Ja mam takie fazy, w sensie to zależy od tego czy akurat jestem bardziej czy mniej zapracowany. Ten sezon jestem wciągnięty na maksa jak za starych dobrych czasów ;) Ale dwa poprzednie np zupełnie mi jakoś przeleciały. Ale ogólnie Barca to moja wielka miłość, moja narzeczona bywa zazdrosna :D
Kurde miałem napisać, że brałbym kasę od razu, kupił/wybudował sobie dom i żył w miarę normalnie bo tak to byłaby pokusa żeby się opierdzielać bo i tak 4 tysie miesięcznie wpada na konto. Ale tak na szybko policzyłem, że to by była jednak idiotyczna decyzja. Tak to by dostała 780 powiedzmy minus 78 podatku (jeśli jest taki sam jak u nas), a tak powiedzmy że pożyje nawet tylko 50 lat to jest ponad 2.5 miliona
To jest dopiero januszostwo :D Polska gra beznadziejnie to się prujecie że jak to tak można nie wierzyć, przecież to tylko mecze towarzyskie, na MŚ na pewno pokażemy klasę. Argentyna dostaje lanie po całkiem dobrej pierwszej połowie (gdzie mogli prowadzić ze 3-1), bez kluczowego zawodnika i mają nie jechać na mundial.
Dobra ale te drużyny przede wszystkim były mocne w defensywie, z resztą tak samo jak my na Euro. Tym bardziej to co dzisiaj widzieliśmy nie napawa zbytnik optymizmem. Ale Adam to łebski gość, ma jeszcze chwilę na przemyślenie pewnych rzeczy
No dobra jeśli nawet założymy że o to chodziło trenerowi (co jest dość naiwne) to spoko. Tylko że w takim razie oblaliśmy ten test z kretesem. Mogli nam włożyć spokojnie z piątkę
6
Ja mam takie fazy, w sensie to zależy od tego czy akurat jestem bardziej czy mniej zapracowany. Ten sezon jestem wciągnięty na maksa jak za starych dobrych czasów ;) Ale dwa poprzednie np zupełnie mi jakoś przeleciały. Ale ogólnie Barca to moja wielka miłość, moja narzeczona bywa zazdrosna :D
0
Chociaż nie będzie wielkiej niespodzianki kogo wystawi :D
0
Wiesz może czy tą pierwszą (czarną) można gdzieś kupić ? Brałbym
1
Kurde miałem napisać, że brałbym kasę od razu, kupił/wybudował sobie dom i żył w miarę normalnie bo tak to byłaby pokusa żeby się opierdzielać bo i tak 4 tysie miesięcznie wpada na konto. Ale tak na szybko policzyłem, że to by była jednak idiotyczna decyzja. Tak to by dostała 780 powiedzmy minus 78 podatku (jeśli jest taki sam jak u nas), a tak powiedzmy że pożyje nawet tylko 50 lat to jest ponad 2.5 miliona
25
Chcemy zapłacić trochę więcej, żeby nam rozłożyli płatność na dwie raty...
21
Niech ich ukarzą zakazem gry na Mundialu :D
A tak zupełnie serio to oczywiście, że powinni dostać srogą finansową karę
1
No no, mamy ch*** obronę dlatego powołajmy więcej armat z przodu i jakoś to będzie. Najwyżej zagramy 1-2-3-5 :D
5
Wtyczka od prądu znowu w pewnym momencie wypadła eh :D
2
Świetny był, Mirek Baka kozak. Niebieska impreza ze złotymi felgami kozak :D Miałem nawet kilkanaście odcinków w wydaniach płytowych
8
To jest dopiero januszostwo :D Polska gra beznadziejnie to się prujecie że jak to tak można nie wierzyć, przecież to tylko mecze towarzyskie, na MŚ na pewno pokażemy klasę. Argentyna dostaje lanie po całkiem dobrej pierwszej połowie (gdzie mogli prowadzić ze 3-1), bez kluczowego zawodnika i mają nie jechać na mundial.
0
Ja sobie robiłem prywatną symulację i może trochę życzeniowo ale Argentyna półfinał dostała ;)
0
"I ch** bombki strzelił, pucharu nie będzie" :d
0
Dobra ale te drużyny przede wszystkim były mocne w defensywie, z resztą tak samo jak my na Euro. Tym bardziej to co dzisiaj widzieliśmy nie napawa zbytnik optymizmem. Ale Adam to łebski gość, ma jeszcze chwilę na przemyślenie pewnych rzeczy
1
O kurdełe 4:1
0
No dobra jeśli nawet założymy że o to chodziło trenerowi (co jest dość naiwne) to spoko. Tylko że w takim razie oblaliśmy ten test z kretesem. Mogli nam włożyć spokojnie z piątkę
0
Nie, jeśli przegramy z taką drużyną to nie będzie żaden blamaż :D Blamaż to będzie jak nam Senegal w grupie ze 4 załaduje albo Kolumbia
0
Poratuje ktoś szybko linkiem do Argentyny ?
1
Ale że co ta bramka Zielińskiego coś zmienia ? :D Haha :D
0
No to dobrze nas wyjaśnili lol
0
Mi tak się zdawało, że powodem jest ekspansja na rynek chiński i zwiększenie oglądalności właśnie tam, ale może oba powody się nakładają
0
No Rybus ma dobre te wrzutki trzeba powiedzieć. Do Realu by się nadał jak złoto
0
Austria jak ciśnie ten biedny Luksemburg
0
A to ma coś wspólnego z kutią ? :D
47
Ludzie kurde ile razy jeszcze ? Taka jest wymowa portugalska tego nazwiska
5
Mecze towarzyskie polegają na wypuszczaniu przeciwników co chwilę na sam na sam z bramkarzem ? :D Bo czegoś chyba nie kumam
7
To, że jeszcze nie straciliśmy w tym meczu bramki to jest jakiś cud
1
To widzę że Higuain ma sytuacje a Hiszpanie strzelają :D
9
Przecież wiadomo, że by go na rękach nosili ;) Takie to właśnie życie kibica
0
Luzik ja też się dowiedziałem w czasie pierwszej rundy meczy reprezentacyjnych :D
0
Powiezieni ;)