Hmm z czym by się tu nie zgodzić. Na pewno z Sergio bo skoro grał lepiej niż cała linia pomocy jak sami stwierdziliście to zasłużył na ocenę wyższą o jedno oczko od pozostałych. Uważam, że zasłużone 7. Ibra 4 to na prawdę wysoko, ale już się nie czepiam, w końcu wykorzystał tego karnego co mu pewnie podniosło ocenę o jeden punkt. Jednak i tak wyróżnia się strasznie in minus na tle zespołu dlatego nie będę się bardziej czepiał.
No i teraz posłuchałem tego wywiadu z Henrim i aż mnie zatrważa sposób przetłumaczenia hmm może nie tylko przetłumaczenia co przedstawienia tej wypowiedzi Thierriego. "I am not saying i won't trying to fight or whatever beacouse that's the way the game is but I just want to say I don't want to play against Arsenal" i przy tym sugestywne ruchy rękoma i mimika twarzy wyrażająca prawdziwy ból. Nie chcę powiedzieć, że się nie będę starał lub coś podobnego, ja tylko chcę powiedzieć, że wolałbym grać przeciwko innej drużynie. Nie wiem jak można to inaczej zrozumieć...
Zupełnie nie rozumiesz o co nam chodzi. Ty po prostu wyciągasz pojedyncze zdania z kontekstu i się ich czepiasz jak rzep psiego ogona. Nie chce grać, no pewnie, że nie chce. Wolałby z każdym innym klubem z tej siódemki, co w tym złego ? A to, że przed losowaniem piłkarze praktycznie wszystkich klubów mówili, że nie chcą grać z Barceloną świadczy o tym, że wyszli by na mecz z zamiarem zebrania jak najmniejszego łomotu, z zakodowaną w głowie porażką ? No chyba nie.
"Nie chce grać" znaczy że wolał by z kim innym, ale losowania się nie zmieni, nie dorabiajcie do tego jakiejś niemocy Henriego ;/
Tak Ci się kolego wydaje, że sukcesy sportowe zagwarantowały ustabilizowanie polityki finansowej ? Ja bym powiedział, że były tego efektem. Widać na przykładzie poprzedniego sezonu doskonale, że wpływy Barcelony po najlepszym możliwym sezonie w historii jakoś dramatycznie nie wzrosły. Więc to chyba jednak nie tylko i nie głównie od sukcesów sportowych zależy stabilność finansowa klubu.
No i jeszcze to zdanie, że nie można krytykować Ibry przed końcem sezonu, ani Rosella przed 4-8 latami prezydentury... Śmieszne.
Jeśli się widzi, że coś jest nie tak jak powinno to trzeba o tym pisać, sygnalizować problem żeby nie dopuścić do katastrofy. A taką prawdopodobnie będzie wybranie Rosella na prezydenta.
Ja nie widzę tutaj powodu do takiej burzy. Odpowiedź Alguersuariego bardzo ładna, kulturalna, sprostowanie Godalla na blogu też wszystko wyjaśniające. Nie wiem czemu akurat to miało by spowodować aż taką reakcję łańcuchową... Niemniej zmiana kandydata przez Laportę jest niestety w mojej opinii strzałem w stopę obozu "pro-kontynuacja", a wielkim bonusem dla obozu "Sandro-prorewolucja" ;/
Masakra... Henry to największy profesjonalistą jakiego obecnie znam w piłce nożnej. Nie znam piłkarza, który obecnie byłby większym wzorem do naśladowania. Nie powiedział nic złego, pokazał że jest człowiekiem, uczuciowym człowiekiem, a nie cyborgiem, który zostawi uczucia w szatni. Jak wyjdzie to zagra na 100% swoich możliwości i nigdzie nie powiedział, że nie będzie. W artykule z całej wypowiedzi zostało zacytowane tylko kilka zdań, które jak widać słusznie uważano wzbudzą "sensację"... Nie wiem jak można wszystko odczytywać tak dosłownie i powierzchownie jak to zaprezentował u99artur1
A moim zdaniem kolejny presezon Pedro przepracowany pod okiem Pepa i przy wzorowaniu się na Henrim dostarczy nam genialnego skrzydłowego za darmo. Wzmocni się pewnie trochę fizycznie tak jak Messi i będziemy mieli kolejnego wychowanka zdolnego udźwignąć odpowiedzialność za skrzydło. Nie potrzebujemy ani Franka (którego nie lubię), ani Silvy (którego lubię). Takie moje zdanie
A Eto'o nie ściągał uwagi obrońców ? No ten argument jest akurat perfidnie abstrakcyjny. W zespole z tamtego sezonu każdy zawodnik potrafił na siebie ściągnąć 2-3 rywali, KAŻDY!
