Na końcówkę to już mi się patrzeć nie chciało. Niemniej pierwsza połowa magiczna w naszym wykonaniu, bramka Pedro pierwsza klasa ;) Widać było niestety brak Xaviego na boisku. Może jakby Sergio grał od początku byłby ten brak mniej odczuwalny, a tak było strasznie niemrawo. Pique trochę zbyt nonszalancko jednak :D
W tej chwili na pewno nie jest najlepszy. Ostatnio grał strasznie mizernie. Ale wydaje mi się, że w sytuacji gdy Keita gra mizerię, a Iniesta wypadł do końca sezonu Pep chce żeby Yaya się rozegrał
Nie wiem czy to flaga mojego fanklubu bo zazwyczaj siadają za bramką. Jest taka możliwość, że przekazali flagę w tak widoczne miejsce i poprosili o rozwinięcie ;)
Pewnie, że mógł, ale ja bym mu wybaczył. Złoty But, Pichichi w drodze, magiczna liczba 50 bramek w sezonie no i drugi w karierze gol "a la Maradona". Pewnie każdemu by się głowa zagotowała :D
Messi jaka finezja :D Zwykłe bramki już mu nie starczają hehe.
Ale to jest pieprzona recepta na naszą grę - wszystko-widzący Xavi + 4 ruchliwych, szybkich, walecznych, zadziornych młodziaków z przodu. I mamy maestrię w napadzie
Tylko, że "stary, doświadczony" prezes jest prawie 100%-ową gwarancją na obsadzenie zarządu swoją ekipą, a nie młodymi zdolnymi.... W obliczu takich roszad w obozie obecnego zarządu i braku zdecydowanego kandydata kto wie czy nie była by to dobra opcja
"Europejski Złoty But (ang.: "European Golden Shoe", wcześniej znany jako "European Golden Boot") coroczna piłkarska nagroda przyznawana dla najlepszego strzelca spośród wszystkich najwyższych europejskich lig zrzeszonych z UEFA."
NAJLEPSZEGO STRZELCA = NAJLEPSZEGO NAPASTNIKA. Chyba proste nie ?
Olać, że dopiero teraz. Ważne że dobrze ocenione. Może tylko Keicie dałbym oczko mniej i dla równowagi Milito może oczko więcej, chociaż niekoniecznie. Podoba mi się ocenianie Bojana jak pełnoprawnego członka pierwszego składu
"W hiszpani sa lepsi obroncy, bramkarze ale i NAPASTNICY. Ale napastnik z hiszpani a nawet 2 nie musza sprawic, ze Slask wygral by lige."
Trafiłeś w tym zdaniu w sedno. Nie chodzi o to czyje bramki są ważniejsze dla zespoły, tylko kto jest NAJLEPSZY NAPASTNIKIEM w Europie. I skoro sam piszesz, że w ligach hiszpańskiej, angielskiej czy włoskiej grają NAJLEPSI napastnicy to chyba logiczne, że to Oni powinny wygrywać nie sądzisz ?
"boti boti boti madridista qui no boti" śpiewali na meczu z Arsenalem na Camp Nou ;) To też jest dobre. Fajna zabawa na Ramblas. Po ewentualnym finale LM rozniosą Canaletes! :D
No oczywiście, że jeszcze 7 kolejek. Sam w ankiecie zaznaczyłem, że GD nie zadecyduje o mistrzostwie. Jednak wygrana stworzyła nam taki bufor bezpieczeństwa w postaci możliwości jednej przegranej. Jednak lepiej z tego bufora nie korzystać.
Założyli bo mają Polaka w składzie. Tak trudne do rozkminienia ? Nie widziałem żeby przez cały weekend na stadionach Europy wszyscy grali w czarnych opaskach. Daj sobie spokój z takimi komentarzami bo nie wypada
Nudny mecz, świetny wynik, mamy lidera, cieszy postawa Valdesa i ciekawe, choć może nie do końca udane, eksperymenty Pepa. Niestety teraz wracamy do żałoby...
Mecz jest nudny, ale może i dobrze. Nie jestem w stanie się nim nawet dzisiaj specjalnie emocjonować ;/ Chociaż oczywiście bardzo się cieszę, że wygrywamy...
Uważam, że jest wielkim nietaktem pisanie, że po sezonie będzie się musiał Txiki wynosić... Przecież wybory nie zostały jeszcze rozstrzygnięte, a z tego co wiem, tylko jeden kandydat ma jakieś "ale" do naszego sekretarza technicznego.
Nie tylko Pyrzo się pewnie cieszy. Chociaż głupi nie jesteśmy (jeśli mogę mówić za dwóch) i nie cieszymy się z Jego kontuzji, tylko z efektu ubocznego jakim jest gra Bojana bądź Henriego.
0
Wiem do której minuty grał Xavi...
0
Na końcówkę to już mi się patrzeć nie chciało. Niemniej pierwsza połowa magiczna w naszym wykonaniu, bramka Pedro pierwsza klasa ;) Widać było niestety brak Xaviego na boisku. Może jakby Sergio grał od początku byłby ten brak mniej odczuwalny, a tak było strasznie niemrawo. Pique trochę zbyt nonszalancko jednak :D
0
Jeszcze od słupka chciał xD
0
W tej chwili na pewno nie jest najlepszy. Ostatnio grał strasznie mizernie. Ale wydaje mi się, że w sytuacji gdy Keita gra mizerię, a Iniesta wypadł do końca sezonu Pep chce żeby Yaya się rozegrał
0
Nie wiem czy to flaga mojego fanklubu bo zazwyczaj siadają za bramką. Jest taka możliwość, że przekazali flagę w tak widoczne miejsce i poprosili o rozwinięcie ;)
0
Widzieliście tą flagę ? Cóż za piękny znak solidarności ...
