No zarzucasz trenerowi który gdzie nie pójdzie to odbudowuje klub, że każdy na jego miejscu zrobiłby to samo. Tylko ciekawe czemu innym jakoś nie szło. Trochę powagi. O odmienieniu Barcelony nawet mi się pisać nie chce. Przychodzi gość do Bayernu który nie wygrał ligi od dwóch sezonów (co dla tego klubu jest ewenementem) i zaczyna serię czterech sezonów kompletnej dominacji. Idzie do City, ze zlepka piłkarzy za głupio wydane petrodolary, robi zespół, który demoluje ligę angielską jak żaden w historii. I to jest trener, którego mógłby zastąpić przeciętny Kowalski, kur** gościu, miej choć trochę pojęcia o tym o czym piszesz
Ja jeszcze nie skreślam City, ale też bardzo się cieszę z tego wyniku i mam nadzieję, że LFC awansuje :) Jeśli Sevilla nie zaskoczy to będziemy mieli mega półfinały
Następni krzyżowcy, którzy będą oceniać kto może się czuć obywatelem danego kraju, przez pryzmat koloru skóry czy innych debilnych kryteriów. Litości, dalibyście sobie spokój
Ale przecież ludzie mają głęboko w du*** czy Ronaldo albo Messi płacą podatki. Nikt nie mówi, że któryś z nich to jest nieskazitelny chłopczyk, posągowy wzór cnót wszelkich. Większość ludzi raczej nie znosi Ronaldo za butę, arogancję i mówienie w każdym wywiadzie że jest najlepszy. No z całym szacunkiem, ale to tych dwóch panów różni bo nie słyszałem nigdy żeby Messi o sobie powiedział, że jest najlepszy
To jeśli mają przejść lepsi a nie ci od farta to po wczorajszym meczu powinna przejść ewidentnie Sevilla. Bayern grał fatalnie i wcisnął dwie bramki po rykoszetach. Lewy to w ogóle miał piłkę ze trzy razy przy nodze.
Serio ? Nie mieli być przerzuceni ? No to w sumie dobrze dla nich, ale jak to organizacyjnie wygląda to nawet nie chcę myśleć :D Dobrze, że jeszcze nie mam dzieci
Ale czym się mają kierować ? Masz jakiegoś zwierzaka albo miałeś ? Mam na myśli typowo domowego, a nie hodowlanego na wsi. Przecież jak jesteś normalny to chcesz dla niego jak najlepiej, więc nie widzę w ogóle powodu zdziwienia, że powstają takie miejsca. Chyba, że po prostu uważacie, że jak to się nazywa kawiarnia to podaje się tam kotom kawę... Edit: a poza tym jak słusznie zauważył kolega wyżej to jest zupełnie inny model biznesowy, z tego co wiem to zaczerpnięty z Japonii, gdzie nie ma za bardzo miejsca w małych mieszkaniach na trzymanie zwierząt
Uu grubo ;) Po takich słowach z miejsca powinien dostać proces, oczywiście jeśli nie są prawdą. Jeśli nie będzie reakcji to znaczy, że to mniej lub bardziej prawda, co byłoby dość przerażające
0
Nie ;) Kończę czwarty sezon Walking Dead, ale stwierdzam, że to chyba będzie mój ostatni. Coraz nudniejsze te odcinki
3
A ja powiem tak, jeśli miałbym pewność, że LM wygra Liverpool (oczywiście jeśli miała by nie wygrać Barca) to biorę "The Invincibles" w ciemno ;)
9
Najbardziej widać te minuty po Suarezie i Roberto moim skromnym zdaniem
4
Nie no generalnie 3:0 na wyjeździe jest trochę lepsze :D Ale to detal w zasadzie, który o niczym nie przesądzi, 4:1 więcej niż wystarczające
3
No zarzucasz trenerowi który gdzie nie pójdzie to odbudowuje klub, że każdy na jego miejscu zrobiłby to samo. Tylko ciekawe czemu innym jakoś nie szło. Trochę powagi. O odmienieniu Barcelony nawet mi się pisać nie chce. Przychodzi gość do Bayernu który nie wygrał ligi od dwóch sezonów (co dla tego klubu jest ewenementem) i zaczyna serię czterech sezonów kompletnej dominacji. Idzie do City, ze zlepka piłkarzy za głupio wydane petrodolary, robi zespół, który demoluje ligę angielską jak żaden w historii. I to jest trener, którego mógłby zastąpić przeciętny Kowalski, kur** gościu, miej choć trochę pojęcia o tym o czym piszesz
3
Ale bredzisz chłopie, leć do łóżka się przespać bo chyba za długi dzień był.
