Wreszcie ktoś się rozsądnie w tej kwestii wypowiedział ...
Jeśli chodzi o sprzedawanie zawodników to nie chodzi tu o cules w stylu Xaviego, tylko o Ville itp. Nie chce mi się już na ten temat gadać. Trzeba niestety ten blamaż przeboleć i liczyć że będzie to bardzo bardzo krótki epizod
O i nagle z 30mln na sezon które rzekomo miały iść na spłatę potwornego zadłużenia Barcy robi się tylko redukcja straty o 7mln ? No cóż wiadomo było od początku, że to gówniany kontrakt, hańbiący ten klub
Jak ktoś ma mózg to nie pozwala... Ja np praw człowieka nie znoszę, większość jest dla mnie tak bardzo ponaciąganych że aż trudno to opisać. Ale jednak trochę ch*** jest jak Ci wysadzają auto-pułapkę dajmy na to na środku rynku. Albo są zamachy w Madrycie, Londynie czy NY ...
Nic to zmieni na rynku USA ? Co Ty wiesz o życiu stary... W ogóle cały Twój post jest śmieszny. Widzę, że masz w du*** wszystko byle tylko kaska spływała. Nie ten klub chyba wybrałeś
Spoko, tak też można. Nie najlepsze rozwiązanie, a też na pewno nie najgorsze. Chodzi o to że taki klub jak Barca nie może i Rosell nie ma prawa tego zmieniać, robić interesów z organizacjami posądzanymi o cokolwiek co jest niezgodne z kanonem zachodnim. Bo do cholery Barca to klub zachodni
Nie został zaatakowany, tylko miał zostać poddany kontroli. Poza tym publicznie znanych faktem było to że Izrael prowadzi blokadę Strefy Gazy, więc mogli, a nawet musieli się spodziewać próby sprawdzenia statku i zawrócenia Go do portu macierzystego.
No tak bo płynął tylko jeden statek prawda ? Nie bez powodu całe przedsięwzięcie nosiło nazwę "flotylla wolności". O ile flota musi się składać z więcej niż jednej jednostki pływającej. Wolę wierzyć we w miarę szczere intencję Izraelczyków niż w to że na świecie rządzi żydokomuna, USA jest wszechmocne, a 11 września to wielka mistyfikacja. Każdy woli co innego. Ja fakty, Ty domysły
Dobre źródła informacji masz widzę ;) Jak wszystko co piszesz wziąłeś z wp i innych podobnych stronek to możesz się uważać za człowieka świetnie poinformowanego. Postudiował byś trochę, pochodził do szkoły to może byś umiał informacje z telewizji trochę "cedzić" i wybierać prawdziwe, a nie łykać wszystko co powiedzą.
Statki z pomocą humanitarną powiadasz ? Jeśli to była pomoc humanitarna i nie było nic do ukrycia to czemu "marynarze" tego statku rzucili się z nożami i deskami na Izraelczyków (są na to dowody filmowe, armia Izraela chciała mieć twarde dowody więc wszystko kręciła)? Dlaczego z terytorium tego biednego i uciśnionego getta co jakiś czas spadają na Izrael każdego rodzaju pociski jakie tylko Hamas zdoła przemycić z Egiptu podziemnymi tunelami (co może o nich nie słyszałeś?) W ogóle czemu odbiegamy od tematu ? Po co się przerzucamy Izrael - Palestyna gdzie Palestyna musi stać na przegranej pozycji?
Przecież chodzi tylko o to, że QF nie ma nieposzlakowanej opinii na świecie. I to już powinno być argumentem nie do podważenia przez każdego szanującego ten klub człowieka...
