Pytanie brzmi dlaczego Rosell nie chce się sądzić przed wyborami ? Może nie chce się ośmieszyć ? A może nie chce aby przy okazji procesu coś wypłynęło ? Tego nie wiemy i się nie dowiemy. I nie wie tego ktoś mieszkający w Polsce, ani ten mieszkający w Hiszpanii. Mimo młodego wieku siedzę dość blisko polityki i wszystkich tych układów i na prawdę radzę się w takich kwestiach nie sugerować prasą, tym co mówią kandydaci, ani nawet wyrokami sądów (ewentualnymi) jeśli mają miejsce w czasie kampanii wyborczej. Powie się wszystko aby tylko wygrać, nie musi mieć to nic wspólnego z prawdą i tyczy się to obu stron, nie tylko tej której akurat nie lubię.
Osobiście uważam, że w tej informacji o rzekomej prowizji dla Rosella może być dużo prawdy, ale na pewno się tego nie dowiemy, ani nie rozstrzygnie tego żaden sąd, przynajmniej na razie.
Tak wydaje mi się, że nie nagrodzono by, ale nie zagłębiajmy się znów historię i politykę ;) Ale to co zrobiłeś na Bernabeu było bardzo kulturalne i tak się należy zachowywać bo jesteśmy normalnymi ludźmi, a nie dresami pod blokami. Ale ja osobiście nic złego w tym co Stoiczkow powiedział nie widzę ;)
Zabieranie dziecka na mecze, a oddawanie całego życia piłce nożnej to chyba dwie inne rzeczy nie uważasz ? Jak ktoś jest tak krótkowzroczny, że bierze małego dzieciaka na mecze (w Anglii! - zgaduję że to jeszcze przed "reformą") to musi przede wszystkim winić siebie. No, ale oczywiście nie można bronić bandytów, którzy zabili tego chłopca. Bandyta to bandyta, przecież w oddawaniu życia dla piłki nie chodzi stricte o zabijanie się na trybunach...
Jeden z moich ulubionych zawodników ;) Bardzo fajny zawodnik. Mam zrobione fajne zdjęcie Jego koszulki i Złotej Piłki w jednym kadrze (nie było to takie trudne bo są prezentowane obok siebie co logiczne) ;)
Nie no spoko, spoko raczej się w kwestii Zlatana zgadzamy ;) W kwestii Messiego też, tylko nie sprecyzowałem o co mi chodziło. A chodziło o to, ze jakby wygrał wszystko oprócz MŚ to i tak będzie wielki. A przypomnę, że wygrał już chociażby Igrzyska Olimpijskie (wiem, że mniej prestiżowe w światku piłki nożnej no ale jednak nie jest to byle co). Prawda jest taka, że ja byłbym usatysfakcjonowany pierwszą trójką na MŚ dla Argentyny. Powiedział bym Argentyna, Brazylia, Hiszpania ale coś czuje, że Hiszpanii coś odwali Iker i w to miejsce wpadnie Holandia/Włochy i ewentualnie za Brazylią lub Argentynę Anglicy/Niemcy
Moim zdaniem tytuły są tylko dodatkiem. Mówienie np. że Messi nie będzie najlepszy póki nie wygra Mistrzostw Świata jest śmieszne. A jakby najlepszy na świecie miał być dla przykładu Polak, to sam ma pociągnąć beznadziejną drużynę do zdobycia MŚ? No chore. Co nie zmienia faktu, że so far Henry jest dużo lepszym piłkarzem niż Ibra
Nie no ludzie porównywanie Zlatana do Cruyffa, Stoichkova, Ronaldo, Rivaldo, Romario jest po prostu śmieszne i nie na miejscu. Niektórzy boją się jeszcze i całkowicie słusznie, porównywać do tych wielkich gwiazd Messiego. A co mowa o jakimś Ibrze...
