Ta w naszej lidze już widzę jak lider wygrywa 7:1 .. :D Bali by się że jeszcze zdobędą mistrza i co to będzie. Trzeba się będzie latem męczyć w tych eliminacjach LM panie po co to komu
W Sieci jest dokładnie tak samo wiarygodne jak Sumliński w swoich książkach o resortowych dzieciach... Podobny poziom żenady. Ja uważam za wiarygodne źródła jeśli chodzi o gazety Newsweek i Politykę.
Tzn powiem tak, nie można upaść dużo niżej niż do poziomu bicia kobiety... Ale z drugiej strony (oczywiście nie usprawiedliwiając zachowania!) takie beznadziejne robienie na złość, obrażaniem ukochanej drużyny, też jest słabiutkie. Plus oczywiście Socjopata ma rację, że to pewnie fake jak złoto
Klasyczny Mourinho, comeback życia z City, a potem szybki wpierdziel od czerwonej latarni ligi :D Tak sądziłem, że ta druga połowa ostatnio to był tylko wypadek przy pracy
Za barek, wydaje mi się że nieźle by serwował drineczki :D
A tak serio to ja bym zagrał odważnie dla odmiany, 4-2-3-1 gdzie 1- Suarez a 3 to od lewej - Dembele, Griezmann, Messi. Zależnie od meczu jako 2 może grać dwóch bardziej defensywnych pomocników np Busi i Rakitic albo Coutinho i Busi.
Oczywiście założeniem jest, że wszyscy są zdrowi. Trochę w tym ustawieniu znowu zgaśnie Alba niestety ;/
Licząc ten to już 28, ja piernicze nawet tego nie zanotowałem :D Wychodzi na to, że jestem pechowy dla Liverpoolu, od kiedy żyje nie mogą wygrać ligi haha :D
Ciekawostka, ligę angielską wygrały w historii aż 24 zespoły, hiszpańską tylko 9
Pewnie, że nie można się było za wiele spodziewać po kontuzjach, ale i tak moim zdaniem widać już obiecujące symptomy. Co ma chłopak przegląd pola to sam nie wierzę, po prostu się tego po Nim nie spodziewałem
O to po ch** kibic :D Od urodzenia otoczony szalikami Barcy ale jak gra ćwierćfinał LM to na chillku ogniseczko, kiełbaseczka, kto by tam mecz oglądał ;)
A co do wcześniejszego komentarza, to tak wrzucam Cię do grupy dziesiątek osób, które już pisały to samo na tym forum. Jak to Barca nie wiadomo od kiedy zawsze odpada z LM albo tylko te ćwierćfinały... Z resztą sam się do tej grupy wcieliłeś
To musisz mieszkać w jakimś większym mieście ;) W małych miastach od jakiegoś czasu można już niemal dowolnie sobie wybierać szkołę i poziom liceów poleciał na pysk ;/ W każdym razie powodzonka i nie ma się co stresować, wiadomo że będzie dobrze ;) A na 20% piszą tylko ci którzy mają wywalone, jak Ci zależy to na pewno będzie dobry wynik
5
Ta w naszej lidze już widzę jak lider wygrywa 7:1 .. :D Bali by się że jeszcze zdobędą mistrza i co to będzie. Trzeba się będzie latem męczyć w tych eliminacjach LM panie po co to komu
0
No chorzy by byli :D
19
Ładnie klepnięte, Benzi bał się strzelać to mówi zanotuje sobie asyste :D A tu Go jeszcze Isco oszukał i tyle z asysty :D
1
Nie wiem ale zdążyłem przeczytać ;)
5
Jak ładnie określić sezon Benzemy ? :D "zagadkowy" :D Ah ten Orłowski
0
Benzema kopie się po czole vol.1
0
Myślałem że "z liścia" to nie bicia :D
0
W Sieci jest dokładnie tak samo wiarygodne jak Sumliński w swoich książkach o resortowych dzieciach... Podobny poziom żenady. Ja uważam za wiarygodne źródła jeśli chodzi o gazety Newsweek i Politykę.
0
Tzn powiem tak, nie można upaść dużo niżej niż do poziomu bicia kobiety... Ale z drugiej strony (oczywiście nie usprawiedliwiając zachowania!) takie beznadziejne robienie na złość, obrażaniem ukochanej drużyny, też jest słabiutkie.
