Ludziory kochane, już pomijam że było z dziesięć razy, ale dobra można nie śledzić La Rambli. Na prawdę w ogóle nie śledzicie co się dzieje w klubie ? :D
Nie dostaniemy nic
Wiesz co tak na prawdę nie jestem pewien, chyba dopiero co podpisał nową na bycie trenerem, a z tego co słychać to chcą Go przetrzymać dla reprezentacji Kataru co najmniej do 2022
Nic takiego nie napisała, trochę się rozpędzasz. A co do tego, że ma rację nie ma wątpliwości. Trend jest dokładnie odwrotny niż ten o którym piszesz, zakłamywanie rzeczywistości tego nie zmieni. Model 2+1 jest coraz bardziej popularny i jego popularność będzie tylko rosła. I nie zmienią tego bzdurne programy socjalne typu 500+ bo każdy rozsądny człowiek wie, że te pieniądze to tylko głupie rozdawnictwo i prędzej czy później się skończą... A dziećmi trzeba się będzie opiekować i mieć na nie pieniądze niezależnie od tego kto będzie rządził
W sensie na 100% jest lepsza od naszej pod względem technologicznym i pewnie organizacyjnych, ale za niektóre zabiegi wcale nie takie wyszukane to można sobie dobrą chałupę postawić :D
Skąd Ty masz te dane ? :D Jędrzejczyk zarabia 60 tysięcy euro ale miesięcznie, a nie rocznie I rozumiem, że Jędrzejczyk to jest akurat przykład ekstremalny, ale weźmy nawet te 20 tysięcy euro miesięcznie... To jest kurde mało ? Mniej więcej 900 tysięcy złotych rocznie, a ci goście nie muszą umieć nic. Prezes banku, właściciel firmy muszą kurde coś ogarniać żeby zapracować na tą kasę, a ci kurde zero, trochę piłkę kopać, ale umówmy się, wszyscy widzimy jaki to jest poziom. Właśnie patologią jest to jak dużo się płaci tym piłkarzom, a nie jak mało...
Ja tam bardzo szanuję zwierzaki i jak ktoś im autentycznie robi krzywdę to uważam że powinien być bardzo surowo karany... Ale w tresurze nie widzę niczego złego, pod warunkiem że przebiega w normalnych warunkach
No ja akurat trafiłem na super staż, ale warunek jest jeden - nie w instytucji publicznej :D tam się nikomu nie chce, to wiadomo, że niczego nie będą uczyli, tylko jeszcze najgorszy syf na ciebie zrzucą :D Ja byłem w SSE Łódź, młoda ekipa, super ludzie, polecam ;)
A myślisz że statystyczny widz Kuby Wojewódzkiego wie kto to jest Lewandowski (no tutaj to jeszcze może) albo Milik ? :D A nawet jak kojarzy nazwisko to niczego o nich nie wie, oprócz tego, że chyba są piłkarzami i kopią piłkę
1
Ludziory kochane, już pomijam że było z dziesięć razy, ale dobra można nie śledzić La Rambli. Na prawdę w ogóle nie śledzicie co się dzieje w klubie ? :D
Nie dostaniemy nic
2
W BPL to wygląda kosmicznie wręcz, co mecz pełny stadion, to jest mobilizacja ;)
0
Ja się zaciąłem na chyba piątym albo szóstym odcinku 7 sezonu
0
Dramat ....