Z tym, że dla Barcy to też zaszczyt to lekka przesada Armandi ;) Nie tacy tu już grali, szczególnie za taką kasę. Ale niewątpliwie jest to dobry piłkarz, może się wpasuje w styl. Co mnie cieszy to fakt, że Jego wypowiedzi powoli zaczynają przesiąkać duchem "guardiolizmu" ;)
No a pro po sprzętu oczywiście jest to ważne, ale też trzeba dorzucić drugą stronę medalu, że tamci piłkarze w takim sprzęcie grali od zawsze, a Van Buyten, Demel i Trochowski dostali go na parę minut pewnie. No, ale bez wątpienia sprzęt był wtedy inny.
Ale o co się tu kłócić. Messi w wieku 22 lat robi na stadionach świata co chce, a przy tym zachowuje skromność. Nie można Go okrzyknąć najlepszym graczem w historii, ale jednym z najlepszych już bez wątpienia, nie zważając na to co dalej osiągnie.
A że tak powiem miałeś przyjemność oglądać te legendy na ekranie ? Maradonę, Cruyffa ? Ja nie, ale oglądam teraz mecze czasami z ojcem u mówi, że w życiu nie widział takich rzeczy u Maradony. Wiem, że to subiektywna opinia, jedna z wielu, niemniej na pewno takie też istnieją.
No oczywiście, że nie było 100% bezinteresowna.. Czy jeśli Leo byłby 13letnim dobrze zapowiadającym się spawaczem to by mu pomógł klub PIŁKARSKI ? No przecież logiczne, że nie. Musiał mieć talent, czymś się wyróżniać, ale jakby Barcelona nie była Barceloną to wcale niekoniecznie w ogóle była by jakaś rozmowa o testach czy o pomocy. Myślę, że w kontekście sprawy Messiego nikt nie może mieć wątpliwości co do słuszności Mes que un Club...
Też się zastanowiłem, szczególnie w ostatniej sytuacji czemu nie podał do Keity. Ale po pierwsze przy wszystkich oprócz pierwszej bramki bardzo dokładnie się rozejrzał czy nie ma do kogo zagrać i wybrał według Niego najlepszą opcję. A po drugie, no nie oszukujmy się, wiedział że jest tego dnia w gazie i wszystko mu wpada i pewnie dlatego nie odgrywał do Keity który z ciężkiego kąta mógłby się spalić.
Przepraszam, że w tym temacie, ale Ribery to jest tylko nazwisko... W obu meczach z Manchesterem gra padaczkę totalną (no oczywiście jak na razie bo jeszcze te 55 minut jest)...
Kurde na prawde większość tutaj wie jak bardzo nie lubię Ibry, ale za każdym razem jak oglądam te bramki z Arsenalem jestem pełen podziwu dla Jego ogarnięcia linii spalonego. I to w obu sytuacjach. Głowa mu pewnie ostygła przez przerwę i myślał wybiegając do tych podań. Na prawdę fajny, na razie przebłysk ;) Ciekawe jak się dzisiaj spisze nasz młodzian. Ostatnio strzela jedną za drugą, może podtrzyma passę.
Tak, bardzo podobne, też mi się to ostatnio rzuciło w oczy. Oczywiście miało być lisz/dzielisz, do nikogo nie zwracam się aż tak chamsko żeby końcówka wyglądała -lony, nawet do najgorszego wroga. No nic przepraszam ;)
Ale pierd*** larry. Dmytro i Ibra to były pomysły Pepa, a zarząd mu tylko umożliwił ich realizację. Poza tym Dima jest strasznie przyszłościowy.. Rosell to będzie drugi Perez;/
No racja. Socjotechnika jak się patrzy ;) A może nie tyle socjotechnika bo to by było celowe działanie, co po prostu mentalność społeczeństwa. Dobry materiał na pracę z socjologii (O, pierwszy temat do przemyślenia :D).
Rosell zaczyna odsłaniać karty i chyba mu zwolenników ubywa ... ;) I bardzo dobrze. Oby transfer nie doszedł do skutku. Fabregas za 2-3 lata będzie do wyciągnięcia za dwa razy mniejszą kasę, a jeśli w tym czasie pójdzie do innego klubu tzn że jest strasznie niestały w tym co mówi i lepiej będzie stawiać na wychowanków. Przez te dwa-trzy sezony spokojnie damy radę Xavim, Iniestą, Sergio, Thiago, Keitą i zobaczymy jak się będzie sytuacja rozwijała z canterą.
