Plotki, plotki, plotki! Poza tym pisanie, że pierwszy sezon Henriego był słaby też jest wielką przesadą. Był jednym z lepszych zawodników tamtejszej drużyny, tylko że sezon był do d*** więc i Jego grę ocenia się nisko. Ten sezon niestety nie tak dobry, ale i występy nieregularne ku mojemu ubolewaniu ;/ Świetny napastnik, bardzo się cieszę, że był członkiem Magic Teamu Guardioli i na pewno na długo zapamiętam Jego obecność w Barcelonie.
Btw. Mam nadzieję, że Jego przygoda ze stolicą Katalonii potrwa jeszcze rok, do końca kontraktu
No, ale czy ja mówię, że Barca gra dobrze. Przecież napisałem, że większość meczy ku mojemu ubolewaniu było wygranych po przeciętnej grze. Ale twierdze też, że przynajmniej dzisiaj (nie miałem przyjemności oglądać poprzednich meczów) zagrał dość bezbarwnie. A ich obrona + Iker to już w ogóle temat na inną opowieść ostatnio.
Także ja widzę, że w obozie katalońskim nie dzieje się najlepiej, ale też niespecjalnie się tym martwię bo Real wcale zabójczej formy nie prezentuje.
Źle mnie zrozumieliście... Nie są mniej ważne i dały Realowi zwycięstwo. Ale kolega napisał, że jak Real zagra choćby 30min jak z Atletico to nam włoży 5 bramek ? A ja się pytam w którym momencie był ten Real, który włożył by nam choć jedną bramkę?
Jak które 30 minut z Atletico ? Bo ja nie widziałem tam dobrze grającego Realu. Tylko druga bramka na prawdę ładna, choć możliwe, że ze spalonego. Trzecia to podanie od defensywy gości, a pierwsza no to nie trzeba mówić, stały fragment ...
W takim razie, po tym co piszesz, wierzę, że to Wasze (a właściwie nasze) dane są pewne. W takim razie w drugą stronę - nie godzi się, żeby oficjalna strona Barcy miała złe informacje.
Natomiast jak przed chwilą sprawdziłem fcbarcelona.com podaje 195cm... ;/ Tak więc proszę redakcję o jakąś weryfikację danych w jedną lub w drugą stronę bo nie godzi się, aby najlepsza strona fanowska Barcelony w Polsce miała rozbieżne dane z fcbarcelona.com ...
Może się mylę, ale wzrost to jest taki parametr z którym się nie dyskutuje lol :D W pewnym wieku wzrost przestaje być zmienną i staje się stałą wartością ;)
Ale w tym miejscu mea culpa ! Teraz sam poszperałem i widzę, że faktycznie są różne dane na temat Jego wzrostu... Dlatego przepraszam Cię drogi kolego. Za to nie rozumiem jak mogą być rozbieżności jak wzrost...
W takim razie Zlatan nawet nie ma jeszcze gdzie wisieć, przynajmniej w Barcelonie. Skoro na boisku się nie odpoczywa to powinien grzać ławę od dawna... Oczywiście, że gra się na 100% i nie sądzę, żeby Messi nie walczył, ale można przymknąć oko na dwa mecze bez błysku (co nie znaczy, że nie grał na 100%) bo przedtem zanotował serie kosmicznych występów. Jeszcze nie widziałem, żeby jakiś zawodnik dostał ocenę 10 dwa mecze pod rząd... Poza tym kogo Ty ze sobą porównujesz ? Messiego i Zlatana ? Litości...
Messi sobie przez ostatnie 4 mecze (w których strzelił 8 bramek!) zapracował na te 1.5 meczu przerwy. A Zlatan jedyne na co zapracował to kop w d*** na rozpęd.
Atletico gra bardzo umiejętnie. W środku pola ostro przyciskają Białych, lekko szturchają, bez brutalności, ale nie dają im płynnie pograć piłką. Realni mnóstwo niedokładności, no i myślę, że na jeszcze jedną kontrę się nadzieją. Tak na prawdę to Oni w większości grają na stałe fragmenty i z tego pada im mnóstwo bramek
Szkoda, że tego nie dostrzegaliście u Eto'o... Jeśli chodzi o piłkarskiego nosa i znajdywanie się w polu karnym to Zlatan mógłby się uczyć i uczyć, a i tak nie osiągnie poziomu Kameruńczyka
A nie uważasz, że te siły już coś za długo odkładamy ? :D Haha no śmieszy mnie takie tłumaczenie. Jak w końcu odpadniemy (tfu tfu) z LM to też powiesz, że odkładaliśmy siły na ligę ? No przecież to jest śmieszne.
