakiś język obcy albo ze dwa i wysoka kultura osobista i tyle, niech się zgłaszają
Kukiz to ma takie fazy. Najpierw mi się wydawał w marę ogarnięty, chociaż jak dla mnie za bardzo prawicowy, ale ok, normalny typ + jednomandatówki spoko. Potem mam wrażenie, że totalnie odleciał i w ogóle się go nie dało słuchać, a teraz znowu jakby znormalniał. Nie wiem co jest z tym gościem :D
0
A gdyby nie fatalne decyzje zawodników Sevilli to już byśmy z piąteczkę dostawali ...
0
Dawno nie było meczu żeby nie dało się pochwalić żadnego kur** zawodnika. No ani jednego nie da się dzisiaj wyróżnić na plus
0
No chociaż coś się zaczęło dziać z przodu, jakiekolwiek zagrożenie tej bramki Sevilli
12
Mirosławski zaraz się posika ze szczęścia :D
0
Który Coutinho gra świetnie ? :D Lol bo chyba nie ten sam z 14 na koszulce, bez jaj. Jeśli to jest Jego świetna gra to nie wiem po co się biliśmy z Liverpoolem o ten transfer
1
Bardzo mnie na ten moment zawodzi Coutinho :( Wiem, że bardzo mała próbka i nie przygotowywał się do sezonu z zespołem, ale myślałem że to jest na tyle ukształtowany zawodnik, że od razu będzie bardzo dużą wartością dodaną. Dembele co prawda też niewiele pokazuje, ale tutaj nie miałem żadnych oczekiwań, z wielu powodów.
2
Maka faka fą chciał zrobić
5
Mirosławski od razu słychać lepszy humorek :D
0
Z tego co wypisałeś zgadzam się tylko z Roberto
1
Defensywa dzisiaj taka że niejeden ser szwajcarski by pozazdrościł
2
No dobrze że tam bramka nie wpadła bo to by była żenada niezła
5
Tylko kielecki
2
A oglądasz mecz czy tak sobie gadasz ? :D
0
Klasycznie z kontry :D
0
Patrzę na to Las Palmas i się zastanawiam dlaczego są na 18 miejscu w lidze. Tzn widać, że obrona to tam nie funkcjonuje za bardzo, ale z przodu są tam w stanie coś klepnąć
0
Nie no wiadomo, gdyby nie On to byśmy widzieli te MŚ jak świnia niebo. Ale toczę beczkę śmiechu z Borka bo jakby mógł to by tego Lewego na króla koronował
1
Szkoda że jak profesor nie strzelał setek w reprze :D
0
Halilovic poszedł jak trochę wolniejszy Messi :D
1
Age of Empires
Heroes of might and magic III
Baldurs Gate
Gothic
No i faktycznie dla oddania zasług dla e-sportu chyba Counter Strike
0
Tradycyjnie polską wodę z Lichenia pić, a nie jakiś imperialistyczny szajs
0
Haha :D Nawet tak nie mów, to znaczy że jestem już stary i myślę jak stary :(
30
No to niestety trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie o priorytety w życiu :D
2
Ja bym jednak ten pierwszy skład preferował. Miałem nawet napisać, że może tylko za Rakitica bym kogoś dał, ale jednak bez Sergio trzeba się zabezpieczyć w środku pola jakimś pewniakiem.
Przy takim wyjściowym składzie Messi mógłby sobie wejść na 30 minut w drugiej połowie żeby się trochę rozbiegać po tej przerwie
5
Może masz małe pojęcie o Hiszpanii i o tym co tam wyprawiał kościół. Takie porównanie na pewno nikogo nie rusza, a kościoły stoją pustkami. I bardzo dobrze, taka powinna być kara dla tej instytucji za mieszanie się do polityki.
2
A co za różnica jaki mają kolor skóry ? Jeszcze nie tak dawno dokładnie to samo robili "biali", teraz tak samo zachowują się "czarni". To nie ma nic wspólnego z kolorem skóry, po prostu z sukinsyństwem ludzi
1
Zabrzmiało tak jakbyś miała urodzić niedługo :D
20
Ee tam na TVN Avengers II
1
Powiem tylko tyle. Nieźle macie wyprane mózgi
0
Dokładnie równie dobrze można by rozpisać wybory na mistera, a nie na prezydenta :D Tylko dodać jakieś wymagania np jakiś język obcy albo ze dwa i wysoka kultura osobista i tyle, niech się zgłaszają
1
Kukiz to ma takie fazy. Najpierw mi się wydawał w marę ogarnięty, chociaż jak dla mnie za bardzo prawicowy, ale ok, normalny typ + jednomandatówki spoko. Potem mam wrażenie, że totalnie odleciał i w ogóle się go nie dało słuchać, a teraz znowu jakby znormalniał. Nie wiem co jest z tym gościem :D