Jak się z Tobą czasami zgadzałem to teraz pier**** od rzeczy. Hamas walczy o wolność jak my w powstaniach ? Ku*** co to jest za tekst ? A kto nakręca ku** sytuację na Bliskim Wschodzie jak nie zbrojne skrzydło Hamasu ? Ku*** wszystkiemu są winni Izraelici ? To pomyśl teraz kto leje Arabów w każdej kolejne wojnie arabsko-izraelskiej ? I wcale nie są to wojny prowokowane przez Izrael. Ma poparcie USA ? No ciężko żeby walczył sam jak ma na przeciw siebie ogromną koalicję. Z resztą czemu odbiegliśmy od tematu ? Co ma jedno do drugiego ? Co mają wojny do Barcelony ? Organizacja nie jest czysta i teraz wiadomo to już bardziej niż oficjalnie. Ośmieszamy się tym ruchem. A Rosell strzela klubowi w stope, a sobie mam nadzieję w głowę tą decyzją. Nie dość że sprzedaż koszulek spadnie to jeszcze możemy zapomnieć o ekspansji na rynek chociażby Amerykański. A jestem przekonany w 100% że nie tylko USA i Izrael mają QF za organizację wspierającą terroryzm.
Kur** po ch** jasny się w ogóle angażować we współpracę z organizacją wpisaną przez kogokolwiek jako wspomagająca terroryzm ?! Przecież to jest chore i niepoważne!! Nie są wpisanie w UE ? Bo UE gówno może i gówno wie. To nie Unia rozdaje karty. Zestawienie krajów świata jest robione na podstawie USA, więc takie rankingi organizacji terrorystycznych też powinny. Kur** od początku mi to śmierdziało Rosellowymi machlojami na kilometr! Tradycja sprzedana organizacji finansującej terroryzm ! Czy mogła być większa plama na honorze i historii FCB ?
Robi różnicę i jak pokazują wszelkie możliwe sondaże robi różnicę wielu kibicom. I nie mówię tutaj o ankiecie u nas na stronie gdzie może głosować każdy przypadkowy sezonowiec.
I tak - uważam, że jak będziemy REALNIE w kryzysie ekonomicznym to trzon drużyny odpowiedzialny za taki a nie inny styl gry i tak będzie tu grał. Messi, Xavi, Iniesta, Puyi, Pique, Valdes, Busi, Pedro + większość młodzieży. Do tego kilku zawodników jak Affelay i mamy skład na miarę wygrywania wszystkiego.
A no i chyba nie myślisz, że Barca kiedykolwiek będzie w takiej sytuacji ekonomicznej żeby nie płacić zawodnikom pensji na przyzwoitym poziomie ? Bo to już by zakrawało na śmieszność.
Dodam jeszcze coś czego wcześniej nie pisałem, a teraz mnie naszło. Jak się rozglądamy wokół siebie to wszędzie widzimy że rządzi kasa, odbywa się wyścig szczurów. Ciężko jest prezentować inne podejście, choć można się starać. Czy tym samym nie było Wam miło (zakładając że nie jesteście sezonowcami) kibicować drużynie, która "szła pod prąd" ? Ja miałem cholerną satysfakcję i zostałem z niej obdarty. Pieprzyć trofea. Pięknej gry i tak by nam nie zabrali bo jest kwintesencja nie ma nic wspólnego z kasą.
Jak cały świat zatraca się w chorym rozumieniu futbolu i w moim zdaniem złym definiowaniu tego co najważniejsze w tym sporcie, to czy my musimy jak ta pokorna owieczka podążać w tym samym beznadziejnym kierunku ? Przez tyle lat wychodziło nam na dobre niepodporządkowywanie się trendom. Były gorsze momenty, były momenty złe, nawet fatalne, a i tak Barca CAŁY CZAS była w ścisłej światowej czołówce. A teraz jest na SAMYM SZCZYCIE, wyżej nie był jeszcze nikt. Wiadomo, że ze szczytu ktoś Barce w końcu zrzuci, taka jest nieubłagana kolej rzeczy. Ale można dać się zrzucić, zachować to co najważniejsze i za parę lat znów tam wrócić albo można się próbować na siłę utrzymać na szczycie przez kilka chwil dłużej jakby na tym kończył się świat, jakby nie było więcej szczytów do zdobycia. Obecna polityka pewnie utrzyma nas na światowym czubie dłużej, jednak pod następny szczyt będziemy się już wspinali bez wyjątkowości, bez tego co nas wyróżniało. Będziemy po prostu kolejną drużyną w statystykach, która wygrywa zamiast - jedynej drużyny na świecie, która wygrywa, nie zastanawiając się przy tym ile to kosztuje...
