24

Wszystko zgoda, nikt nikomu nie broni zarabiać w ten czy inny sposób. Tylko niech sobie daruje teksty o byciu wielkim kibicem Barcelony, bo jak jesteś wiernym kibicem to nie ciśniesz beki z klubu, któremu kibicujesz, nie mieszasz jego piłkarzy z błotem i nie spuszczasz się nad największym przeciwnikiem

0

Remisik jak ta lala

0

Nie no ja generalnie też nie :D A już szczególnie z trzecioligowcami eh

0

Już się bałem że do ŁKSu uf

4

Generalnie spoko, ale z drugiej strony proponuję się zapisać do Fan Club Barca Polska. Myślę, że nikt nie zbiednieje od 5 dyszek na rok, a to jest już gotowa, dobrze działająca organizacja ;)

0

No to prawda, ale zazwyczaj Messi dużo bardziej odstaje i jest gdzieś w granicach bardziej MatSa niż zawodników schodzących kolo 60 minuty

0

Kurde miałem nie robić z siebie łosia ale 1 do 250 na taki fajny gadżet, co mi szkodzi :D Zapłacę tego jednego zielonego

4

Uważaj uważaj, już byli tacy co ogłaszali publiczne imprezy i skala ich przerosła :D

0

WOW rzadko ktoś przebiega mniej od Messiego :D *nie liczę bramkarzy i zmienników

0

Nie wiem czemu wy tak nie szanujecie ligi hiszpańskiej. Chyba za dużo ostatnimi czasy nawygrywaliśmy i się w dupkach poprzewracało. Ligę Mistrzów co prawda zazwyczaj gra się z silniejszymi rywalami ale wystarczy zagrać 7 dobrych spotkań, a tak na prawdę czasami wystarczą 4 (bo można dwumecz rozstrzygnąć w jednym spotkaniu, nie liczę grupy bo szanujmy się kluby które walczą o puchar nigdy nie mają z tym problemu). Do wygrania ligi potrzeba regularności na przestrzeni całego sezonu, a nie od lutego do połowy maja. W tym się może specjalizować Real. Trzeba ich w końcu dogonić w zdobytych mistrzostwach Hiszpanii mimo że do tego jeszcze długa droga

1

Hajs osłodzi Ci przegraną Barcy i wygraną Realu trzeci raz z rzędu ? Fajny jesteś kibic

3

Jakiś wzór prosto od Tomka Hajty ?

0

Nie wiem, chyba się nie zmieniło, ale jest w przepisach wyraźnie napisane, że po ćwierćfinałach kartki się kasują. To jak się kasują skoro jeszcze w półfinale się za nie pauzuje ? Mało logiczne
Edit Ale nie jestem pewien jak to jest, po prostu zasugerowałem się tym kasowaniem po 1/4. Przekonamy się w przyszłym tygodniu jeśli Lewy albo Roberto (tych dwóch pamiętam) dostaną żółtą

0

Masz stare info ;)

0

Nie wydaje mi się żeby to była prawda. Przy okazji Lewego było mówione że ważne żeby nie dostał w pierwszym meczu żółtej (zagrożenie zawieszeniem) bo jak dostanie w drugim to już bez znaczenia bo na półfinał i tak się kasują

5

No na pewno mniej niż pytanie po raz tysięczny o to samo

1

Pewnie dlatego że już z nimi nie gramy

0

A to jeszcze Europa ? :D

0

A to rytm meczowy odnosi się tylko do całego składu, a do poszczególnych zawodników już nie ? :D Poza tym z Las Palmas to akurat będzie ciężko porotować już :D

24

Semedo najgorszy na boisku ? :D Że co ? :D

2

Tak a potem płacz, że zawodnicy nie będą mieli regularności i rytmu meczowego :D Wincej narzekania

1

Coś Ty to wszystko dzięki świeżutkiemu Gomesowi :D

1

I to jest właśnie to o czym mówię, tworzenie jakiegoś potwora bez powodu. Real wygrywa, ale też nie gra fajerwerków, a tutaj ludzie w imię jakiejś źle rozumianej poprawności politycznej robią z nich bohaterów, a naszym chłopakom na każdym kroku umniejszają, na prawdę zbiera się na wymioty.

0

I mi i mi :D

25

Może nie jest to najbardziej chlubny rekord na świecie, ale rekord to rekord :D Poza tym z czegoś jednak te bramki wynikają, jak wczoraj słusznie zauważył Pique

0

No ok, ale co drugi komentarz tutaj jest taki że jak trafimy na jakąś mocniejszą drużynę (Real, Bayern,City, Liverpool) to będzie słabo. Pytam się w czym ten Real jest mocniejszy. A Roma nie wiem gdzie tak dobrze grała bo na pewno nie we wczorajszym meczu, Oprócz tych dziesięciu minut gdzie mieli błąd Stegena, potem ładny strzał z lewej strony pola karnego i w końcu bramkę, nie mieli żadnej groźnej sytuacji

0

Mecze superpucharu nie liczą się do obecnego sezonu

1

Nie no litości ;( Przechodzimy Chelsea i Romę i jest sranie o beznadziejną grę, Real przechodzi PSG i Juventus, jest zachwyt jacy to oni fantastyczni. Oglądajcie czasami te mecze dobrze radzę. Roma wczoraj fajnie grała przez 10 minut co zakończyło się zasłużoną bramką i tyle. Nie trzeba do tego dodawać więcej filozofii

2

Czy ja wiem ? Mnie tam tylko jedna sytuacja zraziła, jak ładował z prawej nogi prosto w bramkarza, a mógł zagrywać do dobrze wychodzącego Roberto. Ale z drugiej strony napastnik jest od strzelania, ma piłkę w dobrej pozycji to ładuje na bramkę, nie ma w tym niczego dziwnego

1

Tak, tylko komentatorzy na jedynce zdążyli powiedzieć że Messi z wiekiem coraz mniej strzela z prawej nogi, to dwa najgroźniejsze strzały w meczu były właśnie takie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?