Też się zastanawiam ;) Eto'o by pograł jeszcze sezon-dwa, a potem spokojnie przejął by po Nim schedę Bojan. Ale widać Pep miał jakiś inny pomysł, niezrozumiały dla mnie.
Bojan zagrał kiepsko z Walencją bo cały zespół tak zagrał w pierwszej połowie. A jak zespół się rozbujał to Bojana już nie było na boisku.
W mecz z Arsenalem nie przeczę Ibra zagrał świetnie, był obok Sergio zawodnikiem meczu moim zdaniem. No, ale co z tego ? Jeden dobry mecz i już jest zachwyt i pianie ? To wczoraj dobry mecz zagrał Bojan. Także strzelił 2 bramki, a nie zmarnował tylu okazji co Ibra z Arsenalem. W czym jest gorszy ?
Ja nie umniejszam gry Ibry z Arsenalem, ale też nie popadajmy w jakiś straszny zachwyt.
Co o bronienia przed Tobą to nie jesteś dla mnie godnym przeciwnikiem. Siadałem do świątecznego śniadania i nie miałem czasu odpisywać jakiemuś płaczkowi. Jeśli nie widzisz ile przez Ibrę traci Barca to ja Ci tego nie pokażę bo to bezowocny wysiłek, którego nie chce mi się dzisiaj podejmować. Punktowo jeśli faktycznie masz rację wychodzi to całkiem nieźle, chociaż wcale nie fenomenalnie bo z 6 meczów w lidze w których Barca nie wygrała 4 przypadają na grę Ibry. Także pokazuj pełny obraz sytuacji, a nie spłycony do tego co chcesz osiągnąć ;)
O Baros misiaczku czekaliśmy na Ciebie. Co powiesz o Bojanie koleżko ? ;)
Kris
Tłumaczyłem baranie, że byłem na meczu w Multikinie, a potem jechalem do domu i nie mialem jak wejść... Co więcej, na dworcu kupiłem neta na 5 minut i napisałem komentarz... Ale co ja się będę wysilał. Żenada postępująca... Kibicuje temu wspaniałemu klubowi, a nie zawodnikowi...
Oglądasz w ogóle czasami mecze Interu czy tak sobie tyko pierdoły piszesz ? Wiesz na jakiej pozycji tam Eto'o gra ? Nie jestem Jego wielkim fanem, ale zdecydowanie bardziej Go lubię od Ibry, ale to nie ma znaczenia akurat. Gra na skrzydle, czasami nawet w pomocy w systemie 4-5-1 i ma 8 bramek mniej niż Milito na szpicy.
No licząc newsy o poszczególnych zawodnikach to tylko o Messim jest chyba więcej i to wcale nie jestem pewien... A gdzie Zlatan do Messiego no nie załamuj mnie... Zdobył dla nas tyle punktów ? A może zastanów się ile stracił ? Punktów i ile straciła przez Niego ze swojego stylu Barcelona. Nie chce mi się tu znowu pisać o tym samym. Uważam, że pisanie co chwilę newsa o Szwedzie i po meczu w najgorsze dawanie Jego urazu mimo że kontuzji nabawili się też inni zawodnicy jest grubą przesadą i wielkim nieporozumieniem
Przecież przy takiej technice i takich pomocnikach światowej klasy miał strzelać 40-50 bramek na sezon! No jak to. Nie tak było mówione ? Eh szkoda słów już ;) Eto'o ma w Interze sytuację taką jak Henry u nas w pierwszym sezonie...
0
Pytanie brzmi dlaczego Rosell nie chce się sądzić przed wyborami ? Może nie chce się ośmieszyć ? A może nie chce aby przy okazji procesu coś wypłynęło ? Tego nie wiemy i się nie dowiemy. I nie wie tego ktoś mieszkający w Polsce, ani ten mieszkający w Hiszpanii. Mimo młodego wieku siedzę dość blisko polityki i wszystkich tych układów i na prawdę radzę się w takich kwestiach nie sugerować prasą, tym co mówią kandydaci, ani nawet wyrokami sądów (ewentualnymi) jeśli mają miejsce w czasie kampanii wyborczej. Powie się wszystko aby tylko wygrać, nie musi mieć to nic wspólnego z prawdą i tyczy się to obu stron, nie tylko tej której akurat nie lubię.
