1

No to również prawda ale w kontekście upokorzenia ich "nie-szpalerem" to jednak ważne :D

0

Nie ;) Musimy jeszcze zdobyć punkcik bo teoretycznie Real jeszcze może wygrać

30

"Atletico się poddaje" "Atletico rezygnuje z La Ligi" :D Szkoda, że Real swoją białą koszulkę już dawno wywiesił na kijku nad głową :D

2

Też uważam, że nie ma się co czepiać. Też nie raz mówię np "jak boga kocham" itp mimo że jestem niewierzący. Po prostu taki kod kulturowy :D

2

Cholercia kolejny wielki polski piłkarz na którym nie mogą się poznać te ch*** z Europy :( Taki cudowny piłkarz nie łapie się do kadry Napoli, gdzie ci trenerzy mają oczy

3

W Wiedźminie jest mnóstwo wątków homoseksualnych...

17

No jak pisze o karmie to chyba nie ta religia ;)

16

Chyba już za późno i trzeba iść spać... Denis i Gomes dwie półki niżej ? :D Zabawne

0

Jeśli Twoja narzeczona ma na panieńskie Eriksen to całkiem normalne :D

2

Już myślałem że planuje wydać płytę :D

1

A to dobry zgrywus jesteś :D On jedyne do czego się nadaje to do zmieniania partii, poglądów i nie przejmowania się żadną nawet największą żenadą w swoim wykonaniu

21

Chyba bym się jako dorosły gość tam posikał ze szczęścia xD

0

Nie no ja mam dla Niego wielki szacunek za tą pracę, którą wykonał. Przez to liga na pewno zrobiła się ciekawsza ;)

7

Jakbym chciał wyrazić swoje szczere zdanie o tym gościu dostał bym bana na 100% ... ;/ Mało czyj ryj mnie tak wyprowadza z równowagi

0

Ale umówmy się styl Simeone raczej nie idzie w parze z traceniem tylu bramek :D

4

Ja pierd**** serio ?

10

Jasne po co nam historyczne osiągnięcie :D

0

A na co ma się oszczędzać już teraz ? :D

0

To prawda, jak tak sobie przewijałem te tabele z meczami to jednak nadspodziewanie sporo tam było porażek trzema czy nawet czterema bramkami, tyle że zdecydowana większość w pucharach

14

Sergi Roberto nie grał 30 minut :D
Wizualnie na pewno nie powiedział bym, że Semedo był w tym meczu najgorszym zawodnikiem, co wychodzi z ocen... No ale jeśli faktycznie miał te 22 straty to jest to wynik haniebny. Z resztą 19 strat i 80% celności podań na tej pozycji na której grał Denis to też jest w Barcelonie kryminał

1

Czy ja wiem czy tak super ? :D Chciało mi się sprawdzić do 2005 roku. Od tamtego czasu czyli przez prawie 13 i pół roku Barca przegrała w lidze trzema bramkami tylko 3 razy

0

Bo miał rozpisaną Sevillę, która jest zajęta akurat

1

No niestety. English Breakfast słucha się o niebo lepiej

0

Nie, tylko w C+ :(

0

Wszystko się rozstrzygnie w tym meczu ;) Juve ma potem ciężki terminarz dość i ten jeden punkcik już nie powinien być wyzwaniem. Oby powalczyli

1

Nie no wiadomo, że trzeba ich ograć tak dla przyzwoitości ;) Oczywiście łatwe to nie będzie, ale wierzę że mobilizacja będzie pełna

2

18-19 na korzyść Oblaka

0

W sensie niesamowity idiotyzm ?

0

Spokojnie jeszcze trzeba wygrać swój mecz ;)

43

A potem patrzy w tabelę i już wie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?