Mnóstwo bym miał wątpliwości w takim finale :D Przede wszystkim Lewy, którego jakoś za specjalnie nie lubię, no ale jednak jakby Polak zdobył LM mając przy tym w to zwycięstwo realny wkład (patrzy przykład Dudka) to super. Z drugiej strony dużo dużo bardziej jako klub lubię Liverpool i generalnie życzę im jak najlepiej pod warunkiem, że nie grają przeciwko Barcelonie. Niestety dochodzi też trzecia strona medalu bo który klub by nie wygrał to przeskoczy Barcelonę w klasyfikacji zdobytych pucharów :D I tak źle i tak niedobrze
Mylisz się, każdy kto widział Jego grę będzie to wspominał ;) Dalej nie do końca też rozumiem jakie mają przełożenie tytuły drużynowe na indywidualną ocenę umiejętności piłkarskich danego zawodnika
Ja tam uważam, że dla takiego klubu jak Real, z taką kadrą, z takimi możliwościami finansowymi, 4 miejsce w lidze to będzie żenada. Dokładnie taka jak nasze odpadnięcie z Romą, tylko rozciągnięta na cały sezon, a nie skondensowana w jednym meczu
Kto Wam wmówił, że PSG było w poprzednim sezonie mistrzem Francji ? ... EDIT rozumiem że na prawdę mają w tym roku nie za ciekawe losowanie, ale nie dorabiajmy do tego dodatkowej filozofii
Ależ próbka reprezentacyjna "mój znajomy mówi" :D Ja tam za to słyszałem, że Polacy ciągną socjal aż miło, oczywiście są też opinie że są najbardziej pracowici, ale to tylko pokazuje że są i tacy i tacy. Tak samo jak w każdym narodzie czy grupie wyznaniowej. Dlatego tak głupio jest operować stereotypami
A ja nie wiem, nie znam ich... Rozumiem że Ty masz precyzyjne info odnośnie tego kto przyjeżdża, czy chce wracać do domu jak się skończy wojna albo czy ewentualnie chce tutaj pracować. Ale to nie kiś tych danych u siebie tylko się podziel bo na pewno nie tylko ja chciałbym je znać
Wiesz no jest w tym jednak trochę przypadku. Oczywiście niektóre ligi dużo łatwiej obronić niż LM, ale hiszpańską czy angielską ? No nie wiem. To po prostu ostatnio Barcelonie się zdarza notorycznie.
A co do bronienia LM to przyznaj uczciwie, jak dużo zabrakło żeby Barca ją wygrała 3x pod rząd za Guardioli? Zabrakło jednej dobrej decyzji sędziego...
Mnóstwo prawdy :D Co prawda gówno prawdy, ale zawsze :D
A tak serio to pierwsza w miarę rozsądna decyzja tego rządu, ale na szczęście wyborcy ich za to znienawidzą ;)
Oczywiście, że nie przypadek i dużo łatwiej się coś takiego pisze w takim momencie. Oczywiście, że puchar LM też świetnie zdobyć, jak go podnosi Barca jesteśmy w niebo wzięci.
Ale chyba nie zaprzeczysz, że ma w tym poście sporo racji i wygrać ligę jest dużo ciężej i trzeba być znacznie regularniejszym
Ulala leki przestały działać albo coś weszło za mocno :D My tu rozmawiamy o byciu liderem, a Ty wyjeżdżasz z ty że Messi piłkarsko ciągnie zespół wow. "Już o tym że Messi wprowadza nowych ludzi do stylu gry FCB nie wspomnę ... " - a to to już w ogóle jest perełka ;D
Bo każdy jest w klubie od tego sezonu albo będzie od następnego... Nie licząc Semedo, który faktycznie jeszcze walczy o skład. Strata Suareza nie byłaby stratą tylko w momencie przyjścia Griezmanna co jest już praktycznie przesądzone. Możliwe że po odejściu tej trójki stracili byśmy odrobinę, ale 50% ? :D Come on, Ci gracze już od jakiegoś czasu nie stanowią o naszej sile ;/ Strata Ter Stegena, Messiego i Busiego to byłby dramat. To są goście którzy ratują punkty
No właśnie wszystko się zgadza niby, ale mam wątpliwości co do autorytetu wśród innych piłkarzy. Oczywiście to jest tylko gdybanie, ale wydaje mi się, że ci którzy Go znają dłużej już zawsze będą w Nim widzieli śmieszka, a nie lidera. Ale tak na prawdę to co my wiemy ? :D Równie dobrze piłkarze mogą widzieć lidera w Roberto
0
Mnóstwo bym miał wątpliwości w takim finale :D Przede wszystkim Lewy, którego jakoś za specjalnie nie lubię, no ale jednak jakby Polak zdobył LM mając przy tym w to zwycięstwo realny wkład (patrzy przykład Dudka) to super. Z drugiej strony dużo dużo bardziej jako klub lubię Liverpool i generalnie życzę im jak najlepiej pod warunkiem, że nie grają przeciwko Barcelonie. Niestety dochodzi też trzecia strona medalu bo który klub by nie wygrał to przeskoczy Barcelonę w klasyfikacji zdobytych pucharów :D I tak źle i tak niedobrze
1
Tak na prawdę to Roma ledwo ograła Barcelonę, Real ledwo ograł Juve i Bayern ledwo ograł Seville :D Wyrównana stawka
0
Ja bym to chyba jednak bardziej grał na bramki albo btts
0
Ee tam Cillessen całkiem uśmiechnięty ;)
0
No jak im znowu Lewy wpierdzieli czwóreczkę to Go chyba Perez kupi i mu połamie nogi za karę :D
6
Mylisz się, każdy kto widział Jego grę będzie to wspominał ;) Dalej nie do końca też rozumiem jakie mają przełożenie tytuły drużynowe na indywidualną ocenę umiejętności piłkarskich danego zawodnika
0
Ja tam uważam, że dla takiego klubu jak Real, z taką kadrą, z takimi możliwościami finansowymi, 4 miejsce w lidze to będzie żenada. Dokładnie taka jak nasze odpadnięcie z Romą, tylko rozciągnięta na cały sezon, a nie skondensowana w jednym meczu
2
Kto Wam wmówił, że PSG było w poprzednim sezonie mistrzem Francji ?