Osobiście uważam, że w tej informacji o rzekomej prowizji dla Rosella może być dużo prawdy, ale na pewno się tego nie dowiemy, ani nie rozstrzygnie tego żaden sąd, przynajmniej na razie.
0
Tak wydaje mi się, że nie nagrodzono by, ale nie zagłębiajmy się znów historię i politykę ;) Ale to co zrobiłeś na Bernabeu było bardzo kulturalne i tak się należy zachowywać bo jesteśmy normalnymi ludźmi, a nie dresami pod blokami. Ale ja osobiście nic złego w tym co Stoiczkow powiedział nie widzę ;)
0
u9artur1
Zabieranie dziecka na mecze, a oddawanie całego życia piłce nożnej to chyba dwie inne rzeczy nie uważasz ? Jak ktoś jest tak krótkowzroczny, że bierze małego dzieciaka na mecze (w Anglii! - zgaduję że to jeszcze przed "reformą") to musi przede wszystkim winić siebie. No, ale oczywiście nie można bronić bandytów, którzy zabili tego chłopca. Bandyta to bandyta, przecież w oddawaniu życia dla piłki nie chodzi stricte o zabijanie się na trybunach...
0
Jeden z moich ulubionych zawodników ;) Bardzo fajny zawodnik. Mam zrobione fajne zdjęcie Jego koszulki i Złotej Piłki w jednym kadrze (nie było to takie trudne bo są prezentowane obok siebie co logiczne) ;)
0
larry
Nie no spoko, spoko raczej się w kwestii Zlatana zgadzamy ;) W kwestii Messiego też, tylko nie sprecyzowałem o co mi chodziło. A chodziło o to, ze jakby wygrał wszystko oprócz MŚ to i tak będzie wielki. A przypomnę, że wygrał już chociażby Igrzyska Olimpijskie (wiem, że mniej prestiżowe w światku piłki nożnej no ale jednak nie jest to byle co). Prawda jest taka, że ja byłbym usatysfakcjonowany pierwszą trójką na MŚ dla Argentyny. Powiedział bym Argentyna, Brazylia, Hiszpania ale coś czuje, że Hiszpanii coś odwali Iker i w to miejsce wpadnie Holandia/Włochy i ewentualnie za Brazylią lub Argentynę Anglicy/Niemcy
0
Moim zdaniem tytuły są tylko dodatkiem. Mówienie np. że Messi nie będzie najlepszy póki nie wygra Mistrzostw Świata jest śmieszne. A jakby najlepszy na świecie miał być dla przykładu Polak, to sam ma pociągnąć beznadziejną drużynę do zdobycia MŚ? No chore. Co nie zmienia faktu, że so far Henry jest dużo lepszym piłkarzem niż Ibra
0
Nie no ludzie porównywanie Zlatana do Cruyffa, Stoichkova, Ronaldo, Rivaldo, Romario jest po prostu śmieszne i nie na miejscu. Niektórzy boją się jeszcze i całkowicie słusznie, porównywać do tych wielkich gwiazd Messiego. A co mowa o jakimś Ibrze...
0
Z tym, że dla Barcy to też zaszczyt to lekka przesada Armandi ;) Nie tacy tu już grali, szczególnie za taką kasę. Ale niewątpliwie jest to dobry piłkarz, może się wpasuje w styl. Co mnie cieszy to fakt, że Jego wypowiedzi powoli zaczynają przesiąkać duchem "guardiolizmu" ;)
0
No a pro po sprzętu oczywiście jest to ważne, ale też trzeba dorzucić drugą stronę medalu, że tamci piłkarze w takim sprzęcie grali od zawsze, a Van Buyten, Demel i Trochowski dostali go na parę minut pewnie. No, ale bez wątpienia sprzęt był wtedy inny.
