0

Atletico strzelające 3 bramki i tracące 6 ? :D Brałbym ten wynik w ciemno ale jest nierealny

4

Mam nadzieję że im ładnie dzisiaj korespondencyjnie odpowiemy na te ostatnie goleady ;) Szczególna nadzieja w Coutinho i Dembele #believe

1

No trzeba odszczekać śmieszki :D Brawo za zachowanie, tym bardziej że miał na widelcu hattricka. A Benzema bardzo dobry mecz, przypieczętowany liczbami

0

Święto lasu ;) No szacun

0

W tym sezonie ? Messi, Neymar, Salah, De Bruyne, De Gea to taka piątka która bez wątpienia jest w lepszej formie niż Cristiano

0

Szkoda że ten Munir musiał dzisiaj pauzować ;/ Okazji parę było, możliwe że miałby dzisiaj szansę na brameczkę czy nawet dwie.

3

Wcale nie. Popełnili po prostu trzy błędy i tyle. W pierwszej połowie mieli całkiem sporo okazji do strzelenia bramki

1

Nawet jeśli jest najlepszym piłkarzem w historii klubu pod względem statystyk i trofeów to moim skromnym zdaniem żeby zasłużyć na miano legendy klubu trzeba się wykazać jednak czymś więcej... Za dużo większą legendę mam Ikera czy Raula (z naszych czasów)

0

Vazquez to jest chłopak którego mi najbardziej szkoda w Realu. Mam wrażenie że zawsze jak gra to jest w top3 najlepszych zawodników

3

Właśnie sobie wyobraziłem jak na trawniku za domem pakuje z całej pary bramkę jakiemuś dzieciakowi i robi swoją cieszynkę :D

0

Może Ty byś oddał, może ja bym oddał, może każdy normalny kolega by oddał, ale wiem kto by nie oddał

0

... :/

0

Przepraszać to powinien ten Ruano ;/

1

Komentarz usunięty

0

No nie ma co przesądzać, ale powoli stwarza się szansa, że być może to już ostatnie lata na jej oglądanie, także trzeba się spieszyć ;)

4

Bo nasi to ostatnio grają rewelacyjnie :D Dwa ostatnie mecze gdyby nie błędy obrony to nawet okazji sobie nie stworzyliśmy

2

No trzeba przyznać że ta cieszynka jest wybitnie wkurwi*****

0

No Benzema przygwiazdorzył :D

2

Bramkarz na takim chillku że pomyślał "a jebnę sobie jeszcze piłeczką w Garetha" :D

0

Chłopaki z Alaves olewają Cristiano w polu karnym niczym nasi Williana. No nie wiem czy to dobry pomysł

0

Chyba kartki ? Ale nie jestem pewien

7

Nawet Zidane już ma z Niego bekę :D

0

Luzik, to tylko sugestia ;)

12

"Biorąc pod uwagę jak gra Benzema, wzrasta wartość Lewandowskiego" :D Kurde przy tym poziomie Karima to wzrasta nawet wartość Pawła Brożka

0

Haha :D Odpowiedzi na temat Żołnierzy Wyklętych sformułowane jak dla dzieci z podstawówki ...

1

Miałem ten sam problem .. ;/ Jeśli testowanie tak wygląda to chyba nie oczekują że ktoś to wykupi potem

1

No takie rzeczy to moderacja spokojnie mogłaby gdzieś podpinać ;) Good job

16

Właśnie miałem pisać, wychodzenie po kolejną tragedię ;/ Z całym szacunkiem dla pasji, umiejętności itd ale ci ludzie są jednak zdrowo pieprznięci

0

Główne pytanie brzmi - a co to kogo boli ? Jeśli obie strony się na to zgodzą to dlaczego niby nie ?

0

Oż kurczaczek :D Mea culpa macie kurde tak podobnie kolorystycznie awatary że odpłynąłem :D Oczywiście wszystko co pisałem było skierowane do masq'a xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?