7
Serio ? Moim zdaniem jednak Liverpool i Real pokazały się z bardzo dobrej strony.
22
No jak dla mnie Semedo, Rakitic i Pique najbardziej do wyróżnienia
0
Bayern, chciałbym finał z Liverpoolem albo Realem
0
Bardzo ładna odpowiedź ;)
2
No tam w środku pola poszedł ładnie w pewnym momencie :D O jeden zwód za dużo w efekcie ale prawie wyszła maestria z tego
0
Ja jeszcze nie skreślam City, ale też bardzo się cieszę z tego wyniku i mam nadzieję, że LFC awansuje :) Jeśli Sevilla nie zaskoczy to będziemy mieli mega półfinały
3
Ale jaki rzut karny ? ;)
1
Działa
1
A Ty nie jesteś prawdziwym Polakiem bo nie masz krzywego nosa i nie masz na imię Janusz. Równie bzdurne kryterium
7
Bayern jakby zagrał taki mecz jak wczoraj to do drugiego by nie miał po co podchodzić, podobnie jak Juventus
1
Następni krzyżowcy, którzy będą oceniać kto może się czuć obywatelem danego kraju, przez pryzmat koloru skóry czy innych debilnych kryteriów. Litości, dalibyście sobie spokój
0
Ja znam ten kanał od niedawna i też już mnie zniechęcił ;)
2
Tak ;) Wczoraj czytałem i oczywiście przez te ogolone cipki zapadł w pamięć :D
18
Masq trafiłeś na czołówkę odcinka footrola haha :D
0
Ale przecież ludzie mają głęboko w du*** czy Ronaldo albo Messi płacą podatki. Nikt nie mówi, że któryś z nich to jest nieskazitelny chłopczyk, posągowy wzór cnót wszelkich. Większość ludzi raczej nie znosi Ronaldo za butę, arogancję i mówienie w każdym wywiadzie że jest najlepszy. No z całym szacunkiem, ale to tych dwóch panów różni bo nie słyszałem nigdy żeby Messi o sobie powiedział, że jest najlepszy
1
To jeśli mają przejść lepsi a nie ci od farta to po wczorajszym meczu powinna przejść ewidentnie Sevilla. Bayern grał fatalnie i wcisnął dwie bramki po rykoszetach. Lewy to w ogóle miał piłkę ze trzy razy przy nodze.
1
Na jednym kuponie dwa razy przeciwko Barcelonie ? Umrzyj
0
Serio ? Nie mieli być przerzuceni ? No to w sumie dobrze dla nich, ale jak to organizacyjnie wygląda to nawet nie chcę myśleć :D Dobrze, że jeszcze nie mam dzieci
4
Ale czym się mają kierować ? Masz jakiegoś zwierzaka albo miałeś ? Mam na myśli typowo domowego, a nie hodowlanego na wsi. Przecież jak jesteś normalny to chcesz dla niego jak najlepiej, więc nie widzę w ogóle powodu zdziwienia, że powstają takie miejsca. Chyba, że po prostu uważacie, że jak to się nazywa kawiarnia to podaje się tam kotom kawę...
Edit: a poza tym jak słusznie zauważył kolega wyżej to jest zupełnie inny model biznesowy, z tego co wiem to zaczerpnięty z Japonii, gdzie nie ma za bardzo miejsca w małych mieszkaniach na trzymanie zwierząt
12
Komentarz usunięty
0
Gimbazjady to już nie uświadczysz bo uwaga, spoiler alert, nie ma już gimnazjów :D
23
Na prawdę to jest dla Ciebie oznaka tego że świat zmierza w złą stronę ? ...
0
Moim zdaniem oba nie wejdą, ale ja się nie znam na obstawianiu :D
0
Uu grubo ;) Po takich słowach z miejsca powinien dostać proces, oczywiście jeśli nie są prawdą. Jeśli nie będzie reakcji to znaczy, że to mniej lub bardziej prawda, co byłoby dość przerażające