Ale o co się tu kłócić. Messi w wieku 22 lat robi na stadionach świata co chce, a przy tym zachowuje skromność. Nie można Go okrzyknąć najlepszym graczem w historii, ale jednym z najlepszych już bez wątpienia, nie zważając na to co dalej osiągnie.
0
Bardzo fajny odcinek "W ciszy..." ;) Aż miło się czyta jak klub pomógł Milito i jak Milito chciał się wyleczyć dla grania w piłkę, ale i dla klubu ;)
0
A że tak powiem miałeś przyjemność oglądać te legendy na ekranie ? Maradonę, Cruyffa ? Ja nie, ale oglądam teraz mecze czasami z ojcem u mówi, że w życiu nie widział takich rzeczy u Maradony. Wiem, że to subiektywna opinia, jedna z wielu, niemniej na pewno takie też istnieją.
0
No oczywiście, że nie było 100% bezinteresowna.. Czy jeśli Leo byłby 13letnim dobrze zapowiadającym się spawaczem to by mu pomógł klub PIŁKARSKI ? No przecież logiczne, że nie. Musiał mieć talent, czymś się wyróżniać, ale jakby Barcelona nie była Barceloną to wcale niekoniecznie w ogóle była by jakaś rozmowa o testach czy o pomocy. Myślę, że w kontekście sprawy Messiego nikt nie może mieć wątpliwości co do słuszności Mes que un Club...
0
Też się zastanowiłem, szczególnie w ostatniej sytuacji czemu nie podał do Keity. Ale po pierwsze przy wszystkich oprócz pierwszej bramki bardzo dokładnie się rozejrzał czy nie ma do kogo zagrać i wybrał według Niego najlepszą opcję. A po drugie, no nie oszukujmy się, wiedział że jest tego dnia w gazie i wszystko mu wpada i pewnie dlatego nie odgrywał do Keity który z ciężkiego kąta mógłby się spalić.
0
Przepraszam, że w tym temacie, ale Ribery to jest tylko nazwisko... W obu meczach z Manchesterem gra padaczkę totalną (no oczywiście jak na razie bo jeszcze te 55 minut jest)...
0
Znów pięknie trafione zdjęcie. Messi - RESPECT ;)
0
Kurde na prawde większość tutaj wie jak bardzo nie lubię Ibry, ale za każdym razem jak oglądam te bramki z Arsenalem jestem pełen podziwu dla Jego ogarnięcia linii spalonego. I to w obu sytuacjach. Głowa mu pewnie ostygła przez przerwę i myślał wybiegając do tych podań. Na prawdę fajny, na razie przebłysk ;) Ciekawe jak się dzisiaj spisze nasz młodzian. Ostatnio strzela jedną za drugą, może podtrzyma passę.
0
Tak, bardzo podobne, też mi się to ostatnio rzuciło w oczy. Oczywiście miało być lisz/dzielisz, do nikogo nie zwracam się aż tak chamsko żeby końcówka wyglądała -lony, nawet do najgorszego wroga. No nic przepraszam ;)
0
Wiem, wiem. Spokojnie. Jeśli obraziłem to przepraszam, szczerze. Ale ostatnio dyskusje na tej stronie wyprowadzają mnie z równowagi.
0
Wypikane wszystko więc chyba jest ok ;)
0
Ale pierd*** larry. Dmytro i Ibra to były pomysły Pepa, a zarząd mu tylko umożliwił ich realizację. Poza tym Dima jest strasznie przyszłościowy.. Rosell to będzie drugi Perez;/
0
No racja. Socjotechnika jak się patrzy ;) A może nie tyle socjotechnika bo to by było celowe działanie, co po prostu mentalność społeczeństwa. Dobry materiał na pracę z socjologii (O, pierwszy temat do przemyślenia :D).
0
Rosell zaczyna odsłaniać karty i chyba mu zwolenników ubywa ... ;) I bardzo dobrze. Oby transfer nie doszedł do skutku. Fabregas za 2-3 lata będzie do wyciągnięcia za dwa razy mniejszą kasę, a jeśli w tym czasie pójdzie do innego klubu tzn że jest strasznie niestały w tym co mówi i lepiej będzie stawiać na wychowanków. Przez te dwa-trzy sezony spokojnie damy radę Xavim, Iniestą, Sergio, Thiago, Keitą i zobaczymy jak się będzie sytuacja rozwijała z canterą.