0
Pewnie, że mógł, ale ja bym mu wybaczył. Złoty But, Pichichi w drodze, magiczna liczba 50 bramek w sezonie no i drugi w karierze gol "a la Maradona". Pewnie każdemu by się głowa zagotowała :D
0
Chciał strzelić drugą w karierze "a la Maradonna" ;/ Szkoda
0
Widzieliście to ?! :D
0
"It's sometimes like watching a movie" ! Genialny komentarz :D
0
Messi jaka finezja :D Zwykłe bramki już mu nie starczają hehe.
Ale to jest pieprzona recepta na naszą grę - wszystko-widzący Xavi + 4 ruchliwych, szybkich, walecznych, zadziornych młodziaków z przodu. I mamy maestrię w napadzie
0
faul Bojana ?
0
Ale piękny doping ;) Szkoda, że nie rozumiem przyśpiewek ;/
0
20/30mln to jest zysk... Przychód wynosi około 400mln
0
Człowieku Barca co roku generuje przychody, które wystarczyły by na pokrycie większości zadłużenia. Więc o jakich kłopotach mówisz ?
0
Tylko, że "stary, doświadczony" prezes jest prawie 100%-ową gwarancją na obsadzenie zarządu swoją ekipą, a nie młodymi zdolnymi.... W obliczu takich roszad w obozie obecnego zarządu i braku zdecydowanego kandydata kto wie czy nie była by to dobra opcja
0
Jestem pełen podziwu nad tym jak dojrzałego v-ce kapitana mamy w zespole. Prawdziwy Generał. Bardzo mądre słowa. Wzór dla każdego piłkarza.
0
"Europejski Złoty But (ang.: "European Golden Shoe", wcześniej znany jako "European Golden Boot") coroczna piłkarska nagroda przyznawana dla najlepszego strzelca spośród wszystkich najwyższych europejskich lig zrzeszonych z UEFA."
NAJLEPSZEGO STRZELCA = NAJLEPSZEGO NAPASTNIKA. Chyba proste nie ?
0
Olać, że dopiero teraz. Ważne że dobrze ocenione. Może tylko Keicie dałbym oczko mniej i dla równowagi Milito może oczko więcej, chociaż niekoniecznie. Podoba mi się ocenianie Bojana jak pełnoprawnego członka pierwszego składu
0
"W hiszpani sa lepsi obroncy, bramkarze ale i NAPASTNICY. Ale napastnik z hiszpani a nawet 2 nie musza sprawic, ze Slask wygral by lige."
Trafiłeś w tym zdaniu w sedno. Nie chodzi o to czyje bramki są ważniejsze dla zespoły, tylko kto jest NAJLEPSZY NAPASTNIKIEM w Europie. I skoro sam piszesz, że w ligach hiszpańskiej, angielskiej czy włoskiej grają NAJLEPSI napastnicy to chyba logiczne, że to Oni powinny wygrywać nie sądzisz ?
0
40 brameczek na 100% ;)
0
karci0
"boti boti boti madridista qui no boti" śpiewali na meczu z Arsenalem na Camp Nou ;) To też jest dobre. Fajna zabawa na Ramblas. Po ewentualnym finale LM rozniosą Canaletes! :D
0
No oczywiście, że jeszcze 7 kolejek. Sam w ankiecie zaznaczyłem, że GD nie zadecyduje o mistrzostwie. Jednak wygrana stworzyła nam taki bufor bezpieczeństwa w postaci możliwości jednej przegranej. Jednak lepiej z tego bufora nie korzystać.
0
Założyli bo mają Polaka w składzie. Tak trudne do rozkminienia ? Nie widziałem żeby przez cały weekend na stadionach Europy wszyscy grali w czarnych opaskach. Daj sobie spokój z takimi komentarzami bo nie wypada
0
Nudny mecz, świetny wynik, mamy lidera, cieszy postawa Valdesa i ciekawe, choć może nie do końca udane, eksperymenty Pepa. Niestety teraz wracamy do żałoby...
0
Valdes jest dziś świetny. Bohater meczu jak na razie
0
Mecz jest nudny, ale może i dobrze. Nie jestem w stanie się nim nawet dzisiaj specjalnie emocjonować ;/ Chociaż oczywiście bardzo się cieszę, że wygrywamy...
0
Uważam, że jest wielkim nietaktem pisanie, że po sezonie będzie się musiał Txiki wynosić... Przecież wybory nie zostały jeszcze rozstrzygnięte, a z tego co wiem, tylko jeden kandydat ma jakieś "ale" do naszego sekretarza technicznego.
0
Olo 17
Nie tylko Pyrzo się pewnie cieszy. Chociaż głupi nie jesteśmy (jeśli mogę mówić za dwóch) i nie cieszymy się z Jego kontuzji, tylko z efektu ubocznego jakim jest gra Bojana bądź Henriego.
0
No i jak już ktoś zauważył, bardzo niepokojące jest przychylne pisanie o Rosellu w madryckiej prasie...