0

D.Villa7Dax : A dlaczego Torres niby nie przecież Pedro miał bardzo słaby sezon, a strzelił tylko 2 bramki z Bilbao i już jest najlepszy :D hah nie mogę

0

KamilDM, : A dzięki ;) ale już zajęty hah ;d

0

ggg123, : Równie dobrze ja bym mógł tak napisać ale na odwrót, ale nie napisze :D bo nie jestem takim dzieciakiem jak Ty ;p pozdrawiam

0

wachaFCB : bo chyba 14 pucharów zdobył :D

0

Grają bez przeciwnika :D

0

Takie Bilbao to by nawet Legia ograła

0

xavi890,
A u was też się pozbyło Eto'o :d więc też dziwna jest ta barca skoro pozbywa sie takich zawodników : )

0

Wiocha pl :D pozdrawiam ;) xD

0

Jestem ciekaw jak sobie poradzi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?