0

Tak dlatego nie kibicuję im nigdy bo to zazwyczaj oni są zaraz za nami i zdobyte przez nim punkty nigdy nie są dobre. A teraz wygramy ligę tak czy tak, więc również nie widzę sensu żeby im kibicować wbrew sobie. Szczególnie, że nawet lubię Atletico

0

No nie, jako wierny kibic Barcelony będę kibicował Realowi, na pewno. Zawsze będę się cieszył z ich porażek, chyba że miały by nam bezpośrednio zapewnić mistrzostwo

0

Wszystko powolutku, ostatnio zmienił się też terminarz i tabela ligi

15

Jeśli już chcesz być taki precyzyjny to powinieneś wiedzieć, że z "tradycją" robienia szpaleru po KMŚ wcale nie zerwała Barcelona, tylko Sevilla w tamtym sezonie... A robienie szpaleru dla mistrza ligi to nie jest poniżanie tylko piękna tradycja i gdyby nie kretyn Mourinho to nadal byłoby to tak odbierane

8

No chyba nie :D Zaraz handlu

21

Hmm chyba jednak Oblak :D

5

Roberto bardzo przyzwoicie, On widać nieźle gra wszędzie. Semedo jak najbardziej w gazie. Przy bramce mógł trochę szybciej wracać, a tak to bardzo bardzo dobrze. Fajna współpraca z Dembele na skrzydle

1

I chyba w każdym z tych meczy strzelał bramkę z poza pola karnego co też jest dość nietypowe ;)

1

Zależnie od kalibru "przestępstwa" :D Jak na dzień to nawet się nie można odwoływać po prostu trzeba ochłonąć ;) Jak na dłużej (tego już nie wiem z doświadczenia) to podobno można negocjować skrócenie

1

Może dlatego że był rasistowski i głupi ?

0

W tym roku kończy 33 lata. Na duży kontrakt w europejskim klubie i tak już nie ma szans. Jeśli mu u nas dobrze to zostanie, a jak chce sobie dorobić to może jakieś Chiny albo MLS

0

Benzi to jest jednak Pan Asystent :D

0

Mi jest w zasadzie obojętne. Lubię Pepa jako trenera owładniętego taką a nie inną wizją futbolu. Z drugiej strony zaraz po Chelsea, City jest moim drugim najmniej lubianym klubem w BPL. Także niech tam się dzieje co chce. Trzeba mu oddać, że zdominował w tym sezonie rozgrywki, jak nikt inny wcześniej, gdyby nie zdobyty dzisiaj tytuł frajerów kolejki zapewnili by sobie mistrza najszybciej w historii

4

Oby co najmniej na 45 ;)

0

Luzik, też byłem w szoku, jeśli dobrze pamiętam to machnął chyba 11.5km

62

Skubany, znalazł wymówkę na kolejne piwo :D Polak potrafi!

2

Coutinho przecież też z piękną asystą do Messiego ;) Właśnie w tym meczu, w pierwszej połowie oczywiście, środek pola mi się wyjątkowo podobał, wreszcie poszło kilka ciekawych piłek do przodu, nawet Gomes miał jedno kluczowe podanie chociaż minimalnie spóźnione

0

Nie to że z Romą przebiegł najwięcej :D

0

To że nie wiemy jest akurat dla mnie spoko, nie o tym jest ten serial i fajnie nawet zostawić taką tajemnicę ;) Natomiast ostatnie sceny z panią inspektor i Profesorem są jednak trochę zbyt naiwne na tak fajny serial

2

Serio z tak pięknego serialu chciałbyś zrobić kolejną operę mydlaną ? ;/

0

Też uważam, że to jest chyba jakiś prank

7

Bardzo w porządku pierwsza połowa, gdyby nie Suarezinho w wybornej formie to mógł mieć asystę. Na początku drugiej niewidoczny jak z resztą cały zespół, ale na koniec odpalił jeszcze bardzo ładną asystę ;) Będą z Niego ludzie
EDIT + fajna współpraca z Semedo

0

Mimo mojej pogardy do tej ligi, to też mi to nie w smak :/ Zdecydowanie wolę Lecha albo Jagę

0

No właśnie nie bo miałem traumę od małego :D

0

No chyba nie naszej najcudowniejszej ligi we wszechświecie ? :D Dopiero się doczłapali do pierwszej czwórki

1

Jakiej ligi ?

5

Haha :D Mnie mama straszyła, że magi jest z końskich kopyt :D To chyba ten sam kaliber urban stories :D

1

Oczywiście masz rację, to jest efekt zbyt dużej liczby sukcesów. Większość kibiców nie pamięta po prostu już gorszego okresu. Nawet ja ledwo pamiętam czasy bez sukcesów, a kibicuję od 2002 roku (miałem 12 lat, więc nie tak świadomie jak potem, ale już wiedziałem, że na pewno kibicuję właśnie temu klubowi). Przyjdą (oby nie) ze dwa sezony bez żadnych sukcesów i ze słabą grą to się atmosfera oczyści

1

Bzdury bzdury bzdury :D Tylko część o Suarezie ma sens

3

Jak dla mnie wszystko jest ok, tylko faktycznie mógłby nie trzymać tej ostatniej zmiany do 85+ minuty. To już lepiej w ogóle jej nie robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?