To ja już chyba jestem widocznie ślepy i stary :D Dembele strzelił bramkę, to tyle. Mina nie zagrał jakiejś wielkiej kaszany może, tzn żadna bramka nie była zawalona całkowicie przez Niego, ale nie czuło się pewności (no bo niby skąd, bez grania) i zanotował jednak co najmniej kilka indywidualnych błędów
O proszę, kto by się spodziewał po ASie dostrzeżenie ręki Aspasa ;) Miła niespodzianka :D A Benzemę to już dokumentnie znienawidzą wszędzie, chociaż i tak chyba od dawna nie ma szans na reprezentację
Co Wy macie moi kochani z tym "z Celtą z którą zawsze jest ciężko" albo "na Balaidos gdzie zawsze są problemy" ... No kurde co to są za przesądy ? To nagle na Balaidos wychodzą inni piłkarze (no dobra dzisiaj wyszli :D) albo tam jest inna trawa niż na innych boiskach ? Albo zły równoleżnik i się naszym źle gra ? Litości.
Ja Go strasznie lubię i bardzo mi smutne jak po raz kolejny zalicza tyle strat bo to Go u Valverde skreśla dokumentnie. Co prawda trzeba oddać, że dzisiaj trochę więcej niż zwykle walczył w pressingu. Moim zdaniem niestety jeśli miałby jeszcze szansę to musiał by się zamienić z Coutinho (jak ktoś słusznie napisać w czasie pierwszej połowy) i grać bardziej na skrzydle. Na tej pozycji, na której grał dziś Denis potrzeba dużo bardziej odpowiedzialnego piłkarza
Mam problem bo oglądam mecz uważnie a nie słucham to co mówią komentatorzy na Eleven, którzy nie mają oczu i rękę widzą po osiemdziesiątej powtórce, a z Denisa robią boga tej gry... gość zaliczył tyle groźnych strat że to głowa mała
Daj już chłopie spokój. W tym meczu dobrze zagrał jeden zawodnik... bramkarz. No może Coutinho faktycznie również nie był zły do momentu kiedy grał, ale to tyle.
I co to ich usprawiedliwia ? Że tracą piłkę po złych przyjęciach, źle sobie ją wypuszczają, nie wychodzą do zagrań kolegów albo nie potrafią wyjść spod pressingu... Nawet mnie nie denerwuj
Chłopaki więcej luzu ;) Trochę bardziej z dystansem, można tu też fajnie spędzisz czas przecież :D Może akurat nie bezpośrednio po meczach w tym sezonie no ale cóż
Powiem tak jestem coraz bardziej smutny :( Najbardziej z tego powodu, że mimo że Ter Stegen popełnił jednak błąd przy bramce na 2:2 (chociaż było to dość niefortunne) to był bezapelacyjnie naszym najlepszym zawodnikiem nie boisku ... Eh :(
Dembele musi koniecznie poprawić to cholernie wkurzające czekanie na piłki... To nas będzie drogo kosztować nie raz ;/
A przy Roberto trzeba jeszcze zauważyć że faulował bardzo inteligentnie, nie chciał zrobić krzywdy przeciwnikowi, po prostu zrobił to co musiał
2
To ja już chyba jestem widocznie ślepy i stary :D Dembele strzelił bramkę, to tyle. Mina nie zagrał jakiejś wielkiej kaszany może, tzn żadna bramka nie była zawalona całkowicie przez Niego, ale nie czuło się pewności (no bo niby skąd, bez grania) i zanotował jednak co najmniej kilka indywidualnych błędów
6
Ja piernicze wykupimy pół Europy :D
17
O proszę, kto by się spodziewał po ASie dostrzeżenie ręki Aspasa ;) Miła niespodzianka :D A Benzemę to już dokumentnie znienawidzą wszędzie, chociaż i tak chyba od dawna nie ma szans na reprezentację
2
A to za szacun na dzielni wyżywisz rodzinę ? :D Nie rób nic głupiego! :D
1
Co Wy macie moi kochani z tym "z Celtą z którą zawsze jest ciężko" albo "na Balaidos gdzie zawsze są problemy" ... No kurde co to są za przesądy ? To nagle na Balaidos wychodzą inni piłkarze (no dobra dzisiaj wyszli :D) albo tam jest inna trawa niż na innych boiskach ? Albo zły równoleżnik i się naszym źle gra ? Litości.