Dzisiaj się z kumplem założyłem a pro po drugiej połówki losowania. On mówi, że do finału awansuje Manchester, ja mówię, że Bordoaux. Zakład o flaszkę 0,7l ;) Co myślicie ?
Nie lubi, tak jak ja, ale to nie ma nic do rzeczy. Ktoś tu pisał czy byś trafił w takich sytuacjach. No pewnie, że bym nie trafił, stres, emocje itp, ale nikt by za mnie nie dał 70mln euro ;) Zamiast mega fajtera i człowieka odpornego na krytykę kupiliśmy lalkę za 70 milionów której nogi miękną jak wychodzi sam na sam ? No chyba coś tu jest nie tak. Jak można Go w taki sposób usprawiedliwiać ? Że czuje ciśnienie ze strony kibiców. To co On do kur** nędzy jest profesjonalnym piłkarzem czy trampkarzem w okręgówce, który się peszy jak ktoś o Nim złe słowo powie ? Bo ja już tego nie chwytam. Nie zapuszczajcie się w tej swojej obronie w totalną abstrakcję...
Drugim strzelcem drużyny. Z tego co pamiętam to Pedro jednak ;) Poza tym w Twojej wypowiedzi nigdzie nie było zaznaczone, że piszesz o strzelcach, tylko generalnie o drugiej gwieździe w drużynie, a ten drewniak jest daleko za Xavim, Iniestą, Puyolem, Pique, Valdesem, Alvesem itd
No, ale co ma aklimatyzacja do tego że nie strzela na pustą bramkę już nawet bez bramkarza ? No co do jasnej kur** ma do tego aklimatyzacja czy brak zrozumienia z kolegami ? Ciągną Go w górę jak mogą. Messi zachował się genialnie. I co z tego ? Gó*** jak było widać pod koniec meczu bo ten drewniak załamuje tylko ręce i stoi w miejscu...
Ja nie mogę tu zrozumieć jednego - Jak nasza krytyka Jego gry tutaj ma wpłynąć na Jego dalsze "pogrążanie się" ? Bo nie jestem tego w stanie ogarnąć. Jest mi to ktoś w stanie wytłumaczyć?
0
dudi77
Jak napiszesz coś sensownego to na pewno nikt się nie przyczepi ;)
0
Artureczki
CV do La Massia ? A co chcesz w nim wpisać ? Staż pracy ? Skończone szkoły ? Doświadczenie zawodowe ? :D
0
Hmm z czym by się tu nie zgodzić. Na pewno z Sergio bo skoro grał lepiej niż cała linia pomocy jak sami stwierdziliście to zasłużył na ocenę wyższą o jedno oczko od pozostałych. Uważam, że zasłużone 7. Ibra 4 to na prawdę wysoko, ale już się nie czepiam, w końcu wykorzystał tego karnego co mu pewnie podniosło ocenę o jeden punkt. Jednak i tak wyróżnia się strasznie in minus na tle zespołu dlatego nie będę się bardziej czepiał.
