0

@macio_944 sejm zamykają ಠ ͜ʖ ಠ

0

Najgorszy jest wiatr, bo jak jest ciepło i jest wiatr, to jest zimno

1

@semafor co to ma do tej sytuacji?

1

@tomek8756 ten głos z translatora xD Ale sprawa niewesoła, chyba że to fejk

42

@Kusco15 niesamowity argument

6

@doc tylko nie to...

44

@Kusco15 masz coś na potwierdzenie tej opinii?

24



Dżoł Bajden jak zawsze z rakiem

5

Abde miał dobre wejście do drużyny, ale teraz prezentuje się fatalnie

5

@LeoMesjasz będzie zapewne nudny, ale bez faworyta

2

Ronaldo ciągle głową kręci xDD

5

@Janas11224 dyktatorem być muszę, bo się uduszę

4

@Nano22 jeszcze osobopostacie non-binary

7

@PatrychoO a ponadto zadaje się z Neymarem, który trzyma dzieciaka z daleka od siebie!1!1

1

@Pawel13sz Antułan Grycan z rakiem

0

@Borneo *dyslektyk xDD

5

@Borneo "sądaż" to po jakiemu?

1

@Tomek69249845 to twoje prawdziwe konto ro daku?

6

@Deeespacito tylko szkoda że tym razem kwiaty wylądują w kuble

0

@Momals11 Luuk De Jong jest lepszy od Neymara

12

@Ojciec5tkidzieci przecież to wszystko dla dobra środowiska xD

1

@tomek8756 generał Kuf Drahrepus?

0

@Zoker ani na profilu Gaviego, ani na profilu Kroosa nie widzę żadnego nowego zdjęcia

2

@macio_944 Simeone out

1

@Pogba no nie jest faktycznie, ale wrzutki też mogą być kluczowymi zagraniami

3

@Pogba akurat podać to potrafi, dzisiaj chyba 5 kluczowych podań

1

Może klasyk w lidze chociaż wygramy, zaraz 3 lata stukną od ostatniego zwycięstwa

6

Dembele oczywiście nieskuteczny, ale wyzywanie go po tym meczu i stawianie wśród najgorszych to niezła odklejka.

Szkoda niewykorzystanej przewagi na początku dogrywki - powinniśmy tam strzelić bramkę na 3-2, ale poszła kontra i wszystko w pi*du.

Najgorszy chyba Busquets, zbyt wolny, sporo błędów, w tym ten kluczowy przy bramce Winicjusza.

Ale szkoda, że nie siadła ta przewrotka Fatiego...

0

@FC1899Barca Ronaldo GOAT bo ma większą złotą piłkę

0

@Kacper12345665 3-1 dla białych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?