Masz rację, zapomniałem o tej kartce. No to w takim razie Puyol/Jeffren na boku (chociaż ten drugi pokazał że wybitnym obrońcą nie jest). Raczej skłaniał bym się ku Puyolowi bo na pewno nie zagra z Interem, a pewniakiem na środę jest Alves. No chyba, że Jeffren miałby w środę zagrać od pierwszej minuty na skrzydełku to wtedy jak najbardziej niech sobie dzisiaj pogra, chociażby na prawej obronie.
Ilość bramek jest dla mnie na prawdę drugorzędna. Przede wszystkim liczy się wygrana i że tak powiem rozpędzenie się składu na Inter. Tzn moim zdaniem powinien zagrać ten sam skład który wyjdzie w środę czyli Valdes, Alves, Pique, Milito, Maxwel, Sergio, Xavi, Yaya/Jeffren, Messi, Bojan, Pedro/Henry
Jak dla mnie są dwie opcje. Tył dla mnie może być tylko jeden a więc - Victor, Gerard, Gabriel, Maxwell, Daniel. A z przodu są dwie opcje - albo Sergio, Yaya, Xavi - Bojan na szpicy, Messi na prawej i Pedro/Henry na lewej (chociaż Pedro mam wrażenie nie lubi tam grać) albo Sergio + Xavi + Messi - Bojan, Pedro, Jeffren/Henry
Jak już pisałem - z Arsenalem to był jedyny mecz w którym Ibra mi się podobał bo dobrze wychodził do prostopadłych piłek. A normalnie wychodzi do środka żeby niby zrobić miejsce dla wchodzących Messiego i Pedro. Ale każdy dobry zespół widzi już, że Ibra na 30-40 metrze jest nikim i sobie Nim w ogóle głowy nie zawracają...
Nie, ale jak zwykle po Jego zejściu zespół grał dużo lepiej i to grając jednym napastnikiem mniej. Cóż za przypadek. Dobra i tak będziesz się trzymał swojej niezachwianej wiary w Szweda
Człowieku derby Barcelony to tradycyjnie jest najbardziej aktorski, najbrzydszy mecz w sezonie i tak też było teraz. Akurat masz rację, w tym meczu Ibra by się nadał idealnie. Wpasował by się w tych boiskowych chamów i symulantów ze wzgórza Montjuďc.
No niestety ten mecz mnie upewnił w moim zdaniu ;/ Naciskam na NIESTETY. Jak Ibra był kontuzjowany oglądałem mecze z zupełnie inną miną i z zupełnie innym samopoczuciem. Eto'o nas uziemi w tym półfinale albo awansujemy - that's my prediction ;)
Tak jak napisał mój kumpel - fan Interu - "Im bardziej Inter będzie na CN stawiał autobus w bramce tym gorzej".. I taka jest prawda. Jeśli się zaczną bronić to nie mają aż takich obrońców jak Chelsea i dostaną te dwie bramki. Było widac jak się gubili teraz w końcówce. A jeśli im wyjdzie jedna kontra to jest po dwumeczu... I mówię Wam to - CZUJĘ ŻE DOBIJE NAS ETO'O
Guti wiele razy kłamał i mijał się z prawdą więc to by mnie akurat nie zdziwiło. A w myśl jakich przepisów Eto'o jest wychowankiem Realu ? Jeśli faktycznie tak stanowią przepisy to są one beznadziejne...
Nie, nie absolutnie nie twierdzę, że masz Mou uznawać za lepszego trenera od Pepa. Ale jednak wygranie LM z taką drużyną jak Porto jest czymś niezwykłym. Nie ma się co kłócić, jest bardzo dobry, a najlepszy ? Tego nikt nie wie
Nie klasyczny wychowanek, ale na milion procent bardziej można Go nazwać wychowankiem Barcelony, niż Eto'o Realu. 3 lata w młodzieżowych zespołach Barcy, 30 goli strzelonych. Dodatkowo grał w Barcy w wieku 13-16 lat, nie 17+ ...