Potrzebne są takie newsy żeby wyłapać "fake kibiców". Na pewno by się Andres bardzo ucieszył, że "kibicują" Mu tacy ludzie którzy jak zobaczą odpowiednio wypchaną walizę kasy to z chęcią Go sprzedadzą
Dobra spieramy się teraz gościu o jedno słowo co jest zupełnie nie istotne. Zadam może pytanie. Czy uważasz, że Barca przez to, że nie miała sponsora na koszulce, jako jedyny klub na świecie, odznaczała się wyjątkowością ? Tak ? Dziękuję
Twoje rozumowanie jest tak idiotyczne, że aż śmieszne. Wiesz co to jest tradycja ? Tradycja to coś co się kształtuje w pewnym procesie. Na przestrzeni jakiegoś okresu czasu. I przede wszystkim taka tradycja o jakiej piszemy musi być ze strony klubu dobrowolna. Wszystkie kluby zaczynały z czystymi koszulkami i większość długi czas ten stan utrzymywała z prostej przyczyny - nie było chętnych do reklamy. A z czasem każdy zaczął łasić się na kasę, tylko Barca wytrzymała i w ten sposób stała się to tylko i wyłącznie Katalońska tradycja. Już ogarniasz temat ?
A ja zdecydowanie wolę sprzedaż piłkarza bo prędzej czy później dany piłkarz i tak przestanie grać, a tradycja sama z siebie nie wygaśnie. Oczywiście mowa tutaj o Alvesach, Zlatanach, Villach, Masche czy wypożyczonych. Wiadomo, że Iniesta, Xavi, Messi, Busi, Puyol, Pique, Valdes, Pedro są niesprzedawalni.
Nic mnie nie zdziwi. Jak Arabom z Kataru sprzedają koszulkę, to Arabom z City równie dobrze mogą sprzedać Andresa. Sandro już mnie na prawdę niczym nie zaskoczy
Wcale nie był, a szejkowie nie wprowadzają swoich zawodników (choć kto wie jaka będzie sytuacja w tym pięcioleciu), ale na pewno wprowadzają swoje interesy co już mi się nie podoba.
W Unii nie każdemu jest dobrze ;) Należy widzieć plusy i minusy. I dlatego od razu ostro na Ciebie "naskoczyłem" jak napisałeś o tej Unii bo i tu i tu trzeba zrobić bilans zysków i strat, krótko i długoterminowych.
W przypadku Barcy wyszło mi jednak że bilans jest zdecydowanie ujemny, odwrotnie w przypadku Unii dla Polski, jest nieznacznie dodatni bo dla państwa pieniądze są dużo ważniejsze niż dla klubu piłkarskiego. Państwo nie może sobie pozwolić na kierowanie się szczytnymi ideami, natomiast jeśli robi to klub jest to wyjątkowe i powszechnie podziwiane.
Ponieważ państwo zostało tam użyte w kontekście czysto metaforycznym i równie dobrze można by tam stawić kobietę lekkich obyczajów odsprzedającą swoją intymność alfonsowi. Kwestia smaku i gustu.
