0

No chyba były jakieś plotki albo nawet oficjalne info że to nie koniec. Ale nie jestem w sumie pewien.

0

Ernesto Valverde nie lubi tego :D

6

Łeeee PSG i City to Pay2Win Łeeeeee
Eee dobra kupmy jeszcze Antosia za 120, Eriksena za 150 i może jeszcze Thiago za 80 a no i nie zapominajmy o dwóch młodych z Ajaksu za kolejne pewnie z 70 :D

8

No wiesz jak chłop w 6 minut robi 6 strat to nie wiem :D

1

Nie chciałem chłopakowi za bardzo ułatwiać życia ale nie mogłem się powstrzymać :D

0

No no i wymiana rzeczywistości na fifę i git majonez

74

Last week I was in Rome, with my father :D We went there to watch out favourite football team FC Barcelona. They were playing a game versus local team, AS Rome. They lost horribly and got eliminated from Champions League. I cried a lot and it was worst day in my life :( But Rome is beautiful city with lots of ancient monuments so I will go back there, one day, for sure

3

Po czasie wydaje się, że ten kurs na zwycięstwo Romy był śmiesznie wysoki ;(

1

Chyba mam jakiś problem z ocenianiem Pique :D Zawsze w drugiej części sezonu mam tendencję do wybielania Jego występów ;)
Mam też wątpliwości co do oceny Luisa za ten mecz. Oczywiście strzelił bardzo ważną bramkę, ale gdzie było te 5 kluczowych podań to ja nie wiem.

0

Tylko dzięki znakomitej grze Valencii nie będą w tym roku walczyć o LM ;) to by dopiero była sensacja

1

Skończyć remont mieszkania .. więc raczej nie będzie kasy na wyjazdy :/ Plan jest taki żeby odgruzować rower i trochę pojeździć :D

8

Co Wy kibicujecie Barcelonie od wczoraj ? Po prostu nie zagra i tyle, po co w ogóle ten temat wałkować

0

O chyba nie widziałeś Gomesa w Valencii. Zielińskiemu jeszcze bardzo daleko do Jego poziomu
Edit chociaż wczoraj jedno ładne podanko dał, nie przeczę

0

Hmm nie wiem co myśleć o tych newsach. Znowu cantera w odstawkę, z drugiej ta holenderska młodzież zawsze spoko ;)
A co do Eriksena to nie jest żaden wielki news, nim się po prostu interesuje cały piłkarski świat :D

0

Nie no oczywiście. Zdaję sobie sprawę że Boruc to złote, niedocenione dziecko piłki nożnej tylko po prostu cały świat się nie zna ;( Biedak był Messim bramkarzy tylko jakoś tylko w Celticu się poznali na Jego talencie, no co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Nawet najwięksi hejterzy Ter Stegena przyznają, że w tym sezonie wskoczył do samego topu bramkarzy, ale Sawik_10 dalej nie jest przekonany, na Barcelonę za słaby.
Już nawet nie chce mi się pisać ile nam punktów uratował w tym sezonie, zaczynając od ostatniego meczu z Valencia.

14

Narzekacie na szrot typu Vidal, Gomes (nie to żebym ja miał o nich takie zdanie) itd a mamy niby kupić Ziela ? :D Li to ści :D

4

Ty na prawdę jesteś głupi jeśli chodzi o mówienie o Ter Stegenie... No nie da się tego po prostu inaczej wyjaśnić

0

To chyba jednak ja jestem niekumaty :D Bo Ty piszesz po następnej kolejce, a nie w czasie Clasico ?

0

Cały sezon w PK grał bez żadnych przetarć to nagle wszyscy się obudzili, że potrzebuje regularności, nie wiem skąd to przekonanie. Jak gra to zawsze broni świetnie. Ja bym jednak w obronie dał tego Albę na prawej no i w środku pewnie zagra Verma ale tak to spoko

1

Ale Atletico w tym momencie będzie miało już tylko 3 kolejki do końca ;)

0

No korki, zarozumiali ludzie i na każdym kroku korpo i wyścig szczurów :D Żyć nie umierać

0

Cilessen nie gra w lidze, bla bla ileż można

0

Na pewno będą decydowały prywatne sympatie, a nie oglądalność ;)

6

Bożu piłki miej nas w opiece :D

2

Ta a co im teraz pozostało ? Mają się opalać i do końca ma dograć Barca B ? Spoiler te kilka meczy niczyjej sytuacji nie zmieni ani nikogo nie zbawi. Tylko w presezonie trener się do nich przekona albo nie

0

Tak, oprócz LM

0

Ale z drugiej strony nie wiesz czy jak na stadionie jest 95% frekwencji w skali sezonu to czy nie przyszło by więcej gdyby był większy stadion ;) Także ta tabelka mimo że troszeczkę zakłamująca to jest jednak dla nas smutna

1

Łamiąca wiadomość :D

1

Ludziory kochane, już pomijam że było z dziesięć razy, ale dobra można nie śledzić La Rambli. Na prawdę w ogóle nie śledzicie co się dzieje w klubie ? :D
Nie dostaniemy nic

2

W BPL to wygląda kosmicznie wręcz, co mecz pełny stadion, to jest mobilizacja ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?