Ściągnęli chłopaka w wieku około 17 lat (!), który zagrał u nich bodajże 3 mecze i zaraz został "wyrzucony" na wypożyczenie. To można nazwać wychowaniem zawodnika ? :D
Chelsea Mourinho nienawidziłem jak mało którego zespołu w historii, ale trzeba mu oddać że osiągnął z tym klubem największe sukcesy od bardzo dawna, śmiem twierdzić, że największe w Jego historii. Więc ciężko jest powiedzieć, że to słaby trener. Obecnie uważam Go na pewno za jednego z trzech najlepszych na świecie, chociaż styl gry Jego drużyn bardzo mi nie odpowiada, podobnie jak Jego charakterek
No to oczywiste. A dlaczego ? Bo to najważniejszy zawodnik w drużynie ! I obrona bez bramkarza nie istnieje bardziej niż bramkarz bez obrony. Wolał byś grać w drużynie z mocno obroną, ale kiepskim bramkarzem, czy ze świetnym bramkarzem i kiepską obroną ?
0
oper
Masz rację, zapomniałem o tej kartce. No to w takim razie Puyol/Jeffren na boku (chociaż ten drugi pokazał że wybitnym obrońcą nie jest). Raczej skłaniał bym się ku Puyolowi bo na pewno nie zagra z Interem, a pewniakiem na środę jest Alves. No chyba, że Jeffren miałby w środę zagrać od pierwszej minuty na skrzydełku to wtedy jak najbardziej niech sobie dzisiaj pogra, chociażby na prawej obronie.
0
Ilość bramek jest dla mnie na prawdę drugorzędna. Przede wszystkim liczy się wygrana i że tak powiem rozpędzenie się składu na Inter. Tzn moim zdaniem powinien zagrać ten sam skład który wyjdzie w środę czyli Valdes, Alves, Pique, Milito, Maxwel, Sergio, Xavi, Yaya/Jeffren, Messi, Bojan, Pedro/Henry
0
Jak dla mnie są dwie opcje. Tył dla mnie może być tylko jeden a więc - Victor, Gerard, Gabriel, Maxwell, Daniel. A z przodu są dwie opcje - albo Sergio, Yaya, Xavi - Bojan na szpicy, Messi na prawej i Pedro/Henry na lewej (chociaż Pedro mam wrażenie nie lubi tam grać) albo Sergio + Xavi + Messi - Bojan, Pedro, Jeffren/Henry
0
Hahaha :D Jak to Ibra zrobił że Valdes wybiegał tyle co On to nie mam pojęcia :D Hahaha xD
0
A w jakim stopniu zawinił w tym meczu Victor ? ...
0
No byłoby ciężko, ale były sytuacje gdzie można było spokojnie wyjść do prostopadłych zagrań, a przynajmniej się pokazać. Dobra koniec. Idę spać
0
Jak już pisałem - z Arsenalem to był jedyny mecz w którym Ibra mi się podobał bo dobrze wychodził do prostopadłych piłek. A normalnie wychodzi do środka żeby niby zrobić miejsce dla wchodzących Messiego i Pedro. Ale każdy dobry zespół widzi już, że Ibra na 30-40 metrze jest nikim i sobie Nim w ogóle głowy nie zawracają...
0
Nie, ale jak zwykle po Jego zejściu zespół grał dużo lepiej i to grając jednym napastnikiem mniej. Cóż za przypadek. Dobra i tak będziesz się trzymał swojej niezachwianej wiary w Szweda
0
Człowieku derby Barcelony to tradycyjnie jest najbardziej aktorski, najbrzydszy mecz w sezonie i tak też było teraz. Akurat masz rację, w tym meczu Ibra by się nadał idealnie. Wpasował by się w tych boiskowych chamów i symulantów ze wzgórza Montjuďc.
0
No niestety ten mecz mnie upewnił w moim zdaniu ;/ Naciskam na NIESTETY. Jak Ibra był kontuzjowany oglądałem mecze z zupełnie inną miną i z zupełnie innym samopoczuciem. Eto'o nas uziemi w tym półfinale albo awansujemy - that's my prediction ;)
0
devilpage
Na prawdę mam Ci powiedzieć kto ? ...
