0

Różnica między Manchesterem i Barcy jest taka że jedni dają sobie "wyrwać" te oszlifowane diamenty, a drudzy nie ;)

0

Błąd. Źle sformułowałem to co miałem na myśli. Gdyby jednak Wenger się nie zdecydował oddać Cesca*

0

czurek

Wypowiedź godna dziecka z max gimnazjum. Co to w ogóle za zwroty ? Milion emotów, klasyczne dziecięce "xd" ... Oby moja prośba z maila w wakacje faktycznie weszła w życie.

Co do newsa. Bardzo mi się podoba. Dream Team też zestawiony cudownie. W razie gdyby jednak Cesc się nie zdecydował Iniesta przesuwa się do środka, Pedro wskakuje na flankę i jest nie mniej spektakularnie choć jednak trochę gorzej (bo Pedro lepiej radził sobie na prawicy). Generalnie chciałbym żeby w podobnym składzie wychodzili na większość meczy/ów następnego sezonu.

0

A ja powiem!

STRZELAJ !

0

Nie umiem tego wyrazić innymi słowami - ja pierd****... Kibic Barcy który mówi, że ma nadzieję, że liga hiszpańska upodobni się do angielskiej i będzie się grało siłowo a nie finezyjnie. Jak można mieć takie rozdwojenie jaźni ? To za co Ty człowieku kochasz Barcy ? A już wiem ! Za puchary ?

0

Cofnąć się wstecz ?

Za czasów Koemana ledwo co przychodziłem na świat/miałem maksymalnie 5 lat (kiedy odchodził). Nie pamiętam i nie uważam żeby było to coś złego. Ani też nie uważam za zasadne porównywanie tych dwóch piłkarzy ze względu na szacunek dla Ronalda Koemana.

Powiem tyle. W pierwszym sezonie zawodnik może strzelić połowę mniej tego co Ibra teraz, mieć mniej asyst a i tak pozostawiać nadzieje na następny sezon. A Ibra ma statystyki i tylko to. Nic więcej. Postawy boiskowej, charakteru Barcelonisty...

No po prostu rzucono Go w środowisko, w którym z góry był skazany na porażkę i było niemal niemożliwym żeby się dostosował, a On zamiast złapać się "liny" skoczył i został zeżarty przez piranie.

0

danialves

Teraz nie pasuje Ci 35mln + wart około 10 baniek zawodnik to ile byś oczekiwał po kolejnym nieudanym sezonie (bo 90% że taki będzie no i rozumiem, że tylko wtedy będzie mógł odejść) ? Jeśli ten sezon będzie miał do dupy to max co dostaniemy to 20mln za rok. A to będzie żenada.

0

Michal

Masz rację. Messi i Villa stworzą zabójczy duet. Gdzie w tej konfiguracji miejsce dla Ibry ? :D

0

Jakim trzeba być kibicem żeby nie uważać obecnego Camp Nou za stadion "najwyższej jakości" ?

To jest najwspanialszy stadion na jakim byłem. Nie musi być nowoczesny żeby być cudownym. I wcale nie przeszkadzało mi, że pada deszcz ! :D

0

9e0r9e

Jeśli faktycznie byłeś to tym bardziej nie rozumiem Twojego zdziwienia, że Mini Estadi nie zostało uwzględnione w prezentacji... No, ale cóż.

Z Pingwinkiem zgadzam się co do zraszaczy. Wcale nie było to zachowanie godzące w tożsamość klubu. Lekko kontrowersyjne, ale moim zdaniem mające pełne uzasadnienie.

0

Przepraszam za drugi post, ale dopiero doczytałem resztę komentarzy.

9e0r9e

Nie jestem w żadnym razie zwolennikiem Rosella, ale jeśli nawet nie wiesz jak wygląda rozkład budynków i terenów FC Barcelony to lepiej się nie wypowiadać... Mini Estadi w ogóle nie jest pokazane na tej prezentacji .. bo znajduje się po drugiej stronie ulicy...

0

Projekt Fostera nie podoba mi się zupełnie, ale podobnie jak paws mama także zastrzeżenia do tego.

Moim zdaniem prawdą jest, że teren wokół Camp Nou i Palau Blaugrana jest zagospodarowany dość przeciętnie. Jednak zupełnie nie podoba mi się wizja nowego Palau, które wyglądało by jak na mój gust zbyt futurystycznie (z resztą ten sam zarzut mam do projektu Fostera). Dostawienie jakiś dodatkowych budynków jak najbardziej z tym, że zupełnie nie wpisuje się to w słowa Rosella o konieczności oszczędzania.

