Wszystko zgoda, nikt nikomu nie broni zarabiać w ten czy inny sposób. Tylko niech sobie daruje teksty o byciu wielkim kibicem Barcelony, bo jak jesteś wiernym kibicem to nie ciśniesz beki z klubu, któremu kibicujesz, nie mieszasz jego piłkarzy z błotem i nie spuszczasz się nad największym przeciwnikiem
Generalnie spoko, ale z drugiej strony proponuję się zapisać do Fan Club Barca Polska. Myślę, że nikt nie zbiednieje od 5 dyszek na rok, a to jest już gotowa, dobrze działająca organizacja ;)
Nie wiem czemu wy tak nie szanujecie ligi hiszpańskiej. Chyba za dużo ostatnimi czasy nawygrywaliśmy i się w dupkach poprzewracało. Ligę Mistrzów co prawda zazwyczaj gra się z silniejszymi rywalami ale wystarczy zagrać 7 dobrych spotkań, a tak na prawdę czasami wystarczą 4 (bo można dwumecz rozstrzygnąć w jednym spotkaniu, nie liczę grupy bo szanujmy się kluby które walczą o puchar nigdy nie mają z tym problemu). Do wygrania ligi potrzeba regularności na przestrzeni całego sezonu, a nie od lutego do połowy maja. W tym się może specjalizować Real. Trzeba ich w końcu dogonić w zdobytych mistrzostwach Hiszpanii mimo że do tego jeszcze długa droga
Nie wiem, chyba się nie zmieniło, ale jest w przepisach wyraźnie napisane, że po ćwierćfinałach kartki się kasują. To jak się kasują skoro jeszcze w półfinale się za nie pauzuje ? Mało logiczne Edit Ale nie jestem pewien jak to jest, po prostu zasugerowałem się tym kasowaniem po 1/4. Przekonamy się w przyszłym tygodniu jeśli Lewy albo Roberto (tych dwóch pamiętam) dostaną żółtą
Nie wydaje mi się żeby to była prawda. Przy okazji Lewego było mówione że ważne żeby nie dostał w pierwszym meczu żółtej (zagrożenie zawieszeniem) bo jak dostanie w drugim to już bez znaczenia bo na półfinał i tak się kasują
A to rytm meczowy odnosi się tylko do całego składu, a do poszczególnych zawodników już nie ? :D Poza tym z Las Palmas to akurat będzie ciężko porotować już :D
I to jest właśnie to o czym mówię, tworzenie jakiegoś potwora bez powodu. Real wygrywa, ale też nie gra fajerwerków, a tutaj ludzie w imię jakiejś źle rozumianej poprawności politycznej robią z nich bohaterów, a naszym chłopakom na każdym kroku umniejszają, na prawdę zbiera się na wymioty.
Może nie jest to najbardziej chlubny rekord na świecie, ale rekord to rekord :D Poza tym z czegoś jednak te bramki wynikają, jak wczoraj słusznie zauważył Pique
No ok, ale co drugi komentarz tutaj jest taki że jak trafimy na jakąś mocniejszą drużynę (Real, Bayern,City, Liverpool) to będzie słabo. Pytam się w czym ten Real jest mocniejszy. A Roma nie wiem gdzie tak dobrze grała bo na pewno nie we wczorajszym meczu, Oprócz tych dziesięciu minut gdzie mieli błąd Stegena, potem ładny strzał z lewej strony pola karnego i w końcu bramkę, nie mieli żadnej groźnej sytuacji
Nie no litości ;( Przechodzimy Chelsea i Romę i jest sranie o beznadziejną grę, Real przechodzi PSG i Juventus, jest zachwyt jacy to oni fantastyczni. Oglądajcie czasami te mecze dobrze radzę. Roma wczoraj fajnie grała przez 10 minut co zakończyło się zasłużoną bramką i tyle. Nie trzeba do tego dodawać więcej filozofii
Czy ja wiem ? Mnie tam tylko jedna sytuacja zraziła, jak ładował z prawej nogi prosto w bramkarza, a mógł zagrywać do dobrze wychodzącego Roberto. Ale z drugiej strony napastnik jest od strzelania, ma piłkę w dobrej pozycji to ładuje na bramkę, nie ma w tym niczego dziwnego
Tak, tylko komentatorzy na jedynce zdążyli powiedzieć że Messi z wiekiem coraz mniej strzela z prawej nogi, to dwa najgroźniejsze strzały w meczu były właśnie takie ;D
24
Wszystko zgoda, nikt nikomu nie broni zarabiać w ten czy inny sposób. Tylko niech sobie daruje teksty o byciu wielkim kibicem Barcelony, bo jak jesteś wiernym kibicem to nie ciśniesz beki z klubu, któremu kibicujesz, nie mieszasz jego piłkarzy z błotem i nie spuszczasz się nad największym przeciwnikiem
0
Remisik jak ta lala
0
Nie no ja generalnie też nie :D A już szczególnie z trzecioligowcami eh
0
Już się bałem że do ŁKSu uf
4
Generalnie spoko, ale z drugiej strony proponuję się zapisać do Fan Club Barca Polska. Myślę, że nikt nie zbiednieje od 5 dyszek na rok, a to jest już gotowa, dobrze działająca organizacja ;)
