Nie chce mi się już nawet strzępić ryja na temat tego że trzeba dać Valverde jeszcze szansę, mimo że z bólem.
Ale jak Ci się nie podoba piłka Valverde to chce w to miejsce gościa, który będzie grał jeszcze brzydziej ? :D Serio ? :D
Nie no dalej wchodzi w grę, po prostu jeszcze nie ma terminarza dla ostatniej kolejki. Chyba są takie same szanse na to że zagramy w sobotę jak w niedzielę
Generalnie to zgoda, ale nie jestem pewien czy odmładzanie 30latków 26latkami po 100+ milionów to najlepszy z pomysłów. Rozumiem jakbyśmy takie ogromne zakupy mieli robić co 7-10lat, ale tutaj za 3-4 lata będziemy mieli ten sam problem
Z całym szacunkiem do pana Apoloniusza i oczywiście wszystkiego najlepszego, ale nie wiem na jakiej podstawie piszesz o "jednym z najlepszych znanych prezesów związków sportowych". Spytaj zawodników jak to kolorowo wygląda z tym związkiem. To że akurat odnosimy sukcesy to zasługa tych wybitnych sportowców, którzy na swoich plecach niosą związek, ta sama sytuacja co z Lewym i Bońkiem.
Zawsze były tylko przynajmniej u mnie nie było to aż tak wprost powiedziane :D Wiadomo że jedynka za nieprzygotowanie z pracy domowej to nie to samo co niezaliczony sprawdzian :D
No to przerąbane. Nie chce za ostro oceniać ludzi z dorobkiem naukowym niewątpliwie dużo większym od mojego (xD) ale nie o to chodzi w studiach żeby terroryzować studentów i nie dawać im dojść do głosu
Serio nie mogłeś podyskutować z wykładowcami na studiach ? Przecież od tego są studia, od dyskusji, to już nie liceum czy podstawówka gdzie trzeba wszystko tylko na pałę na pamięć wklepać.
Dla mnie liceum było zdecydowanie najlepszym okresem, mimo że studia też wspominam raczej bardzo dobrze ;)
A jesteś pewien że na 100% wychodzi 2 ? :D Bo wiesz ocena na koniec to jednak nie jest zwykła średnia z ocen w semestrze. Jeśli tak to raczej nikt po złości Cię nie uwali
0
Też bardzo długo w to wierzyłem. No ale dla nich taka pozycja to i tak jest meega sukces
9
No no dokładnie poczekajmy jak to Real jakimś cudem będzie znowu tyle z przodu w lidze, wtedy na pewno zdrowy rozsądek będzie przywrócony
0
Acha
2
No poszedłem się myć ale widzę, że nie zawiedliście, jak zwykle ;) Homoseksualizm też trzeba leczyć nie ? :D
2
O gramy w kosza z San Antonio ? :D
7
O mamy tu wybitnego psychologa ;)
17
Nieeeeeeeeee to porównanie mnie zabiło ;( Każdy tam sobie żyje jak chce nic mi do tego, ale to porównanie nawet w żartach mnie boli strasznie
0
To już się stanie naszym insiderskim memem :D
16
Może do administracji zgłosiła się angielska monarchia, z powodu szargania wizerunku :D
10
Ale że w tym sezonie ? xD To byś te pocztówki mógł wysyłać z kosmosu, a nie z marnych Malediwów :D
9
Pewnie Jego siostra miała akurat bardzo ważną rocznicę pierwszej randki i musieli iść na balety
0
Denis przede wszystkim dużo traci i nic nie odbiera. Jednego Messiego Valverde jest w stanie tolerować :D
0
A wiesz że to by wcale nie było głupie! :D On ma grać w polu karnym i dostawiać nogę kurde
0
No nie ? :D Co mogło pójść nie tak ?
2
Będą podpisywali Eriksena ? Ciekawe czy na klacie czy gdzie
1
Nie chce mi się już nawet strzępić ryja na temat tego że trzeba dać Valverde jeszcze szansę, mimo że z bólem.
Ale jak Ci się nie podoba piłka Valverde to chce w to miejsce gościa, który będzie grał jeszcze brzydziej ? :D Serio ? :D
0
Wszyscy raczej zgodni, że wyjdzie Messi, ciekawe, podobno miał odpoczywać
1
Może od Paulinho. Przepraszam, ale do Gomesa nie ma podjazdu, nie oceniaj Go tylko przez to co pokazuje w Barcelonie
1
Szkoda że ich nie pokazuje chlip chlip ;( Zieliński ma umiejętności na Barcelonę ? Ochłoń.
Pomijam to że było z 10 razy
1
Nie no dalej wchodzi w grę, po prostu jeszcze nie ma terminarza dla ostatniej kolejki. Chyba są takie same szanse na to że zagramy w sobotę jak w niedzielę
8
Oczywiście nie może mieć spodenek jak normalny człowiek ... :D
0
Generalnie to zgoda, ale nie jestem pewien czy odmładzanie 30latków 26latkami po 100+ milionów to najlepszy z pomysłów. Rozumiem jakbyśmy takie ogromne zakupy mieli robić co 7-10lat, ale tutaj za 3-4 lata będziemy mieli ten sam problem
3
Nie ma prawdy ale jest Polak rodak, to wystarczy :D
5
Z całym szacunkiem do pana Apoloniusza i oczywiście wszystkiego najlepszego, ale nie wiem na jakiej podstawie piszesz o "jednym z najlepszych znanych prezesów związków sportowych". Spytaj zawodników jak to kolorowo wygląda z tym związkiem. To że akurat odnosimy sukcesy to zasługa tych wybitnych sportowców, którzy na swoich plecach niosą związek, ta sama sytuacja co z Lewym i Bońkiem.
2
To co stówka i Gomes ? Sam już nie wiem co o tym myśleć, to że jest doskonały nie ulega wątpliwości, no ale
0
Zawsze były tylko przynajmniej u mnie nie było to aż tak wprost powiedziane :D Wiadomo że jedynka za nieprzygotowanie z pracy domowej to nie to samo co niezaliczony sprawdzian :D
5
No to przerąbane. Nie chce za ostro oceniać ludzi z dorobkiem naukowym niewątpliwie dużo większym od mojego (xD) ale nie o to chodzi w studiach żeby terroryzować studentów i nie dawać im dojść do głosu
6
Serio nie mogłeś podyskutować z wykładowcami na studiach ? Przecież od tego są studia, od dyskusji, to już nie liceum czy podstawówka gdzie trzeba wszystko tylko na pałę na pamięć wklepać.
Dla mnie liceum było zdecydowanie najlepszym okresem, mimo że studia też wspominam raczej bardzo dobrze ;)
95
Cofniętego w czasie 18letniego Messiego. Nie mam innych kandydatów :D
0
A jesteś pewien że na 100% wychodzi 2 ? :D Bo wiesz ocena na koniec to jednak nie jest zwykła średnia z ocen w semestrze. Jeśli tak to raczej nikt po złości Cię nie uwali