0
Wiesz co tak na prawdę nie jestem pewien, chyba dopiero co podpisał nową na bycie trenerem, a z tego co słychać to chcą Go przetrzymać dla reprezentacji Kataru co najmniej do 2022
0
Nic takiego nie napisała, trochę się rozpędzasz. A co do tego, że ma rację nie ma wątpliwości. Trend jest dokładnie odwrotny niż ten o którym piszesz, zakłamywanie rzeczywistości tego nie zmieni. Model 2+1 jest coraz bardziej popularny i jego popularność będzie tylko rosła. I nie zmienią tego bzdurne programy socjalne typu 500+ bo każdy rozsądny człowiek wie, że te pieniądze to tylko głupie rozdawnictwo i prędzej czy później się skończą... A dziećmi trzeba się będzie opiekować i mieć na nie pieniądze niezależnie od tego kto będzie rządził
0
Na co dzień to wiadomo że tak :D Ale tutaj będą chcieli pokazać cywilizowaną twarz, zawsze tak to wygląda. Po to te wszystkie imprezy w Rosji
8
Pokłosie ostatniej propozycji Gowina :D
5
W sensie na 100% jest lepsza od naszej pod względem technologicznym i pewnie organizacyjnych, ale za niektóre zabiegi wcale nie takie wyszukane to można sobie dobrą chałupę postawić :D
1
Zgadzam się generalnie, ale jak już wyjedziesz na ten Zachód to się zdziwisz jak tam służba zdrowia wygląda :D
0
Tym razem na wyprawki szkolne
0
Skąd Ty masz te dane ? :D Jędrzejczyk zarabia 60 tysięcy euro ale miesięcznie, a nie rocznie
I rozumiem, że Jędrzejczyk to jest akurat przykład ekstremalny, ale weźmy nawet te 20 tysięcy euro miesięcznie... To jest kurde mało ? Mniej więcej 900 tysięcy złotych rocznie, a ci goście nie muszą umieć nic. Prezes banku, właściciel firmy muszą kurde coś ogarniać żeby zapracować na tą kasę, a ci kurde zero, trochę piłkę kopać, ale umówmy się, wszyscy widzimy jaki to jest poziom.
Właśnie patologią jest to jak dużo się płaci tym piłkarzom, a nie jak mało...
2
Pewnie Borek będzie się znowu spuszczał nad Realem blee, no nic oglądamy
1
Przyleciały z kosmosu ? :D
0
Szkoda, że ma taką długą umowę w Katarze, chętnie bym Go widział najpierw z naszą młodzieżą.
0
Hahaha :D Kurde zacne grono
6
Ja tam bardzo szanuję zwierzaki i jak ktoś im autentycznie robi krzywdę to uważam że powinien być bardzo surowo karany... Ale w tresurze nie widzę niczego złego, pod warunkiem że przebiega w normalnych warunkach
23
Mogli by to na MŚ dać :D Chociaż już widzę ten lament obrońców praw zwierząt, że ten misiek na pewno musi być bardzo krzywdzony ;/
38
Straszny zjazd w asystach chłop zaliczył, widać że strasznie się chami :D
1
No ja akurat trafiłem na super staż, ale warunek jest jeden - nie w instytucji publicznej :D tam się nikomu nie chce, to wiadomo, że niczego nie będą uczyli, tylko jeszcze najgorszy syf na ciebie zrzucą :D Ja byłem w SSE Łódź, młoda ekipa, super ludzie, polecam ;)
36
Słusznie, przyszli, zapłacili, a ich zespołu nie było na boisku :( Też bym się wkurzył
8
Wait... kijek od kaszanki ? :D
2
No pewnie :D Narzeczona wie, że może mi niczego innego nie kupować, wystarczy kurde breloczek z logo Barcy i będę happy ;)
0
A myślisz że statystyczny widz Kuby Wojewódzkiego wie kto to jest Lewandowski (no tutaj to jeszcze może) albo Milik ? :D A nawet jak kojarzy nazwisko to niczego o nich nie wie, oprócz tego, że chyba są piłkarzami i kopią piłkę
5
Ta, właśnie po odcinku gdzie śpiewali Bella ciao można się było domyślić, że na bank tam jest jakaś głębsza relacja
0
Ma się nosa :D Ja mam BB, ale to było długo przed popularnością Breaking Bad :D
1
Pod warunkiem, że dostanie ogarniętego trenera
1
Ale przecież nie pyta gdzie znaleźć s02e02 :D
Tak, też tak to zinterpretowałem
1
No na prawdę, śmieszki rodzice że Ci dali inicjały KKK ...
7
Nie zapominaj o dodatkowych głosach wyborczych za każde niepełnoletnie dziecko xD