Potrafimy myśleć na większej ilości płaszczyzn niż Ci się wydaje. Tylko po prostu po zbilansowaniu wszystkiego dla nas najważniejsze jest prawdziwe i długofalowe dobro klubu i marki jaką jest FC Barcelona, a nie chwilowe sukcesy sportowe i ekonomiczne. Fajnie się patrzy na najlepsza generację piłkarzy w historii futbolu, fajnie że w większości są to wychowankowie, ale to minie. I za 20 lat chce móc synowi opowiedzieć że była taka drużyna, która nie miała sobie równych, a przy tym kierowała się pięknymi ideami, a nie pieniędzmi podczas gdy cały świat robił inaczej. Ja tak będę wychowywał dzieci, niestety nie będę się mógł podeprzeć przykładem Barcelony lat 2011-2016 ... Na szczęście jestem optymistą i liczę na to, że umowa zostanie jak najszybciej zerwana i klub powróci do światłej tradycji i choć nie będzie to już to samo to mam nadzieję, że postaramy się zmazać tą plamę na pięknej historii naszego klubu
Jeśli tak miała by wyglądać nowa koszulka Barcy to chyba się powieszę... Serio. Albo zacznę słuchać transmisji w radiu.
Nie dość, że arabski napis (do Arabów generalnie nic nie mam, ale Barca to klub europejski!!), to jest jakieś idiotyczne drzewko + do tego cała koszulka wygląda na przeładowaną. Niech do tego jeszcze dojdzie symbol KMŚ i w ogóle robi się śmietnik, a nie koszulka ... :(
0
Spoko ;) Ale to przecież od razu na oko widać, że w porównaniu do calosci budżetu jest to suma raczej znikoma albo nie aż na tyle istotna
0
Nie wiedziałeś że budżet Barcy to około 400mln i nazywasz się kibicem ? Czy nie wiedziałeś że 30mln z 400 to te 6-7% ?
0
Wreszcie ktoś się rozsądnie w tej kwestii wypowiedział ...
Jeśli chodzi o sprzedawanie zawodników to nie chodzi tu o cules w stylu Xaviego, tylko o Ville itp. Nie chce mi się już na ten temat gadać. Trzeba niestety ten blamaż przeboleć i liczyć że będzie to bardzo bardzo krótki epizod
0
O i nagle z 30mln na sezon które rzekomo miały iść na spłatę potwornego zadłużenia Barcy robi się tylko redukcja straty o 7mln ? No cóż wiadomo było od początku, że to gówniany kontrakt, hańbiący ten klub
0
Jak ktoś ma mózg to nie pozwala... Ja np praw człowieka nie znoszę, większość jest dla mnie tak bardzo ponaciąganych że aż trudno to opisać. Ale jednak trochę ch*** jest jak Ci wysadzają auto-pułapkę dajmy na to na środku rynku. Albo są zamachy w Madrycie, Londynie czy NY ...
0
Nic to zmieni na rynku USA ? Co Ty wiesz o życiu stary... W ogóle cały Twój post jest śmieszny. Widzę, że masz w du*** wszystko byle tylko kaska spływała. Nie ten klub chyba wybrałeś
0
Spoko, tak też można. Nie najlepsze rozwiązanie, a też na pewno nie najgorsze. Chodzi o to że taki klub jak Barca nie może i Rosell nie ma prawa tego zmieniać, robić interesów z organizacjami posądzanymi o cokolwiek co jest niezgodne z kanonem zachodnim. Bo do cholery Barca to klub zachodni
0
Nie został zaatakowany, tylko miał zostać poddany kontroli. Poza tym publicznie znanych faktem było to że Izrael prowadzi blokadę Strefy Gazy, więc mogli, a nawet musieli się spodziewać próby sprawdzenia statku i zawrócenia Go do portu macierzystego.
0
No tak bo płynął tylko jeden statek prawda ? Nie bez powodu całe przedsięwzięcie nosiło nazwę "flotylla wolności". O ile flota musi się składać z więcej niż jednej jednostki pływającej. Wolę wierzyć we w miarę szczere intencję Izraelczyków niż w to że na świecie rządzi żydokomuna, USA jest wszechmocne, a 11 września to wielka mistyfikacja. Każdy woli co innego. Ja fakty, Ty domysły
0
No pewnie wszystko co nie zgadza się z naszym punktem widzenia jest sfabrykowane. Znana od zawsze i najwygodniejsza linia obrony.
