Wiadomo. Te śmieszki chociaż za to kasy nie dostają (chyba? w sumie to wszystko możliwe, ale raczej nie), a wielki wódz Antoni trzepie kasiurę jak złoto. Plus nieopodatkowany dochód w rublach na boku, żyć nie umierać :d
Wiesz co po części oczywiście tak, skład do dupy, taktyka do dupy, rotacje wcześniej do dupy, ale jednak nikt piłkarzom nie związał nóg sznurkiem i nie zabronił biegać i walczyć ;/ Ja tam mam do Nich ogromne pretensje
Identyczną kompilację można zmontować o Barcelonie... Tylko po co ? ;/ Mimo mojej niechęci do Disblastera akurat w tej kwestii się z nim zgadzam. Nie ma powtórek video dla sędziów ? To błędy są i będą dla każdej ze stron i wytykanie tego jest po prostu dziecinne ;/
No pomimo mojej całej niechęci do Zidana jako trenera to jednak wprowadzenie w przerwie Lucasa i Asensio pokazało inny charakter niż u Valverde. Potem zdjęcie Modrica trochę bardziej defensywne, ale widocznie musiał już nie mieć pary w nogach. I pomimo że Valverde dokonywał czasami w tym sezonie cudów zmianami, to we wtorek dopadła Go jakaś pomroczność :/
No dobra, to jest bardzo słuszna uwaga. Ale już np jak jest interwencja medyczna można by na to inaczej spojrzeć. Trzeba by to dokładnie doprecyzować i jestem prawie pewien że żadnych zmian nie będzie bo w sumie od lat sprawdza się to co jest obecnie.
Generalnie to mamy teraz taką technologię, że nie jest żadnym problemem zatrzymanie czasu przy poważniejszych faulach/ustawianiu muru do wolnego/po zdobytych bramkach. Już nie mówię, że miałby się zatrzymywać przy każdym aucie, chociaż w sumie w tym również nie widzę niczego złego
A możesz spojrzeć obiektywnie, proszę ? Oglądałeś wczorajszy mecz ? Co widziałeś oprócz, oczywiście kilku symulek ? Może zaangażowanie, walkę, nieustępliwość ? Widziałeś to wszystko przedwczoraj ? Chyba u zawodników Romy...
Zaraz i tak tu przyleci bodajże Sawik_10 i Ci powie że Ter Stegen broni tylko wtedy jak obrona gra dobrze i żebyś mu udowodnił że jest lepszy od Boruca :D
Gość oddaje strzał kopiąc się po czole, a chwilę potem zostaje przewrócony, no nie wiem jak to się ma do tej sytuacji gdzie sytuacja jest dokładnie odwrotna :D (zaznaczam, że nie wiem czy w tamtej sytuacji powinien być karny, nie znam na tyle przepisów)
Mi to w ogóle nie przypomina sytuacji z Suarezem, no chyba że ze względu na wagę spotkania i zdarzenie w końcówce meczu. Tam była zupełnie inna dynamika sytuacji, ten obrońca faktycznie ledwo go musnął i ręką i nogą, poza tym Suarez z całym szacunkiem nie był w 100% sytuacji. Tam był jeszcze jeden obrońca i sytuacja miała miejsce blisko linii pola karnego.
Tutaj Benatti wpadł na Lucasa z dużo większą siłą i jeszcze mu sieknął kopa w bok, a przede wszystkim to było na nie wiem trzecim ? piątym ? metrze i przed napastnikiem był tylko bramkarz. W tej sytuacji nie można nie gwizdnąć karnego
Absolutnie żenujący poziom Sportu...Jeszcze ta wzmianka o piłkarzach, którzy uważają, że wręczyli Realowi LM na tacy. Jeśli faktycznie ktoś to powiedział to powinien zostać zawieszony w zespole, jak Boga nie kocham... A jeśli to wymyśliły te redaktorzyny to tym większa hańba dla nich... Mundo też niewiele lepsze...
