0

oper

Masz rację, zapomniałem o tej kartce. No to w takim razie Puyol/Jeffren na boku (chociaż ten drugi pokazał że wybitnym obrońcą nie jest). Raczej skłaniał bym się ku Puyolowi bo na pewno nie zagra z Interem, a pewniakiem na środę jest Alves. No chyba, że Jeffren miałby w środę zagrać od pierwszej minuty na skrzydełku to wtedy jak najbardziej niech sobie dzisiaj pogra, chociażby na prawej obronie.

0

Ilość bramek jest dla mnie na prawdę drugorzędna. Przede wszystkim liczy się wygrana i że tak powiem rozpędzenie się składu na Inter. Tzn moim zdaniem powinien zagrać ten sam skład który wyjdzie w środę czyli Valdes, Alves, Pique, Milito, Maxwel, Sergio, Xavi, Yaya/Jeffren, Messi, Bojan, Pedro/Henry

0

Jak dla mnie są dwie opcje. Tył dla mnie może być tylko jeden a więc - Victor, Gerard, Gabriel, Maxwell, Daniel. A z przodu są dwie opcje - albo Sergio, Yaya, Xavi - Bojan na szpicy, Messi na prawej i Pedro/Henry na lewej (chociaż Pedro mam wrażenie nie lubi tam grać) albo Sergio + Xavi + Messi - Bojan, Pedro, Jeffren/Henry

0

Hahaha :D Jak to Ibra zrobił że Valdes wybiegał tyle co On to nie mam pojęcia :D Hahaha xD

0

A w jakim stopniu zawinił w tym meczu Victor ? ...

0

No byłoby ciężko, ale były sytuacje gdzie można było spokojnie wyjść do prostopadłych zagrań, a przynajmniej się pokazać. Dobra koniec. Idę spać

0

Jak już pisałem - z Arsenalem to był jedyny mecz w którym Ibra mi się podobał bo dobrze wychodził do prostopadłych piłek. A normalnie wychodzi do środka żeby niby zrobić miejsce dla wchodzących Messiego i Pedro. Ale każdy dobry zespół widzi już, że Ibra na 30-40 metrze jest nikim i sobie Nim w ogóle głowy nie zawracają...

0

Nie, ale jak zwykle po Jego zejściu zespół grał dużo lepiej i to grając jednym napastnikiem mniej. Cóż za przypadek. Dobra i tak będziesz się trzymał swojej niezachwianej wiary w Szweda

0

Człowieku derby Barcelony to tradycyjnie jest najbardziej aktorski, najbrzydszy mecz w sezonie i tak też było teraz. Akurat masz rację, w tym meczu Ibra by się nadał idealnie. Wpasował by się w tych boiskowych chamów i symulantów ze wzgórza Montjuďc.

0

No niestety ten mecz mnie upewnił w moim zdaniu ;/ Naciskam na NIESTETY. Jak Ibra był kontuzjowany oglądałem mecze z zupełnie inną miną i z zupełnie innym samopoczuciem. Eto'o nas uziemi w tym półfinale albo awansujemy - that's my prediction ;)

0

devilpage

Na prawdę mam Ci powiedzieć kto ? ...

0

Mogę się mylić, ale chyba w tamtym roku weszła zmiana w przepisach, która przed finałem anuluje wszystkie kartki..

0

Bojan, Pedro, Messi, Jeffren, Xavi, Sergio, Pique, Alves, Abidal/Maxwell, Milito, Valdes na rewanż. Ewentualnie Jeffren --> Yaya. Tak mi się to widzi

0

Pique 3 ? To On właściwie w końcówce ciągnął naszą grę. Reszta względnie ok.

0

Nie mówię, że są źli, ale topory z Londynu z tamtego sezonu jednak uważam za "lepsze" choć to słowo w ogóle mi do ich futbolu nie pasuje.

0

Tak jak napisał mój kumpel - fan Interu - "Im bardziej Inter będzie na CN stawiał autobus w bramce tym gorzej".. I taka jest prawda. Jeśli się zaczną bronić to nie mają aż takich obrońców jak Chelsea i dostaną te dwie bramki. Było widac jak się gubili teraz w końcówce. A jeśli im wyjdzie jedna kontra to jest po dwumeczu... I mówię Wam to - CZUJĘ ŻE DOBIJE NAS ETO'O

0

Nie chcę zganiać na Ibrę znowu, ale po raz kolejny Barca zagrała dużo lepiej bez Niego na boisku...

Poza tym strasznie nerwowo w obronie i niedokładnie w środku ;/

0

Jeśli przed każdym meczem to chyba nie bardzo pomaga co ? :D

0

Guti wiele razy kłamał i mijał się z prawdą więc to by mnie akurat nie zdziwiło. A w myśl jakich przepisów Eto'o jest wychowankiem Realu ? Jeśli faktycznie tak stanowią przepisy to są one beznadziejne...

0

Bo to jest standard :D

0

Nie chodziło mi o to. Chodziło mi o dyskusję o Eto'o ;) Co do Gutiego to już powiedziałem, że jak na Niego to są kulturalne słowa

0

Czemu skończyć dyskusję ? Można mówić co się chce, pod warunkiem że się innych nie obraża, ale to nie znaczy że się mówi prawdę ;)

0

Połódniowa hahhahaha xD

0

Nie, nie absolutnie nie twierdzę, że masz Mou uznawać za lepszego trenera od Pepa. Ale jednak wygranie LM z taką drużyną jak Porto jest czymś niezwykłym. Nie ma się co kłócić, jest bardzo dobry, a najlepszy ? Tego nikt nie wie

0

Nie klasyczny wychowanek, ale na milion procent bardziej można Go nazwać wychowankiem Barcelony, niż Eto'o Realu. 3 lata w młodzieżowych zespołach Barcy, 30 goli strzelonych. Dodatkowo grał w Barcy w wieku 13-16 lat, nie 17+ ...

0

Ściągnęli chłopaka w wieku około 17 lat (!), który zagrał u nich bodajże 3 mecze i zaraz został "wyrzucony" na wypożyczenie. To można nazwać wychowaniem zawodnika ? :D

0

realny

Ciężko Ci "zarzucić" wiedzę skoro twierdzisz, że Eto'o to wychowanek Realu ;)

0

zibiku

Chelsea Mourinho nienawidziłem jak mało którego zespołu w historii, ale trzeba mu oddać że osiągnął z tym klubem największe sukcesy od bardzo dawna, śmiem twierdzić, że największe w Jego historii. Więc ciężko jest powiedzieć, że to słaby trener. Obecnie uważam Go na pewno za jednego z trzech najlepszych na świecie, chociaż styl gry Jego drużyn bardzo mi nie odpowiada, podobnie jak Jego charakterek

0

Eto'o wychowanek Realu ? :D Nie rozśmieszajcie mnie

A Guti po swojemu. Ta wypowiedź jak na Niego jest wyjątkowo kulturalna.

0

No to oczywiste. A dlaczego ? Bo to najważniejszy zawodnik w drużynie ! I obrona bez bramkarza nie istnieje bardziej niż bramkarz bez obrony. Wolał byś grać w drużynie z mocno obroną, ale kiepskim bramkarzem, czy ze świetnym bramkarzem i kiepską obroną ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?