0
No nie wiem. Z tego co widać to nie szykuje nam się referendum nad odwołaniem ;/ A szkoda
0
Jaką utratę ? A jak On ma na tym stracić ?
0
peppers
Przestańcie już politykować, napisał ten który wcale nie wszedł swoim postem w politykę ...
Tak uważam, że Rosell byłby na tyle głupi... wróć na tyle zapatrzony w kase
0
Scyzor86
Dobre źródła informacji masz widzę ;) Jak wszystko co piszesz wziąłeś z wp i innych podobnych stronek to możesz się uważać za człowieka świetnie poinformowanego. Postudiował byś trochę, pochodził do szkoły to może byś umiał informacje z telewizji trochę "cedzić" i wybierać prawdziwe, a nie łykać wszystko co powiedzą.
Statki z pomocą humanitarną powiadasz ? Jeśli to była pomoc humanitarna i nie było nic do ukrycia to czemu "marynarze" tego statku rzucili się z nożami i deskami na Izraelczyków (są na to dowody filmowe, armia Izraela chciała mieć twarde dowody więc wszystko kręciła)? Dlaczego z terytorium tego biednego i uciśnionego getta co jakiś czas spadają na Izrael każdego rodzaju pociski jakie tylko Hamas zdoła przemycić z Egiptu podziemnymi tunelami (co może o nich nie słyszałeś?) W ogóle czemu odbiegamy od tematu ? Po co się przerzucamy Izrael - Palestyna gdzie Palestyna musi stać na przegranej pozycji?
Przecież chodzi tylko o to, że QF nie ma nieposzlakowanej opinii na świecie. I to już powinno być argumentem nie do podważenia przez każdego szanującego ten klub człowieka...
0
Jak się z Tobą czasami zgadzałem to teraz pier**** od rzeczy. Hamas walczy o wolność jak my w powstaniach ? Ku*** co to jest za tekst ? A kto nakręca ku** sytuację na Bliskim Wschodzie jak nie zbrojne skrzydło Hamasu ? Ku*** wszystkiemu są winni Izraelici ? To pomyśl teraz kto leje Arabów w każdej kolejne wojnie arabsko-izraelskiej ? I wcale nie są to wojny prowokowane przez Izrael. Ma poparcie USA ? No ciężko żeby walczył sam jak ma na przeciw siebie ogromną koalicję. Z resztą czemu odbiegliśmy od tematu ? Co ma jedno do drugiego ? Co mają wojny do Barcelony ? Organizacja nie jest czysta i teraz wiadomo to już bardziej niż oficjalnie. Ośmieszamy się tym ruchem. A Rosell strzela klubowi w stope, a sobie mam nadzieję w głowę tą decyzją. Nie dość że sprzedaż koszulek spadnie to jeszcze możemy zapomnieć o ekspansji na rynek chociażby Amerykański. A jestem przekonany w 100% że nie tylko USA i Izrael mają QF za organizację wspierającą terroryzm.
0
Kur** po ch** jasny się w ogóle angażować we współpracę z organizacją wpisaną przez kogokolwiek jako wspomagająca terroryzm ?! Przecież to jest chore i niepoważne!! Nie są wpisanie w UE ? Bo UE gówno może i gówno wie. To nie Unia rozdaje karty. Zestawienie krajów świata jest robione na podstawie USA, więc takie rankingi organizacji terrorystycznych też powinny. Kur** od początku mi to śmierdziało Rosellowymi machlojami na kilometr! Tradycja sprzedana organizacji finansującej terroryzm ! Czy mogła być większa plama na honorze i historii FCB ?
0
Robi różnicę i jak pokazują wszelkie możliwe sondaże robi różnicę wielu kibicom. I nie mówię tutaj o ankiecie u nas na stronie gdzie może głosować każdy przypadkowy sezonowiec.