0
No i teraz posłuchałem tego wywiadu z Henrim i aż mnie zatrważa sposób przetłumaczenia hmm może nie tylko przetłumaczenia co przedstawienia tej wypowiedzi Thierriego. "I am not saying i won't trying to fight or whatever beacouse that's the way the game is but I just want to say I don't want to play against Arsenal" i przy tym sugestywne ruchy rękoma i mimika twarzy wyrażająca prawdziwy ból. Nie chcę powiedzieć, że się nie będę starał lub coś podobnego, ja tylko chcę powiedzieć, że wolałbym grać przeciwko innej drużynie. Nie wiem jak można to inaczej zrozumieć...
0
Zupełnie nie rozumiesz o co nam chodzi. Ty po prostu wyciągasz pojedyncze zdania z kontekstu i się ich czepiasz jak rzep psiego ogona. Nie chce grać, no pewnie, że nie chce. Wolałby z każdym innym klubem z tej siódemki, co w tym złego ? A to, że przed losowaniem piłkarze praktycznie wszystkich klubów mówili, że nie chcą grać z Barceloną świadczy o tym, że wyszli by na mecz z zamiarem zebrania jak najmniejszego łomotu, z zakodowaną w głowie porażką ? No chyba nie.
"Nie chce grać" znaczy że wolał by z kim innym, ale losowania się nie zmieni, nie dorabiajcie do tego jakiejś niemocy Henriego ;/
0
Tak Ci się kolego wydaje, że sukcesy sportowe zagwarantowały ustabilizowanie polityki finansowej ? Ja bym powiedział, że były tego efektem. Widać na przykładzie poprzedniego sezonu doskonale, że wpływy Barcelony po najlepszym możliwym sezonie w historii jakoś dramatycznie nie wzrosły. Więc to chyba jednak nie tylko i nie głównie od sukcesów sportowych zależy stabilność finansowa klubu.
No i jeszcze to zdanie, że nie można krytykować Ibry przed końcem sezonu, ani Rosella przed 4-8 latami prezydentury... Śmieszne.
Jeśli się widzi, że coś jest nie tak jak powinno to trzeba o tym pisać, sygnalizować problem żeby nie dopuścić do katastrofy. A taką prawdopodobnie będzie wybranie Rosella na prezydenta.
0
Ja nie widzę tutaj powodu do takiej burzy. Odpowiedź Alguersuariego bardzo ładna, kulturalna, sprostowanie Godalla na blogu też wszystko wyjaśniające. Nie wiem czemu akurat to miało by spowodować aż taką reakcję łańcuchową... Niemniej zmiana kandydata przez Laportę jest niestety w mojej opinii strzałem w stopę obozu "pro-kontynuacja", a wielkim bonusem dla obozu "Sandro-prorewolucja" ;/
0
Masakra... Henry to największy profesjonalistą jakiego obecnie znam w piłce nożnej. Nie znam piłkarza, który obecnie byłby większym wzorem do naśladowania. Nie powiedział nic złego, pokazał że jest człowiekiem, uczuciowym człowiekiem, a nie cyborgiem, który zostawi uczucia w szatni. Jak wyjdzie to zagra na 100% swoich możliwości i nigdzie nie powiedział, że nie będzie. W artykule z całej wypowiedzi zostało zacytowane tylko kilka zdań, które jak widać słusznie uważano wzbudzą "sensację"... Nie wiem jak można wszystko odczytywać tak dosłownie i powierzchownie jak to zaprezentował u99artur1
0
A moim zdaniem kolejny presezon Pedro przepracowany pod okiem Pepa i przy wzorowaniu się na Henrim dostarczy nam genialnego skrzydłowego za darmo. Wzmocni się pewnie trochę fizycznie tak jak Messi i będziemy mieli kolejnego wychowanka zdolnego udźwignąć odpowiedzialność za skrzydło. Nie potrzebujemy ani Franka (którego nie lubię), ani Silvy (którego lubię). Takie moje zdanie
0
Messi1510
A Eto'o nie ściągał uwagi obrońców ? No ten argument jest akurat perfidnie abstrakcyjny. W zespole z tamtego sezonu każdy zawodnik potrafił na siebie ściągnąć 2-3 rywali, KAŻDY!
