1

Ludziory kochane, już pomijam że było z dziesięć razy, ale dobra można nie śledzić La Rambli. Na prawdę w ogóle nie śledzicie co się dzieje w klubie ? :D
Nie dostaniemy nic

2

W BPL to wygląda kosmicznie wręcz, co mecz pełny stadion, to jest mobilizacja ;)

0

Ja się zaciąłem na chyba piątym albo szóstym odcinku 7 sezonu

0

Dramat ....

0

Wiesz co tak na prawdę nie jestem pewien, chyba dopiero co podpisał nową na bycie trenerem, a z tego co słychać to chcą Go przetrzymać dla reprezentacji Kataru co najmniej do 2022

0

Nic takiego nie napisała, trochę się rozpędzasz. A co do tego, że ma rację nie ma wątpliwości. Trend jest dokładnie odwrotny niż ten o którym piszesz, zakłamywanie rzeczywistości tego nie zmieni. Model 2+1 jest coraz bardziej popularny i jego popularność będzie tylko rosła. I nie zmienią tego bzdurne programy socjalne typu 500+ bo każdy rozsądny człowiek wie, że te pieniądze to tylko głupie rozdawnictwo i prędzej czy później się skończą... A dziećmi trzeba się będzie opiekować i mieć na nie pieniądze niezależnie od tego kto będzie rządził

0

Na co dzień to wiadomo że tak :D Ale tutaj będą chcieli pokazać cywilizowaną twarz, zawsze tak to wygląda. Po to te wszystkie imprezy w Rosji

8


Pokłosie ostatniej propozycji Gowina :D

5

W sensie na 100% jest lepsza od naszej pod względem technologicznym i pewnie organizacyjnych, ale za niektóre zabiegi wcale nie takie wyszukane to można sobie dobrą chałupę postawić :D

1

Zgadzam się generalnie, ale jak już wyjedziesz na ten Zachód to się zdziwisz jak tam służba zdrowia wygląda :D

0

Tym razem na wyprawki szkolne

0

Skąd Ty masz te dane ? :D Jędrzejczyk zarabia 60 tysięcy euro ale miesięcznie, a nie rocznie
I rozumiem, że Jędrzejczyk to jest akurat przykład ekstremalny, ale weźmy nawet te 20 tysięcy euro miesięcznie... To jest kurde mało ? Mniej więcej 900 tysięcy złotych rocznie, a ci goście nie muszą umieć nic. Prezes banku, właściciel firmy muszą kurde coś ogarniać żeby zapracować na tą kasę, a ci kurde zero, trochę piłkę kopać, ale umówmy się, wszyscy widzimy jaki to jest poziom.
Właśnie patologią jest to jak dużo się płaci tym piłkarzom, a nie jak mało...

2

Pewnie Borek będzie się znowu spuszczał nad Realem blee, no nic oglądamy

1

Przyleciały z kosmosu ? :D

0

Szkoda, że ma taką długą umowę w Katarze, chętnie bym Go widział najpierw z naszą młodzieżą.

0

Hahaha :D Kurde zacne grono

6

Ja tam bardzo szanuję zwierzaki i jak ktoś im autentycznie robi krzywdę to uważam że powinien być bardzo surowo karany... Ale w tresurze nie widzę niczego złego, pod warunkiem że przebiega w normalnych warunkach

23

Mogli by to na MŚ dać :D Chociaż już widzę ten lament obrońców praw zwierząt, że ten misiek na pewno musi być bardzo krzywdzony ;/

38

Straszny zjazd w asystach chłop zaliczył, widać że strasznie się chami :D

1

No ja akurat trafiłem na super staż, ale warunek jest jeden - nie w instytucji publicznej :D tam się nikomu nie chce, to wiadomo, że niczego nie będą uczyli, tylko jeszcze najgorszy syf na ciebie zrzucą :D Ja byłem w SSE Łódź, młoda ekipa, super ludzie, polecam ;)

36

Słusznie, przyszli, zapłacili, a ich zespołu nie było na boisku :( Też bym się wkurzył

8

Wait... kijek od kaszanki ? :D

2

No pewnie :D Narzeczona wie, że może mi niczego innego nie kupować, wystarczy kurde breloczek z logo Barcy i będę happy ;)

0

A myślisz że statystyczny widz Kuby Wojewódzkiego wie kto to jest Lewandowski (no tutaj to jeszcze może) albo Milik ? :D A nawet jak kojarzy nazwisko to niczego o nich nie wie, oprócz tego, że chyba są piłkarzami i kopią piłkę

5

Ta, właśnie po odcinku gdzie śpiewali Bella ciao można się było domyślić, że na bank tam jest jakaś głębsza relacja

0

Ma się nosa :D Ja mam BB, ale to było długo przed popularnością Breaking Bad :D

1

Pod warunkiem, że dostanie ogarniętego trenera

1

Ale przecież nie pyta gdzie znaleźć s02e02 :D

Tak, też tak to zinterpretowałem

1

No na prawdę, śmieszki rodzice że Ci dali inicjały KKK ...

7

Nie zapominaj o dodatkowych głosach wyborczych za każde niepełnoletnie dziecko xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?