Ustawione losowanie, wszyscy faworyci wylosowali underdogów, ależ będą półfinały :D Brakowało chwilki i z faworytów by został tylko Bayern po dwóch samobójach :D
Bo był ewidentny i każdy obiektywny obserwator na świecie to powie. Oczekujesz od Buffona, że wyjdzie i powie "Nie no poniosły mnie emocje, oczywiście karny zasłużony" ? Błagam
Ciekawe to jest. Ramos i Jego odcinanie prądu ciąg dalszy chciało by się powiedzieć ;) Tym bardziej liczę, że wylosują Liverpool, bez Niego ich obrona jest dramatyczna
To prawda. Liverpool zagrał bardzo dobre 3 z 4 połów. Roma też mniej więcej tyle. Real zagrał dobrze 2/4 i to powiedzmy w Turynie i tak trochę na farcie że nic nie stracili. Bayern zagrał moim zdaniem jedną dobrą połowę no ale wystarczyło
Popchnął go najpierw dwa rękami (to jest to niby padanie Lucasa jeszcze przed kontaktem), a potem dołożył kopa z półobrotu pod żebra :D No faktyczne sporny karny jak ch** :D
Aa to sorki, nie słucham tych "ekspertów", szkoda zdrowia ;) No za dzisiaj to po stronie Realu nie ma tak na prawdę nikogo do wyróżnienia. Benzema jak na siebie nieźle... oh wait :D
Co ? :D Jak dla mnie to poza linię wyznaczaną przez ostatniego obrońcę wystawała mu tylko ręką, czyli część ciała, którą według przepisów nie można prawidłowo strzelić bramki. Więc spalonego oczywiście być nie powinno
Bayern solidny ale bez szału i skuteczności, Liverpool dziki z polotem. Myślę, że Real wcale nie ma największych szans na zwycięstwo. Przemawia za nimi tylko doświadczenie
0
Wyciągaj z 200 baniek z kieszeni i wspomóż klub ;)
0
A da się Ją tanio kupić do Barcelony ?
3
No tak szczególnie z nami to pokazali, eh ludzie. Pokory i szacunku dla przeciwnika nie nauczycie się chyba nigdy
0
Ustawione losowanie, wszyscy faworyci wylosowali underdogów, ależ będą półfinały :D Brakowało chwilki i z faworytów by został tylko Bayern po dwóch samobójach :D
0
Haha :D Pierwsza część spoko, ale znalezienie powiązania między Polsatem, a dobrą grą Barcelony jest dość karkołomne :D
1
Uu widzę, że ktoś przypadkiem zostawił po meczu włączoną reżimówkę :D Katastrofalny w skutkach błąd
0
Bo był ewidentny i każdy obiektywny obserwator na świecie to powie. Oczekujesz od Buffona, że wyjdzie i powie "Nie no poniosły mnie emocje, oczywiście karny zasłużony" ? Błagam
0
Ciekawe to jest. Ramos i Jego odcinanie prądu ciąg dalszy chciało by się powiedzieć ;) Tym bardziej liczę, że wylosują Liverpool, bez Niego ich obrona jest dramatyczna
1
O ciekawostka ;) Skąd info ?
2
Nie no była "setka" Dembele na pustą z połowy boiska :D
14
Haha :D tak jest najpierw musiał przejść chrzest bojowy na Twitterze ;)
7
Eh młody niepotrzebnie prowokuje :D
1
No bardzo ładna analiza, potwierdza tylko że spalonego NIE było, wystarczy znać przepisy
0
To prawda. Liverpool zagrał bardzo dobre 3 z 4 połów. Roma też mniej więcej tyle. Real zagrał dobrze 2/4 i to powiedzmy w Turynie i tak trochę na farcie że nic nie stracili. Bayern zagrał moim zdaniem jedną dobrą połowę no ale wystarczyło
1
"Nie domagam się dyskwalifikacji" - ta jasne :D
A tak serio to nie wiem jak się na to zapatrują przepisy
0
No to będzie lipa w szatni
1
Sport to nie jest najrzetelniejsze źródło informacji. Oby to nie była prawda
2
Popchnął go najpierw dwa rękami (to jest to niby padanie Lucasa jeszcze przed kontaktem), a potem dołożył kopa z półobrotu pod żebra :D No faktyczne sporny karny jak ch** :D
1
No dokładnie! powinien dokładać za granie w takim wspaniałym klubie :D
1
Aa to sorki, nie słucham tych "ekspertów", szkoda zdrowia ;) No za dzisiaj to po stronie Realu nie ma tak na prawdę nikogo do wyróżnienia. Benzema jak na siebie nieźle... oh wait :D
3
No cóż a patrząc obiektywnie ? Wywalczył im półfinał, strzelił 3 z 4 bramek. W drugim meczu oczywiście padaczka i symulki, ale w pierwszym świetnie
0
O kurczaczki o który przepis dokładnie o tym wspomina ?
4
Co ? :D Jak dla mnie to poza linię wyznaczaną przez ostatniego obrońcę wystawała mu tylko ręką, czyli część ciała, którą według przepisów nie można prawidłowo strzelić bramki. Więc spalonego oczywiście być nie powinno
0
Też tak uważam
1
No bez kitu, ten kto napisał ten scenariusz jest dla kibiców Barcelony okrutny
3
O nie jeszcze brakowało kwestionowania wczorajszego karnego :D
0
Hahaha :D Wiedziałem! Pieprzona masoneria :D
0
A no właśnie ;/ Prosili się o tą bramkę, tak jak my wczoraj całą drugą połowę. Nie można tak grać, szczególnie że oni byli dzisiaj na fali
1
Też tak uważam, mimo mojej całej nienawiści w tym momencie do Madrytu
0
Bayern solidny ale bez szału i skuteczności, Liverpool dziki z polotem. Myślę, że Real wcale nie ma największych szans na zwycięstwo. Przemawia za nimi tylko doświadczenie