Gielar00
Już nie chce polemizować z całą resztą, ale popatrz sobie na Henriego/Sergio. Obaj są raptem 3-4cm niżsi od Szweda, a są dużo bardziej dynamiczni. Ale przecież te 3cm to różnica kosmiczna więc na co ja się w ogóle powołuję!
No zgadzam się, absolutnie ;) Jakby Zlatan zapieprzał jak mróweczka, tak jak wczoraj Pedro i Jeffren to było by fajnie. Nie musi zawsze wychodzić (wczoraj młodzieży nie wszystko wychodziło), ale na to się świetnie patrzyło i wnosiło wiele dynamiki
O zdecydowanie, słaby wyznacznik, jeśli ktoś nie jest wychowankiem, masz rację haha :D Rynek się zespół. Pierdo***! To trzeba było nie kupować albo się sprężyć i kupić przed popisami Pereza.
Nie mamy tyle samo bramek na koncie, hmm może czas się zastanowić czemu ? Być może mamy gorszą "9" ? O! Tak to chyba to !
Jak wyjdzie z dołka to może się zastanowię;) Chociaż wątpię bo od samego początku nie zmieniłem swojej linii wobec Zlatana. Nie twierdzę, że Jego bramki nic dla mnie nie znaczą. Znaczą bo pomagają Barcelonie zdobywać punkty. Ale jak na zawodnika za 70 milionów to zdecydowanie za mało, nie spełnia pokładanych nadziei. Proste ? Czy jednak za trudne ? Gdzie się teraz podziali ludzie, którzy pisali, że mając za sobą Xaviego, Iniestę, Messiego każdy napastnik strzeli minimum 30-40 bramek (oczywiście pomijając Samu bo to był patałach nie ?)? A to nie jest "każdy napastnik" tylko drugi najdroższy piłkarz w historii...
Nie, nie można. To zdanie sugeruje tylko to, że jestem zdecydowanym przeciwnikiem tematów, takich jak ten, które jak się okazało słusznie "przewidziałem" ;) Chociaż nie wymagało to zbyt wielkich umiejętności proroczych :D
Na nic się nie będę "przeżucał" ;) Życiowy nieudacznik ? Ciekawe, fajnie się czegoś o sobie dowiedzieć, nigdy nie jest za późno na naukę.
Jeśli dałbyś mi bana to znaczy, że nie nadajesz się na bycie moderatorem ;) Bo ja się wyrażam kulturalnie, przekleństwa gwiazdkuję i używam języka polskiego, w przeciwieństwie do niektórych ;)
Ale czy mi się wydaje, czy napisałeś nie na temat, a ja Ci musiałem nie na temat odpisać, dbając o swoje dobre imię ?
A kto Ci powiedział, że nie mam szacunku do piłkarza ? Po prostu 50% waszej krytyki opiera się na słowach które mi wkładacie w usta...
Pingwinek
No nie mówi mi stary, że to zagranie plecami wymagało super techniki! Każdy piłkarz jest w stanie tak zagrać, tylko nie każdy by o tym pomyślał i tu tkwi jedyna wyjątkowość tego zagrania...
I czy na prawdę jeszcze raz muszę pisać, że według mnie Zlatan wczoraj nie zagrał jakoś strasznie źle, po prostu dobrze ? Ale śmieszą mnie takie artykuły i już okrzyknięty wielki "come back" bo to gówno prawda.
0
Plotki, plotki, plotki! Poza tym pisanie, że pierwszy sezon Henriego był słaby też jest wielką przesadą. Był jednym z lepszych zawodników tamtejszej drużyny, tylko że sezon był do d*** więc i Jego grę ocenia się nisko. Ten sezon niestety nie tak dobry, ale i występy nieregularne ku mojemu ubolewaniu ;/ Świetny napastnik, bardzo się cieszę, że był członkiem Magic Teamu Guardioli i na pewno na długo zapamiętam Jego obecność w Barcelonie.
Btw. Mam nadzieję, że Jego przygoda ze stolicą Katalonii potrwa jeszcze rok, do końca kontraktu
0
Bo komentarze "znikają". Tzn zostaje tylko ileś tam ostatnio napisanych. Dyskutowaliśmy najpierw o Henrym ;)
0
OneBadTrip
No, ale czy ja mówię, że Barca gra dobrze. Przecież napisałem, że większość meczy ku mojemu ubolewaniu było wygranych po przeciętnej grze. Ale twierdze też, że przynajmniej dzisiaj (nie miałem przyjemności oglądać poprzednich meczów) zagrał dość bezbarwnie. A ich obrona + Iker to już w ogóle temat na inną opowieść ostatnio.