1
Pierwsza reakcja jest oczywista hahahah :D Ale po chwili namysłu to są jednak ludzkie dramaty .... xD
0
Nie jestem jakimś wielkim typem gamblera, ale bym się założył
1
Wiadomo. Te śmieszki chociaż za to kasy nie dostają (chyba? w sumie to wszystko możliwe, ale raczej nie), a wielki wódz Antoni trzepie kasiurę jak złoto. Plus nieopodatkowany dochód w rublach na boku, żyć nie umierać :d
0
Zaryzykowałem i nie dałem pod spodem dopisku "żart" :D Mam nadzieję, że Joanna wie, że nigdy bym się tak brzydko o kobiecie nie wypowiedział na serio
0
Eee tam baba nigdy nie zrozumie tych emocji, w tym męskim, pełnym testosteronu sporcie :D
6
Wiesz co po części oczywiście tak, skład do dupy, taktyka do dupy, rotacje wcześniej do dupy, ale jednak nikt piłkarzom nie związał nóg sznurkiem i nie zabronił biegać i walczyć ;/ Ja tam mam do Nich ogromne pretensje
1
Identyczną kompilację można zmontować o Barcelonie... Tylko po co ? ;/ Mimo mojej niechęci do Disblastera akurat w tej kwestii się z nim zgadzam. Nie ma powtórek video dla sędziów ? To błędy są i będą dla każdej ze stron i wytykanie tego jest po prostu dziecinne ;/
0
Nudny był ? Chłopie masz nerwy ze stali :D
1
Nie to żeby był o tym artykuł ;)
1
No pomimo mojej całej niechęci do Zidana jako trenera to jednak wprowadzenie w przerwie Lucasa i Asensio pokazało inny charakter niż u Valverde. Potem zdjęcie Modrica trochę bardziej defensywne, ale widocznie musiał już nie mieć pary w nogach. I pomimo że Valverde dokonywał czasami w tym sezonie cudów zmianami, to we wtorek dopadła Go jakaś pomroczność :/
0
Nie ma się zbytnio co przejmować jak słusznie zauważyła Nigaki ;) Poza tym jeśli wygramy ligę bez porażki to i tak będzie historyczny sezon
0
No to już po atmosferze w szatni
0
Chociaż by wtedy nikt nie mówił że są zajechani przez trenera :D Obaj by byli wypoczęci jak nigdy, tylko to powinno mieć też jakąś korelację do pensji
0
O i można nawet zacytować całą wypowiedź a nie wybiórczy kawałek, niesłychane ;) Mimo, że ma rację to i tak Go nie znoszę :D
0
No dobra, to jest bardzo słuszna uwaga. Ale już np jak jest interwencja medyczna można by na to inaczej spojrzeć. Trzeba by to dokładnie doprecyzować i jestem prawie pewien że żadnych zmian nie będzie bo w sumie od lat sprawdza się to co jest obecnie.
10
A może po prostu jest uśmiechnięty bo się operacja udała ? :D Nie wiem, zgaduję
0
Generalnie to mamy teraz taką technologię, że nie jest żadnym problemem zatrzymanie czasu przy poważniejszych faulach/ustawianiu muru do wolnego/po zdobytych bramkach. Już nie mówię, że miałby się zatrzymywać przy każdym aucie, chociaż w sumie w tym również nie widzę niczego złego
0
Ale ja jestem kibicem Barcelony, a nie Realu, nie uważam żeby zakładanie konta na tamtej stronie miało sens.
0
No tak się składa że nie mam lol... Jakbym miał to bym nie odpisywał to chyba jasne :D
0
A możesz spojrzeć obiektywnie, proszę ? Oglądałeś wczorajszy mecz ? Co widziałeś oprócz, oczywiście kilku symulek ? Może zaangażowanie, walkę, nieustępliwość ? Widziałeś to wszystko przedwczoraj ? Chyba u zawodników Romy...
0
Zaraz i tak tu przyleci bodajże Sawik_10 i Ci powie że Ter Stegen broni tylko wtedy jak obrona gra dobrze i żebyś mu udowodnił że jest lepszy od Boruca :D
0
Gość oddaje strzał kopiąc się po czole, a chwilę potem zostaje przewrócony, no nie wiem jak to się ma do tej sytuacji gdzie sytuacja jest dokładnie odwrotna :D (zaznaczam, że nie wiem czy w tamtej sytuacji powinien być karny, nie znam na tyle przepisów)
0
Tak, tak, piłka leci mu na wysokości klatki to powinien strzelić lewym żebrem zamiast przyjmować, standardowa procedura
1
Jakie postępy ? :D Zupełnie tak samo jak tutaj słuszny karny i nieuznany gol, trzyma poziom
0
Mi to w ogóle nie przypomina sytuacji z Suarezem, no chyba że ze względu na wagę spotkania i zdarzenie w końcówce meczu. Tam była zupełnie inna dynamika sytuacji, ten obrońca faktycznie ledwo go musnął i ręką i nogą, poza tym Suarez z całym szacunkiem nie był w 100% sytuacji. Tam był jeszcze jeden obrońca i sytuacja miała miejsce blisko linii pola karnego.
Tutaj Benatti wpadł na Lucasa z dużo większą siłą i jeszcze mu sieknął kopa w bok, a przede wszystkim to było na nie wiem trzecim ? piątym ? metrze i przed napastnikiem był tylko bramkarz. W tej sytuacji nie można nie gwizdnąć karnego
0
Oooo :( Wstałem za późno i nie zdążyłem przeczytać tej jak się domyślam pełnej blasku wypowiedzi
4
Absolutnie żenujący poziom Sportu...Jeszcze ta wzmianka o piłkarzach, którzy uważają, że wręczyli Realowi LM na tacy. Jeśli faktycznie ktoś to powiedział to powinien zostać zawieszony w zespole, jak Boga nie kocham... A jeśli to wymyśliły te redaktorzyny to tym większa hańba dla nich... Mundo też niewiele lepsze...
1
Weź się nie wygłupiaj! Jeszcze Cię na pewno piękne chwile czekają z Barceloną i nie tylko ;) Vamos!
12
Taa Simeone koniecznie :D Jeszcze za mało asekuracyjnie gramy w tym sezonie ;)
6
Tak, tak weszły nowe przepisy, sędzia ma sędziować sercem. Gigi rozumiem frustrację, łączę się w bólu, ale nie przeginaj