10

No właśnie przecież tego nawet nie da się nie zdać :D

2

Nie ma w tej ankiecie odpowiedzi, którą z czystym sercem mógłbym zaznaczyć ;(

0

Nie mam, niestety chwilowo nie mam tyle kasy żeby sobie kupować zabawki ;(

23

No pewnie taniej, tylko na ps4 nie zrobisz nic innego oprócz grania

1

Nie mają siły a w 80 minucie nagle zapierniczają jak szaleni. Ciekawa sprawa. Nie to było powodem porażki w Rzymie

55

No no mamy zdecydowanie za mało 30+latków w drużynie :D

2

Nie wiem gdzie w moim komentarzu widziałeś takie spostrzeżenia, do których się odnosisz, ale spokojnie, możesz sobie iść kibicować, gdzieś gdzie myślą tylko o LM, a walka o Ligę i krajowy puchar jest za trudna do ogarnięcia, droga wolna ;)

6

Jakbyśmy "przegrali kilka spotkań" to nie prowadzili byśmy w tabeli... Także nie dzięki. To jest fajny rekord, który jest na drodze do bardzo ważnego osiągnięcia

22

Nie wiem nie znam się na tej śmiesznej lidze, ale myślę że zwalnianie trenerów co parę miesięcy to świetny plan na przyszłość

0

Nie wiem czy obiektywnie najładniejsze, ale na pewno najładniejsze w jakim do tej pory byłem! :) Na prawdę cudowne miejsce

13

Wiedziałem, że się zacznie, idę po popcorn, wait for me :D

0

Tzn ja nie wiem, najlepiej to byłoby zrobić jakiś turniej między tymi ligami i by się zobaczyło :D I tu i tu jest kasa więc nie wykluczone że do czegoś takiego prędzej czy później dojdzie. Tak jak słusznie zauważył Hegemon, na piłkarską emeryturę nie idzie się raczej po prestiż ;)
Btw oczywiście jest wiele miejsc do których chciałbym polecieć w Stanach, ale to tak jak na całym świecie, pod względem kulturowym i historycznym dużo bardziej jarają mnie Chiny

8

I jakby ktoś w tym PKOL-u czy w Ministerstwie Sportu i Turystyki miał chociaż odrobinę rozumu to sekundę po tym oświadczeniu Kamila powinien powiedzieć, że spoko, bardzo fajny gest ale sportowiec nie jest od tego żeby wynagradzać za pracę sztab, więc znajdziemy pieniądze na te nagrody, a Kamil niech zatrzyma swój czek... Darmowy PR

0

Widać, że chłopak złapał regularność! :) W tych Twoich opisach od dość dawna pamiętam chyba tylko jeden gdzie zagrał przeciętnie. Tak to czy z ławki czy od początku, to dawał jakość

3

Masz jakieś strasznie idealistyczne wyobrażenie o USA ;) Nie wiem również co stanowi o tym wielkim domniemanym prestiżu MLS

0

Że niby słaba ? :D

15

Dobrze, że nie dałeś samego linku bez opisu bo jeszcze bym przypadkiem kliknął ;)

4

Nikt się po prostu nie chce skompromitować w eliminacjach LM :D

1

No że jest za grubą parówą :D albo za chudym szczypiorem :D

0

W ogóle fajne wyniki całej rundy :D 10:1 13:1 18:2, mają rozmach :D

0

No Guardiola pierwszego też nie :D

0

Rozumiem nienawiść do Mourinho, sam Go nie znoszę, ale trener drugiej drużyny w tabeli raczej nie powinien być na 12 miejscu w rankingu trenerów

4

Z ciekawostek poza piłkarskich. Gowin chce żeby rodzice mogli w wyborach oddawać głosy również za niepełnoletnie dzieci.......... No o tym to się fizjonomom nie śniło

3

Było 4-4-2, Barca grała raczej znowu dość słabo, w drugiej połowie trochę lepiej, Valencia bardziej odpuszczała w kryciu. Coutinho grał na prawej stronie, zagrał całkiem udany mecz, z dwoma asystami, jedną bardzo wysokiej klasy. Zmiany znowu po 80 minucie, tym razem zmiennicy zdążyli się w tym czasie zapisać na minus

2

No, grał 10min, wywalczył karnego
EDIT Denis grał 7min
Semedo minutę

8

A to ta strona służy jeszcze do czegokolwiek jak już nie daje linków ? Aha, to nie wiedziałem

0

Hmm o Cudzie nad Wisła już chyba było. Może o Wiedniu ? :D

1

Człowiek-skorpion :D

1

To fajnie kibicujesz od 1999 roku ... :D

0

Taa a dla Ter Stegena gdzie miejsce ? Jednak mimo wszystko fajnie te 3 punkty zdobyć, a bez Niemca by się to nie udało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?