Także ja widzę, że w obozie katalońskim nie dzieje się najlepiej, ale też niespecjalnie się tym martwię bo Real wcale zabójczej formy nie prezentuje.
0
Widziałem, w większości meczy co stwierdzam ze smutkiem. I dzisiaj widziałem grający przeciętnie Real, który zdobył 3 punkty. Co w tym dziwnego ?
0
Źle mnie zrozumieliście... Nie są mniej ważne i dały Realowi zwycięstwo. Ale kolega napisał, że jak Real zagra choćby 30min jak z Atletico to nam włoży 5 bramek ? A ja się pytam w którym momencie był ten Real, który włożył by nam choć jedną bramkę?
0
Jak które 30 minut z Atletico ? Bo ja nie widziałem tam dobrze grającego Realu. Tylko druga bramka na prawdę ładna, choć możliwe, że ze spalonego. Trzecia to podanie od defensywy gości, a pierwsza no to nie trzeba mówić, stały fragment ...
0
Ale skur*** nie pokażą takiej kamery żeby było widać linię obrony. Szkoda gadać, dobra ide pograć w H3 bo widzę, że się skończy jak zwykle
0
Oczywiście ku*** to co mówiłem... Granie na stałe fragmenty ;/ Eh
0
Bardzo umiejętnie dają się faulować Realowcom. Na razie wygląda to dobrze. Zobaczymy
0
Głowek
Nobla to co najmniej ! :D Oskara za to Igle za fenomenalne zagranie dramatu :D
0
W takim razie, po tym co piszesz, wierzę, że to Wasze (a właściwie nasze) dane są pewne. W takim razie w drugą stronę - nie godzi się, żeby oficjalna strona Barcy miała złe informacje.
0
Natomiast jak przed chwilą sprawdziłem fcbarcelona.com podaje 195cm... ;/ Tak więc proszę redakcję o jakąś weryfikację danych w jedną lub w drugą stronę bo nie godzi się, aby najlepsza strona fanowska Barcelony w Polsce miała rozbieżne dane z fcbarcelona.com ...
0
justFCB
Może się mylę, ale wzrost to jest taki parametr z którym się nie dyskutuje lol :D W pewnym wieku wzrost przestaje być zmienną i staje się stałą wartością ;)
Ale w tym miejscu mea culpa ! Teraz sam poszperałem i widzę, że faktycznie są różne dane na temat Jego wzrostu... Dlatego przepraszam Cię drogi kolego. Za to nie rozumiem jak mogą być rozbieżności jak wzrost...
0
Pingwinek
W takim razie Zlatan nawet nie ma jeszcze gdzie wisieć, przynajmniej w Barcelonie. Skoro na boisku się nie odpoczywa to powinien grzać ławę od dawna... Oczywiście, że gra się na 100% i nie sądzę, żeby Messi nie walczył, ale można przymknąć oko na dwa mecze bez błysku (co nie znaczy, że nie grał na 100%) bo przedtem zanotował serie kosmicznych występów. Jeszcze nie widziałem, żeby jakiś zawodnik dostał ocenę 10 dwa mecze pod rząd... Poza tym kogo Ty ze sobą porównujesz ? Messiego i Zlatana ? Litości...
0
Twoim zdaniem lol ? :D A ja to wziąłem z oficjalnych statystyk klubu ;O
0
Pingwinek
Messi sobie przez ostatnie 4 mecze (w których strzelił 8 bramek!) zapracował na te 1.5 meczu przerwy. A Zlatan jedyne na co zapracował to kop w d*** na rozpęd.