0
No to prawda, ale zazwyczaj Messi dużo bardziej odstaje i jest gdzieś w granicach bardziej MatSa niż zawodników schodzących kolo 60 minuty
0
Kurde miałem nie robić z siebie łosia ale 1 do 250 na taki fajny gadżet, co mi szkodzi :D Zapłacę tego jednego zielonego
4
Uważaj uważaj, już byli tacy co ogłaszali publiczne imprezy i skala ich przerosła :D
0
WOW rzadko ktoś przebiega mniej od Messiego :D *nie liczę bramkarzy i zmienników
0
Nie wiem czemu wy tak nie szanujecie ligi hiszpańskiej. Chyba za dużo ostatnimi czasy nawygrywaliśmy i się w dupkach poprzewracało. Ligę Mistrzów co prawda zazwyczaj gra się z silniejszymi rywalami ale wystarczy zagrać 7 dobrych spotkań, a tak na prawdę czasami wystarczą 4 (bo można dwumecz rozstrzygnąć w jednym spotkaniu, nie liczę grupy bo szanujmy się kluby które walczą o puchar nigdy nie mają z tym problemu). Do wygrania ligi potrzeba regularności na przestrzeni całego sezonu, a nie od lutego do połowy maja. W tym się może specjalizować Real. Trzeba ich w końcu dogonić w zdobytych mistrzostwach Hiszpanii mimo że do tego jeszcze długa droga
1
Hajs osłodzi Ci przegraną Barcy i wygraną Realu trzeci raz z rzędu ? Fajny jesteś kibic
3
Jakiś wzór prosto od Tomka Hajty ?
0
Nie wiem, chyba się nie zmieniło, ale jest w przepisach wyraźnie napisane, że po ćwierćfinałach kartki się kasują. To jak się kasują skoro jeszcze w półfinale się za nie pauzuje ? Mało logiczne
Edit Ale nie jestem pewien jak to jest, po prostu zasugerowałem się tym kasowaniem po 1/4. Przekonamy się w przyszłym tygodniu jeśli Lewy albo Roberto (tych dwóch pamiętam) dostaną żółtą
0
Masz stare info ;)
0
Nie wydaje mi się żeby to była prawda. Przy okazji Lewego było mówione że ważne żeby nie dostał w pierwszym meczu żółtej (zagrożenie zawieszeniem) bo jak dostanie w drugim to już bez znaczenia bo na półfinał i tak się kasują
5
No na pewno mniej niż pytanie po raz tysięczny o to samo
1
Pewnie dlatego że już z nimi nie gramy
0
A to jeszcze Europa ? :D
0
A to rytm meczowy odnosi się tylko do całego składu, a do poszczególnych zawodników już nie ? :D Poza tym z Las Palmas to akurat będzie ciężko porotować już :D
24
Semedo najgorszy na boisku ? :D Że co ? :D
2
Tak a potem płacz, że zawodnicy nie będą mieli regularności i rytmu meczowego :D Wincej narzekania
1
Coś Ty to wszystko dzięki świeżutkiemu Gomesowi :D
1
I to jest właśnie to o czym mówię, tworzenie jakiegoś potwora bez powodu. Real wygrywa, ale też nie gra fajerwerków, a tutaj ludzie w imię jakiejś źle rozumianej poprawności politycznej robią z nich bohaterów, a naszym chłopakom na każdym kroku umniejszają, na prawdę zbiera się na wymioty.
0
I mi i mi :D
25
Może nie jest to najbardziej chlubny rekord na świecie, ale rekord to rekord :D Poza tym z czegoś jednak te bramki wynikają, jak wczoraj słusznie zauważył Pique
0
No ok, ale co drugi komentarz tutaj jest taki że jak trafimy na jakąś mocniejszą drużynę (Real, Bayern,City, Liverpool) to będzie słabo. Pytam się w czym ten Real jest mocniejszy. A Roma nie wiem gdzie tak dobrze grała bo na pewno nie we wczorajszym meczu, Oprócz tych dziesięciu minut gdzie mieli błąd Stegena, potem ładny strzał z lewej strony pola karnego i w końcu bramkę, nie mieli żadnej groźnej sytuacji
0
Mecze superpucharu nie liczą się do obecnego sezonu
1
Nie no litości ;( Przechodzimy Chelsea i Romę i jest sranie o beznadziejną grę, Real przechodzi PSG i Juventus, jest zachwyt jacy to oni fantastyczni. Oglądajcie czasami te mecze dobrze radzę. Roma wczoraj fajnie grała przez 10 minut co zakończyło się zasłużoną bramką i tyle. Nie trzeba do tego dodawać więcej filozofii
2
Czy ja wiem ? Mnie tam tylko jedna sytuacja zraziła, jak ładował z prawej nogi prosto w bramkarza, a mógł zagrywać do dobrze wychodzącego Roberto. Ale z drugiej strony napastnik jest od strzelania, ma piłkę w dobrej pozycji to ładuje na bramkę, nie ma w tym niczego dziwnego
1
Tak, tylko komentatorzy na jedynce zdążyli powiedzieć że Messi z wiekiem coraz mniej strzela z prawej nogi, to dwa najgroźniejsze strzały w meczu były właśnie takie ;D