Co do samego Camp Nou. Jestem świadom, że brak zadaszenia większości trybun to ogromny mankament, jednak według mnie właśnie taka konstrukcja trybun nadaje prawdziwego ducha tego stadionu. Po dodaniu całkowitego zadaszenia stadion będzie bardzo, bardzo podobny do wielu obiektów w Europie ;/ Straci swoją unikatowość czy też unikalność (jak kto woli). Dlatego co do projektu przebudowy jestem bardzo rozdarty ;/

0

Normalnie drugi Miodek nam tu rośnie :D

0

Wiesz mi się na przykład od razu tytuł jednoznacznie kojarzy z tym, że ludzie odchodzą od Laporty przed wyborami i opuszczają Jego stronnictwo. A chodzi o zwykłą procedurę. Tytuł powinien brzmieć coś jak "Procedury wyborcze" i było by w porządku. Może tytuł po hiszpańsku brzmi inaczej (inny sens), ale dla potencjalnego socio, który nie za bardzo interesuje się sprawami wyborczymi, ale na wybory pójdzie artykuł okaże się nieatrakcyjny, ale na tytuł zwróci uwagę. Takie moje spostrzeżenie. Nie wykluczone, że błędne.

0

Nie chcę się czepiać, ale tytuł jest dość tendencyjny. Zupełnie jak w jakiejś reżimowej gazecie, gdzie najpierw daje się tytuł sugerujący jednoznacznie jedno, a z treści wynika coś zupełnie innego. Problem w tym, że treść nie wszyscy przeczytają i tak nakręca się propaganda ;)

0

Artykuł bardzo ciekawy z interesującymi, dość unikatowymi fotografiami ;) Gratuluję pomysłu i realizacji. O Joanie Gamperze ostatnio co nieco pisałem więc to akurat mnie nie zdziwiło ;)

0

No i generalnie na to czekałem. Wiadomo było, że Thiago i Dos Santos dostaną najlepsze warunki. Fajnie, że jest zaakceptowali bo to właśnie Oni wydają się być największymi talentami ze wcześniej wymienionej piątki ;)

0

Botię można zostawić na wypożyczeniu albo wypożyczyć do jakiegoś mocniejszego klubu z PD. Martina najlepiej by było ściągnąć, no ale wiemy, że bardzo dobrze mu w Juventusie, a i Włosi są zadowoleni z Jego postawy, ciężka sprawa. Co do Henrique to chyba zaproponowano najlepsze rozwiązanie, trochę szkoda jakby pozostał w Santander. No a Keirrison jakoś sobie radzi w tej Fiorentinie także też sytuacja na razie stabilna i niezła .

0

sentenced

Zgadzam się co do mnie :D Ponosi mnie czasami i jestem tego świadom. Ale to jest wyraz tego że na prawdę leży mi na sercu ten klub. Nie mam pretensji o redakcji o takie newsy czy coś w tym stylu, właśnie fajnie, że powstaje ich jak najwięcej.

Co do porównania to normalne, że się nie zna kandydatów osobiście, ale zdanie się o nich ma. Mnie by na przykład nie zanudziły te wszystkie tabelki i wykresy (wiem, że wielu wyborców tak) bo chciałbym może lepiej Rosella poznać i ewentualnie zacząć zmieniać o nim zdanie.

Prawda jest taka, że jestem raczej fanem ewolucji, a nie rewolucji (uogólniając) i jaki by ten kandydat Laporty nie był, to można podejrzewać, że będzie czerpał z tych samych wzorów, słuchał podobnych doradców. A skoro teraz jest genialny okres w klubie, to śmiem twierdzić, że Sandro nie jest w stanie uczynić go jeszcze cudowniejszym. Ale pożyjemy, zobaczymy. Może obawy się nie sprawdzą, a może sprawdzą, kto wie ;)

0

Właśnie specjalnie się zamienili ... Taki deal, w ramach "żartu"

0

To jest za przeproszeniem gówno a nie zarys programowy. To są odpowiedzi na kilka pytań dziennikarzy, a każda z odpowiedzi jest tak mętna jak woda w Wiśle i Odrze po powodzi. 0 konkretów !

