0

Wiadomo nie od dziś, że to Messi zarządza naszymi transferami, może kupił kogoś z PSG :D

0

@Sztosik Aaaaaaa faktycznie :D Jak zwykle dałem "odpowiedz" do niewłaściwego komentarza. A z tego gościa to już przykro mi, ale będę miał wieczną bekę. Jakby mnie zostawiła moja narzeczona po 10 latach bycia razem to bym się na drzewie powiesił, a nie cisnął bekę na forum sportowym. No ale co człowiek to inne podejście

4

Ale czemu to jest chore i przykre ? Rozumiem, że prezenty typu quad są po prostu głupie bo tak na prawdę takie dziecko w ogóle nie ma prawa z nich korzystać. Ale komputer/telefon/tablet ? Świetna sprawa. Świat idzie do przodu pod względem technologicznym, to jasne że dzieciaki dużo wcześniej muszą się z tym oswajać. Najważniejsza jest tylko rola rodziców, żeby umiały to docenić i tyle

0

Nie no jest się z czego śmiać :D Inter rozniósł by w drobny mak Legię, nie mam co do tego wątpliwości

2

Mi się wydaje, że za dobrą cenę można Go sprzedać ewentualnie. Ale tylko jeśli cena faktycznie będzie zadowalająca. Bądź co bądź to podstawowy reprezentant super mocnej obecnie Francji. Jeśli oferta będzie śmieszna to powinien jeszcze chociaż ten jeden, dwa sezony zostać

0

Sport to zdrowie :( Szkoda chłopaka, 22 lata to nie jest wiek na umieranie

1

No jak ktoś ogląda mecze, to mimo sympatii to Zębacza, drugi napastnik na światowym poziomie jest niezbędny

0

Tylko na remis mógłbym ewentualnie przystać, a to i tak za wiele im nie da chyba

11

Ja nie dałem rady tego przełknąć jeszcze, ale to samo mówili na kanale Sfilmowani. Tzn z tych wydarzeń można było zrobić ciekawy film i nawet rzucić nowe światło na pewne sprawy. A przez to, że poszli w totalną propagandę to jest groteskowo, a nie ciekawie

0

Strasznie wybiórczy jest ten wpis, na pewno cała praca pana profesora jest dużo lepsza. Po tym wpisie dowiadujemy się tylko, że Średniowiecze nie było takie złe jak się mówi... Już nawet pomijając fakt, że Kopernik i Galileusz to średnie Średniowiecze, no ale niech będzie, to praca Kopernika sama nie trafiła do indeksu ksiąg zakazanych, a proces Galileusza, jak bardzo by temu nie zaprzeczać, nie był tylko widzimisię papieża
EDIT Ale dzięki za artykuł bo to jest solidne źródło wiedzy i o tym można rozmawiać

0

Podbijam pytanie i dodaję jeszcze element co w tych "walkach" jest ciekawego ? Rozumiem, że Ci goście są mega sprawni i żeby wykonywać to co oni trzeba mieć spore umiejętności, ale to tylko o to chodzi ? Oceniacie ich nie wiem, jak aktorów ?
PS Absolutnie nie hejtuję, też zdarzało mi się rzucić okiem, ale zupełnie nie wiedziałem o co chodzi :D

2

Tak bo większość podań Xaviego w meczu to były ofensywne passy i genialne asysty :D Większość podań każdego zawodnika na świecie to bezpieczne klepanie z najbliższym, nieważne jak genialny jest, już nie popadajmy w histerię ;)

8

Wow serio a jaki to postęp cywilizacyjny zawdzięczamy religiom na świecie ? Proszę o oświecenie bo z mojej wiedzy wynika, że kościoły oprócz tego, że faktycznie pomogły poprzez przepisywanie książek (tylko tych, które im pasowały) to zawsze były największym na świecie hamulcowym wszelkiego postępu. Nikt nie wie gdzie byśmy mogli być pod względem technologicznym czy pod względem rozwoju wiedzy w wielu dziedzinach, gdyby nie religie

0

A to herbatnik :D Sondaże spadają, trzeba podbudować morale w elektoracie

0

A ja mam w programie tv "Do diabła z miłością" ... :D A to zwracam honor i jednocześnie polecam deniz'owi zmienić ojca :D

0

Myślałem że jakiś Smoleńsk leci albo inna Historia Roja, a tu jakiś film którego nawet nie kojarzę eh zawiodłem się :D

0

Espanyol jest tak samo z Madrytu jak Sosnowiec jest dzielnicą Warszawy. 100% legit :D

0

A to rozumiem się wyklucza ? :D

0

No i pięknie :) Miał być bramkowy remis, miał strzelić Griezmann i nie strzelić Cristiano. Prawie się udało :D 2:2 byłoby jeszcze lepsze ale już nie marudzę

5

Wrzuta leciała i leciała i nie można przykryć Ronaldo, parodia

0

Tak dlatego nie kibicuję im nigdy bo to zazwyczaj oni są zaraz za nami i zdobyte przez nim punkty nigdy nie są dobre. A teraz wygramy ligę tak czy tak, więc również nie widzę sensu żeby im kibicować wbrew sobie. Szczególnie, że nawet lubię Atletico

0

No nie, jako wierny kibic Barcelony będę kibicował Realowi, na pewno. Zawsze będę się cieszył z ich porażek, chyba że miały by nam bezpośrednio zapewnić mistrzostwo

0

Wszystko powolutku, ostatnio zmienił się też terminarz i tabela ligi

15

Jeśli już chcesz być taki precyzyjny to powinieneś wiedzieć, że z "tradycją" robienia szpaleru po KMŚ wcale nie zerwała Barcelona, tylko Sevilla w tamtym sezonie... A robienie szpaleru dla mistrza ligi to nie jest poniżanie tylko piękna tradycja i gdyby nie kretyn Mourinho to nadal byłoby to tak odbierane

8

No chyba nie :D Zaraz handlu

21

Hmm chyba jednak Oblak :D

5

Roberto bardzo przyzwoicie, On widać nieźle gra wszędzie. Semedo jak najbardziej w gazie. Przy bramce mógł trochę szybciej wracać, a tak to bardzo bardzo dobrze. Fajna współpraca z Dembele na skrzydle

1

I chyba w każdym z tych meczy strzelał bramkę z poza pola karnego co też jest dość nietypowe ;)

1

Zależnie od kalibru "przestępstwa" :D Jak na dzień to nawet się nie można odwoływać po prostu trzeba ochłonąć ;) Jak na dłużej (tego już nie wiem z doświadczenia) to podobno można negocjować skrócenie

1

Może dlatego że był rasistowski i głupi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?