7

Nic takiego, jeden karny z dupska, jeden niegwizdnięty, z jedna może dwie czerwone dla Las Palmas, normalny dzień w pracy hiszpańskiego sędziego. Nie rozumiem skąd to powszechne zdziwienie

6

To na ch** Go bierze na ławkę ?... Jak jest niezdolny do gry to niech siedzi w Ciutat Esportiva i trenuje, a na 15minut sobie wchodzi Paco. Ale moim zdaniem to bzdura bo pokazał tydzień temu że umie

0

Druga najgorsza, co oczywiście niczego nie zmienia

0

Problemem jest to że my też zaczęliśmy robić masę błędów w obronie i pomocy. Atletico w takiej formie, przy takich niedokładnościach jakie są ostatnio, nas rozstrzela

0

Ja się zgadzam niestety. Idę sobie chyba stąd dzisiaj bo zaraz mnie szlag trafi po tym meczu.

0

I co z tego ? Barcelona gra z 18 drużyną w lidzie i ma zależeć od jednej beznadziejnej decyzji sędziego ? (bo co by nam niby dała ta ręka ? Dostał by czerwoną i tyle, w drugiej połowie i tak prawie nie musiał interweniować)

0

A ja tak bo minimum jeden ma obowiązek ...

0

Absolutnie, to nie wina arbitra że przegraliśmy. Oczywiście jak zwykle był beznadziejny, ale nie wiem jak można go obwiniać po tej padaczce

0

Valverde zupełnie bez powodu oddaje 2 punkty przed najważniejszym meczem sezonu... Ja rozumiem że można mieć spadek formy, wszystko ok. Ale zespół 4 dni temu pokazuje, że nie zapomnieli jak się gra w piłkę i wcale nie są jakoś bardzo przemęczeni. A ten wystawia 3 defensywnych pomocników od początku meczu z 18 drużyną La Liga i wystawia od 1 minuty Suareza, który przez cały mecz musi grać jak związany bo nie może dostać żółtej. Już nie chce mi się pisać fatalnej postawie bocznych obrońców, rozkojarzonym Busim i beznadziejnym Paulinho. Messiemu się bardzo chciało, wykartkował na sobie cały zespół przeciwnika i co z tego. Dramat

0

Tak jest! Za mało defensywnych pomocników! Brońmy wyniku kur**

0

Gówno tam. Już przestańcie z tym sędzia. Jest nieudacznikiem i co z tego. Od dzisiaj wiadomo że sędziowie w Hiszpanii są ślepi ? Trzeba wyjść i grać o normalny wynik, a nie stylówa Atletico z początku roku 1:0 i nara. Potem się nie dziwmy że jeden karny/niegwizdnięty spalony i jesteśmy w du***

0

Nie nie jeśli nawet redaktorzy Eleven uważają że przeciwko Barcelonie nie powinno być tego karnego, to na bank go nie było :D

0

Kurcze Paulinho niech sobie gra słabo ale to jak ostatnio Busi jest niedokładny i niechlujny to masakra :(

0

To jest jak najbardziej poprawne zdanie. Po polsku bym to powiedział coś w stylu "Jaka była ta Hiszpania?" W znaczeniu jak Ci się podobała

4

Digne się ładnie podłącza dzisiaj

0

No może nie jest typowo defensywnym pomocnikiem, ale On w kreacji nie daje nic ... ;/

0

Czemu przeciwko drugiej najsłabszej defensywie w lidze gramy trzema defensywnie nastawionymi pomocnikami ? ;(

2

To jest w zasadzie bez różnicy. Jeśli nie zagra we wtorek to równie dobrze może już nie grać do końca sezonu bo sezon się im skończy. A na mundial tak czy tak pojedzie

0

No oprócz geograficznego położenia to faktycznie już prawie nic :D

4

Tak to działa jak dostajesz odpowiednio dużo hajsu to transformujesz w Paulo Coelho

8

No faktycznie dramat zawodnika :D W klasie maturalnej z polskiego dostałem 14 jedynek bo przez cały rok nie odrabiałem prac domowych :D

0

U mnie jest info, że wkrótce będzie dostępny

39

Uuu coś grubego siadło od rana ;)

24

No szacun! Żeby chodzić na Ekstraklasę i to jeszcze w taką piździawę to trzeba mieć jaja ze stali :D

6

Pojedyncze przypadki ?! Wracać do szkoły, a nie pisać bzdury na forach... Aż się smutno robi jak się to czyta. Bohaterów Wam brakuje ?

9

A widziałeś wczoraj żeby Atletico się oszczędzało ? Real się oszczędzał i dostał 1:0 od Espanyolu. Nie ma żartów, te 4 punkty to wcale nie jest dużo z taką formą Atletico.

16

Dokładnie :D Najlepszą obroną jest atak. Ja to bym jeszcze kogoś za Pique znalazł, nie ma się co ograniczać, MATS nam wystarczy i Umtiti jako takie zabezpieczenie

3

No no, już nie mogę się doczekać tego wiecznego przegrzania w +45 w słońcu ... Ja tam już wolę stabilne -5 :D

0

A my mieliśmy wolny poniedziałek. To nie są jakieś primadonny bez kondycji, bez przesady ;) Chociaż oczywiście terminarz mógłby być ułożony inaczej to nie będzie to miało wpływu na mecz

1

Za to Oni muszą przyjechać w sobotę na Camp Nou... Już tak nie płaczcie o ten terminarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?