Łeeee PSG i City to Pay2Win Łeeeeee
Eee dobra kupmy jeszcze Antosia za 120, Eriksena za 150 i może jeszcze Thiago za 80 a no i nie zapominajmy o dwóch młodych z Ajaksu za kolejne pewnie z 70 :D
Last week I was in Rome, with my father :D We went there to watch out favourite football team FC Barcelona. They were playing a game versus local team, AS Rome. They lost horribly and got eliminated from Champions League. I cried a lot and it was worst day in my life :( But Rome is beautiful city with lots of ancient monuments so I will go back there, one day, for sure
Chyba mam jakiś problem z ocenianiem Pique :D Zawsze w drugiej części sezonu mam tendencję do wybielania Jego występów ;)
Mam też wątpliwości co do oceny Luisa za ten mecz. Oczywiście strzelił bardzo ważną bramkę, ale gdzie było te 5 kluczowych podań to ja nie wiem.
Hmm nie wiem co myśleć o tych newsach. Znowu cantera w odstawkę, z drugiej ta holenderska młodzież zawsze spoko ;)
A co do Eriksena to nie jest żaden wielki news, nim się po prostu interesuje cały piłkarski świat :D
Nie no oczywiście. Zdaję sobie sprawę że Boruc to złote, niedocenione dziecko piłki nożnej tylko po prostu cały świat się nie zna ;( Biedak był Messim bramkarzy tylko jakoś tylko w Celticu się poznali na Jego talencie, no co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Nawet najwięksi hejterzy Ter Stegena przyznają, że w tym sezonie wskoczył do samego topu bramkarzy, ale Sawik_10 dalej nie jest przekonany, na Barcelonę za słaby.
Już nawet nie chce mi się pisać ile nam punktów uratował w tym sezonie, zaczynając od ostatniego meczu z Valencia.
Cały sezon w PK grał bez żadnych przetarć to nagle wszyscy się obudzili, że potrzebuje regularności, nie wiem skąd to przekonanie. Jak gra to zawsze broni świetnie. Ja bym jednak w obronie dał tego Albę na prawej no i w środku pewnie zagra Verma ale tak to spoko
Ta a co im teraz pozostało ? Mają się opalać i do końca ma dograć Barca B ? Spoiler te kilka meczy niczyjej sytuacji nie zmieni ani nikogo nie zbawi. Tylko w presezonie trener się do nich przekona albo nie
Ale z drugiej strony nie wiesz czy jak na stadionie jest 95% frekwencji w skali sezonu to czy nie przyszło by więcej gdyby był większy stadion ;) Także ta tabelka mimo że troszeczkę zakłamująca to jest jednak dla nas smutna
Ludziory kochane, już pomijam że było z dziesięć razy, ale dobra można nie śledzić La Rambli. Na prawdę w ogóle nie śledzicie co się dzieje w klubie ? :D
Nie dostaniemy nic
0
No chyba były jakieś plotki albo nawet oficjalne info że to nie koniec. Ale nie jestem w sumie pewien.
0
Ernesto Valverde nie lubi tego :D
6
Łeeee PSG i City to Pay2Win Łeeeeee
Eee dobra kupmy jeszcze Antosia za 120, Eriksena za 150 i może jeszcze Thiago za 80 a no i nie zapominajmy o dwóch młodych z Ajaksu za kolejne pewnie z 70 :D
8
No wiesz jak chłop w 6 minut robi 6 strat to nie wiem :D
1
Nie chciałem chłopakowi za bardzo ułatwiać życia ale nie mogłem się powstrzymać :D
0
No no i wymiana rzeczywistości na fifę i git majonez
74
Last week I was in Rome, with my father :D We went there to watch out favourite football team FC Barcelona. They were playing a game versus local team, AS Rome. They lost horribly and got eliminated from Champions League. I cried a lot and it was worst day in my life :( But Rome is beautiful city with lots of ancient monuments so I will go back there, one day, for sure
3
Po czasie wydaje się, że ten kurs na zwycięstwo Romy był śmiesznie wysoki ;(
1
Chyba mam jakiś problem z ocenianiem Pique :D Zawsze w drugiej części sezonu mam tendencję do wybielania Jego występów ;)
Mam też wątpliwości co do oceny Luisa za ten mecz. Oczywiście strzelił bardzo ważną bramkę, ale gdzie było te 5 kluczowych podań to ja nie wiem.
