CatalanDream
Dołączył/a: styczeń 2021
Warszawa
11 obserwujących
27 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 sejm zamykają ಠ ͜ʖ ಠ
0
Najgorszy jest wiatr, bo jak jest ciepło i jest wiatr, to jest zimno
1
@semafor co to ma do tej sytuacji?
1
@tomek8756 ten głos z translatora xD Ale sprawa niewesoła, chyba że to fejk
42
@Kusco15 niesamowity argument
6
@doc tylko nie to...
44
@Kusco15 masz coś na potwierdzenie tej opinii?
24
Dżoł Bajden jak zawsze z rakiem
5
Abde miał dobre wejście do drużyny, ale teraz prezentuje się fatalnie
5
@LeoMesjasz będzie zapewne nudny, ale bez faworyta
2
Ronaldo ciągle głową kręci xDD
5
@Janas11224 dyktatorem być muszę, bo się uduszę
4
@Nano22 jeszcze osobopostacie non-binary
7
@PatrychoO a ponadto zadaje się z Neymarem, który trzyma dzieciaka z daleka od siebie!1!1
1
@Pawel13sz Antułan Grycan z rakiem
0
@Borneo *dyslektyk xDD
5
@Borneo "sądaż" to po jakiemu?
1
@Tomek69249845 to twoje prawdziwe konto ro daku?
6
@Deeespacito tylko szkoda że tym razem kwiaty wylądują w kuble
0
@Momals11 Luuk De Jong jest lepszy od Neymara
12
@Ojciec5tkidzieci przecież to wszystko dla dobra środowiska xD
1
@tomek8756 generał Kuf Drahrepus?
0
@Zoker ani na profilu Gaviego, ani na profilu Kroosa nie widzę żadnego nowego zdjęcia
2
@macio_944 Simeone out
1
@Pogba no nie jest faktycznie, ale wrzutki też mogą być kluczowymi zagraniami
3
@Pogba akurat podać to potrafi, dzisiaj chyba 5 kluczowych podań
1
Może klasyk w lidze chociaż wygramy, zaraz 3 lata stukną od ostatniego zwycięstwa
6
Dembele oczywiście nieskuteczny, ale wyzywanie go po tym meczu i stawianie wśród najgorszych to niezła odklejka.
Szkoda niewykorzystanej przewagi na początku dogrywki - powinniśmy tam strzelić bramkę na 3-2, ale poszła kontra i wszystko w pi*du.
Najgorszy chyba Busquets, zbyt wolny, sporo błędów, w tym ten kluczowy przy bramce Winicjusza.
Ale szkoda, że nie siadła ta przewrotka Fatiego...
0
@FC1899Barca Ronaldo GOAT bo ma większą złotą piłkę
0
@Kacper12345665 3-1 dla białych