2
Huh w tej formie manitka z Realem, mimo że słabo grającym ? :D No trzeba by kilka dziewic złożyć na ołtarzach chyba
0
Na pewno potem będą jakieś ;) Tzn mam taką nadzieję, teraz te aparaty to mają żylety
0
Ja Go strasznie lubię i bardzo mi smutne jak po raz kolejny zalicza tyle strat bo to Go u Valverde skreśla dokumentnie. Co prawda trzeba oddać, że dzisiaj trochę więcej niż zwykle walczył w pressingu. Moim zdaniem niestety jeśli miałby jeszcze szansę to musiał by się zamienić z Coutinho (jak ktoś słusznie napisać w czasie pierwszej połowy) i grać bardziej na skrzydle. Na tej pozycji, na której grał dziś Denis potrzeba dużo bardziej odpowiedzialnego piłkarza
1
Kurde jakaś dobra jakość i ląduje na tapecie :)
2
Mam problem bo oglądam mecz uważnie a nie słucham to co mówią komentatorzy na Eleven, którzy nie mają oczu i rękę widzą po osiemdziesiątej powtórce, a z Denisa robią boga tej gry... gość zaliczył tyle groźnych strat że to głowa mała
0
Daj już chłopie spokój. W tym meczu dobrze zagrał jeden zawodnik... bramkarz. No może Coutinho faktycznie również nie był zły do momentu kiedy grał, ale to tyle.
13
Jakbyśmy w pierwszej przegrywali 3:0 to ciekawe co byś mówił o dobrym występie Suareza ... Wszystkie bramki byłyby na Jego konto
0
I co to ich usprawiedliwia ? Że tracą piłkę po złych przyjęciach, źle sobie ją wypuszczają, nie wychodzą do zagrań kolegów albo nie potrafią wyjść spod pressingu... Nawet mnie nie denerwuj
0
Wow, a jaki mecz dzisiaj oglądałeś ? Villareal tak dobrze gra z Leganes ?
15
Jeśli coś tu jest głupie to Twój komentarz. Nie pozdrawiam
0
Chłopaki więcej luzu ;) Trochę bardziej z dystansem, można tu też fajnie spędzisz czas przecież :D Może akurat nie bezpośrednio po meczach w tym sezonie no ale cóż
0
Który błąd Roberto ? :D
1
Powiem tak jestem coraz bardziej smutny :( Najbardziej z tego powodu, że mimo że Ter Stegen popełnił jednak błąd przy bramce na 2:2 (chociaż było to dość niefortunne) to był bezapelacyjnie naszym najlepszym zawodnikiem nie boisku ... Eh :(
7
Oczywiście że tam była ręka
4
Dembele musi koniecznie poprawić to cholernie wkurzające czekanie na piłki... To nas będzie drogo kosztować nie raz ;/
A przy Roberto trzeba jeszcze zauważyć że faulował bardzo inteligentnie, nie chciał zrobić krzywdy przeciwnikowi, po prostu zrobił to co musiał
4
Bardzo dobra decyzja i bardzo dobrze wcześniej grał na tej pozycji dzisiaj. Nie Jego wina że obrońcy byli w du*** ... ;/
0
Kiedy będzie mecz kiedy przeciwnik będzie grał brzydziej od nas :(
0
Ale koncertowo spierniczona kontra :/
1
Ale mamy beznadziejnego bramkarza !!!!1111
0
Właśnie mieli trzecią setkę po Jego stracie. Sorry to jest tak nieodpowiedzialny zawodnik że głowa boli.
0
No dzisiaj na razie po Jego stratach mogło być 2:0 dla Celty
3
Wiecie już czemu nie gra Denis ? ... ;/
1
Dawać tu tego Boruca! Katastrofa na bramce
0
Też bardzo długo w to wierzyłem. No ale dla nich taka pozycja to i tak jest meega sukces
9
No no dokładnie poczekajmy jak to Real jakimś cudem będzie znowu tyle z przodu w lidze, wtedy na pewno zdrowy rozsądek będzie przywrócony