0

A ci już pierdzielą głupoty... Messi potrzebuje odpoczynku bo ostatnio powiedział, że nie jest w optymalnej formie, podczas gdy powiedział, że nie jest bo stracił regularność po przerwie reprezentacyjnej

0

U nas w mieście z tego co wiem była kiedyś rodzina gdzie 28 albo 29 latka była już babcią :D

0

No to to jest ławka rezerwowych :D Warta tyle co pół ekstraklasy :D

4

Chociaż masz dobrą pizzę :D

3

Kurde wydaje się pewne, ale jak będzie jakiś przypadkowy remis to trochę bolesne, ja bym zostawił, ale nie swoją kasą się łatwiej ryzykuje

1

No dobra śliczna jest, ale religia zabrania mi oglądać reżimówki :D Odpalę sobie moją aplikację play i tam sobie popatrzę, trudno :D

30

Dawaj jakiś link a nie tu podpuszczasz ludzi :D

12

Przecież gdyby nie Pep to nikt by nawet nie spojrzał na niebieską stronę Manchesteru. Tzn tak mi się wydaje :D

9

Na pewno nie zaszkodził by mecz przerwy Rakiticowi (niemożliwe ze względu na brak Busiego) i Suarezowi (niemożliwe nie wiem dlaczego...). Z Roberto nie róbmy emeryta, chłopak jest młody i ostatnio przez dwa tygodnie się opierniczał, da sobie radę.

1

W drugim meczu też wszedł i zrobił swoje :D

0

Ale z którą grą? Z tą gdzie mogło być w pierwszej połowie z 5:0 ? Czy z tymi dziesięcioma minutami ? :D

0

No właśnie nie wiem ludzie czego wy oczekujecie... Nie ważne kto gra na jakiej pozycji ważne żeby grał ? Nie mamy w składzie żadnego potrafiącego grać defensywnie pomocnika oprócz Rakitica i co ma usiąść na ławce ? Też mi szkoda chłopaka (Denisa) ale tak to teraz wygląda. W LM nie może grać Coutinho i to właśnie na wyjazd z Romą spróbował bym dać szansę Suarezowi

0

Ciekawy jestem, niby się mówiło, że bardziej Chelsea, ale kto to wie ;) Fajnie by było, Mourinho jako gwiazda niech sobie idzie do Chin i będzie z nim wreszcie spokój

0

Ten sam casus co PSG, bez trenera się nie wygra

3

Ale Eleven ma ten podstawowy plus że wszędzie da się ich wykupić

0

I przez tą nieregularność nikt im nie dawał szans w LM, a na razie sobie radzą całkiem nieźle jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności :D

0

Pepa to nie sądzę. On to widać lubi takie czterolatki :D

4

Generalnie tak, nie chcę już tego odnosić do polityki bo zaraz nastąpi wybicie szamba, ale Mourinho swoim zachowaniem, które niestety przelał na część kadry, zaszczepił między klubami jakiś rodzaj bezsensownej nienawiści... I mimo upływu lat ten duch dalej się utrzymuje ;/ My się wcale nie do końca ładnie zachowaliśmy przy okazji KMŚ (wiem inne okoliczności bla bla bla, było to naciągane, tak jak pisze kolega nic by nam się nie stało jakbyśmy im ten szacunek oddali, to by było po prostu ładne), a teraz nieładnie się zachował Zidane. I tak to będzie trwało i dalej się nakręcało póki ktoś z wielkim charakterem tego nie przerwie

1

W czym by pomógł ? :D W wywalczeniu jak najmniejszego upokorzenia ??

1

No dokładnie ;) Możemy sobie w jednym meczu pozwolić na fajerwerki nawet jakby miało być 5:3 :D Szkoda tylko trochę Matsa, no ale chociaż kibice by mieli radochę ;)

0

No ja bym się pod tym składem podpisał. Tylko wydaje mi się, że bez Busiego i Rakiety będzie za duża dziura w pomocy. Może zamiast Paulinho jednak Rakitic chociaż na pierwszą połowę ? Albo już w ogóle po całości i Gomes :D

1

Już myślałem, że go nadzieje na to krzesło odwrócone :D

0

Właśnie to by było ciekawe gdyby honorowi piłkarze Realu chcieli go jednak zrobić ;) No ale o to będziemy się martwić (a właściwie to oni) jeśli będziemy nadal wygrywać. Nad Atletico tylko 9 moim zdaniem bo po pierwsze mamy lepszy bilans meczów z nimi, a po drugie oni nie mają tej kolejki przesuniętej i w momencie naszego meczu z Realem im pozostaną już tylko 3 spotkania

1

Myślę, że tak, ale bez przesady ;) Może się to niektórym wydawać śmieszne ale my jeszcze mimo wszystko walczymy o Invincibles. Myślę, że dla piłkarzy to też by wiele znaczyło

3

A ja to mam w dupie, znowu wczoraj umyłem auto, dzisiaj rano schodzę i obsrane... Zacznę strzelać do tych gołębi

0

To by mogła nawet być dobra beka pod warunkiem że za plecami i tak by ten ktoś kaskę dał :D Tak to siara straszna

0

To jest dobry pomysł tylko ktoś by musiał się zbierać i te komentarze przeglądać i oceniać. Bo wiadomo że po samych "zielonych" nie da się tego zrobić. Sporo roboty, nie wiem czy komuś z redakcji jeszcze by się chciało ;)

0

Potrzeba nam 13 punktów przewagi nad Realem i 9 nad Atletico bo niestety jedna kolejka dla nas i dla Realu jest przełożona.

0

A ten dzień był taki piękny. Super pogoda, dobry obiadek, zaraz idę na finał pierwszej ligi w siatkówce, wieczorem meczyk, a tu taki news .... :D

18

Bez różnicy, poza 4 już nie spadną, widać wolą oszczędzić siły na LM niż walczyć o 2 miejsce. Ja tam rozumiem tą decyzję jeśli czują że nie mają wystarczająco szerokiej kadry na dwa fronty. Chociaż stawiałem ich vice mistrzostwo i trochę mi szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?