I tak - uważam, że jak będziemy REALNIE w kryzysie ekonomicznym to trzon drużyny odpowiedzialny za taki a nie inny styl gry i tak będzie tu grał. Messi, Xavi, Iniesta, Puyi, Pique, Valdes, Busi, Pedro + większość młodzieży. Do tego kilku zawodników jak Affelay i mamy skład na miarę wygrywania wszystkiego.
A no i chyba nie myślisz, że Barca kiedykolwiek będzie w takiej sytuacji ekonomicznej żeby nie płacić zawodnikom pensji na przyzwoitym poziomie ? Bo to już by zakrawało na śmieszność.
0
Dodam jeszcze coś czego wcześniej nie pisałem, a teraz mnie naszło. Jak się rozglądamy wokół siebie to wszędzie widzimy że rządzi kasa, odbywa się wyścig szczurów. Ciężko jest prezentować inne podejście, choć można się starać. Czy tym samym nie było Wam miło (zakładając że nie jesteście sezonowcami) kibicować drużynie, która "szła pod prąd" ? Ja miałem cholerną satysfakcję i zostałem z niej obdarty. Pieprzyć trofea. Pięknej gry i tak by nam nie zabrali bo jest kwintesencja nie ma nic wspólnego z kasą.
Jak cały świat zatraca się w chorym rozumieniu futbolu i w moim zdaniem złym definiowaniu tego co najważniejsze w tym sporcie, to czy my musimy jak ta pokorna owieczka podążać w tym samym beznadziejnym kierunku ? Przez tyle lat wychodziło nam na dobre niepodporządkowywanie się trendom. Były gorsze momenty, były momenty złe, nawet fatalne, a i tak Barca CAŁY CZAS była w ścisłej światowej czołówce. A teraz jest na SAMYM SZCZYCIE, wyżej nie był jeszcze nikt. Wiadomo, że ze szczytu ktoś Barce w końcu zrzuci, taka jest nieubłagana kolej rzeczy. Ale można dać się zrzucić, zachować to co najważniejsze i za parę lat znów tam wrócić albo można się próbować na siłę utrzymać na szczycie przez kilka chwil dłużej jakby na tym kończył się świat, jakby nie było więcej szczytów do zdobycia. Obecna polityka pewnie utrzyma nas na światowym czubie dłużej, jednak pod następny szczyt będziemy się już wspinali bez wyjątkowości, bez tego co nas wyróżniało. Będziemy po prostu kolejną drużyną w statystykach, która wygrywa zamiast - jedynej drużyny na świecie, która wygrywa, nie zastanawiając się przy tym ile to kosztuje...
0
Myślisz, że chociaż jeden euro z tych 150mln pójdzie na spłatę długu ? Mogę się założyć, że nie.
0
Potrzebne są takie newsy żeby wyłapać "fake kibiców". Na pewno by się Andres bardzo ucieszył, że "kibicują" Mu tacy ludzie którzy jak zobaczą odpowiednio wypchaną walizę kasy to z chęcią Go sprzedadzą
0
Dobra spieramy się teraz gościu o jedno słowo co jest zupełnie nie istotne. Zadam może pytanie. Czy uważasz, że Barca przez to, że nie miała sponsora na koszulce, jako jedyny klub na świecie, odznaczała się wyjątkowością ? Tak ? Dziękuję
0
Wesol
Twoje rozumowanie jest tak idiotyczne, że aż śmieszne. Wiesz co to jest tradycja ? Tradycja to coś co się kształtuje w pewnym procesie. Na przestrzeni jakiegoś okresu czasu. I przede wszystkim taka tradycja o jakiej piszemy musi być ze strony klubu dobrowolna. Wszystkie kluby zaczynały z czystymi koszulkami i większość długi czas ten stan utrzymywała z prostej przyczyny - nie było chętnych do reklamy. A z czasem każdy zaczął łasić się na kasę, tylko Barca wytrzymała i w ten sposób stała się to tylko i wyłącznie Katalońska tradycja. Już ogarniasz temat ?
