0

0

Strata czasu ;)

0

RVP ależ to zrobił :)

0

lukinxt : Bo Ty akurat gimbusie wiesz że to prawda , gówwnoo wiesz ;)

0

Xavi2001, : Tylko że to było marzenie Ronaldo aby grać w Realu Madryt gimbusie . :)

0

zdzidek2 : Ronaldinho też taak gadał i co ?

0

0

A jak posyła długie piłki to było widać jak się gubił . :P np. z Realem lub Osasuna . :P pozdrawiam

0

Jak podaje do najbliższego to co się dziwić . :)

0

Kuzwa a że sędzia nie uznał bramki realowi jake pepe strzelił , to już nie napiszecie .? tylko mowa o karnym ... ciootyyy z waas . ;)

0

Brak słów na to, jak wielki jest Cristiano: nie jedzie do szpitala tylko prosto na zgrupowanie swojej reprezentacji. Praktycznie bez jednego oka.

0

vinek12 : najlepszy piłkarz . :P

0

Dobra . :P słucham , ile Barca dzisiaj wygra . ? i kto strzeli . ? :d hehe

0

0

Z pozdrowieniami dla kibiców Barcelony, którzy wczoraj wyśmiewali Real Madryt. ;** hehe

0

Z pozdrowieniami dla kibiców Barcelony, którzy wczoraj wyśmiewali Real Madryt. ; *

0

0

0

Shakir, : To jest Javi Varas baranie . :P

0

A jak Ronaldo coś zrobi to zawsze jest najgorszy , a Messi może tak . ? ^^

0

fitsovaty, : jak nie wiesz o co chodziło z tym wzorem na boku głowy , to się nie udzielaj . :P

0

juliancarax, : Ronaldo miał rok temu złotego buta ,więc niech sobie Messi ma w tym roku . :p

0

BaRcA158 : Ramos nie ma urazu , a pozatym Arbeloa i Coentrao mają być już gotowi na Saragosse . :P

0

Real zagrał tak, jak zagrała Mallorca. Jak przeciwnik nie stawia żadnej poprzeczki, a nawet głupiego oporu, to co w tym dziwnego, że Real w pewnym momencie spuścił z tonu i po prostu klepał, strzelając pięć bramek? Wydaje wam się, że Real jest bez formy, bo nie rozegrał wielkiego meczu. Nie da się rozegrać wielkiego meczu z leżącym przeciwnikiem, który co jakiś czas podnosi głowę, żeby sprawdzić, czy jeszcze żyje, czy już jest w niebie.
Dajcie spokój, nie każda drużyna może sobie pozwolić na manitę, na trudnym terenie, nie wkładając w to zbytniego wysiłku. Nie próbujcie szukać problemów. Najważniejsza jest skuteczność, bo bez niej, to nawet cuda wianki na boisku nie pomogą.

0

0

Tylko umieli ze słabą kostaryka wygrać :D xD heh
A zapomnieliście kto dostał 4:0 od Niemców hmm ???

0

0

Płacą mu ha, juz nie powiem za co ! haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?