1

Wiadomka, też będę trzymał kciuki i przeciwko Realowi (co oczywiste :D) i na MŚ (co w sumie też oczywiste :D)

5

A co to w ogóle znaczy, że jest jakaś godzina ? :D

2

Wyglądało by pewnie dokładnie tak samo lub bardzo podobnie ;)
"Podjęto decyzję pragmatyczną, przyjmując powszechnie stosowany i wypróbowany reżim, pozostawiający badania państwu miejsca katastrofy, mającemu na miejscu odpowiednie środki, z zapewnieniem pełnego udziału przedstawicieli państwa rejestracji (i użytkownika) statku powietrznego w tych badaniach. W ten sposób wypełniona została luka w prawie międzynarodowym w odniesieniu do statku powietrznego państwowego wyłączonego w zasadzie spod rządów konwencji chicagowskiej, niebędącego statkiem powietrznym wojskowym w ścisłym znaczeniu wobec wykonywania niewojskowych zadań."

Dodam jeszcze że jeśli nie byłoby porozumienia między stronami to ze względów terytorialnych całość śledztwa mogła prowadzić Federacja Rosyjska i nikt nie mógł by mógł mieć im tego za złe.

1

Już widzę jakby taka katastrofa miała miejsce na terytorium Polski, jak byśmy kur** ochoczo oddali śledztwo obcemu państwu, szczególnie takiemu z którym zawsze mieliśmy ciężkie stosunki. Hipokryzja level hard
Oczywiście w tych waszych wszystkich dywagacjach notorycznie jest pomijane to że polscy śledczy mają ciągły dostęp do wszystkiego co chcą

1

No pewnie, Polacy byli najświętsi. Wrogów wiązali sznurami i odstawiali na granicę

1

Świetnie, wiesz że ta formacja już dawno nie istnieje, a Polacy robili im to samo ? Eh próżna gadka

0

Powiem tak, nie lubię takich nagród za całokształt, trochę na odwal się. Tak jak Oscar za całokształt twórczości, trochę lame. Iniesta zasłużył na coś więcej

0

Co było takiego zatrważającego w tych działaniach rządu ? ...

5

Idź sam najpierw stępić ostrze swojej nacjonalistycznej głupoty

0

Gdzieś już to widziałem ale nie zapisałem, dobrze że przypomniałeś ;)

2

W żadnym z tych grobów nie ma ciał, tylko jakieś fragmenty! A jakby mi chcieli w rodzinie zrobić ekshumację bez mojej zgody w imię chorych teorii spiskowych to by mnie musieli zastrzelić bo bym się kurde na centymetr nie ruszył z tego grobu

15

Tak jakby miało znaczenie, że to akurat Ukraińcy :D Bo Polacy nie wypieprzają śmieci przez okna w autach.... nieeeee skądże

1

Ja powiem tak, Robert jest bez wątpienia świetnym piłkarzem, jak na warunki polskie to wręcz wybitnym i dziw bierze, że z tego szamba naszej piłki wyszedł ktoś taki. Dla mnie jednak jest przehajpowany. Mówienie o Nim w kontekście walki o Złotą Piłkę czy nawet top3 jest według mnie dość zabawne, no ale może jestem w mniejszości, której Polak rodak aż tak nie zachwyca

11

Komentarz usunięty

2

Jeśli chodzi Ci o polską telewizję to na 100% nie

2

A ogląda ktoś seriale z lektorem psując sobie tym samym odbiór ? :D

0

Śmiechłem :D Mimo że napisał, że idzie spać, a zakładam że jednak jeszcze trochę za zimno w nocy na spanie przy ognisku na powietrzu

2

A to nowina bo do tej pory zachowywał się jakby był totalnie ślepy :D Mówie, przez tego Wengera dzisiaj świat stanął na głowie a zwierzęta mówią ludzkim głosem

5

Nie to żeby było na głównej :D

2

Serio ? :D ostatnia scena była żenująca biorąc pod uwagę jak cudowny był pierwszy sezon

0

Winniczek :D
Pewnie będzie remis

0

Nie to nie o to chodzi. Ikera ceniłem bardzo wysoko, Raula, teraz Modrica. Ale jeśli ktoś ma pojęcie o bronieniu bramki w piłce nożnej to nie może powiedzieć ze Navas jest obecnie lepszym bramkarzem od Ter Stegena. To jest po prostu kryminał ;)

0

Co Wy z tym pesymizmem ? ... Dalej mamy genialnych wychowanków, spokojnie. Do odejścia Busiego jeszcze długo, zdążymy wprowadzić do zespołu młodych

0

Tam to z tego co wiem zależy jak trafisz, jak akurat będzie znowu strajk śmieciarzy to ciężko

3

Nie jesteś antyfanem Matsa ale wyżej cenisz Navasa ? xD On nie zamyka oczu przy obronach, ale za to chyba Ty zamykasz w trakcie meczów

0

Spadaj z tym pesymizmem! :D

1

Śmieszne rekordziki :D Jakby walczyli o najwięcej rzutów rożnych wywalczonych w sezonie to by był śmieszny rekordzik. Coś co udało się trzem klubom w historii jest niebywałe

2

Ja piernicze co za kibice :D Co Was te Mistrzostwa Świata, w momencie kiedy Barca po raz kolejny może zapisać się w historii

0

Biedny Ceballos, Fifa mu pozostała :( Fajne są takie insiderskie wypowiedzi o znanych ludziach ;)

1

Chciało by się napisać - zapamiętajcie te twarze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?