0

Co mnie cieszy ? Poparcie mu spada. Co jest pocieszające. Po drugie jednak inne imię na karcie do głosowania to jest też jakiś problem, chociaż w tak niewielkiej, hermetycznej strukturze jaką jest klub pewnie nie będzie to miało większego znaczenia. Ale w tej kampanii widzę pewną analogię do naszej polskiej, prezydenckiej. W jednej i w drugiej jeden z kandydatów (akurat obu zupełnie nie darzę sympatią) stał się nad zwyczaj miły, pokojowy i stonowany. Niestety to są tylko maski... Ludzie się tak szybko nie zmieniają, jeśli w ogóle są w stanie.

0

Ja tam nie będę ustalał kogo wcielać do pierwszej jedenastki. Prawda jest taka, że najbliżej awansu do Barcy A są Thiago i Jonatan. Jeśli by się dało i chłopaki by się na to zgodzili to niech zostaną powypożyczani do jakichś zaprzyjaźnionych klubów La Liga (w sensie z podobnym stylem gry) tak żeby mieli zagwarantowane minimum te kilkanaście meczów w sezonie. I wtedy zobaczymy jak sobie radzą w starciach z najlepszymi. Wiadomo, że nie każdy się na coś takiego zgodzi, ale warto może coś podobnego zaproponować ?

0

Ostatnie zdanie najtrafniejsze z całego artykułu.

0

Stroje są mega wykur**** :D

0

Co za brednie ten człowiek wygaduje. Skoro klub oficjalnie na ten moment ma 489mln długu (co i tak jest trochę przesadzone) to znaczy, że w to wliczają się już pieniądze za Dmytro i Ibre... Co On chce za Nich zapłacić drugi raz ?

0

Generalnie optymalnym byłoby poznanie opinii Pepa. Tylko szczerej, a nie do kamer. No, ale to niemożliwe. Zobaczymy jak się sytuacja potoczy. Uważam, że w momencie przyjścia Fabregasa odejście Toure jest jeszcze jakoś mniej więcej uzasadnione. W momencie gdy na Cesca raczej nie ma szans, Toure moim zdaniem odejść nie może. No chyba, że już w tym sezonie zobaczymy na boisku częściej młodzież.

0

Ale był super regularny w poprzednim sezonie ! Teraz mieliśmy nowy sezon, nowe treningi, nowe możliwości i nowe perspektywy ! Wcale nie jest powiedziane, że jeśli zostanie to w sezonie 2010/2011 to On będzie grał więcej od Sergio i Keity i nie będzie to miało związku z groźbą odejścia. Po prostu lepiej przepracuje wakacje, będzie się bardziej starał i udowadniał na treningach że to na Niego trzeba stawiać. Na prawdę wierzę w to, że to nie jest ślepy strzał trenera i sztabu.

0

W żadnym momencie nie powiedziałem, że sprzedanie Go nie będzie błędem. BĘDZIE ! Ale komentarze tutaj są na dziecinnym poziomie. "Keita i Busi nie dorastają mu do pięt", "Toure jest od Nich 100 razy lepszy". Jest lepszy, ale nieznacznie. Lepszy bo bardziej mobilny (w sensie pozycji), może grać i w obronie i w ataku. Ale tym samym często zapomina o swoich obowiązkach.

Co do słabych występów. Nie mam niestety pamięci do zapisywania sobie szczegółów (szczególnie raczej mało istotnych, kto by pomyślał że będą tutaj takie dyskusje na temat Yaya), ale jestem pewien że były mecze gdzie zagrał beznadziejnie (chociażby został bardzo słabo oceniony przez naszą stronkę) no i wyglądał jak dziecko we mgle. Przepraszam, że nie potrafię przytoczyć które to dokładnie mecze. Na niekorzyść Toure przemawia także Jego, ale w głównej mierze Seluka narzekanie na wszystko i wszystkich. Tak nie można. Z takimi problemami nie chodzi się na litość boską do mediów !

Ale żeby było jasne. JA NIE CHCĘ ZAJECHAĆ TOURE SWOIMI KOMENTARZAMI ! Postuluję jedynie o rozsądek w komentarzach.

0

No właśnie w tym się mylisz bo uprawiałem sport półprofesjonalny. Co więcej przez pierwszą część okresu gry (w piłkę ręczną) byłem pierwszym bramkarzem, a następnie miałem ostrą konkurencję, którą raczej przegrywałem i wchodziłem od czasu do czasu z ławki. Na prawdę solidnie przykładając się do treningów i mając ogromną motywację nie widziałem większej różnicy między oboma etapami tej przygody ze sportem. Także na prawdę mniej więcej wiem o czym piszę ;) No, ale nie zmienia to faktu, że jest to w dużej mierze kwestia indywidualna i każdy zawodnik reaguje inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?