0
Tylko dzięki znakomitej grze Valencii nie będą w tym roku walczyć o LM ;) to by dopiero była sensacja
1
Skończyć remont mieszkania .. więc raczej nie będzie kasy na wyjazdy :/ Plan jest taki żeby odgruzować rower i trochę pojeździć :D
8
Co Wy kibicujecie Barcelonie od wczoraj ? Po prostu nie zagra i tyle, po co w ogóle ten temat wałkować
0
O chyba nie widziałeś Gomesa w Valencii. Zielińskiemu jeszcze bardzo daleko do Jego poziomu
Edit chociaż wczoraj jedno ładne podanko dał, nie przeczę
0
Hmm nie wiem co myśleć o tych newsach. Znowu cantera w odstawkę, z drugiej ta holenderska młodzież zawsze spoko ;)
A co do Eriksena to nie jest żaden wielki news, nim się po prostu interesuje cały piłkarski świat :D
0
Nie no oczywiście. Zdaję sobie sprawę że Boruc to złote, niedocenione dziecko piłki nożnej tylko po prostu cały świat się nie zna ;( Biedak był Messim bramkarzy tylko jakoś tylko w Celticu się poznali na Jego talencie, no co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Nawet najwięksi hejterzy Ter Stegena przyznają, że w tym sezonie wskoczył do samego topu bramkarzy, ale Sawik_10 dalej nie jest przekonany, na Barcelonę za słaby.
Już nawet nie chce mi się pisać ile nam punktów uratował w tym sezonie, zaczynając od ostatniego meczu z Valencia.
14
Narzekacie na szrot typu Vidal, Gomes (nie to żebym ja miał o nich takie zdanie) itd a mamy niby kupić Ziela ? :D Li to ści :D
4
Ty na prawdę jesteś głupi jeśli chodzi o mówienie o Ter Stegenie... No nie da się tego po prostu inaczej wyjaśnić
0
To chyba jednak ja jestem niekumaty :D Bo Ty piszesz po następnej kolejce, a nie w czasie Clasico ?
0
Cały sezon w PK grał bez żadnych przetarć to nagle wszyscy się obudzili, że potrzebuje regularności, nie wiem skąd to przekonanie. Jak gra to zawsze broni świetnie. Ja bym jednak w obronie dał tego Albę na prawej no i w środku pewnie zagra Verma ale tak to spoko
1
Ale Atletico w tym momencie będzie miało już tylko 3 kolejki do końca ;)
0
No korki, zarozumiali ludzie i na każdym kroku korpo i wyścig szczurów :D Żyć nie umierać
0
Cilessen nie gra w lidze, bla bla ileż można
0
Na pewno będą decydowały prywatne sympatie, a nie oglądalność ;)
6
Bożu piłki miej nas w opiece :D
2
Ta a co im teraz pozostało ? Mają się opalać i do końca ma dograć Barca B ? Spoiler te kilka meczy niczyjej sytuacji nie zmieni ani nikogo nie zbawi. Tylko w presezonie trener się do nich przekona albo nie
0
Tak, oprócz LM
0
Ale z drugiej strony nie wiesz czy jak na stadionie jest 95% frekwencji w skali sezonu to czy nie przyszło by więcej gdyby był większy stadion ;) Także ta tabelka mimo że troszeczkę zakłamująca to jest jednak dla nas smutna
1
Łamiąca wiadomość :D
1
Ludziory kochane, już pomijam że było z dziesięć razy, ale dobra można nie śledzić La Rambli. Na prawdę w ogóle nie śledzicie co się dzieje w klubie ? :D
Nie dostaniemy nic
2
W BPL to wygląda kosmicznie wręcz, co mecz pełny stadion, to jest mobilizacja ;)