0
Mogę się mylić, ale chyba w tamtym roku weszła zmiana w przepisach, która przed finałem anuluje wszystkie kartki..
0
Bojan, Pedro, Messi, Jeffren, Xavi, Sergio, Pique, Alves, Abidal/Maxwell, Milito, Valdes na rewanż. Ewentualnie Jeffren --> Yaya. Tak mi się to widzi
0
Pique 3 ? To On właściwie w końcówce ciągnął naszą grę. Reszta względnie ok.
0
Nie mówię, że są źli, ale topory z Londynu z tamtego sezonu jednak uważam za "lepsze" choć to słowo w ogóle mi do ich futbolu nie pasuje.
0
Tak jak napisał mój kumpel - fan Interu - "Im bardziej Inter będzie na CN stawiał autobus w bramce tym gorzej".. I taka jest prawda. Jeśli się zaczną bronić to nie mają aż takich obrońców jak Chelsea i dostaną te dwie bramki. Było widac jak się gubili teraz w końcówce. A jeśli im wyjdzie jedna kontra to jest po dwumeczu... I mówię Wam to - CZUJĘ ŻE DOBIJE NAS ETO'O
0
Nie chcę zganiać na Ibrę znowu, ale po raz kolejny Barca zagrała dużo lepiej bez Niego na boisku...
Poza tym strasznie nerwowo w obronie i niedokładnie w środku ;/
0
Jeśli przed każdym meczem to chyba nie bardzo pomaga co ? :D
0
Guti wiele razy kłamał i mijał się z prawdą więc to by mnie akurat nie zdziwiło. A w myśl jakich przepisów Eto'o jest wychowankiem Realu ? Jeśli faktycznie tak stanowią przepisy to są one beznadziejne...
0
Bo to jest standard :D
0
Nie chodziło mi o to. Chodziło mi o dyskusję o Eto'o ;) Co do Gutiego to już powiedziałem, że jak na Niego to są kulturalne słowa
0
Czemu skończyć dyskusję ? Można mówić co się chce, pod warunkiem że się innych nie obraża, ale to nie znaczy że się mówi prawdę ;)
0
Połódniowa hahhahaha xD
0
Nie, nie absolutnie nie twierdzę, że masz Mou uznawać za lepszego trenera od Pepa. Ale jednak wygranie LM z taką drużyną jak Porto jest czymś niezwykłym. Nie ma się co kłócić, jest bardzo dobry, a najlepszy ? Tego nikt nie wie
0
Nie klasyczny wychowanek, ale na milion procent bardziej można Go nazwać wychowankiem Barcelony, niż Eto'o Realu. 3 lata w młodzieżowych zespołach Barcy, 30 goli strzelonych. Dodatkowo grał w Barcy w wieku 13-16 lat, nie 17+ ...
0
Ściągnęli chłopaka w wieku około 17 lat (!), który zagrał u nich bodajże 3 mecze i zaraz został "wyrzucony" na wypożyczenie. To można nazwać wychowaniem zawodnika ? :D
0
realny
Ciężko Ci "zarzucić" wiedzę skoro twierdzisz, że Eto'o to wychowanek Realu ;)
0
zibiku
Chelsea Mourinho nienawidziłem jak mało którego zespołu w historii, ale trzeba mu oddać że osiągnął z tym klubem największe sukcesy od bardzo dawna, śmiem twierdzić, że największe w Jego historii. Więc ciężko jest powiedzieć, że to słaby trener. Obecnie uważam Go na pewno za jednego z trzech najlepszych na świecie, chociaż styl gry Jego drużyn bardzo mi nie odpowiada, podobnie jak Jego charakterek
0
Eto'o wychowanek Realu ? :D Nie rozśmieszajcie mnie
A Guti po swojemu. Ta wypowiedź jak na Niego jest wyjątkowo kulturalna.
0
No to oczywiste. A dlaczego ? Bo to najważniejszy zawodnik w drużynie ! I obrona bez bramkarza nie istnieje bardziej niż bramkarz bez obrony. Wolał byś grać w drużynie z mocno obroną, ale kiepskim bramkarzem, czy ze świetnym bramkarzem i kiepską obroną ?