0
Dzisiaj się z kumplem założyłem a pro po drugiej połówki losowania. On mówi, że do finału awansuje Manchester, ja mówię, że Bordoaux. Zakład o flaszkę 0,7l ;) Co myślicie ?
0
Nie lubi, tak jak ja, ale to nie ma nic do rzeczy. Ktoś tu pisał czy byś trafił w takich sytuacjach. No pewnie, że bym nie trafił, stres, emocje itp, ale nikt by za mnie nie dał 70mln euro ;) Zamiast mega fajtera i człowieka odpornego na krytykę kupiliśmy lalkę za 70 milionów której nogi miękną jak wychodzi sam na sam ? No chyba coś tu jest nie tak. Jak można Go w taki sposób usprawiedliwiać ? Że czuje ciśnienie ze strony kibiców. To co On do kur** nędzy jest profesjonalnym piłkarzem czy trampkarzem w okręgówce, który się peszy jak ktoś o Nim złe słowo powie ? Bo ja już tego nie chwytam. Nie zapuszczajcie się w tej swojej obronie w totalną abstrakcję...
0
Dobry jesteś pingwinku nie ma co... Matematyka Cię jednak zawiodła koleżko ;
0
Pingwinek
A KMŚ ? A superpuchary ? A CdR ? To się nie liczy ?
0
Pingwinek
Drugim strzelcem drużyny. Z tego co pamiętam to Pedro jednak ;) Poza tym w Twojej wypowiedzi nigdzie nie było zaznaczone, że piszesz o strzelcach, tylko generalnie o drugiej gwieździe w drużynie, a ten drewniak jest daleko za Xavim, Iniestą, Puyolem, Pique, Valdesem, Alvesem itd
0
To pospisuj sobie nasze nicki, a potem to sprawdź jeśli jakimś cudem Ibra zacznie dobrze grać ;)
0
Pingwinek
Numerem dwa ? :D Żart wieczoru xd
0
No, ale co ma aklimatyzacja do tego że nie strzela na pustą bramkę już nawet bez bramkarza ? No co do jasnej kur** ma do tego aklimatyzacja czy brak zrozumienia z kolegami ? Ciągną Go w górę jak mogą. Messi zachował się genialnie. I co z tego ? Gó*** jak było widać pod koniec meczu bo ten drewniak załamuje tylko ręce i stoi w miejscu...
0
Ja nie mogę tu zrozumieć jednego - Jak nasza krytyka Jego gry tutaj ma wpłynąć na Jego dalsze "pogrążanie się" ? Bo nie jestem tego w stanie ogarnąć. Jest mi to ktoś w stanie wytłumaczyć?
0
gringo1989
Sad but true ;/ Jeszcze nie widziałem tak źle grającej "9" w Barcelonie... A też kibicuję koło 9-10 lat
0
No pewnie ! Ibra mój mistrzu ! Odblokowałeś się po karnym którego Ci Messi podarował. Dzięki Ci mistrzu. Kocham Cię
0
Wooooooow jak On to zrobił :D
0
Trzecia setka ! Bravo Ibra !
0
Ibra coraz lepiej widzę...
0
Hahahahahahahahahhahahahahhahahahaha xD
0
Ładnie sobie na klatkę przyjął co ? :D A za to Sergio zagrał przecież beznadziejne w uliczkę do Alvesa!
0
Spoko ;) Ja się nie gniewam. Dobra pogadamy po meczu, teraz nie ma sensu. Za duży tłok i trzeba patrzeć na grę
0
Tylko ten chłopak nam ratuje mecze !
0
qbarca
Żałosny Sergio ? Chyba oglądamy inne mecze... Najlepszy z pomocników
0
krytyka = ocena. Krytyka nie oznacza czegoś negatywnego ;) Ale popieram, wpuścić Henriego