Wyglądało by pewnie dokładnie tak samo lub bardzo podobnie ;)
"Podjęto decyzję pragmatyczną, przyjmując powszechnie stosowany i wypróbowany reżim, pozostawiający badania państwu miejsca katastrofy, mającemu na miejscu odpowiednie środki, z zapewnieniem pełnego udziału przedstawicieli państwa rejestracji (i użytkownika) statku powietrznego w tych badaniach. W ten sposób wypełniona została luka w prawie międzynarodowym w odniesieniu do statku powietrznego państwowego wyłączonego w zasadzie spod rządów konwencji chicagowskiej, niebędącego statkiem powietrznym wojskowym w ścisłym znaczeniu wobec wykonywania niewojskowych zadań."
Dodam jeszcze że jeśli nie byłoby porozumienia między stronami to ze względów terytorialnych całość śledztwa mogła prowadzić Federacja Rosyjska i nikt nie mógł by mógł mieć im tego za złe.
Już widzę jakby taka katastrofa miała miejsce na terytorium Polski, jak byśmy kur** ochoczo oddali śledztwo obcemu państwu, szczególnie takiemu z którym zawsze mieliśmy ciężkie stosunki. Hipokryzja level hard
Oczywiście w tych waszych wszystkich dywagacjach notorycznie jest pomijane to że polscy śledczy mają ciągły dostęp do wszystkiego co chcą
Powiem tak, nie lubię takich nagród za całokształt, trochę na odwal się. Tak jak Oscar za całokształt twórczości, trochę lame. Iniesta zasłużył na coś więcej
W żadnym z tych grobów nie ma ciał, tylko jakieś fragmenty! A jakby mi chcieli w rodzinie zrobić ekshumację bez mojej zgody w imię chorych teorii spiskowych to by mnie musieli zastrzelić bo bym się kurde na centymetr nie ruszył z tego grobu
Ja powiem tak, Robert jest bez wątpienia świetnym piłkarzem, jak na warunki polskie to wręcz wybitnym i dziw bierze, że z tego szamba naszej piłki wyszedł ktoś taki. Dla mnie jednak jest przehajpowany. Mówienie o Nim w kontekście walki o Złotą Piłkę czy nawet top3 jest według mnie dość zabawne, no ale może jestem w mniejszości, której Polak rodak aż tak nie zachwyca
A to nowina bo do tej pory zachowywał się jakby był totalnie ślepy :D Mówie, przez tego Wengera dzisiaj świat stanął na głowie a zwierzęta mówią ludzkim głosem
Nie to nie o to chodzi. Ikera ceniłem bardzo wysoko, Raula, teraz Modrica. Ale jeśli ktoś ma pojęcie o bronieniu bramki w piłce nożnej to nie może powiedzieć ze Navas jest obecnie lepszym bramkarzem od Ter Stegena. To jest po prostu kryminał ;)
Śmieszne rekordziki :D Jakby walczyli o najwięcej rzutów rożnych wywalczonych w sezonie to by był śmieszny rekordzik. Coś co udało się trzem klubom w historii jest niebywałe
1
Wiadomka, też będę trzymał kciuki i przeciwko Realowi (co oczywiste :D) i na MŚ (co w sumie też oczywiste :D)
5
A co to w ogóle znaczy, że jest jakaś godzina ? :D
2
Wyglądało by pewnie dokładnie tak samo lub bardzo podobnie ;)
"Podjęto decyzję pragmatyczną, przyjmując powszechnie stosowany i wypróbowany reżim, pozostawiający badania państwu miejsca katastrofy, mającemu na miejscu odpowiednie środki, z zapewnieniem pełnego udziału przedstawicieli państwa rejestracji (i użytkownika) statku powietrznego w tych badaniach. W ten sposób wypełniona została luka w prawie międzynarodowym w odniesieniu do statku powietrznego państwowego wyłączonego w zasadzie spod rządów konwencji chicagowskiej, niebędącego statkiem powietrznym wojskowym w ścisłym znaczeniu wobec wykonywania niewojskowych zadań."
Dodam jeszcze że jeśli nie byłoby porozumienia między stronami to ze względów terytorialnych całość śledztwa mogła prowadzić Federacja Rosyjska i nikt nie mógł by mógł mieć im tego za złe.