0
Atletico gra bardzo umiejętnie. W środku pola ostro przyciskają Białych, lekko szturchają, bez brutalności, ale nie dają im płynnie pograć piłką. Realni mnóstwo niedokładności, no i myślę, że na jeszcze jedną kontrę się nadzieją. Tak na prawdę to Oni w większości grają na stałe fragmenty i z tego pada im mnóstwo bramek
0
Ha ! 0:1 ;)
0
Nie odnoszę się do całej dyskusji bo już sobie kulturalnie dyskutujecie to się nie wtrącam :D
justFCB
Miejsce urodzenia: Malmö (Szwecja)
Data urodzenia: 1981-10-03
Wzrost: 192 cm
Waga: 84 kg
Meczów w reprezentacji: 58
Zlatan
Miejsce urodzenia: Paryż (Francja)
Data urodzenia: 1977-08-17
Wzrost: 188 cm
Waga: 83 kg
Meczów w reprezentacji: 92
Henry
Miejsce urodzenia: Sabadell (Hiszpania)
Data urodzenia: 1988-07-16
Wzrost: 189 cm
Waga: 73 kg
Meczów w reprezentacji: 0
Sergio
0
Hinche
Szkoda, że tego nie dostrzegaliście u Eto'o... Jeśli chodzi o piłkarskiego nosa i znajdywanie się w polu karnym to Zlatan mógłby się uczyć i uczyć, a i tak nie osiągnie poziomu Kameruńczyka
0
Hinche
A nie uważasz, że te siły już coś za długo odkładamy ? :D Haha no śmieszy mnie takie tłumaczenie. Jak w końcu odpadniemy (tfu tfu) z LM to też powiesz, że odkładaliśmy siły na ligę ? No przecież to jest śmieszne.
Gielar00
Już nie chce polemizować z całą resztą, ale popatrz sobie na Henriego/Sergio. Obaj są raptem 3-4cm niżsi od Szweda, a są dużo bardziej dynamiczni. Ale przecież te 3cm to różnica kosmiczna więc na co ja się w ogóle powołuję!
0
No zgadzam się, absolutnie ;) Jakby Zlatan zapieprzał jak mróweczka, tak jak wczoraj Pedro i Jeffren to było by fajnie. Nie musi zawsze wychodzić (wczoraj młodzieży nie wszystko wychodziło), ale na to się świetnie patrzyło i wnosiło wiele dynamiki
0
Midin
To w drugą stronę. Ile w tamtym sezonie bramek miał Pedro ? ;)
0
O zdecydowanie, słaby wyznacznik, jeśli ktoś nie jest wychowankiem, masz rację haha :D Rynek się zespół. Pierdo***! To trzeba było nie kupować albo się sprężyć i kupić przed popisami Pereza.
Nie mamy tyle samo bramek na koncie, hmm może czas się zastanowić czemu ? Być może mamy gorszą "9" ? O! Tak to chyba to !
0
Jak wyjdzie z dołka to może się zastanowię;) Chociaż wątpię bo od samego początku nie zmieniłem swojej linii wobec Zlatana. Nie twierdzę, że Jego bramki nic dla mnie nie znaczą. Znaczą bo pomagają Barcelonie zdobywać punkty. Ale jak na zawodnika za 70 milionów to zdecydowanie za mało, nie spełnia pokładanych nadziei. Proste ? Czy jednak za trudne ? Gdzie się teraz podziali ludzie, którzy pisali, że mając za sobą Xaviego, Iniestę, Messiego każdy napastnik strzeli minimum 30-40 bramek (oczywiście pomijając Samu bo to był patałach nie ?)? A to nie jest "każdy napastnik" tylko drugi najdroższy piłkarz w historii...
0
Nie, nie można. To zdanie sugeruje tylko to, że jestem zdecydowanym przeciwnikiem tematów, takich jak ten, które jak się okazało słusznie "przewidziałem" ;) Chociaż nie wymagało to zbyt wielkich umiejętności proroczych :D
0
Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że nie cieszę się z bramki ?
0
Na nic się nie będę "przeżucał" ;) Życiowy nieudacznik ? Ciekawe, fajnie się czegoś o sobie dowiedzieć, nigdy nie jest za późno na naukę.
Jeśli dałbyś mi bana to znaczy, że nie nadajesz się na bycie moderatorem ;) Bo ja się wyrażam kulturalnie, przekleństwa gwiazdkuję i używam języka polskiego, w przeciwieństwie do niektórych ;)
Ale czy mi się wydaje, czy napisałeś nie na temat, a ja Ci musiałem nie na temat odpisać, dbając o swoje dobre imię ?
0
pawelg
sempre znaczy zawsze
0
A kto Ci powiedział, że nie mam szacunku do piłkarza ? Po prostu 50% waszej krytyki opiera się na słowach które mi wkładacie w usta...
Pingwinek
No nie mówi mi stary, że to zagranie plecami wymagało super techniki! Każdy piłkarz jest w stanie tak zagrać, tylko nie każdy by o tym pomyślał i tu tkwi jedyna wyjątkowość tego zagrania...
I czy na prawdę jeszcze raz muszę pisać, że według mnie Zlatan wczoraj nie zagrał jakoś strasznie źle, po prostu dobrze ? Ale śmieszą mnie takie artykuły i już okrzyknięty wielki "come back" bo to gówno prawda.