Plus oczywiście Socjopata ma rację, że to pewnie fake jak złoto
0
No ja się nie zwykłem powoływać na źródła, których nie uważam za wiarygodne, ale rozumiem, że to nie musi być reguła u wszystkich
0
Jeśli to jest dla Ciebie dobre źródło to oczywistym jest że te które podam wywołają u Ciebie śmiech, więc po co to ?
0
Masz rację dla klubu z takim budżetem i piłkarzami nie ma znaczenia czy skończą za odwiecznym rywalem zza miedzy i Valencią... Napiwno
6
Dobra tygodnik W sieci... Już myślałem że to jakieś wiarygodne źródło
0
A co tam znowu ?
1
Co tam znowu bo nie oglądam ? ;) Ta czerwona kontrowersyjna czy coś innego ?
6
Typowy Mourinho.. Jak trzeba zawodników zmotywować negatywnie (wygrajcie żeby Oni nie mogli świętować w derbach) to nie ma problemu
16
Z dwojga złego chyba wolę ... żeby oba zespoły przegrały
9
"Z takimi klubami i z taką kasą to Zdzisiek spod bloku by miał tyle!1" i tak dalej...
Brawo Pep! :)
12
Klasyczny Mourinho, comeback życia z City, a potem szybki wpierdziel od czerwonej latarni ligi :D Tak sądziłem, że ta druga połowa ostatnio to był tylko wypadek przy pracy
16
Coś Ty niektórzy dalej chcieliby u nas Mourinho albo Wengera
0
Za barek, wydaje mi się że nieźle by serwował drineczki :D
A tak serio to ja bym zagrał odważnie dla odmiany, 4-2-3-1 gdzie 1- Suarez a 3 to od lewej - Dembele, Griezmann, Messi. Zależnie od meczu jako 2 może grać dwóch bardziej defensywnych pomocników np Busi i Rakitic albo Coutinho i Busi.
Oczywiście założeniem jest, że wszyscy są zdrowi. Trochę w tym ustawieniu znowu zgaśnie Alba niestety ;/
0
Licząc ten to już 28, ja piernicze nawet tego nie zanotowałem :D Wychodzi na to, że jestem pechowy dla Liverpoolu, od kiedy żyje nie mogą wygrać ligi haha :D
Ciekawostka, ligę angielską wygrały w historii aż 24 zespoły, hiszpańską tylko 9
2
Już było mówione że kładziemy 120 ;) Wszyscy na tym zyskują, no może oprócz urzędu skarbowego, ale kto by się nimi przejmował
1
Pewnie, że nie można się było za wiele spodziewać po kontuzjach, ale i tak moim zdaniem widać już obiecujące symptomy. Co ma chłopak przegląd pola to sam nie wierzę, po prostu się tego po Nim nie spodziewałem
0
O to po ch** kibic :D Od urodzenia otoczony szalikami Barcy ale jak gra ćwierćfinał LM to na chillku ogniseczko, kiełbaseczka, kto by tam mecz oglądał ;)
A co do wcześniejszego komentarza, to tak wrzucam Cię do grupy dziesiątek osób, które już pisały to samo na tym forum. Jak to Barca nie wiadomo od kiedy zawsze odpada z LM albo tylko te ćwierćfinały... Z resztą sam się do tej grupy wcieliłeś
11
Kolejny "tyle razy ciągle w ćwierćfinale odpadać" ... Wiecie że Barcelona istnieje chwilę dłużej niż ostatnie 3 sezony ? :D
5
Gdzie z buciorami na stół ... :D
1
Interwencja super, ale rzucił się w ciemno w długi róg, mógł to Milik spokojnie po krótkim przyładować
0
No dobra wykażmy się patriotyzmem i zostawmy na chwilę Atletico kosztem Napoli ;)
1
To musisz mieszkać w jakimś większym mieście ;) W małych miastach od jakiegoś czasu można już niemal dowolnie sobie wybierać szkołę i poziom liceów poleciał na pysk ;/ W każdym razie powodzonka i nie ma się co stresować, wiadomo że będzie dobrze ;) A na 20% piszą tylko ci którzy mają wywalone, jak Ci zależy to na pewno będzie dobry wynik