1
Już widzę jakby taka katastrofa miała miejsce na terytorium Polski, jak byśmy kur** ochoczo oddali śledztwo obcemu państwu, szczególnie takiemu z którym zawsze mieliśmy ciężkie stosunki. Hipokryzja level hard
Oczywiście w tych waszych wszystkich dywagacjach notorycznie jest pomijane to że polscy śledczy mają ciągły dostęp do wszystkiego co chcą
1
No pewnie, Polacy byli najświętsi. Wrogów wiązali sznurami i odstawiali na granicę
1
Świetnie, wiesz że ta formacja już dawno nie istnieje, a Polacy robili im to samo ? Eh próżna gadka
0
Powiem tak, nie lubię takich nagród za całokształt, trochę na odwal się. Tak jak Oscar za całokształt twórczości, trochę lame. Iniesta zasłużył na coś więcej
0
Co było takiego zatrważającego w tych działaniach rządu ? ...
5
Idź sam najpierw stępić ostrze swojej nacjonalistycznej głupoty
0
Gdzieś już to widziałem ale nie zapisałem, dobrze że przypomniałeś ;)
2
W żadnym z tych grobów nie ma ciał, tylko jakieś fragmenty! A jakby mi chcieli w rodzinie zrobić ekshumację bez mojej zgody w imię chorych teorii spiskowych to by mnie musieli zastrzelić bo bym się kurde na centymetr nie ruszył z tego grobu
15
Tak jakby miało znaczenie, że to akurat Ukraińcy :D Bo Polacy nie wypieprzają śmieci przez okna w autach.... nieeeee skądże
1
Ja powiem tak, Robert jest bez wątpienia świetnym piłkarzem, jak na warunki polskie to wręcz wybitnym i dziw bierze, że z tego szamba naszej piłki wyszedł ktoś taki. Dla mnie jednak jest przehajpowany. Mówienie o Nim w kontekście walki o Złotą Piłkę czy nawet top3 jest według mnie dość zabawne, no ale może jestem w mniejszości, której Polak rodak aż tak nie zachwyca
11
Komentarz usunięty
2
Jeśli chodzi Ci o polską telewizję to na 100% nie
2
A ogląda ktoś seriale z lektorem psując sobie tym samym odbiór ? :D
0
Śmiechłem :D Mimo że napisał, że idzie spać, a zakładam że jednak jeszcze trochę za zimno w nocy na spanie przy ognisku na powietrzu
2
A to nowina bo do tej pory zachowywał się jakby był totalnie ślepy :D Mówie, przez tego Wengera dzisiaj świat stanął na głowie a zwierzęta mówią ludzkim głosem
5
Nie to żeby było na głównej :D
2
Serio ? :D ostatnia scena była żenująca biorąc pod uwagę jak cudowny był pierwszy sezon
0
Winniczek :D
Pewnie będzie remis
0
Nie to nie o to chodzi. Ikera ceniłem bardzo wysoko, Raula, teraz Modrica. Ale jeśli ktoś ma pojęcie o bronieniu bramki w piłce nożnej to nie może powiedzieć ze Navas jest obecnie lepszym bramkarzem od Ter Stegena. To jest po prostu kryminał ;)
0
Co Wy z tym pesymizmem ? ... Dalej mamy genialnych wychowanków, spokojnie. Do odejścia Busiego jeszcze długo, zdążymy wprowadzić do zespołu młodych
0
Tam to z tego co wiem zależy jak trafisz, jak akurat będzie znowu strajk śmieciarzy to ciężko
3
Nie jesteś antyfanem Matsa ale wyżej cenisz Navasa ? xD On nie zamyka oczu przy obronach, ale za to chyba Ty zamykasz w trakcie meczów
0
Spadaj z tym pesymizmem! :D
1
Śmieszne rekordziki :D Jakby walczyli o najwięcej rzutów rożnych wywalczonych w sezonie to by był śmieszny rekordzik. Coś co udało się trzem klubom w historii jest niebywałe
2
Ja piernicze co za kibice :D Co Was te Mistrzostwa Świata, w momencie kiedy Barca po raz kolejny może zapisać się w historii
0
Biedny Ceballos, Fifa mu pozostała :( Fajne są takie insiderskie wypowiedzi o znanych ludziach ;)
1
Chciało by się napisać - zapamiętajcie te twarze :D