0
sentenced
Ależ trafność argumentów !
mlodypique
Bardzo dobry tytuł tego artykułu do którego zamieściłeś link... niestety :(
0
A ja zdecydowanie wolę sprzedaż piłkarza bo prędzej czy później dany piłkarz i tak przestanie grać, a tradycja sama z siebie nie wygaśnie. Oczywiście mowa tutaj o Alvesach, Zlatanach, Villach, Masche czy wypożyczonych. Wiadomo, że Iniesta, Xavi, Messi, Busi, Puyol, Pique, Valdes, Pedro są niesprzedawalni.
0
Nic mnie nie zdziwi. Jak Arabom z Kataru sprzedają koszulkę, to Arabom z City równie dobrze mogą sprzedać Andresa. Sandro już mnie na prawdę niczym nie zaskoczy
0
Wcale nie był, a szejkowie nie wprowadzają swoich zawodników (choć kto wie jaka będzie sytuacja w tym pięcioleciu), ale na pewno wprowadzają swoje interesy co już mi się nie podoba.
W Unii nie każdemu jest dobrze ;) Należy widzieć plusy i minusy. I dlatego od razu ostro na Ciebie "naskoczyłem" jak napisałeś o tej Unii bo i tu i tu trzeba zrobić bilans zysków i strat, krótko i długoterminowych.
W przypadku Barcy wyszło mi jednak że bilans jest zdecydowanie ujemny, odwrotnie w przypadku Unii dla Polski, jest nieznacznie dodatni bo dla państwa pieniądze są dużo ważniejsze niż dla klubu piłkarskiego. Państwo nie może sobie pozwolić na kierowanie się szczytnymi ideami, natomiast jeśli robi to klub jest to wyjątkowe i powszechnie podziwiane.
0
Ponieważ państwo zostało tam użyte w kontekście czysto metaforycznym i równie dobrze można by tam stawić kobietę lekkich obyczajów odsprzedającą swoją intymność alfonsowi. Kwestia smaku i gustu.
0
Sorry za spam, ale po prostu mnie trafia
zxcvbnmasdqwe
Potrafimy myśleć na większej ilości płaszczyzn niż Ci się wydaje. Tylko po prostu po zbilansowaniu wszystkiego dla nas najważniejsze jest prawdziwe i długofalowe dobro klubu i marki jaką jest FC Barcelona, a nie chwilowe sukcesy sportowe i ekonomiczne. Fajnie się patrzy na najlepsza generację piłkarzy w historii futbolu, fajnie że w większości są to wychowankowie, ale to minie. I za 20 lat chce móc synowi opowiedzieć że była taka drużyna, która nie miała sobie równych, a przy tym kierowała się pięknymi ideami, a nie pieniędzmi podczas gdy cały świat robił inaczej. Ja tak będę wychowywał dzieci, niestety nie będę się mógł podeprzeć przykładem Barcelony lat 2011-2016 ... Na szczęście jestem optymistą i liczę na to, że umowa zostanie jak najszybciej zerwana i klub powróci do światłej tradycji i choć nie będzie to już to samo to mam nadzieję, że postaramy się zmazać tą plamę na pięknej historii naszego klubu
0
A i jeszcze do kogoś kto podawał link.
Jeśli tak miała by wyglądać nowa koszulka Barcy to chyba się powieszę... Serio. Albo zacznę słuchać transmisji w radiu.
Nie dość, że arabski napis (do Arabów generalnie nic nie mam, ale Barca to klub europejski!!), to jest jakieś idiotyczne drzewko + do tego cała koszulka wygląda na przeładowaną. Niech do tego jeszcze dojdzie symbol KMŚ i w ogóle robi się śmietnik, a nie koszulka ... :(
0
constantine16
A co ma piernik do wiatraka ? Państwo i klub piłkarski to dwa zupełnie inne organizmy choć mogło by się na pierwszy rzut oka wydawać, że są podobne.