8

Real przebił sam siebie, tym razem awansuje po golu w 98 minucie xD

0

Dokładnie :D

1

No co ? :D Nie uznał prawidłowej bramki i podyktował słusznego karnego ? Na prawdę skandal

3

Dobra dziękujemy Juventusowi za emocje i bardzo ładny mecz, ale jak ktoś pisze że to było wydrukowane to jest po prostu głupi

0

tak

0

A nie mówiłem że w 93

0

To co standardowo w 93 ?

2

Trochę się zrobiła obrona Częstochowy. Ciekawe że dopiero po zejściu Modrica

1

Sevilla z 5min temu w poprzeczkę po dośrodkowaniu z wolnego. Tak to raczej przepychanka w środku, Bayern miał sporo okazji ale skuteczność żałosna

0

No jeszcze jedna i są w dupie :D Jeszcze niech Sevilla strzeli bramkę żeby były emocje na TVP

0

Zobaczcie te zmiany :D Już mi szkoda strzępić ryja. Nie idzie to po przerwie wychodzą jeszcze bardziej ofensywnie

0

No Real chociaż dzisiaj gra w piłkę i kreuje sytuacje, jako tako. Więc kibice mimo gorszego wyniku do przerwy niż my, mogą mieć nadzieję

1

Ooo Real walczy o odebranie nam tytułu po raptem 24 godzinach

0

Teraz słabiej, szkoda że na początku nie wcisnęli drugiej

12

Nie no coś Ty, wychodzimy z założenia że Roberto można pierdol*** na jakąkolwiek pozycję, w dowolnym meczu. Lewa obrona, prawa obrona, środek pomocy, skrzydełko. Jakiś problem ? Z Valencia wyjdzie na 9 albo na bramce

1

Żaden z piłkarzy wczoraj nie był przemęczony bo w 85minucie jakoś nagle potrafili zapieprzać jak małe motorki... Skończmy z tym mitem bo się płakać chce jak to czytam

0

A ja się dla odmiany zgodzę ;) Valverde dołożył oczywiście swoją cegiełkę do wczorajszej porażki, jak z resztą wszyscy, ale nie uważam żeby był głównym złym w tym momencie. Podobnie jak Ty, w sierpniu taką końcówkę sezonu brałbym w ciemno, pod względem wyników.

1

Po pierwsze nie ma takiego przepisu, że w miejscu publicznym spożywanie alkoholu jest zabronione ;) A po drugie Lecha Free na pewno możesz

5

Z wyjątkiem Iniesty i Messiego ?! A od czego Oni są kapitanami ? Żeby lepiej się prezentować na boisku z opaską ?! Z całym szacunkiem dla legendy Andresa, ale wczoraj nie dało się na Niego patrzeć. Był absolutnie bezradny i nawet nie próbował. Z resztą to samo można powiedzieć o Leo, zero walki, zero przykładu dla kolegów

1

Masz rację, graliśmy pierwsze i ostatnie pięć minut meczu. Reszta to było rozpaczliwe wybijanie piłki. W momencie kiedy wyszli na drugą połowę tak samo za przeproszeniem obsrani już wiedziałem że będzie źle. Powiedziałem sobie, że jak jakimś fartem nie wciśniemy bramki to odpadniemy.

0

Jak dla mnie głównym faworytem w tym momencie jest Liverpool. Po prostu najbardziej mi się podoba jak grają. Mają jakość i zaangażowanie

0

Ja się zgadzam, że pod względem szeroko rozumianego stylu, głównie gry, ale też stylu w jakim odpadamy,, to będzie jeden z gorszych, o ile nie najgorszy, sezon jaki pamiętam ;/ Natomiast pod względem wyników mimo wszystko będzie świetny, o ile oczywiście nie odstawimy jeszcze na koniec jakieś niewyobrażalnej kaszany

0

Dlaczego sam się oszukuje ? Zachowujecie się jak rozpieszczone dzieciaki. Wygramy dwa puchary (no oczywiście nic pewnego, ale hipotetycznie), a wy i tak uznacie że sezon do dupy... Przecież to jest żenujące. Nawet jeśli Real obroni tą LM po raz kolejny, to nasz sezon będzie znakomity, a jak jeszcze wygramy w lidze bez porażki, to w ogóle będzie historyczny.

0

Ta polityka oszczędzania w ten sposób Messiego jest bardzo dobra i skuteczna. Nie rozumiem tylko jakim cudem się od niej nie odchodzi na te raptem kilka najważniejszych meczy w sezonie

0

Nie, po prostu Real się na nich rzuci jak psy gończe i taka będzie różnica. Mimo że są słabi w tym sezonie, podobnie jak my, to u nich w tej LM widać zaangażowanie na 110%, u nas może na 50

0

Ale to wystarczyło nawet zobaczyć 10 ostatnich minut tego meczu.. Roma przestała grać swój styl i się obsrali że już mają wynik i mało brakowało a by sfrajerzyli gorzej niż my. Trzeba się trzymać swojej koncepcji gry i tyle, nie patrzeć na tablicę wyników

0

Rozumiem, że jak miał piłkę to od razu był otoczony i nie bardzo miał co zrobić bo cała reszta patrzyła tylko jak osły co On zrobi. Ale bez piłki był cholernie irytujący, 2:0 a On dalej człapie... :/ Ja rozumiem, że w większości meczów musi te siły oszczędzać, ale litości, jak zaraz mamy odpaść z LM, to można ruszyć te cztery litery i pograć pressingiem. Eh szkoda gadać

14

"Dobrze, dobrze, jest jeszcze brameczka zapasu, wszystko świetnie, dalej możecie sobie nie biegać. Jest git." mniej więcej coś takiego, potwierdzone info

1

Roma go home, You're drunk

1

No ale nikt już nie będzie mówił, że mecze Barcy nudne i bez emocji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?