No trzeba odszczekać śmieszki :D Brawo za zachowanie, tym bardziej że miał na widelcu hattricka. A Benzema bardzo dobry mecz, przypieczętowany liczbami
Nawet jeśli jest najlepszym piłkarzem w historii klubu pod względem statystyk i trofeów to moim skromnym zdaniem żeby zasłużyć na miano legendy klubu trzeba się wykazać jednak czymś więcej... Za dużo większą legendę mam Ikera czy Raula (z naszych czasów)
Oż kurczaczek :D Mea culpa macie kurde tak podobnie kolorystycznie awatary że odpłynąłem :D Oczywiście wszystko co pisałem było skierowane do masq'a xD
0
Atletico strzelające 3 bramki i tracące 6 ? :D Brałbym ten wynik w ciemno ale jest nierealny
4
Mam nadzieję że im ładnie dzisiaj korespondencyjnie odpowiemy na te ostatnie goleady ;) Szczególna nadzieja w Coutinho i Dembele #believe
1
No trzeba odszczekać śmieszki :D Brawo za zachowanie, tym bardziej że miał na widelcu hattricka. A Benzema bardzo dobry mecz, przypieczętowany liczbami
0
Święto lasu ;) No szacun
0
W tym sezonie ? Messi, Neymar, Salah, De Bruyne, De Gea to taka piątka która bez wątpienia jest w lepszej formie niż Cristiano
0
Szkoda że ten Munir musiał dzisiaj pauzować ;/ Okazji parę było, możliwe że miałby dzisiaj szansę na brameczkę czy nawet dwie.
3
Wcale nie. Popełnili po prostu trzy błędy i tyle. W pierwszej połowie mieli całkiem sporo okazji do strzelenia bramki
1
Nawet jeśli jest najlepszym piłkarzem w historii klubu pod względem statystyk i trofeów to moim skromnym zdaniem żeby zasłużyć na miano legendy klubu trzeba się wykazać jednak czymś więcej... Za dużo większą legendę mam Ikera czy Raula (z naszych czasów)
0
Vazquez to jest chłopak którego mi najbardziej szkoda w Realu. Mam wrażenie że zawsze jak gra to jest w top3 najlepszych zawodników
3
Właśnie sobie wyobraziłem jak na trawniku za domem pakuje z całej pary bramkę jakiemuś dzieciakowi i robi swoją cieszynkę :D
0
Może Ty byś oddał, może ja bym oddał, może każdy normalny kolega by oddał, ale wiem kto by nie oddał
0
... :/
0
Przepraszać to powinien ten Ruano ;/
1
Komentarz usunięty
0
No nie ma co przesądzać, ale powoli stwarza się szansa, że być może to już ostatnie lata na jej oglądanie, także trzeba się spieszyć ;)
4
Bo nasi to ostatnio grają rewelacyjnie :D Dwa ostatnie mecze gdyby nie błędy obrony to nawet okazji sobie nie stworzyliśmy
2
No trzeba przyznać że ta cieszynka jest wybitnie wkurwi*****
0
No Benzema przygwiazdorzył :D
2
Bramkarz na takim chillku że pomyślał "a jebnę sobie jeszcze piłeczką w Garetha" :D
0
Chłopaki z Alaves olewają Cristiano w polu karnym niczym nasi Williana. No nie wiem czy to dobry pomysł
0
Chyba kartki ? Ale nie jestem pewien
7
Nawet Zidane już ma z Niego bekę :D
0
Luzik, to tylko sugestia ;)
12
"Biorąc pod uwagę jak gra Benzema, wzrasta wartość Lewandowskiego" :D Kurde przy tym poziomie Karima to wzrasta nawet wartość Pawła Brożka
0
Haha :D Odpowiedzi na temat Żołnierzy Wyklętych sformułowane jak dla dzieci z podstawówki ...
1
Miałem ten sam problem .. ;/ Jeśli testowanie tak wygląda to chyba nie oczekują że ktoś to wykupi potem
1
No takie rzeczy to moderacja spokojnie mogłaby gdzieś podpinać ;) Good job
16
Właśnie miałem pisać, wychodzenie po kolejną tragedię ;/ Z całym szacunkiem dla pasji, umiejętności itd ale ci ludzie są jednak zdrowo pieprznięci
0
Główne pytanie brzmi - a co to kogo boli ? Jeśli obie strony się na to zgodzą to dlaczego niby nie ?
0
Oż kurczaczek :D Mea culpa macie kurde tak podobnie kolorystycznie awatary że odpłynąłem :D Oczywiście wszystko co pisałem było skierowane do masq'a xD