Cholercia kolejny wielki polski piłkarz na którym nie mogą się poznać te ch*** z Europy :( Taki cudowny piłkarz nie łapie się do kadry Napoli, gdzie ci trenerzy mają oczy
A to dobry zgrywus jesteś :D On jedyne do czego się nadaje to do zmieniania partii, poglądów i nie przejmowania się żadną nawet największą żenadą w swoim wykonaniu
To prawda, jak tak sobie przewijałem te tabele z meczami to jednak nadspodziewanie sporo tam było porażek trzema czy nawet czterema bramkami, tyle że zdecydowana większość w pucharach
Sergi Roberto nie grał 30 minut :D
Wizualnie na pewno nie powiedział bym, że Semedo był w tym meczu najgorszym zawodnikiem, co wychodzi z ocen... No ale jeśli faktycznie miał te 22 straty to jest to wynik haniebny. Z resztą 19 strat i 80% celności podań na tej pozycji na której grał Denis to też jest w Barcelonie kryminał
Czy ja wiem czy tak super ? :D Chciało mi się sprawdzić do 2005 roku. Od tamtego czasu czyli przez prawie 13 i pół roku Barca przegrała w lidze trzema bramkami tylko 3 razy
1
No to również prawda ale w kontekście upokorzenia ich "nie-szpalerem" to jednak ważne :D
0
Nie ;) Musimy jeszcze zdobyć punkcik bo teoretycznie Real jeszcze może wygrać
30
"Atletico się poddaje" "Atletico rezygnuje z La Ligi" :D Szkoda, że Real swoją białą koszulkę już dawno wywiesił na kijku nad głową :D
2
Też uważam, że nie ma się co czepiać. Też nie raz mówię np "jak boga kocham" itp mimo że jestem niewierzący. Po prostu taki kod kulturowy :D
2
Cholercia kolejny wielki polski piłkarz na którym nie mogą się poznać te ch*** z Europy :( Taki cudowny piłkarz nie łapie się do kadry Napoli, gdzie ci trenerzy mają oczy
3
W Wiedźminie jest mnóstwo wątków homoseksualnych...
17
No jak pisze o karmie to chyba nie ta religia ;)
16
Chyba już za późno i trzeba iść spać... Denis i Gomes dwie półki niżej ? :D Zabawne
0
Jeśli Twoja narzeczona ma na panieńskie Eriksen to całkiem normalne :D
2
Już myślałem że planuje wydać płytę :D
1
A to dobry zgrywus jesteś :D On jedyne do czego się nadaje to do zmieniania partii, poglądów i nie przejmowania się żadną nawet największą żenadą w swoim wykonaniu
21
Chyba bym się jako dorosły gość tam posikał ze szczęścia xD
0
Nie no ja mam dla Niego wielki szacunek za tą pracę, którą wykonał. Przez to liga na pewno zrobiła się ciekawsza ;)
7
Jakbym chciał wyrazić swoje szczere zdanie o tym gościu dostał bym bana na 100% ... ;/ Mało czyj ryj mnie tak wyprowadza z równowagi
0
Ale umówmy się styl Simeone raczej nie idzie w parze z traceniem tylu bramek :D
4
Ja pierd**** serio ?
10
Jasne po co nam historyczne osiągnięcie :D
0
A na co ma się oszczędzać już teraz ? :D
0
To prawda, jak tak sobie przewijałem te tabele z meczami to jednak nadspodziewanie sporo tam było porażek trzema czy nawet czterema bramkami, tyle że zdecydowana większość w pucharach
14
Sergi Roberto nie grał 30 minut :D
Wizualnie na pewno nie powiedział bym, że Semedo był w tym meczu najgorszym zawodnikiem, co wychodzi z ocen... No ale jeśli faktycznie miał te 22 straty to jest to wynik haniebny. Z resztą 19 strat i 80% celności podań na tej pozycji na której grał Denis to też jest w Barcelonie kryminał
1
Czy ja wiem czy tak super ? :D Chciało mi się sprawdzić do 2005 roku. Od tamtego czasu czyli przez prawie 13 i pół roku Barca przegrała w lidze trzema bramkami tylko 3 razy
0
Bo miał rozpisaną Sevillę, która jest zajęta akurat
1
No niestety. English Breakfast słucha się o niebo lepiej
0
Nie, tylko w C+ :(
0
Wszystko się rozstrzygnie w tym meczu ;) Juve ma potem ciężki terminarz dość i ten jeden punkcik już nie powinien być wyzwaniem. Oby powalczyli
1
Nie no wiadomo, że trzeba ich ograć tak dla przyzwoitości ;) Oczywiście łatwe to nie będzie, ale wierzę że mobilizacja będzie pełna
2
18-19 na korzyść Oblaka
0
W sensie niesamowity idiotyzm ?
0
Spokojnie jeszcze trzeba wygrać swój mecz ;)
43
A potem patrzy w tabelę i już wie :D