To chyba jasne... Popiera referendum bo uważa, że ludzie powinni mieć prawo się wypowiedzieć. Nigdzie nie powiedział jak zagłosował.
No to że reprezentacja Katalonii nie jest oficjalna zmienia wszystko... Jakby była na bank grałby tylko dla niej. Nie przypominam sobie żeby Algieria walczyła z kimś o niepodległość w ostatnim czasie ...
Barca jest po prostu w tym sezonie tak efektywna jak Real był zawsze :D Role się odwróciły ;) (no prawie bo Realowi do pięknej gry Barcy ciągle daleko)
Nie, niektórzy po prostu lubią popatrzeć jak piłkarze umieją utrzymać się przy piłce i wymienić między sobą kilkanaście podań, o co u nas jest ostatnio niemiłosiernie ciężko ...
No pomoc Realu taka cudowna dlatego cały czas od co najmniej dwóch sezonów grają do boku i wrzuta albo z kontry. Prostopadłych piłek to u nich nie widziałem od miesięcy... Czasami im wyjdzie fajna kombinacja ale to z reguły jak Marcelo albo Lucas/Asensio schodzą ze skrzydeł do środka...
O Rakiticu się nie wypowiadam bo mamy zdecydowanie zbyt odmienne zdanie żeby się dogadać.
Nigdzie nie powiedział, że chce niepodległości... Nie atakuje też Hiszpanii tylko ewentualnie to w jaki sposób zachowuje się rząd i służby porządkowe.
No a skoro sam piszesz, że reprezentacja Katalonii jest nieoficjalna, to jakim cudem ma grać tylko w niej i to jeszcze regularnie
3
Ten co postawił :D
0
To chyba jasne... Popiera referendum bo uważa, że ludzie powinni mieć prawo się wypowiedzieć. Nigdzie nie powiedział jak zagłosował.
No to że reprezentacja Katalonii nie jest oficjalna zmienia wszystko... Jakby była na bank grałby tylko dla niej. Nie przypominam sobie żeby Algieria walczyła z kimś o niepodległość w ostatnim czasie ...
3
Inteligentnie dziubnął .... :D Złota Piłka w drodze ;)
0
Barca jest po prostu w tym sezonie tak efektywna jak Real był zawsze :D Role się odwróciły ;) (no prawie bo Realowi do pięknej gry Barcy ciągle daleko)
0
Wcale nie jest genialny, w obronie wręcz beznadziejny. Ale walczą w tym roku kalendarzowym, tego im odmówić nie można
1
Kurde znajcie przepisy!!! Nie będą
55
Tylko Ty ;) Przegrana Realu zawsze cieszy
13
Bo od stycznia dużo mniej atakujemy i rzadziej jesteśmy w polu karnym rywala :(
2
Ooo schodzi mój ulubiony zawodnik ;( Można wyłączyć
0
Był tekścik że Real już na pewno ma z tyłu głowy LM
0
Też już pytałem i jakaś dobra dusza mi odpowiedziała więc dzielę się wiedzą ;)
Podobno była bardzo długa przerwa przy czerwonej kartce
0
Real się trochę zaciął po przerwie. Co znaczy że na bank zaraz przyładują ze dwie kontry ... ;)
3
O zaczyna się usprawiedliwianie Realu, przez nieocenionych komentatorów Eleven :D
0
Tak jak byśmy to mieli zrobić w tym sezonie, gdzie odcięło nam prąd na jeden mecz ...
Opcjonalnie tak jak Real czyli na farcie i z pomocą sędziów
0
W Madrycie ? Na spokojnie jeśli tylko Athletic zacznie się gorzej bronić:D Ewentualnie jak im jeszcze kontry siądą
0
No ale jeśli mają już coś zrobione to dlaczego mają tego nie updatować bo nie rozumiem?
3
Nie, niektórzy po prostu lubią popatrzeć jak piłkarze umieją utrzymać się przy piłce i wymienić między sobą kilkanaście podań, o co u nas jest ostatnio niemiłosiernie ciężko ...
5
Chyba Baskowie :D
0
Czemu Legia strzeliła w 97 minucie ? ...
2
No pomoc Realu taka cudowna dlatego cały czas od co najmniej dwóch sezonów grają do boku i wrzuta albo z kontry. Prostopadłych piłek to u nich nie widziałem od miesięcy... Czasami im wyjdzie fajna kombinacja ale to z reguły jak Marcelo albo Lucas/Asensio schodzą ze skrzydeł do środka...
O Rakiticu się nie wypowiadam bo mamy zdecydowanie zbyt odmienne zdanie żeby się dogadać.
1
No i dokładnie tak oceniają typowi Janusze :D Łeee panie 0:1 z jakimś Rocky Bilbao ? Ale cieniasy, zaangażowanie to może mają, do przegrywania...
0
No ładna by była jakby weszło po długim. No i odnotujmy uczciwie że się nie przewrócił mimo kontaktu!! Niesamowite :D
1
Lucas ich tam porobił jak młody Messi (sorry za bluźnierstwo) :D
0
O nie 1:1 w Warszawie ;(
3
W meczach Realu granie rzutów rożnych to jest chyba zawsze pewniaczek.. No co goście nabijają te piłki to nie mam pytań. Co mecz to samo
2
Ale Marcelo siadła piłka na nogę wow, dobrze że Athletic ma dobrego bramkarza ;)
3
To ci którzy opisywali Rudego albo Zośkę też zrobili błąd ;)
66
"To jest właśnie Karim Benzema. Potrafi przyjąć piłkę. Podnieść głowę." :D Normalnie niebywałe umiejętności :D
0
Aj a jednak :D było już z 10 razy, ale dobrze, szykujmy się na to co będzie jak już wyjdzie :D
3
Nigdzie nie powiedział, że chce niepodległości... Nie atakuje też Hiszpanii tylko ewentualnie to w jaki sposób zachowuje się rząd i służby porządkowe.
No a skoro sam piszesz, że reprezentacja Katalonii jest nieoficjalna, to jakim cudem ma grać tylko w niej i to jeszcze regularnie