5

Ta w naszej lidze już widzę jak lider wygrywa 7:1 .. :D Bali by się że jeszcze zdobędą mistrza i co to będzie. Trzeba się będzie latem męczyć w tych eliminacjach LM panie po co to komu

0

No chorzy by byli :D

19

Ładnie klepnięte, Benzi bał się strzelać to mówi zanotuje sobie asyste :D A tu Go jeszcze Isco oszukał i tyle z asysty :D

1

Nie wiem ale zdążyłem przeczytać ;)

5

Jak ładnie określić sezon Benzemy ? :D "zagadkowy" :D Ah ten Orłowski

0

Benzema kopie się po czole vol.1

0

Myślałem że "z liścia" to nie bicia :D

0

W Sieci jest dokładnie tak samo wiarygodne jak Sumliński w swoich książkach o resortowych dzieciach... Podobny poziom żenady. Ja uważam za wiarygodne źródła jeśli chodzi o gazety Newsweek i Politykę.

0

Tzn powiem tak, nie można upaść dużo niżej niż do poziomu bicia kobiety... Ale z drugiej strony (oczywiście nie usprawiedliwiając zachowania!) takie beznadziejne robienie na złość, obrażaniem ukochanej drużyny, też jest słabiutkie.
Plus oczywiście Socjopata ma rację, że to pewnie fake jak złoto

0

No ja się nie zwykłem powoływać na źródła, których nie uważam za wiarygodne, ale rozumiem, że to nie musi być reguła u wszystkich

0

Jeśli to jest dla Ciebie dobre źródło to oczywistym jest że te które podam wywołają u Ciebie śmiech, więc po co to ?

0

Masz rację dla klubu z takim budżetem i piłkarzami nie ma znaczenia czy skończą za odwiecznym rywalem zza miedzy i Valencią... Napiwno

6

Dobra tygodnik W sieci... Już myślałem że to jakieś wiarygodne źródło

0

A co tam znowu ?

1

Co tam znowu bo nie oglądam ? ;) Ta czerwona kontrowersyjna czy coś innego ?

6

Typowy Mourinho.. Jak trzeba zawodników zmotywować negatywnie (wygrajcie żeby Oni nie mogli świętować w derbach) to nie ma problemu

16

Z dwojga złego chyba wolę ... żeby oba zespoły przegrały

9

"Z takimi klubami i z taką kasą to Zdzisiek spod bloku by miał tyle!1" i tak dalej...
Brawo Pep! :)

12

Klasyczny Mourinho, comeback życia z City, a potem szybki wpierdziel od czerwonej latarni ligi :D Tak sądziłem, że ta druga połowa ostatnio to był tylko wypadek przy pracy

16

Coś Ty niektórzy dalej chcieliby u nas Mourinho albo Wengera

0

Za barek, wydaje mi się że nieźle by serwował drineczki :D
A tak serio to ja bym zagrał odważnie dla odmiany, 4-2-3-1 gdzie 1- Suarez a 3 to od lewej - Dembele, Griezmann, Messi. Zależnie od meczu jako 2 może grać dwóch bardziej defensywnych pomocników np Busi i Rakitic albo Coutinho i Busi.
Oczywiście założeniem jest, że wszyscy są zdrowi. Trochę w tym ustawieniu znowu zgaśnie Alba niestety ;/

0

Licząc ten to już 28, ja piernicze nawet tego nie zanotowałem :D Wychodzi na to, że jestem pechowy dla Liverpoolu, od kiedy żyje nie mogą wygrać ligi haha :D

Ciekawostka, ligę angielską wygrały w historii aż 24 zespoły, hiszpańską tylko 9

2

Już było mówione że kładziemy 120 ;) Wszyscy na tym zyskują, no może oprócz urzędu skarbowego, ale kto by się nimi przejmował

1

Pewnie, że nie można się było za wiele spodziewać po kontuzjach, ale i tak moim zdaniem widać już obiecujące symptomy. Co ma chłopak przegląd pola to sam nie wierzę, po prostu się tego po Nim nie spodziewałem

0

O to po ch** kibic :D Od urodzenia otoczony szalikami Barcy ale jak gra ćwierćfinał LM to na chillku ogniseczko, kiełbaseczka, kto by tam mecz oglądał ;)

A co do wcześniejszego komentarza, to tak wrzucam Cię do grupy dziesiątek osób, które już pisały to samo na tym forum. Jak to Barca nie wiadomo od kiedy zawsze odpada z LM albo tylko te ćwierćfinały... Z resztą sam się do tej grupy wcieliłeś

11

Kolejny "tyle razy ciągle w ćwierćfinale odpadać" ... Wiecie że Barcelona istnieje chwilę dłużej niż ostatnie 3 sezony ? :D

5

Gdzie z buciorami na stół ... :D

1

Interwencja super, ale rzucił się w ciemno w długi róg, mógł to Milik spokojnie po krótkim przyładować

0

No dobra wykażmy się patriotyzmem i zostawmy na chwilę Atletico kosztem Napoli ;)

1

To musisz mieszkać w jakimś większym mieście ;) W małych miastach od jakiegoś czasu można już niemal dowolnie sobie wybierać szkołę i poziom liceów poleciał na pysk ;/ W każdym razie powodzonka i nie ma się co stresować, wiadomo że będzie dobrze ;) A na 20% piszą tylko ci którzy mają wywalone, jak Ci zależy to na pewno będzie dobry wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?