...
EDIT rozumiem że na prawdę mają w tym roku nie za ciekawe losowanie, ale nie dorabiajmy do tego dodatkowej filozofii
0
No no trzeba wygrać LM bo prestiż, ale można zająć 4 miejsce w lidze za Valencia i Atletico bo już nam tego prestiżu starczy, tiaaa
0
Było co najmniej dwa razy w przeciągu ostatnich 10 minut ... :D
0
Nie, nie takie są fakty, tylko Twoja opinia taka jest. Narka
0
Ależ próbka reprezentacyjna "mój znajomy mówi" :D Ja tam za to słyszałem, że Polacy ciągną socjal aż miło, oczywiście są też opinie że są najbardziej pracowici, ale to tylko pokazuje że są i tacy i tacy. Tak samo jak w każdym narodzie czy grupie wyznaniowej. Dlatego tak głupio jest operować stereotypami
5
Polak rodak w Tobie nadzieja :D Liverpool też rewanżyk w Rzymie heh :D
0
A ja nie wiem, nie znam ich... Rozumiem że Ty masz precyzyjne info odnośnie tego kto przyjeżdża, czy chce wracać do domu jak się skończy wojna albo czy ewentualnie chce tutaj pracować. Ale to nie kiś tych danych u siebie tylko się podziel bo na pewno nie tylko ja chciałbym je znać
0
No i co nie mogą się podnieść z kolan nie ? :D Wcale im te długie lata wykorzystywania taniej siły roboczej nie nakręciły gospodarek, ani trochę
1
Wiesz no jest w tym jednak trochę przypadku. Oczywiście niektóre ligi dużo łatwiej obronić niż LM, ale hiszpańską czy angielską ? No nie wiem. To po prostu ostatnio Barcelonie się zdarza notorycznie.
A co do bronienia LM to przyznaj uczciwie, jak dużo zabrakło żeby Barca ją wygrała 3x pod rząd za Guardioli? Zabrakło jednej dobrej decyzji sędziego...
0
Nie mam miejsca smuteczek ;( 3 tysiące kobiet i dzieci nas zniszczy, rozsadzi od środka, nie będzie czego zbierać. Tak będzie, potwierdzone info
0
A komu to potrzebne ? A na co to ? :D
Nie ma sensu ich kibiców niepotrzebnie podniecać :D
0
Mnóstwo prawdy :D Co prawda gówno prawdy, ale zawsze :D
A tak serio to pierwsza w miarę rozsądna decyzja tego rządu, ale na szczęście wyborcy ich za to znienawidzą ;)
4
O rzesz w mordę, kogo Ty tu wklejasz ? xD Serio ? :D:D:D
2
Oczywiście, że nie przypadek i dużo łatwiej się coś takiego pisze w takim momencie. Oczywiście, że puchar LM też świetnie zdobyć, jak go podnosi Barca jesteśmy w niebo wzięci.
Ale chyba nie zaprzeczysz, że ma w tym poście sporo racji i wygrać ligę jest dużo ciężej i trzeba być znacznie regularniejszym
1
Ta bo te dwa wcale nie są komercyjne :D
0
Panie za co Oni dzieciom jeść dadzą...
1
Ja tam jestem zadowolony z Millenium, ale teraz prawie wszyscy kroją :D
9
Lol :D Szansa na taką parę wynosi dokładnie 1 do 3
0
Ulala leki przestały działać albo coś weszło za mocno :D My tu rozmawiamy o byciu liderem, a Ty wyjeżdżasz z ty że Messi piłkarsko ciągnie zespół wow. "Już o tym że Messi wprowadza nowych ludzi do stylu gry FCB nie wspomnę ... " - a to to już w ogóle jest perełka ;D
0
Bo każdy jest w klubie od tego sezonu albo będzie od następnego... Nie licząc Semedo, który faktycznie jeszcze walczy o skład. Strata Suareza nie byłaby stratą tylko w momencie przyjścia Griezmanna co jest już praktycznie przesądzone. Możliwe że po odejściu tej trójki stracili byśmy odrobinę, ale 50% ? :D Come on, Ci gracze już od jakiegoś czasu nie stanowią o naszej sile ;/ Strata Ter Stegena, Messiego i Busiego to byłby dramat. To są goście którzy ratują punkty
18
Dobrze dla piłkarza, dobrze dla klubu. Szkoda, że nie dostawał szans, nawet kiedy powinien, raczej nie zawodził
1
No właśnie wszystko się zgadza niby, ale mam wątpliwości co do autorytetu wśród innych piłkarzy. Oczywiście to jest tylko gdybanie, ale wydaje mi się, że ci którzy Go znają dłużej już zawsze będą w Nim widzieli śmieszka, a nie lidera. Ale tak na prawdę to co my wiemy ? :D Równie dobrze piłkarze mogą widzieć lidera w Roberto
2
Moim zdaniem nie ma w tym momencie dobrego kandydata na kapitana, a ze średnich chyba faktycznie Pique wydaje się najrozsądniejszą opcją.