1

Pierwsza reakcja jest oczywista hahahah :D Ale po chwili namysłu to są jednak ludzkie dramaty .... xD

0

Nie jestem jakimś wielkim typem gamblera, ale bym się założył

1

Wiadomo. Te śmieszki chociaż za to kasy nie dostają (chyba? w sumie to wszystko możliwe, ale raczej nie), a wielki wódz Antoni trzepie kasiurę jak złoto. Plus nieopodatkowany dochód w rublach na boku, żyć nie umierać :d

0

Zaryzykowałem i nie dałem pod spodem dopisku "żart" :D Mam nadzieję, że Joanna wie, że nigdy bym się tak brzydko o kobiecie nie wypowiedział na serio

0

Eee tam baba nigdy nie zrozumie tych emocji, w tym męskim, pełnym testosteronu sporcie :D

6

Wiesz co po części oczywiście tak, skład do dupy, taktyka do dupy, rotacje wcześniej do dupy, ale jednak nikt piłkarzom nie związał nóg sznurkiem i nie zabronił biegać i walczyć ;/ Ja tam mam do Nich ogromne pretensje

1

Identyczną kompilację można zmontować o Barcelonie... Tylko po co ? ;/ Mimo mojej niechęci do Disblastera akurat w tej kwestii się z nim zgadzam. Nie ma powtórek video dla sędziów ? To błędy są i będą dla każdej ze stron i wytykanie tego jest po prostu dziecinne ;/

0

Nudny był ? Chłopie masz nerwy ze stali :D

1

Nie to żeby był o tym artykuł ;)

1

No pomimo mojej całej niechęci do Zidana jako trenera to jednak wprowadzenie w przerwie Lucasa i Asensio pokazało inny charakter niż u Valverde. Potem zdjęcie Modrica trochę bardziej defensywne, ale widocznie musiał już nie mieć pary w nogach. I pomimo że Valverde dokonywał czasami w tym sezonie cudów zmianami, to we wtorek dopadła Go jakaś pomroczność :/

0

Nie ma się zbytnio co przejmować jak słusznie zauważyła Nigaki ;) Poza tym jeśli wygramy ligę bez porażki to i tak będzie historyczny sezon

0

No to już po atmosferze w szatni

0

Chociaż by wtedy nikt nie mówił że są zajechani przez trenera :D Obaj by byli wypoczęci jak nigdy, tylko to powinno mieć też jakąś korelację do pensji

0

O i można nawet zacytować całą wypowiedź a nie wybiórczy kawałek, niesłychane ;) Mimo, że ma rację to i tak Go nie znoszę :D

0

No dobra, to jest bardzo słuszna uwaga. Ale już np jak jest interwencja medyczna można by na to inaczej spojrzeć. Trzeba by to dokładnie doprecyzować i jestem prawie pewien że żadnych zmian nie będzie bo w sumie od lat sprawdza się to co jest obecnie.

10

A może po prostu jest uśmiechnięty bo się operacja udała ? :D Nie wiem, zgaduję

0

Generalnie to mamy teraz taką technologię, że nie jest żadnym problemem zatrzymanie czasu przy poważniejszych faulach/ustawianiu muru do wolnego/po zdobytych bramkach. Już nie mówię, że miałby się zatrzymywać przy każdym aucie, chociaż w sumie w tym również nie widzę niczego złego

0

Ale ja jestem kibicem Barcelony, a nie Realu, nie uważam żeby zakładanie konta na tamtej stronie miało sens.

0

No tak się składa że nie mam lol... Jakbym miał to bym nie odpisywał to chyba jasne :D

0

A możesz spojrzeć obiektywnie, proszę ? Oglądałeś wczorajszy mecz ? Co widziałeś oprócz, oczywiście kilku symulek ? Może zaangażowanie, walkę, nieustępliwość ? Widziałeś to wszystko przedwczoraj ? Chyba u zawodników Romy...

0

Zaraz i tak tu przyleci bodajże Sawik_10 i Ci powie że Ter Stegen broni tylko wtedy jak obrona gra dobrze i żebyś mu udowodnił że jest lepszy od Boruca :D

0

Gość oddaje strzał kopiąc się po czole, a chwilę potem zostaje przewrócony, no nie wiem jak to się ma do tej sytuacji gdzie sytuacja jest dokładnie odwrotna :D (zaznaczam, że nie wiem czy w tamtej sytuacji powinien być karny, nie znam na tyle przepisów)

0

Tak, tak, piłka leci mu na wysokości klatki to powinien strzelić lewym żebrem zamiast przyjmować, standardowa procedura

1

Jakie postępy ? :D Zupełnie tak samo jak tutaj słuszny karny i nieuznany gol, trzyma poziom

0

Mi to w ogóle nie przypomina sytuacji z Suarezem, no chyba że ze względu na wagę spotkania i zdarzenie w końcówce meczu. Tam była zupełnie inna dynamika sytuacji, ten obrońca faktycznie ledwo go musnął i ręką i nogą, poza tym Suarez z całym szacunkiem nie był w 100% sytuacji. Tam był jeszcze jeden obrońca i sytuacja miała miejsce blisko linii pola karnego.
Tutaj Benatti wpadł na Lucasa z dużo większą siłą i jeszcze mu sieknął kopa w bok, a przede wszystkim to było na nie wiem trzecim ? piątym ? metrze i przed napastnikiem był tylko bramkarz. W tej sytuacji nie można nie gwizdnąć karnego

0

Oooo :( Wstałem za późno i nie zdążyłem przeczytać tej jak się domyślam pełnej blasku wypowiedzi

4

Absolutnie żenujący poziom Sportu...Jeszcze ta wzmianka o piłkarzach, którzy uważają, że wręczyli Realowi LM na tacy. Jeśli faktycznie ktoś to powiedział to powinien zostać zawieszony w zespole, jak Boga nie kocham... A jeśli to wymyśliły te redaktorzyny to tym większa hańba dla nich... Mundo też niewiele lepsze...

1

Weź się nie wygłupiaj! Jeszcze Cię na pewno piękne chwile czekają z Barceloną i nie tylko ;) Vamos!

12

Taa Simeone koniecznie :D Jeszcze za mało asekuracyjnie gramy w tym sezonie ;)

6

Tak, tak weszły nowe przepisy, sędzia ma sędziować sercem. Gigi rozumiem frustrację, łączę się w bólu, ale nie przeginaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?