0
I mimo to strzelał 30-40 bramek na sezon, a i tak prawie każdy narzekał. A Ibra strzeli 25 i będzie Bogiem ;) Eh taka już sprawiedliwość.
0
Spadam na święta. Będę wieczorem misiaczki moje. Pojeździjcie sobie po mnie cały dzień jak Wam to poprawi humor na święta ;) Szczęśliwych.
0
Też się zastanawiam ;) Eto'o by pograł jeszcze sezon-dwa, a potem spokojnie przejął by po Nim schedę Bojan. Ale widać Pep miał jakiś inny pomysł, niezrozumiały dla mnie.
0
Bojan zagrał kiepsko z Walencją bo cały zespół tak zagrał w pierwszej połowie. A jak zespół się rozbujał to Bojana już nie było na boisku.
W mecz z Arsenalem nie przeczę Ibra zagrał świetnie, był obok Sergio zawodnikiem meczu moim zdaniem. No, ale co z tego ? Jeden dobry mecz i już jest zachwyt i pianie ? To wczoraj dobry mecz zagrał Bojan. Także strzelił 2 bramki, a nie zmarnował tylu okazji co Ibra z Arsenalem. W czym jest gorszy ?
Ja nie umniejszam gry Ibry z Arsenalem, ale też nie popadajmy w jakiś straszny zachwyt.
Co o bronienia przed Tobą to nie jesteś dla mnie godnym przeciwnikiem. Siadałem do świątecznego śniadania i nie miałem czasu odpisywać jakiemuś płaczkowi. Jeśli nie widzisz ile przez Ibrę traci Barca to ja Ci tego nie pokażę bo to bezowocny wysiłek, którego nie chce mi się dzisiaj podejmować. Punktowo jeśli faktycznie masz rację wychodzi to całkiem nieźle, chociaż wcale nie fenomenalnie bo z 6 meczów w lidze w których Barca nie wygrała 4 przypadają na grę Ibry. Także pokazuj pełny obraz sytuacji, a nie spłycony do tego co chcesz osiągnąć ;)
0
O Baros misiaczku czekaliśmy na Ciebie. Co powiesz o Bojanie koleżko ? ;)
Kris
Tłumaczyłem baranie, że byłem na meczu w Multikinie, a potem jechalem do domu i nie mialem jak wejść... Co więcej, na dworcu kupiłem neta na 5 minut i napisałem komentarz... Ale co ja się będę wysilał. Żenada postępująca... Kibicuje temu wspaniałemu klubowi, a nie zawodnikowi...
0
Oglądasz w ogóle czasami mecze Interu czy tak sobie tyko pierdoły piszesz ? Wiesz na jakiej pozycji tam Eto'o gra ? Nie jestem Jego wielkim fanem, ale zdecydowanie bardziej Go lubię od Ibry, ale to nie ma znaczenia akurat. Gra na skrzydle, czasami nawet w pomocy w systemie 4-5-1 i ma 8 bramek mniej niż Milito na szpicy.
0
No licząc newsy o poszczególnych zawodnikach to tylko o Messim jest chyba więcej i to wcale nie jestem pewien... A gdzie Zlatan do Messiego no nie załamuj mnie... Zdobył dla nas tyle punktów ? A może zastanów się ile stracił ? Punktów i ile straciła przez Niego ze swojego stylu Barcelona. Nie chce mi się tu znowu pisać o tym samym. Uważam, że pisanie co chwilę newsa o Szwedzie i po meczu w najgorsze dawanie Jego urazu mimo że kontuzji nabawili się też inni zawodnicy jest grubą przesadą i wielkim nieporozumieniem
0
Przecież przy takiej technice i takich pomocnikach światowej klasy miał strzelać 40-50 bramek na sezon! No jak to. Nie tak było mówione ? Eh szkoda słów już ;) Eto'o ma w Interze sytuację taką jak Henry u nas w pierwszym sezonie...