0

Ja tam przedłużam co najmniej do soboty do 16:15. Wtedy się okaże czy można powoli kończyć czy trzeba kupić więcej czarnych ciuchów

0

Powiem tak mi się wydaje, że to zależy od humoru sędziego ... Jak Go wcześniej w meczu zawodnicy wkurzali mocno to od razu za bezczelną symulkę da kartkę. Jak mecz się toczy w dobrej atmosferze to mimo że sytuacje się powtarzają będzie kazał wstawać i grać dalej. Oczywiście nie powinno tak być, że decyzja zależy od widzi mi się sędziego i może tak nie jest (w sensie może przepisy dokładnie to regulują), ale wizualnie tak to właśnie dla mnie wygląda

0

Prawie, wygraliśmy ostatnie rozgrywki w starym formacie ;)

0

Cała prawda ;) Mamy za dobrze po prostu jak słusznie panowie redaktorzy stwierdzili. Dobra oglądam dalej

0

Jeśli plotki są prawdą i dostanie 37mln - 45% podatku to będzie zarabiał trochę ponad 2x więcej. Tyle jeśli chodzi o główny deal, ciekawe czy jest coś jeszcze

0

Fuck Meksyk miał cesarza ? :D Jako człowiek w miarę ogarniający historię, jestem w szoku, Rambla po raz kolejny uczy ;)

0

1. Real 6/25
2. Barcelona 4/25
3. Ac Milan 3/25

0

Kolega wyżej wyjaśnił, ma bezterminowy kontrakt czyli odchodząc go nie zrywa

1

Jeśli chcemy jeszcze kiedyś cieszyć się takim pokoleniem, które właśnie powoli odchodzi to sorry, te transfery, które już są klepnięte ok, ale poza tym stawiać tylko i wyłącznie na naszą młodzież. Trudno, trzeba zaryzykować. Żadnego starania się o Erriksenów, de Jongów czy inne wynalazki. Jak chcemy mieć oddanych i walczących dla barw zawodników to muszą pochodzić z La Masii. Nie wiem czy są na rynku takie perełki jak Mascherano, które byłyby w stanie tak pokochać ten klub

2

Całe nic

8

"Pan Piękny się zepsuł" :D

0

No wiesz na 25 razy w nowym formacie wygrali ją 6 razy. Oczywiście to stwierdzenie zacytowane dalej pozostaje hiperbolą, ale mają zdecydowanie najlepszy bilans

0

Buńczuczne i smutne, ale ostatnimi czasy prawdziwe

1

Oczywiście że jest potrzebny. Po pierwsze to co ostatnio Suarez wyprawia to jest zbrodnia, ale nawet jak zacznie grać tak jak na początku roku to czasu nie oszukamy. A po drugie jeśli chcemy dalej katować to 4-4-2 to do cholery trzeba to grać dwoma napastnikami! A nie Suarezem i Leo który biega po całym boisku i tego pierwszego zostawia samego

3

Złota odznaka Internet Explorera już do Ciebie leci

0

Tak tak bo ja też jestem ukrytym kibicem Realu, to już wiemy

0

Z tymi polskimi składnikami to trochę pojechałeś :D

1

Na szczęście statystyka i historia nie zapomni ;) Ta drużyna zrobiła wielki krok w stronę dogonienia Realu pod względem wygrywanej ligi

1

A nie dostałeś w szkole jazdy ? Moja narzeczona dostała jakiś link żeby się zalogować i 3 miechy mogła korzystać

0

Niektórzy dużo jeżdżą samochodem i nie mają możliwości albo chęci słuchać muzyki z telefonu :D
A tak bardziej w temacie to pierd**** Sławomir ...

0

Straszna sprawa :D Ronaldo sobie podbija piłkę i strzela karne z woleja, to Wojtek sobie kopał dołek, każdy ma swoje tricki :D

1

Problemem naszej pomocy jest to (nie liczę Iniesty bo wiek robi swoje, jest przez to nieregularny i widać, że już dość zmęczony) że nikt tam nie potrafi dłużej przytrzymać piłki. Oczywiście jest Leo, ale jak do Niego doskakuje 2-3 obrońców albo akurat ma gorszy dzień to się robi wielka kupa. Każdy chciałby tylko zagrać do najbliższego, ale sorry, w takim meczu jak z Romą, nie ma najbliższego bo wszyscy są kryci. Trzeba czasami zrobić coś z i niczego i wtedy jest porażka. Brak jakiegokolwiek dryblingu i niewystarczający przegląd pola, połączony z brakiem wychodzenia na pozycje i robi się dramat, trzeba grać do tyłu i walić długie piłki prosto do przeciwnika. Oczywiście Barca kiedyś też się potrafiła pogubić pod na prawdę dobrym pressingiem przeciwnika, ale większość zespołów, nie śmiała do nas wyjść tam wysoko bo każdy z pomocników potrafił jednym genialnym zagraniem ominąć całą linię i zrobić nagle sytuację korzystną dla napastników. Teraz tego strachu nie ma

0

Nie wydaje mi się żeby przyjście Griezmanna albo Coutinho coś zmieniło pod względem charakteru w szatni. To są kolejni grzeczni chłopcy, świetni piłkarze, ale nie za wielkie osobowości gdy chodzi o liderowanie.
Z odejściem Mascherano zabrakło nam bardzo takiego kogoś w szatni, to był gość, który nie miał myślę problemu, nie zgodzić się nawet z Messim. Bardzo tęsknię za kimś takim jak Puyol, ale następcy na horyzoncie nie widać.
Oczywiście również nie zwalniał bym jeszcze Valverde, niech przepracuje presezon z tymi zawodnikami, z którymi faktycznie chce zostać i zobaczymy co z tego będzie.
Co do meczu Realu, oczywiście się nie zgadzam, ale nie będę już przynudzał

0

Po odejściu Mascherano straciliśmy ostatniego gościa z wielkim charakterem. Pique może i jest spoko gościem, ale nikt nie widzi w nim przywódcy tylko śmieszka

2

Wszystko dokładnie w punkt

34

O nie Messi w tej obskurnej koszulce :D

0

Wydaje mi się, że czysto finansowo to wyszliśmy gdzieś na zero, jeśli straciliśmy to na pewno nic wielkiego. To co byśmy dostali od UEFA oddalibyśmy piłkarzom w premiach

0

- cały fragment z Millerem przegenialny :D

5

Wszystko fajnie, też się zgadzam, ale jeśli zarząd faktycznie jako argument podawał by tylko ostatni mecz, to jest to trochę niepoważne

7

Zepsuli Ani Lewego :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?