0

A gdyby nie fatalne decyzje zawodników Sevilli to już byśmy z piąteczkę dostawali ...

0

Dawno nie było meczu żeby nie dało się pochwalić żadnego kur** zawodnika. No ani jednego nie da się dzisiaj wyróżnić na plus

0

No chociaż coś się zaczęło dziać z przodu, jakiekolwiek zagrożenie tej bramki Sevilli

12

Mirosławski zaraz się posika ze szczęścia :D

0

Który Coutinho gra świetnie ? :D Lol bo chyba nie ten sam z 14 na koszulce, bez jaj. Jeśli to jest Jego świetna gra to nie wiem po co się biliśmy z Liverpoolem o ten transfer

1

Bardzo mnie na ten moment zawodzi Coutinho :( Wiem, że bardzo mała próbka i nie przygotowywał się do sezonu z zespołem, ale myślałem że to jest na tyle ukształtowany zawodnik, że od razu będzie bardzo dużą wartością dodaną. Dembele co prawda też niewiele pokazuje, ale tutaj nie miałem żadnych oczekiwań, z wielu powodów.

2

Maka faka fą chciał zrobić

5

Mirosławski od razu słychać lepszy humorek :D

0

Z tego co wypisałeś zgadzam się tylko z Roberto

1

Defensywa dzisiaj taka że niejeden ser szwajcarski by pozazdrościł

2

No dobrze że tam bramka nie wpadła bo to by była żenada niezła

5

Tylko kielecki

2

A oglądasz mecz czy tak sobie gadasz ? :D

0

Klasycznie z kontry :D

0

Patrzę na to Las Palmas i się zastanawiam dlaczego są na 18 miejscu w lidze. Tzn widać, że obrona to tam nie funkcjonuje za bardzo, ale z przodu są tam w stanie coś klepnąć

0

Nie no wiadomo, gdyby nie On to byśmy widzieli te MŚ jak świnia niebo. Ale toczę beczkę śmiechu z Borka bo jakby mógł to by tego Lewego na króla koronował

1

Szkoda że jak profesor nie strzelał setek w reprze :D

0

Halilovic poszedł jak trochę wolniejszy Messi :D

1

Age of Empires
Heroes of might and magic III
Baldurs Gate
Gothic
No i faktycznie dla oddania zasług dla e-sportu chyba Counter Strike

0

Tradycyjnie polską wodę z Lichenia pić, a nie jakiś imperialistyczny szajs

0

Haha :D Nawet tak nie mów, to znaczy że jestem już stary i myślę jak stary :(

30

No to niestety trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie o priorytety w życiu :D

2

Ja bym jednak ten pierwszy skład preferował. Miałem nawet napisać, że może tylko za Rakitica bym kogoś dał, ale jednak bez Sergio trzeba się zabezpieczyć w środku pola jakimś pewniakiem.
Przy takim wyjściowym składzie Messi mógłby sobie wejść na 30 minut w drugiej połowie żeby się trochę rozbiegać po tej przerwie

5

Może masz małe pojęcie o Hiszpanii i o tym co tam wyprawiał kościół. Takie porównanie na pewno nikogo nie rusza, a kościoły stoją pustkami. I bardzo dobrze, taka powinna być kara dla tej instytucji za mieszanie się do polityki.

2

A co za różnica jaki mają kolor skóry ? Jeszcze nie tak dawno dokładnie to samo robili "biali", teraz tak samo zachowują się "czarni". To nie ma nic wspólnego z kolorem skóry, po prostu z sukinsyństwem ludzi

1

Zabrzmiało tak jakbyś miała urodzić niedługo :D

20

Ee tam na TVN Avengers II

1

Powiem tylko tyle. Nieźle macie wyprane mózgi

0

Dokładnie równie dobrze można by rozpisać wybory na mistera, a nie na prezydenta :D Tylko dodać jakieś wymagania np jakiś język obcy albo ze dwa i wysoka kultura osobista i tyle, niech się zgłaszają

1

Kukiz to ma takie fazy. Najpierw mi się wydawał w marę ogarnięty, chociaż jak dla mnie za bardzo prawicowy, ale ok, normalny typ + jednomandatówki spoko. Potem mam wrażenie, że totalnie odleciał i w ogóle się go nie dało słuchać, a teraz znowu jakby znormalniał. Nie wiem co jest z tym gościem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?